Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 23 червня 2024, 05:12




Створити нову тему Відповісти  [ 240 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Далі


Чи готовий ти заявити "Я - спасений"!?
Так, бо я - спасений! 71%  71%  [ 17 ]
Я маю спасіння, але так заявляти не хочу. 25%  25%  [ 6 ]
Ні, бо я не маю спасіння. 4%  4%  [ 1 ]
Всього голосів : 24
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22523
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 07:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
Выдповыдь SSS: ТАК! Боце написано для віруючих, тобто для спасенних.
СПАСІННЯ МИ ОТРИМУЄМО НА ЗЕМЛІ А НЕ В НЕБІ!!!
СПАСІННЯ МИ ОТРИМУЄМО В ЦЬОМУ ЖИТТІ А НЕ В МАЙБУТНЬОМУ!!!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22524
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 10:53 

Востаннє редаговано Сонячник 23 квітня 2010, 10:56 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Поясніть що то за книга-буквальна чи символічна??хто туди записує??Що слід робити аби бути туди записаним.
Це духовна Книга Життя Агнця Ісуса Христа. У цю книгу записується кожен, хто народився згори і отримав духовне хрещення. Тобто кожен, хто перебуває у Христі як вітка на виноградній лозі, той записаний у Книзі Життя.
А що слід робити? Заробити це не можливо, бо це не від діл, а дар Божий. Але кожен, хто вірує, що Ісус Христос є Той, Хто хрестить Духом Святим, той приходить у покаянні до Христа, і Отець Небесний зливає на нього благодать Свою. Христос навчав, що робити: ...увійди до своєї комірчини, зачини свої двері, і помолися Отцеві своєму, що в таїні; а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно. (Матв.6:6)
sss написав:
Щодо спасіння від гріха-то ви спаслись від гріха,тобто перестали грішити взагалі??Чи я правильно вас зрозумів??
Кожен, хто перебуває у Христі, - не грішить, бо він умертвив свої плотські потяги, і не думає про себе, а лише як догодити Богу. Такого ти можеш вдарити в лице, а здачі не отримаєш, ти можеш його зневажати, а він промовчить, можеш забрати все, що він має, а опору він чинити не буде - він поводиться так, як Христос, адже хто каже, що в Нім пробуває, той повинен поводитись так, як поводився Він.(1Ів.2:6)
Але чи всі, хто народився згори, поводиться так як Христос? Ні, не всі, а лише досконалі, тобто ті, хто розіп'яв свої тілесні пристрасті.
А хто народився згори, отримав дар Духа Святого, але ходить не за духом, а за тілом, той звісно грішить і не може догодити Богові, хоч і думає, що служить Богу і є спасеним.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22525
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 10:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
РоманІ написав:
Выдповыдь SSS: ТАК! Боце написано для віруючих, тобто для спасенних.
СПАСІННЯ МИ ОТРИМУЄМО НА ЗЕМЛІ А НЕ В НЕБІ!!!
СПАСІННЯ МИ ОТРИМУЄМО В ЦЬОМУ ЖИТТІ А НЕ В МАЙБУТНЬОМУ!!!

Радше ЗАСЛУГОВУЄМО.
А коли оце тлінне в нетління зодягнеться, і оце смертне в безсмертя зодягнеться, тоді збудеться слово написане: Поглинута смерть перемогою! (1-е Кор. 15:54)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22528
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 11:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
ЗАСЛУЖИТИ спасіння неможливо, ми заслуговуємо смерті. Але помер за нас, або краще "замість нас" Христос і цим подарував життя - спасіння.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22542
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 13:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Радше ЗАСЛУГОВУЄМО.
А коли оце тлінне в нетління зодягнеться, і оце смертне в безсмертя зодягнеться, тоді збудеться слово написане: Поглинута смерть перемогою! (1-е Кор. 15:54)

І де ви у цих словах, точніше у розділі побачили що ми заслуговуємо спасіння? Тоді для чого помер і воскрес Христос? Ви мені щось тут СЄ нагадали, зараз відвинете із тих слів таку теорію, що у Біблії її не знайдеш. Поясніть ті виділені жирним слова?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22548
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 18:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
Sh 21 Радше ЗАСЛУГОВУЄМО. - що це незрозумів?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22549
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 19:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
РоманІ написав:
Sh 21 Радше ЗАСЛУГОВУЄМО. - що це незрозумів?

Як можна заслужити спасіння?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22554
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 21:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
Sh21 Я Помилився,вибач, це Yur написав "Радше ЗАСЛУГОВУЄМО", я не зрозумів чого заслуговуємо.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22558
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 21:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
РоманІ написав:
Sh21 Я Помилився,вибач, це Yur написав "Радше ЗАСЛУГОВУЄМО", я не зрозумів чого заслуговуємо.

Не рахуючи це повідомлення відрахуй шість догори, його повідомлення.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22622
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 15:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
РоманІ написав:
Выдповыдь SSS: ТАК! Боце написано для віруючих, тобто для спасенних.
СПАСІННЯ МИ ОТРИМУЄМО НА ЗЕМЛІ А НЕ В НЕБІ!!!
СПАСІННЯ МИ ОТРИМУЄМО В ЦЬОМУ ЖИТТІ А НЕ В МАЙБУТНЬОМУ!!!
Дякую вам пане за ВЫДПОВЫДЬ.Якщо це написанно для спасенних то чому Христос не каже,так як ви та ваші пресвітори, - "ви вже спасенні"??А натомість він каже "хто витерпить до кінця"-це вказує на незавершенну дію,чи нетак??.Якщо ви пане Романе є спасенні то яка різниця між вами та невіруючою людиною.Від чого ви спасенні,а вона ні??І якщо ми отримуємо спасіння на землі в цьому житті,то від чого?Що то таке те ваше спасіння??Якщо у вас є якісь упередження до СЄ то розкажіть про це ,а не давайте провокативних порад.Дякую,надіюсь ви себе вестимете виховано.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22623
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 15:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
.А що слід робити? Заробити це не можливо, бо це не від діл, а дар Божий. Але кожен, хто вірує, що Ісус Христос є Той, Хто хрестить Духом Святим, той приходить у покаянні до Христа, і Отець Небесний зливає на нього благодать Свою. Христос навчав, що робити: ...увійди до своєї комірчини, зачини свої двері, і помолися Отцеві своєму, що в таїні; а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно. (Матв.6:6).
Якщо це невід діл ,то як тоді крім діл ви підтверджуєте свою велику віру.Якщо я прийняв Христа у серце та вірую що він Бог,проте не виконую наказ йти і навчати усі народи ,то чи моя віра справжня?чи це лише пусті слова??
sss написав:
Щодо спасіння від гріха-то ви спаслись від гріха,тобто перестали грішити взагалі??Чи я правильно вас зрозумів??
Цитата:
Кожен, хто перебуває у Христі, - не грішить, бо він умертвив свої плотські потяги, і не думає про себе, а лише як догодити Богу. Такого ти можеш вдарити в лице, а здачі не отримаєш, ти можеш його зневажати, а він промовчить, можеш забрати все, що він має, а опору він чинити не буде - він поводиться так, як Христос, адже хто каже, що в Нім пробуває, той повинен поводитись так, як поводився Він.(1Ів.2:6)Але чи всі, хто народився згори, поводиться так як Христос? Ні, не всі, а лише досконалі, тобто ті, хто розіп'яв свої тілесні пристрасті.А хто народився згори, отримав дар Духа Святого, але ходить не за духом, а за тілом, той звісно грішить і не може догодити Богові, хоч і думає, що служить Богу і є спасеним.
.То ви себе відносите до досконалого чи досконалих??Давайте порівняємо з Як 3:2-"Бо багато ми всі помиляємось. Коли хто не помиляється в слові, то це муж досконалий, спроможний приборкувати й усе тіло".Говорячи "МИ", Яків кого має на увазі??,чи себе в тому числі.??Згадаємо помилки Петра,Павла,Варнави,тощо.Чи вони всеж не свідчать про їхню недосконалість.А ви получаєтьсчя мужі досконалі,непомильні,повністю вільні від гріха, бо ви народженні з висока??І вони теж були такими,та всеж помилялись,а значить не були повністю вільними від гріха.То що ви перевершили їх у безгрішності.Щось я не розумію вас та вашої науки яку ви незнати з відки черпаєте.Розясніть глибше.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22624
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 15:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
РоманІ написав:
ЗАСЛУЖИТИ спасіння неможливо, ми заслуговуємо смерті. Але помер за нас, або краще "замість нас" Христос і цим подарував життя - спасіння.
Чи всі скористаються цим даром Христа??Чи щоб ним скористатись слід щось робити,або інш словами заслужити??Чи досить просто казати що я вірю бо прийняв Христа у серце і так отримати цей дар??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22651
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 20:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Скористаються цим даром не всі, а лише ті, хто повірив, та прийняв Христа у своє серце. Потрібно не просто сказати, що вірю, а потрібно спочатку прийняти Христа, а тоді сказати, або свідчити людям, що ти Його прийняв.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22665
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 22:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
Радше ЗАСЛУГОВУЄМО.
А коли оце тлінне в нетління зодягнеться, і оце смертне в безсмертя зодягнеться, тоді збудеться слово написане: Поглинута смерть перемогою! (1-е Кор. 15:54)

І де ви у цих словах, точніше у розділі побачили що ми заслуговуємо спасіння? Тоді для чого помер і воскрес Христос? Ви мені щось тут СЄ нагадали, зараз відвинете із тих слів таку теорію, що у Біблії її не знайдеш. Поясніть ті виділені жирним слова?

Коли кажу радше ЗАСЛУГОВУЄМО, мається на увазі, що ОТРИМАВШИ спасіння, маємо захотіти й зуміти його втримати. Що означає ВІРИТИ Спасителю й пам'ятати, що .. віра без діл мертва (Якова 2:26)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22667
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 22:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Yur написав:
Радше ЗАСЛУГОВУЄМО.
А коли оце тлінне в нетління зодягнеться, і оце смертне в безсмертя зодягнеться, тоді збудеться слово написане: Поглинута смерть перемогою! (1-е Кор. 15:54)

І де ви у цих словах, точніше у розділі побачили що ми заслуговуємо спасіння? Тоді для чого помер і воскрес Христос? Ви мені щось тут СЄ нагадали, зараз відвинете із тих слів таку теорію, що у Біблії її не знайдеш. Поясніть ті виділені жирним слова?

Коли кажу радше ЗАСЛУГОВУЄМО, мається на увазі, що ОТРИМАВШИ спасіння, маємо захотіти й зуміти його втримати. Що означає ВІРИТИ Спасителю й пам'ятати, що .. віра без діл мертва (Якова 2:26)

У протестантському розумінні це зрозуміло, віра має мати діла, а не тільки слова. А як може віруючий втратити спасіння у вашому розумінні, якщо для вас існує чистилище.

І ще одне питання. не знаю чи по темі вийде. Чому ви говорите що протестанти говорять: " що для нас хватає віри, а діл не треба". Якщо чесно, то у вас так і получається, ви маєте віру, а фактично більшість католиків і православних діл не мають. Чи у вас інше розуміння діл. Питання що таке діла віри Якова 2?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 240 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>