Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 лютого 2024, 16:33
Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Чому мовчить моя Церква?
49036
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2020, 14:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 лютого 2021, 11:43
Написано: 2
Віровизнання: греко-католик
Слава Ісусу Христу!
Нещодавно сталася подія, яка змусила мене звернутися до своєї Церкви. Ця подія, на моє переконання, за своїми руйнівним масштабами перевершила цьогорічні війни і епідемії разом взяті. Мова про останню заяву папи Франциска. Заяву, яка шокує, пригнічує і засмучує водночас:
«Гомосексуали мають право бути в сім’ї. Вони діти Божі і мають право на сім’ю. Ніхто не повинен бути через це покинутим або нещасним… Ми повинні створити закон про цивільний союз. Так вони будуть захищені законом. Я підтримую це»
Свої останні дописи на форумі УГКЦ 5 років тому завершував питанням, яким назвав цю тему: Чому мовчить моя Церква? Сьогодні це питання, на моє переконання, стало ще більш актуальним. З цим питанням звертаюся сьогодні особисто до священиків моєї Церкви, звертаюся до нашого духовного проводу - +Святослава, єпископів, керівників департаментів та відділів УГКЦ через електронні листи. Нещодавно знайшов ще одну площадку на якій маю можливість звернутися до своєї Церкви – Ваш форум.
Відповідь на лист не забарилася і о. Микола Сулима за дорученням +Святослава у відповідь на моє питання дав коментар на заяву п. Юрія Підлісного. Неодноразово бачив виступи та читав коментарі п. Юрія щодо різних світських та релігійних подій, в яких він чітко і зрозуміло відстоював позицію Церкви.Але в даному випадку коментар п.Юрія не міг мене задовольнити, оскільки при всій повазі і авторитеті він не має мандату на те, щоб засудити заклик папи до гріха. Тому повторно звернувся із листом. З другою відповіддю усі бажаючі можуть ознайомитися за посиланням:
http://www.chiesaucraina.it/index.php/u ... XbSJdU7zy4
В даному поясненні йдеться про те, що плутанина, яка «спричинили занепокоєння та збентеження у віруючого люду Божого» виникла через те, що творці документального фільму «Франческо» невірно передали зміст вислову Папи, подавши дві відповіді на різні запитання як одну.
Але вказаний текст в жодний спосіб не спростовує (в чому маєте можливість переконатись, переглянувши пояснення), а навпаки, підтверджує, що своєю другою відповіддю Папа Франциск закликав саме до юридичного захисту цивільного співжиття для одностатевих пар. І саме цей заклик суперечить доктрині Церкви. Нагадаю що у 2003 р Ватиканська Конгрегація віровчення визначила, що "повага до гомосексуальних осіб жодним чином не може призвести до схвалення гомосексуальної поведінки або до юридичного визнання гомосексуальних союзів".
Заклик до гріха є гріхом. Мовчання на гріх також є гріхом. Звідси питання, яке мене хвилює: Чому мовчить моя Церква, адже це мовчання на гріх?!
Лицемірство стає ще більш кричущим, коли бачимо мовчання Папи Франциска на реальну дискримінацію християн – тих кого в першу чергу Папа мав би захищати.
Сьогодні в багатьох країнах Європи переслідуваними і дискримінованими є саме християни, які змушені віддавати дітей у школу, в якій обов’язковими є уроки сексуального виховання, де розповідають про «нормальність» гріха мужолозтва, гвалтують несформовану дитячу свідомість гендерною політикою, з просвітницькою метою дітям показують порнографію, а батьки, які не дозволяють дітям відвідувати ці уроки можуть відсидіти реальний термін ув’язнення. Структури ювенальної юстиції вилучають дітей у батьків за «нетолерантне» до гріха християнське виховання. І сьогодні можна наводити тисячі конкретних прикладів дискримінації християн у самій Європі.

Тому звертаюся до всіх Вас, шановні мої одновірці. Заради нашого Господа, заради наших дітей, заради себе самих – не мовчіть!Переконаний, що в цей скрутний для Церкви час не маємо права мовчати, бо сьогоднішнім нашим мовчанням користає батько всілякої неправди.
В нашій Церкві не повинно бути місця гріху. Тож допоможіть цей гріх викрити, засудити його і закрити перед ним двері у нашу Церкву. Переконаний, що сьогодні ми ще можемо всі разом це зробити: через донесення небезпеки поширення гріха до своїх близьких, через запитання до своїх священиків «чому сьогодні мовчить наша Церква?», через заклики до нашого духовного проводу засудити заклик до гріха, і головне, через щиру молитву про захист нашої Церкви та збереження чистоти віри до нашого Бога, в ім’я Господа нашого Ісуса Христа."Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам". Так каже Господь - Той, на Слово якого точно можемо розраховувати. Тому прошу Вас, дорогенькі мої брати і сестри по вірі, нехай кожен із Вас сьогодні якомога гучніше постукає у всі двері, в які має можливість.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому мовчить моя Церква?
49037
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2021, 23:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Експрес написав:
В нашій Церкві не повинно бути місця гріху. Тож допоможіть цей гріх викрити, засудити його і закрити перед ним двері у нашу Церкву.

Тому Господь сказав так: І почув я інший голос із неба, який говорив: Вийдіть із нього, люди мої, щоб не сталися ви спільниками гріхів його, і щоб не потрапили в карання його. (Об.18:4)
Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>