Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:25




Створити нову тему Відповісти  [ 30 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Пророцтва
47332
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2015, 14:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 грудня 2016, 21:41
Написано: 17
Віровизнання: п'ятидесятник
В деяких сучасних церквах практикується таке, коли люди створюють черги до пророка, бажаючи отримати відповідь від Бога, для вирішення різних питань, в тому числі, чи будувати мені новий будинок, чи варто міняти місце проживання, і тому подібне. Пророк опиняється в такій ситуації, що мусить давати відповіді.
Мене цікавить, чи правильна така практика, якщо так, то з якими питаннями можна звертається до пророка?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47346
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2015, 19:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
у світлі Божого Слова видно, що НІДЕ в Новому Заповіті немає такої практики.
якщо людина є в зібранні або десь в іншому місці, де є слуги Божі (пророк або той, хто має дар пророкування) і Господь схоче сказати щось особисто цій людині, то Він це зробить.
думаю, можна просто сказати нужду чи то питання, яке турбує, щоб разом помолитися, але не потрібно щось випрошувати чи тому подібне.
а ще, ми маємо певніше пророче слово, а воно є Писання. думаю, Бог хоче, щоб особисто ми від Нього чули Його голос: що і як робити.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47348
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2015, 20:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Олег1986 написав:
Пророк опиняється в такій ситуації, що мусить давати відповіді.
Пророк Божий повинен був би навчити людей, що він не Бог, і що людям потрібно звертатися з усіма питаннями тільки до Бога.

Іноді така практика може призвести до падіння служителя, бо відтак він може подумати, що люди без нього не можуть обійтися, а це вже гордість, яку ненавидить Господь. Через те пророк може втратити спільність з Богом.

Якось один брат служитель похвалився, що має дуже багато прохань помолитися, нібито це є мірилом благословіння його служіння. Але що в тому доброго, якщо люди звертаються не до Бога, а до служителя? Так говорить Господь: Проклятий той муж, що надію кладе на людину... а від Господа серце його відступає! (Єр.17:5) Кожен проповідник повинен приводити людей до Христа, Який закликає: Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! (Матв.11:28) Мого голосу слухають вівці Мої, і знаю Я їх, і за Мною слідком вони йдуть. (Iван.10:27)
Апостол Іван рече тим, хто прийняв Духа Святого: А помазання, яке прийняли ви від Нього, воно в вас залишається, і ви не потребуєте, щоб вас хто навчав. А що те помазання само вас навчає про все, воно бо правдиве й нехибне, то як вас навчило воно, у тім пробувайте. (1Iван.2:27)

Тому нехай кожен, хто не чує Бога, прийде до Христа, бо лише в Ньому благодать, і кожному, хто прагнутиме Богу служити, Він дає помазання, яке навчає як жити і що робити. Це Новий Завіт, який Бог заключає сьогодні з кожним, хто на ділі вірує Христу. Слава Богу за це!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47350
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2015, 16:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 грудня 2016, 21:41
Написано: 17
Віровизнання: п'ятидесятник
Багато є молоді, які звертаються до пророка з питання про шлюб (особисто знаю таких). Чимало зла було скоєно такою практикою.. Це не правильно,на мій погляд, але може тут справа не в поглядах а в вірі? Що робити якщо вже звернувся до пророка і Бог не дав згоди на певну справу, але пізніше досліджуючи Слово зрозумів, що не потрібно було звертатися до пророка?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47351
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2015, 12:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
згідний із Сонячником. і хотів би ще доповнити.
може таке бути, коли так "ходять" до пророків, то він вже десь всередині напружується і може так статися, що до Божого слова додати свої думки або взагалі видати бажання власного серця за Боже.. тут небезпека.
чув про немало таких випадків.
1) одна сестра, в якої був цей дар, мала доньку. І одного разу до них в гості прийшов красивий юнак, ну мама подивилася і він її сподобався. і так під час молитва, вона "напророкувала" від себе, що мовляв, він має тут залишитися.. ось він і одружився з її дочкою, а потім сталася біда. той юнак зовсім виявися і невіруючим і всякого недоброго чинив.. ну я вже добре не пам'ятаю, то брат Куриленко розказував, здається все закінчилося розводом... ось як і Олег зверху пише, про таку практику серед молодих, які хочуть одружитися..
2) до однієї сестри-пророчиці багато людей їздило. і бували випадки (це ніби вона розказувала), що здалека приїжджали, а Слова не було.. і її було жаль так людей відпускати, то вона могла якісь вірші із Біблії цитувати їм від себе, як пророцтво..

нехай ці приклади стануть застереженням для нас усіх. час останній і багато лжепророків повстало і буде ще повставати, як і пише..




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47354
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2015, 05:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Олег1986 написав:
Що робити якщо вже звернувся до пророка і Бог не дав згоди на певну справу, але пізніше досліджуючи Слово зрозумів, що не потрібно було звертатися до пророка?
Якщо це справді Бог не дав згоди - то треба змиритися.
А взагалі треба довірятися Богу в усіх питаннях, і Бог Сам влаштує так як Йому вгодно.
Христос сказав так: Матв.6:33 Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, а все це вам додасться.
Дуже важливо знайти Царство Боже (благодать Божу), тоді все інше буде зовсім не значним. :-)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47355
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2015, 11:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
так, якщо дійсно Бог не дав згоди, то треба негайно послухатися. але є таке, що люди питаються і питаються (у різних пророків), аж поки не отримають того, чого хочуть.. так, як це сталося із Валаамом (і ще є немало прикладів із Писання). тоді нащо питатися, якщо у впертості серці поставив так і так зробити? з лукавив - по лукавому. а якщо дійсно хоче знати Божої волі, то взнавши - нехай покориться, як і Сонячник написав.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47356
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2015, 14:27 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Олег1986 написав:
Багато є молоді, які звертаються до пророка з питання про шлюб (особисто знаю таких). Чимало зла було скоєно такою практикою.. Це не правильно,на мій погляд,

А я думаю, що тут дивлячись з якої сторони розглядати. Я згідна, що звертатися до пророка "питати Бога" про шлюб, неправильно, як наприклад чула такі випадки, що питали у Бога "Чи буде цей шлюб щасливим?" і т. ін. Бог(пророк Божий) не ворожка, що буде тобі казати: "з тим ти будеш щасливим, а з тим ні". Але... Я згідна з тими братами і сестрами які допевняються волі Божої на цю справу. Якщо наприклад, ти бачиш, що ця людина дійсно тобі подобається, і ти хочеш провести з нею все своє життя, бачиш, що вона стоїть близько біля Бога і думаєш, що цю людину для тебе приготував Бог, але можливо боїшся помилитися (бо у такий час часто буває, що у людей "рожеві окуляри") хочеш знати чи дійсно це так, чи є воля Божа на цю справу, то Бог може відповісти тобі і через пророка. Хоча і в такому випадку не слід "бігти до пророка", а молитися, щоб Бог відкрив Свою волю.
А ще наш брат-служитель у розмові з молоддю пояснював, що бувають такі випадки, коли дійсно людина не розуміє як поступити у цій справі, сумнівається у тому, чи згідний Бог з її рішенням, тоді буває так, що виявляє свою нужду служителю, а служитель ставить її перед Божим лицем (на молитві у пророка) і Бог дає відповідь. Таким чином ні пророк, ні ті, хто присутній на молитві не знають самої нужди, але моляться, а Бог працює.
Розповідав, також що були такі випадки, коли дівчата приходили на молитву, збуджені, радісні і заявляють про нужду, і пояснював, що це справді є великою небезпекою, не тільки для самої людини, а й для пророка. Оскільки цю поведінку дуже помітно і немало було таких випадків, що сосуд Божий "напророкував" сам від себе, навіть сам того не помічаючи... (подібні випадки описав Тарас) А потім проблеми. А потім нарікання, ... на кого? на Бога.
Тому звичайно тут потрібно мати мудрість, а Бог дає її тому, хто просить у Нього.




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47361
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2015, 11:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 грудня 2016, 21:41
Написано: 17
Віровизнання: п'ятидесятник
В старому заповіті 30% пророцтв це відкриття майбутнього, остальне-докори за гріх і заклик навернення. Я про те, що пророцтва існують для ДУХОВНОГО ЗБУДУВАННЯ. А хтось хоче і фізичної збудови. Навіть на апостольському соборі, про вирішення антіохійського питання були пророки Агав, Юда, Сила..., але ніхто не чекав вирішення питання через пророків(хоча питання було важливе і духовне) написано, що вони апостоли, старші і вся церква зібрались, розібрались, постановили і написали:зволилось Духу Святому і нам.
Ці люди були водимі Святим Духом і маючи Божий мир, що є Сам Ісус Христос (Еф2:14),були в змозі вирішувати складні питання, бо мир спрямовував їхні думки в благоприємну сторону. Навіщо нам Дух Святий, якщо ми будемо приймати рішення не по вірі, а будем шукати пророцтва, чуда, або ще щось де не потрібна віра.
Інша справа, коли Бог говорить через пророка до церкви, або до когось особисто. Може хтось знає, чому в новому заповіті Бог не звертається по імені?


+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47365
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2015, 03:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Олег1986 написав:
Може хтось знає, чому в новому заповіті Бог не звертається по імені?
Чому ні? Бог звертався: Савле, Савле, чому ти Мене переслідуєш?, І голос почувся до нього: Устань, заколи, Петре, і їж!...
А послання апостолів загалом є соборними посланнями - для церкви.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47366
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2015, 06:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 грудня 2016, 21:41
Написано: 17
Віровизнання: п'ятидесятник
Я не правильно написав запитання. Хотів написати:чому в новому заповіті навідмінно від старого, Бог через пророка не звертається по-імені?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47367
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2015, 09:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Олег1986 написав:
Хотів написати:чому в новому заповіті навідмінно від старого, Бог через пророка не звертається по-імені?
У євангельських книгах не все записано. Не можна робити категоричні висновки, що чогось там не було, лише з того, що нам невідомо. Хоча в загальному написано:
1Кор.14:3 А хто пророкує, той людям говорить на збудування, і на умовлення, і на розраду.
Дiї.15:32 А Юда та Сила, самі бувши пророками, частим словом підбадьорували та зміцняли братів.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47369
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2015, 08:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 грудня 2016, 21:41
Написано: 17
Віровизнання: п'ятидесятник
Залишмо перше століття н. е. Хтось хоч раз чув в сучасній церкві, щоб пророк не знаючи людини, сказав її ім'я?
Хай ніхто не думає, що я сумніваюся в авторитетності Божого пророка. Просто в старому, Бог не раз говорив ім'я до кого звертався, а зараз такого ненаблюдається.
Недавно підходить пророк серед зібрання за три метра від мене і говорить в тому напрямку де я сидів пророцтво, яке в принципі може стосуватися мене.. Якби він сказав моє ім'я, думаю реакція була б зовсім інша, як і в кожного. Часто просто немає впевненості, що слово саме до мене.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47370
UNREAD_POSTДодано: 23 січня 2015, 14:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
щодо звернення конкретно по імені я не знаю, бо не пригадую такого, але, якщо людина прагне почути голос Божий, що Господь хоче сказати, то вона почує, навіть якщо Слово буде в загальному до Церкви або до когось іншого.. пише, що коли пророкують, то решта хай розважає над почутим.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47657
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2015, 18:34 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Олег1986 написав:
Залишмо перше століття н. е. Хтось хоч раз чув в сучасній церкві, щоб пророк не знаючи людини, сказав її ім'я?
Хай ніхто не думає, що я сумніваюся в авторитетності Божого пророка. Просто в старому, Бог не раз говорив ім'я до кого звертався, а зараз такого ненаблюдається.
...

Тільки недавно прочитала цей допис брата Олега і сама задумалась: А справді, чи буває в наш час таке, що Бог говорить по імені? Мене наскільки це зацікавило що я просто попросила Бога: "Господи, якщо є Твоя воля на це, так хотіла б почути як Ти звертаєшся до людей по імені."
І ось на цьогорічній молитовній конференції Бог дійсно конкретно звернувся по імені. Щоправда це звернення було не однієї людини, а до трьох сестер(дівчат). Брат якого Бог використав, був не знашої місцевості, приїхав (здається) з Білорусії і взагалі нікого тут не знав, а в пророцтві були названі три імені, Бог звернувся до цих молодих сестер, щоб їх потішити і навернути, оскільки їм трьом були причинені однакові рани(я так зрозуміла однією людиною).




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 30 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>