Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 17 червня 2024, 13:18




Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 19  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20980
UNREAD_POSTДодано: 11 березня 2010, 13:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Sofia написав:
П.С. чесно, мені вже так набридла ця тема.. говориш вам говориш, а до вас не доходить.. (вас - мається наувазі всіх прихильників "незрозумілих мов")... пережовуєш одне і теж кілька разів... і як горох об стінку... або ви не хочете розуміти, або вам "недано знати"... чи як його вже трактувать, не знаю....

:shock:
мда... не часто таке нахабство зустрінеш...
жіночко, на мою думку у вас завищена самооцінка. навчіться називати речі своїми іменами -- ви не говорите, а заперечуєте (причому заперечуєте річ, яку не здатні зрозуміти); не пережовуєте, а топчетесь на одному місці, знову і знову бездоказово намагаючись нав"язати свою суб"єктивну і неглибоку думку.
Sofia написав:
П.С. в текстовій формі звуку не буває!.. хоча б це ви мали розуміти!

це була алегорія, шановна!.. хоча б це ви мали розуміти!




Я хлоп з села -- люблю коней :)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20984
UNREAD_POSTДодано: 11 березня 2010, 17:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
сергій написав:

:shock:
мда... не часто таке нахабство зустрінеш...
М-да, Хто б говорив Серожа. :D :D :D :D
сергій написав:
жіночко, на мою думку у вас завищена самооцінка. навчіться називати речі своїми іменами -- ви не говорите, а заперечуєте (причому заперечуєте річ, яку не здатні зрозуміти); не пережовуєте, а топчетесь на одному місці, знову і знову бездоказово намагаючись нав"язати свою суб"єктивну і неглибоку думку.
Ну ви чоловіче блестаєте так блестаєте,проте не все що блестить,то є золото,чи нетак.Та всеж пане Серожа чи дозволите вам поїсти трохи нервів та поставити вам декілька запитань по цій темі,щоб люди самі могли зробити правильний висновок на основі Слова Божого а не людських стихотвореній??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20985
UNREAD_POSTДодано: 11 березня 2010, 20:03 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 червня 2011, 22:48
Написано: 34
Звідки: Волинь
Віровизнання: п'ятидесятник
Sofia написав:
П.С. чесно, мені вже так набридла ця тема.. говориш вам говориш, а до вас не доходить.. (вас - мається наувазі всіх прихильників "незрозумілих мов")... пережовуєш одне і теж кілька разів... і як горох об стінку... або ви не хочете розуміти, або вам "недано знати"... чи як його вже трактувать, не знаю....

Ну,бачите,кожен по-своєму розуміє .(я про все).Ну не дано так не дано...Кожному своє.Хоча я щиро рада за Вас якщо Вам "дано"(вдається) вірно зрозуміти Слово Боже!! :yes: ;)




Найголовніше очима не побачиш,пильне лише серце...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20986
UNREAD_POSTДодано: 11 березня 2010, 21:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
В тому-то ваші і дивні ПИТАННЯ, бо ви не правильно тлумачите ДАР ІНШИХ МОВ!!! В першому столітті, люди, отримавши дар інших мов - ВОНИ РОЗПОВСЮДЖУВАЛИ ЛЮДЯМ ЄВАНГЕЛІЄ!!!!..

У мене питання, можливо я пропустив або не зауважив де в Біблії написано що у 1 ст. і"нші мови" були дані для перекладування проповіді апостолів? Чи можливо десь записано у історії Отцями Церкви?

У 2 розділі дій записано "чуємо, як вони говорять нашими мовами про Божу велич" хіба це не молитва була? А після цього читаємо "А Петро, ставши з одинадцятьма, підніс всій голос і сказав їм", я думаю що Петро говорив на одній єврейській мові!.

Дiї 1:7 Сказав їм: Не вам знати часи й роки, які Батько поклав своєю владою, 8 але ви одержите силу, коли, щойно найде на вас Святий Дух і будете мені свідками в Єрусалимі та по всій Юдеї і Самарії та аж до краю землі. Тут написано що апостоли будуть мати силу для проповідування Єванглії, але точно не написано що для перекладу своїх слів.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21028
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2010, 00:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
У 2 розділі дій записано "чуємо, як вони говорять нашими мовами про Божу велич" хіба це не молитва була?
:???: А хіба молитва??
Цитата:
А після цього читаємо "А Петро, ставши з одинадцятьма, підніс всій голос і сказав їм", я думаю що Петро говорив на одній єврейській мові!.
:yes:
Цитата:
Дiї 1:7 Сказав їм: Не вам знати часи й роки, які Батько поклав своєю владою, 8 але ви одержите силу, коли, щойно найде на вас Святий Дух і будете мені свідками в Єрусалимі та по всій Юдеї і Самарії та аж до краю землі. Тут написано що апостоли будуть мати силу для проповідування Єванглії, але точно не написано що для перекладу своїх слів.
Сказано аж до краю землі.Кол1:23-"яка проповідана всьому створінню під небом",-не лише євреям та грекам,а усім за короткий період часу.Тобто і тим хто не знав мов якими природньо володіли апостоли.Мт28:19-"Тож ідіть, і навчіть всі народи".Як це могли зробити апостоли володіючи лише єврейською та грецькою мовою,та ще й за короткий період часу як про це сказано в Кол1:23.??А тепер я запитаю вас.То всеж для чого був даний дар мови.?Для служіння людям чи для того щоб молитись до Бога??Я так розумію що тут є дві точки зору,одні кажуть для служіння людям інші для того щоб молитись.Тож уважно прочитаю ваші відповіді.Прошу.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21031
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2010, 00:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
"чуємо, як вони говорять нашими мовами про Божу велич" а хіба слово "говорити " не має ще значеня "молитва"? А як можна Бога славити як не молитвою у цьому випадку або поясніть це місце як ви розумієте?

Цитата:
А тепер я запитаю вас.То всеж для чого був даний дар мови.?Для служіння людям чи для того щоб молитись до Бога??Я так розумію що тут є дві точки зору,одні кажуть для служіння людям інші для того щоб молитись.Тож уважно прочитаю ваші відповіді.Прошу.

у Біблії написано для молитви, уже про це писали не хочу повторюватися. А де написано що для служіння іншим людям? або де написано що як переводчик мов для інших народів?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21032
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2010, 00:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Я так розумію що тут є дві точки зору,одні кажуть для служіння людям інші для того щоб молитись.

Ну хіба не зрозуміло ап.Павло пояснював? Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне. (1Кор.14:2)
Так само ж і Дух допомагає нам у наших немочах; бо ми не знаємо, про що маємо молитись, як належить, але Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями. А Той, Хто досліджує серця, знає, яка думка Духа, бо з волі Божої заступається за святих.(Рим.8:26-27)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21035
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2010, 00:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
От молодці,прям таки в унісон.А як думаєте,чи Люди які належали колись до Божого народу(євреї),мали дари духу,ну наприклад зцілення,пророкування,тощо.?? :? :? :? :?А там ще питання до вас були вище.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21037
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2010, 01:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
От молодці,прям таки в унісон.А як думаєте,чи Люди які належали колись до Божого народу(євреї),мали дари духу,ну наприклад зцілення,пророкування,тощо.?? :? :? :? :?А там ще питання до вас були вище.

Тоді мали і зараз мають, тільки тоді мали Духа Святого царі , священики і пророки.
А які так питання вище було, можливо ще до мене. Я це точно давав питання а відповіді мені не дали. повторю
Цитата:
У мене питання, можливо я пропустив або не зауважив де в Біблії написано що у 1 ст. і"нші мови" були дані для перекладування проповіді апостолів? Чи можливо десь записано у історії Отцями Церкви?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21042
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2010, 10:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Я це точно давав питання а відповіді мені не дали. повторю

:)
та забудьте про відповідь. тут присутні деякі унікуми, які називають себе свідками -- так от, вони ще на жодне питання відповіді не дали... -- таке враження, що неповносправні...




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21044
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2010, 11:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
сергій написав:
Sh_21 написав:
Я це точно давав питання а відповіді мені не дали. повторю

та забудьте про відповідь. тут присутні деякі унікуми, які називають себе свідками -- так от, вони ще на жодне питання відповіді не дали... -- таке враження, що неповносправні...


Сергію, та не можна так говорити!
Зараз начнуться взаємні зневаги. Я і ти тоже всього не знаємо. І я це питання не тільки свідкам дав, всім тим хто має тверження що дар інших мов був як перекладом на інші мови для проповідування Єванглії. А можливо і я помиляюсь. Просто всі тут на це тверження спираюсь. Я такого не зустрів тверження у Біблії, можливо є записано в історії? Тоді звідки взялось таке тверження?
Моя позиция така і бачу Сонячника теж, що дар інших мов був даний для молитви!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21048
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2010, 13:49 

Востаннє редаговано sss 13 березня 2010, 17:37 (всього 3 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
"чуємо, як вони говорять нашими мовами про Божу велич" а хіба слово "говорити " не має ще значеня "молитва"? А як можна Бога славити як не молитвою у цьому випадку або поясніть це місце як ви розумієте?
А хіба слово говорити не має ще значення розповідати?Але тут треба бути людиною,а не як родич примата пан "С",та проявити інтелект.Отже то яке значення більш підходить до цього слова говорили:-молились чи розповідали??Спробуймо перше молились.Тоді виникає запитаня:-навіщо для того щоб молитись до Бога дар іншої мови :shock: ?Хіба Бог не розуміє тієї мови на якій людина природньо розмовляє :shock: ??Хіба мовою якою природньо володіє людина не можна славити Бога в молитві :shock: ??Навіщо було учням які володіли єврейською та грецькою мовою молитись на іншій,хіба Бог не розумів тих мов,чи Його не можливо було прославити в молитві за допомогою цих мов?? :shock: :shock: Абсурд,чи нетак??Тепер інше значення слова "говорили"-розповідали.Виникає запитання:-як можна було розповісти про Божу велич на єврейській чи грецькій мові людям які не розуміли тих мов??1)Затратити багато часу та вивчити ці мови;2)Отримати дар духу,говоріння іншими мовами,та з допомогою цього дару розповідати людям про Божу велич,що й робили учні,бо часу на вивчення природнім шляхом цих мов не було.Нічого абсурдного в цьому не має.То якого значення ви будете дотримуватись,абсурдного чи розумного.Ваша воля,ніхто нікому нічого не буде навязувати.
Sh_21 написав:
у Біблії написано для молитви, уже про це писали не хочу повторюватися. А де написано що для служіння іншим людям? або де написано що як переводчик мов для інших народів?
Ви ж наводите слова ,значення яких не розумієте.Дії1:8-"але ви одержите силу, коли, щойно найде на вас Святий Дух і будете мені свідками в Єрусалимі та по всій Юдеї і Самарії та аж до краю землі". Питання-для чого учні отримають силу духа Святого?-Щоб бути свідками Ісуса аж до краю землі.А що озн бути свідками Ісуса?Слово свідок від слова свідчити.Отже учні повинні були свідчити про ісуса аж до краю землі не лише людям які володіли тогочасними єврейською та грецькою мовою.Як??Повторююсь з допомогою сили духу яку вони отримали саме для цього важливого завдання.Тому і зявився дар говоріння іншими мовами.Думайте панове.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21049
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2010, 13:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Тоді мали і зараз мають, тільки тоді мали Духа Святого царі , священики і пророки.
Мене цікавить тоді, а не зараз.От наприклад те що мали дар духу зціляти,пророкувати -це факт.А от дар духу говорити іншими мовами мали Божі люди давнини,ще до Христа??Чи молився хтось з царів,священників чи пророків до Бога на мовах??Якщо так то де про це згадується.Дякую.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21050
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2010, 14:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
сергій написав:
та забудьте про відповідь. тут присутні деякі унікуми, які називають себе свідками -- так от, вони ще на жодне питання відповіді не дали... -- таке враження, що неповносправні...
Ви так і не послухались мене та не звернулись по допомогу у відповідні місця.Шкода,може б допомогло стати зрячим.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21098
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2010, 03:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
sss написав:
А от дар духу говорити іншими мовами мали Божі люди давнини,ще до Христа??Чи молився хтось з царів,священників чи пророків до Бога на мовах??Якщо так то де про це згадується

я стобою згоден проце незгадуеться але можливо це було. Но тодi i Христос непостраждав за вес люд та Духа Святого несходив навсiх хто цюго прагнув


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>