Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 вересня 2024, 03:31




Створити нову тему Відповісти  [ 125 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Альфа й Омега
23768
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2010, 13:36 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
04 серпня 2010, 19:50
Написано: 4
" Я Альфа й Омега, говорить Господь, Бог, Той, Хто є, і Хто був, і Хто має прийти, Вседержитель!" (Об'явлення 1:8)
Про кого, на вашу думку, тут говориться: Бога Отця чи Ісуса Христа?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
23772
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2010, 18:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
А ви читали що Отець і Син - Одно? А якщо уже так, то про Бога - Сина.

Об.1:17 І коли я побачив Його, то до ніг Йому впав, немов мертвий. І поклав Він на мене правицю Свою та й промовив мені: Не лякайся! Я Перший і Останній

Хто є цей Перший і Останній Бог Отець чи Бог Син?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
23776
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2010, 20:03 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
04 серпня 2010, 19:50
Написано: 4
Sh_21 написав:
Хто є цей Перший і Останній Бог Отець чи Бог Син?



Я впевнена що ці вірші йдуть саме про Бога Сина, що й доводить нам Його Божество, але я молода християнка і розмови з свідками Єгови мене трішки заплутали. Будь ласка скажіть, як їм це доказати?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
23780
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2010, 21:58 

Востаннє редаговано Протестант 22 червня 2010, 22:04 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sone4ko17 написав:
Sh_21 написав:
Хто є цей Перший і Останній Бог Отець чи Бог Син?



Я впевнена що ці вірші йдуть саме про Бога Сина, що й доводить нам Його Божество, але я молода християнка і розмови з свідками Єгови мене трішки заплутали. Будь ласка скажіть, як їм це доказати?


1. Якщо ви молода християнка то не варто одразу вчити, спочатку треба навчитися основних доктрин християнства. Написано що Петро уже мав переконливу віру що І.Х є Син Божий, тобто Бог. Якщо у вас її не має ще до кінця то не варто одразу зв’язуватися із СЄ. Вiд Матвiя 16:15 Він каже до них: А ви за кого Мене маєте? 16 А Симон Петро відповів і сказав: Ти Христос, Син Бога Живого! 17 А Ісус відповів і до нього промовив: Блаженний ти, Симоне, сину Йонин, бо не тіло і кров тобі оце виявили, але Мій Небесний Отець. 18 І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її.
2. Попитайтеся у віруючих друзів або скачайте у інтернеті BibleQuote, там дуже просто знаходити паралельні місця, або ті місця які вам потрібно знайти. Але для того потрібно також знати Біблію. От наприклад, думаю ви уже самі зможете дослідити що там і там сказано про Єдиного Бога ( Отець. Син, Д.С.):
3. Не забувайте що Бог Єдиний, а не три окремих, або як говорять СЄ - трьохголовий
Iс.44:6 Так говорить Господь, Цар Ізраїлів та
Викупитель його, Господь Саваот: Я перший,
і Я останній, і Бога нема, окрім Мене!
2. Iс.48:12 Почуй Мене, Якове та Ізраїлю, Мій
покликаний: Це Я, Я перший, також Я
останній!
5. Об.2:8 А до Ангола Церкви в Смірні
напиши: Оце каже Перший й Останній, що
був мертвий й ожив:
6. Об.22:13 Я Альфа й Омега, Перший і
Останній, Початок і Кінець.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
23781
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2010, 22:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Також раджу вам почитати три рубрики які повязані із СЄ:

viewtopic.php?t=923&start=0
viewtopic.php?t=9&start=0
viewtopic.php?t=83&start=0




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
24411
UNREAD_POSTДодано: 20 серпня 2010, 15:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
І про Отця і про Сина.

Це один з доказів Божественності Христа. До речі є десь тут гілка про Божественність Христа і Пресвяту Трійцю?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
24413
UNREAD_POSTДодано: 20 серпня 2010, 19:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Це один з доказів Божественності Христа. До речі є десь тут гілка про Божественність Христа і Пресвяту Трійцю?


Та я якраз і дав вище силки, ще раз:
viewtopic.php?t=923&start=0
viewtopic.php?t=9&start=0
viewtopic.php?t=83&start=0




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
24574
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2010, 12:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
1)
Одкр. 1:
5. І від Ісуса Христа, Котрий є свідок вірний, первісток, народжений із мертвих і володар царів земних. Йому, що полюбив нас і обмив нас від гріхів наших кров‘ю Своєю,
6. Що вчинив нас царями і священиками Богові і Батькові Своєму, слава і держава навіки віків! Амінь.
7. Ось, іде з хмарами, і побачить Його всіляке око, а також ті, що пронизали Його; і заридають перед Ним усі племена земні. Так, амінь.
8. Я – Альфа і Омега, початок і кінець, говорить Господь, Котрий є і був, і йде, Вседержитель.


2) Одкр 1:

Сина Людського, одягненого в подир і підперезаного попід груди поясом золотим.
14. Голова Його і волосся білі, наче біла вовна, як сніг; і очі Його – мов полум‘я вогню;
15. І ноги Його подібні до очищеної бронзи, немов розжарені в печі; і голос Його – як легіт великої води;
16. Він тримав у правиці Своїй сім зірок, і з уст Його виходив меч двосічний; і обличчя Його – мов сонце, що сяє в силі своїй.
17. І коли я побачив Його, то упав до ніг Йому, як мертвий. І Він поклав на мене правицю Свою і сказав мені: Не бійся; Я – Перший і Останній,
18. І живий; і був мертвий, і ось, живий навіки вічні, амінь, і маю ключі від аду й смерти.
19. Тож напиши, що ти бачив, і що є, і що буде по цьому.
20. Таємниця семи зірок, котрі ти бачив у правиці Моїй, і семи світильників є оця: Сім зірок – Ангели семи церков; а сім світильників, котрі ти бачив – сім церков.



3) Одкр 3:
1. І Ангелові Церкви в Сардах напиши: Так говорить Той, Хто має сім духів Божих, і сім зірок: Знаю твої справи; ти носиш ім‘я, наче живий, але ти мертвий……
…..5. Переможний зодягнеться у білі шати; і не зітру ймення його з Книги життя, і визнаю ім‘я його перед Вітцем Моїм і перед Ангелами Його.
6. Хто має вухо, нехай чує, що Дух промовляє Церквам.

7. І Ангелові Церкви у Філадельфії напиши: Так говорить Святий, Істинний, що має ключа Давидового, Котрий відчиняє – і ніхто не зачинить, зачиняє – і ніхто не відчинить.

12. Переможного вчиню стовпом у храмі Бога Мого, і він уже не вийде назовні, і напишу на ньому ймення Бога Мого і ймення міста Бога Мого, Нового Єрусалиму, що сходить з неба від Бога Мого, і ймення Моє нове.
13. Хто має вухо, нехай чує, що Дух промовляє Церквам.


14. І Ангелові Церкви у Лаодикії напиши: Так говорить Амінь, свідок вірний та істинний, початок творінь Божих;
21. Переможному дам сісти зі Мною на престолі Моєму, як і Я переміг, і сів з Батьком Моїм на престолі Його.
22. Хто має вухо, нехай чує, що Дух промовляє Церквам.



М: Чи ще все не видно Що Отець і Син і Дух Святий – Одно?
Добре, давайте далі:



Одкровення 4:
1. По цьому я глянув, і ось, двері розчинені на небо; і той самий голос, котрого я чув, неначе звук сурми, що говорив зі мною, сказав: Піднімися сюди, і покажу тобі, що має статися після цього.
2. І тієї ж миті я був у дусі; і ось, престол стояв на небі, і на престолі був Сидячий;. І Цей, що сидів, був схожий з вигляду на камінь яспис та сардис; і там була веселка довкола престолу, схожа виглядом на смарагд.



Хто сидів на Престолі Бог, Чи Ісус Христос? Чи на Престолі Сидить і Бог-Оттець і Бог – Син?

„на престолі Моєму, як і Я переміг, і сів з Батьком Моїм на престолі Його. „ Одкр 3:21

Одкровення 4:

9. І коли тварини складають славу і честь, і подяку Тому, що Сидить на престолі, що живе віки вічні,
10. Тоді двадцять чотири старці падають перед Сидячим на престолі і поклоняються Тому, Хто живе віки вічні, і складають вінці свої перед престолом та кажуть:
11. Достойний Ти, Господе, прийняти славу, і честь, і силу, бо Ти утворив усе, і все з волі Твоєї існує та утворене.

Одкровення 5:
6. І я глянув, – і ось, посеред престолу і чотирьох тварин і посеред старців стоїть Агнець, наче закланний, і що має сім рогів і сім очей, котрі є сім духів Божих, посланих на всю землю.
7. І Він прийшов і взяв книгу з правиці Сидячого на престолі.


М: Показана Взаємодія Отця і Сина. (Не забувайте, про те, що попереду було показано, що слова Сина – це слова Духа, який говорить Церквам).



13. І всіляке створіння, що було на небі, і на землі, і під землею, і на морі, і все, що в них, чув я, проголошувало: Сидячому на престолі і Агнцеві благословення, і честь, і слава, і держава навіки вічні.
14. І чотири тварини казали: Амінь. І двадцять чотири старці упали і поклонилися Тому, Хто живе віки вічні.

М: Кому поклонилися? Адже у 8 стишку 5 глави: 8. „І коли Він узяв книгу, то чотири тварини і двадцять чотири старці упали перед Агнцем,”

Вони поклонилися перед Агнцем. А в 14 співвідносно до 13 однаково воздають честь і Отцю і Агнцеві!
А хіба Агнець не живе повіки вічні?

А тепер ще уважніше:

Одкровення 21: 5. І сказав Сидячий на престолі: Ось, утворюю все нове. І сказав мені: Напиши; бо слова ці істинні і вірні.
6. І сказав мені: Сталося! Я є Альфа і Омега, початок і кінець; спраглому дам задаром від джерела води живої;
7. Переможний успадкує все, і буду йому Богом, і він буде Мені сином.


М: Це каже Бог-Отець.


А це – Син Божий:

12. Ось, прийду невдовзі, і відплата Моя зі Мною, щоб дати кожному за діяннями його.
13. Я є Альфа і Омега, початок і кінець, Перший і Останній.
14. Блаженні ті, котрі дотримуються заповідей Його, щоб мати їм право на дерево життя і увійти до міста брамою.
15. А зовні – пси і чаклуни, і перелюбники, і душогуби та ідолослужителі, і всякий, хто любить і чинить неправду.
16. Я, Ісус, послав Ангела Мого засвідчити вам це у церквах. Я є корінь і нащадок Давидів, зоря вранішня ясна і ранкова, досвітня.


Ще доказів потрібно?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
24629
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2010, 00:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Ну що ж як я і обіцяв Михайле,що і тут з вами мову заведу,то ж давайте зробимо її цікавою,та спробуємо і тут зясувати чи так воно є про що ви так впевнено говорите.
Michail написав:
1)Одкр. 1: 5. І від Ісуса Христа, Котрий є свідок вірний, первісток, народжений із мертвих і володар царів земних. Йому, що полюбив нас і обмив нас від гріхів наших кров‘ю Своєю, 6. Що вчинив нас царями і священиками Богові і Батькові Своєму, слава і держава навіки віків! Амінь. 7. Ось, іде з хмарами, і побачить Його всіляке око, а також ті, що пронизали Його; і заридають перед Ним усі племена земні. Так, амінь. 8. Я – Альфа і Омега, початок і кінець, говорить Господь, Котрий є і був, і йде, Вседержитель.
Цікаві слова.Що саме у них вказує на те що Христос є одним Богом тройцею.Я наприклад помітив що у 6 вірші у Ісуса є свій Бог-" Що вчинив нас царями і священиками Богові... Своєму".Як це у одного Бога є Свій Бог??На що це вказує - у Бога є свій Бог??Чому Ісус свого Батька наз своїм Богом??Розясніть Михайле це,раз так впенено посилаєтесь на ці слова.

Michail написав:
2) Одкр 1:Сина Людського, одягненого в подир і підперезаного попід груди поясом золотим. 14. Голова Його і волосся білі, наче біла вовна, як сніг; і очі Його – мов полум‘я вогню; 15. І ноги Його подібні до очищеної бронзи, немов розжарені в печі; і голос Його – як легіт великої води; 16. Він тримав у правиці Своїй сім зірок, і з уст Його виходив меч двосічний; і обличчя Його – мов сонце, що сяє в силі своїй. 17. І коли я побачив Його, то упав до ніг Йому, як мертвий. І Він поклав на мене правицю Свою і сказав мені: Не бійся; Я – Перший і Останній, 18. І живий; і був мертвий, і ось, живий навіки вічні, амінь, і маю ключі від аду й смерти. 19. Тож напиши, що ти бачив, і що є, і що буде по цьому. 20. Таємниця семи зірок, котрі ти бачив у правиці Моїй, і семи світильників є оця: Сім зірок – Ангели семи церков; а сім світильників, котрі ти бачив – сім церков..
Також цікаві слова,проте я і тут непомічаю щоб щось вказувало на те що Христос -це один Бог тройця
Michail написав:
3)Одкр 3: 1. І Ангелові Церкви в Сардах напиши: Так говорить Той, Хто має сім духів Божих, і сім зірок: Знаю твої справи; ти носиш ім‘я, наче живий, але ти мертвий.5. Переможний зодягнеться у білі шати; і не зітру ймення його з Книги життя, і визнаю ім‘я його перед Вітцем Моїм і перед Ангелами Його. 6. Хто має вухо, нехай чує, що Дух промовляє Церквам.7. І Ангелові Церкви у Філадельфії напиши: Так говорить Святий, Істинний, що має ключа Давидового, Котрий відчиняє – і ніхто не зачинить, зачиняє – і ніхто не відчинить.12. Переможного вчиню стовпом у храмі Бога Мого, і він уже не вийде назовні, і напишу на ньому ймення Бога Мого і ймення міста Бога Мого, Нового Єрусалиму, що сходить з неба від Бога Мого, і ймення Моє нове. 13. Хто має вухо, нехай чує, що Дух промовляє Церквам.14. І Ангелові Церкви у Лаодикії напиши: Так говорить Амінь, свідок вірний та істинний, початок творінь Божих;21. Переможному дам сісти зі Мною на престолі Моєму, як і Я переміг, і сів з Батьком Моїм на престолі Його. 22. Хто має вухо, нехай чує, що Дух промовляє Церквам.
Чи ще все не видно Що Отець і Син і Дух Святий – Одно?Добре, давайте далі:..
Михайле,та з чого це видно??Випросто цитуєте слова Об.Вдайтесь до якогось аргументованого висновку,тоді буде це видно.я знову ж таки помітив що Ісус наз когось "Богом моїм"-"у храмі Бога Мого", .На що це вказує??Що у Христа є Бог??Що це означає та чому Христос когось іншого наз мій Бог,якщо Богом є Христос??Будь ласка розясніть це.


Michail написав:
Одкровення 4:1. По цьому я глянув, і ось, двері розчинені на небо; і той самий голос, котрого я чув, неначе звук сурми, що говорив зі мною, сказав: Піднімися сюди, і покажу тобі, що має статися після цього. 2. І тієї ж миті я був у дусі; і ось, престол стояв на небі, і на престолі був Сидячий;. І Цей, що сидів, був схожий з вигляду на камінь яспис та сардис; і там була веселка довкола престолу, схожа виглядом на смарагд.
Хто сидів на Престолі Бог, Чи Ісус Христос? Чи на Престолі Сидить і Бог-Оттець і Бог – Син?-„на престолі Моєму, як і Я переміг, і сів з Батьком Моїм на престолі Його. „ Одкр 3:21.
Ну знову ж таки,-з чого ви зробили висновок що на престолі сидить Бог -Отець та "Бог -Син"??Можете обгрунтувати що поряд з Ісусовим Богом сидить Бог-син,а не просто Агнець-Божий син??Пояснюйте Михайле,а то ті хто вас про це просить,щоб мати що відповісти сЄ,того що ви пишете не зрозуміють.

Michail написав:
Одкровення 4:9. І коли тварини складають славу і честь, і подяку Тому, що Сидить на престолі, що живе віки вічні, 10. Тоді двадцять чотири старці падають перед Сидячим на престолі і поклоняються Тому, Хто живе віки вічні, і складають вінці свої перед престолом та кажуть:11. Достойний Ти, Господе, прийняти славу, і честь, і силу, бо Ти утворив усе, і все з волі Твоєї існує та утворене..
Так,що тут вказує на те що Христос-це Бог-син тройці??Я бачу що увага скеровується на Сидячого на престолі(Ісусового Бога)поряд з яким є також Агнець- Божий син,а не Бог-Син,як це видно зі слів які ви пишете далі-Одкровення 5:6. І я глянув, – і ось, посеред престолу і чотирьох тварин і посеред старців стоїть Агнець, наче закланний, і що має сім рогів і сім очей, котрі є сім духів Божих, посланих на всю землю. 7. І Він прийшов і взяв книгу з правиці Сидячого на престолі".Як бачимо з цих слів Агнець-Божиий син це не "Сидячий на престолі",і не частина "Сидячого на престолі",бо він(Агнець-Божий син) приходить до "Сидячого на престолі" та бере книгу у Нього.,таким чином не може Агнець бути тим до кого він приходить та бере книгу,чи нетак панове??Михайле,ті "брати" та я чекаємо зрозумілих пояснень.


Michail написав:
Показана Взаємодія Отця і Сина. (Не забувайте, про те, що попереду було показано, що слова Сина – це слова Духа, який говорить Церквам)...
перепрошую Михайле,використовуйте у своїх доводах мову Писання,а не власно придумані терміни.Тут показана взаємодія Ісусового Бога і Агнця,який є тим кого на землі люди наз Ісусом Христом.Це ніяк недає вам права стверджувати що Бог це тройця,частиною якої є Божий син.Богом тут названно лише Ісусового Батька-1:6,який є "Сидячим на престолі"-5:6.Ну а те що було показанно попереду ви хочете сказати що якщо слова Сина-це слова Духа,то це означає що Син це і є Дух?Чи правильно я вас розумію??також наведу подібний приклад,Єрем9:6- "Тому так промовляє Господь Саваот: Ось Я їх перетоплюю та випробовую їх, бо що маю вчинити Я ради дочки Свого люду".Чиї це слова Господа Саваота,чи Єремії??тут бачимо слова Господа Саваота,це слова Єремії.То на що це вказує??


Michail написав:
13. І всіляке створіння, що було на небі, і на землі, і під землею, і на морі, і все, що в них, чув я, проголошувало: Сидячому на престолі і Агнцеві благословення, і честь, і слава, і держава навіки вічні. 14. І чотири тварини казали: Амінь. І двадцять чотири старці упали і поклонилися Тому, Хто живе віки вічні.
Кому поклонилися? Адже у 8 стишку 5 глави: 8. „І коли Він узяв книгу, то чотири тварини і двадцять чотири старці упали перед Агнцем,”Вони поклонилися перед Агнцем...
так,в даному випадку, саме тоді коли Агнець узяв книгу то вони йому поклонились визнаючи таким чином його владу.
Michail написав:
А в 14 співвідносно до 13 однаково воздають честь і Отцю і Агнцеві!.А хіба Агнець не живе повіки вічні?
..
Неправда.У тринадцятому однаково воздають честь Ісусовому Богу та Агнцеві,а у 14 будьте уважні подаю з Хоменка-" І чотири істоти говорили: Амінь. І старші впали і поклонились".Кому поклонились??-Тому, Хто живе віки вічні-яким є чи то Агнець,чи то сидячий на престолі,а може і той і той??З цього перекладу Михайле до такого висновку не прийдемо,бо тут не вказується перед ким поклонились.Не забувайте про свій рідний переклад,який дуже часто проливає світло на ту брехню яку ви так вміло використовуєте.Тож це чергова фальшивка,яку ви так старанно підкидаєте.Не робіть так,бо відповідатимете за це!!!Щоб ви не мали сумнівів у тому що ви використовуєте фальшивку,подаю також переклад СМ-"І чотири живі істоти додали: «Амінь!» Тоді старійшини впали долілиць і вклонилися".Теж бачимо не вказується перед ким вклоняються.

Michail написав:
А тепер ще уважніше: Одкровення 21: 5. І сказав Сидячий на престолі: Ось, утворюю все нове. І сказав мені: Напиши; бо слова ці істинні і вірні. 6. І сказав мені: Сталося! Я є Альфа і Омега, початок і кінець; спраглому дам задаром від джерела води живої; 7. Переможний успадкує все, і буду йому Богом, і він буде Мені сином.- Це каже Бог-Отець.
А це – Син Божий:-12. Ось, прийду невдовзі, і відплата Моя зі Мною, щоб дати кожному за діяннями його. 13. Я є Альфа і Омега, початок і кінець, Перший і Останній. 14. Блаженні ті, котрі дотримуються заповідей Його, щоб мати їм право на дерево життя і увійти до міста брамою. 15. А зовні – пси і чаклуни, і перелюбники, і душогуби та ідолослужителі, і всякий, хто любить і чинить неправду.?
Не розумію,з чого ви тут робите висновок що з12 по 15 вірші це слова Божого сина??Я помітив що Альфа і Омега як показує Об1:8 це Ісусів Бог- Вседержитель.То слова Бога -Отця,а не Божого сина,не вводьте "братів" в оману,це ж непохристиянськи.
Michail написав:
Ще доказів потрібно?
Ого,доказів дуже багато,проте чомусь вони дуже часто будуються на фальшивках або якихось власних уявленнях.Будемо це зясовувати далі.тож по кожному вашому слову я написав.пояснюйте пане катехите зрозуміло та відкрито,теж по кожному пункту,а не вибірково.З нетерпінням чекаю і ви чекайте пані Sone4ko17,бо я так зрозумів що ця інформація направленна до вас.
Проте будьте дуже уважними коли читатимете пояснення цих недуже як видно чесних людей.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
24630
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2010, 01:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
А ви читали що Отець і Син - Одно? А якщо уже так, то про Бога - Сина.Об.1:17 І коли я побачив Його, то до ніг Йому впав, немов мертвий. І поклав Він на мене правицю Свою та й промовив мені: Не лякайся! Я Перший і ОстаннійХто є цей Перший і Останній Бог Отець чи Бог Син?
Ото Ш21 ви до цікавого висновку прийшли.А чи може вислів Перший і Останній стосуватися і Бога і Божого сина??Чому б ні??Чи має це вказувати на те що це одна і таж особа??Ну необовязково.Адже наприклад Петра наз апостолом,також і Христа наз апостолом(Євр3:1)-Отож, святі брати, учасники небесного покликання, уважайте на Апостола й Первосвященика нашого ісповідання, Ісуса.То хто є апостолом Петро чи Ісус??Чи вказує те що Ісуса названно апостолом що Ісус і Петро це одна особа??Доречі,чому Ісуса наз апостолом??Далі-наприклад хто є "цар над царями"??З Об17:14 видно що це Ісус-" бо Він Господь над панами та Цар над царями".Проте зі слів Дн2:37-"Ти, царю, цар над царями, якому Небесний Бог дав царство, владу й міць та славу" видно що царем над царями є Навуходоносор.Тож Ш21 хто є "Цар над царями"-Ісус чи Навуходоносор??а може це одна й та сама особа,бо названна однаково??Абсурд,чи нетак?Тож зрозуміло що Ісус і Навуходоносор це різні особи,хоча їх однаково названно "Цар над царями".Те саме і стосується вислову "Перший і Останній"-ним є як Бог так і Божий син,і це аж ніяк не вазує на те що це один і той же Бог.Чи можете ви цьому заперечити??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
24631
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2010, 01:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sone4ko17 написав:
Sh_21 написав:
Хто є цей Перший і Останній Бог Отець чи Бог Син?

Я впевнена що ці вірші йдуть саме про Бога Сина, що й доводить нам Його Божество,
Що саме вам додає такої впевненості.Чи можете поділитись??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
24632
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2010, 13:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@Тому, Хто живе віки вічні-яким є чи то Агнець,чи то сидячий на престолі,а може і той і той??@

І той і той є одним Богом. Особа Син може називати Особу отця Богом, бо Отець по суті Бог. Так само особа Отець називає особу Сина Богом в книзі до Євреїв.

Бо і Отець і Син називає себе першим і останім. Не може бути довх перших і останніх. Є лише один (в трьох особах, іпостасях)... Це навіть не моя думка, а в тих текстах все дуже чітко написано. Якщо Ви не бачите, то є два варіанти: або Ви спеціально не бачите - це є лукавство, або й справді не можете (на мою думку так і є) поки що побачити істину. Тоді Вам це Святий Дух лише може відкрити, про що й молю Бога.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
24641
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2010, 18:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
@Кому поклонились?-Тому, Хто живе віки вічні-яким є чи то Агнець,чи то сидячий на престолі,а може і той і той??@--І той і той є одним Богом.
Ну що ж Михайле, бачу вам аргументів з Писання починає бракувати.Не вдавайтесь до словоблудіння.Усі ваші доводи про те що Ісус та Отець це один Бог я спростував.Поставив вам ряд запитань,відповідь на які явно показують що ваша теорія це фальшивка.Тому й зрозуміло що ви на них невідповідаєте.Про що з вами можна вести мову далі??Мої слова які ви процитували вище не слід було виривати з контексту,бо там чітке свідчення що ті про кого згадує 14 вірш поклоняються не одній особі яка "Живе віки вічні",а як вказує Хоменко,що й підтверджує 13 вірш, двом--"Тому, хто сидить на престолі, та Агнцю".Вам це зрозуміло чи ні??Ні про якого одного Бога тут мова не йде.Перестаньте фальшувати Боже Слово.
Michail написав:
Особа Син може називати Особу отця Богом, бо Отець по суті Бог. Так само особа Отець називає особу Сина Богом в книзі до Євреїв..
Син не просто наз Отця Богом,а каже мій Боже,що чітко показує що для Сина Отець є Богом.А якщо Отець для Сина є Богом,то це означає,те саме що й для нас- Богом є той хто від нас вищий та той кому ми поклоняємось.Чому це повинне відрізнятись у випадку Сина для якого знову ж таки Отець є Богом,бо Син наз Отця -мій Боже.Нічого подібного ми не спостерігаємо у випадку Отця чи Св духу,щоб хтось з них наз когось "Мій Боже".Не роздумували чому?
Щодо вашого аргументу з Євреїв1:8,9,де буцім Отець наз Сина Богом,я це пояснив у рубриці про Бжественність Христа,на що ви нічим не відповіли,а далі продовжуєте використовувати те що давно спростоване.Нечесно.Нагадую---Щодо Євр1розд,то знову ж таки ви використовуєте сліпо сумнівний переклад цих слів,що я довів на прикладі слідуючих слів з тих же Євр1:9-"помазав тебе Боже,твій Бог".Ця цитата взята з Єврейських Писань,зоокрема з Пс45:8,де ми бачимо замість прямого звертання "помазав тебе Боже",написанно вже, не у формі звертання "помазав тебе Бог(а не Боже)".Тобто когось(сина)помазав хтось інший(Бог).В такому випадку той кого помазанно не є Богом,бо його помазав Бог..Як думаєте чому така відмінність між одним і тим же текстом,який записанний у двох паралельних місцях Писання,більш того у Євр1:9 пряма цитата Пс45:8.Чому така відмінність??
Тепер щодо попереднього звертання -"престол твій о Боже"яке міститься у Євр1:8-"А про Сина:Престол Твій, о Боже, на вічні віки".Якщо перекладач вдався до такої маніпуляції в 9-вірші подавши замість слова "Бог"-"Боже",то в мене є підстава недовіряти йому і щодо перекладу 8-вірша,адже якщо знову ж таки замість слова "о Боже" поставити слово "Бог",то зразу міняється суть сказанного.Наприклад:-"Престол Твій, о Боже, на вічні віки";порівнюєм -"Престол Твій -Бог,на вічні віки".Тож можемо проаналізувати його,адже він теж цитується з Пс45.Щод Пс45 то ясно зрозуміло що псалмоспівець спочатку говорить ці слова щодо людського царя Ізраїлю.Дивимось контекстПс45:2-"Моє серце бринить добрим словом, проказую я: Для-- Царя-- мої твори, мій язик мов перо скорописця"!
Тож Біблійний письменник, який написав цей псалом, звичайно ж, не думав та немав на увазі, що цей людський цар був Усемогутнім Богом.Чи не так??Чи міг цей псалмоспівець пишучи про царя говорити про нього як -"о Боже"??Малоймовірно.Тому зрозуміло,що тут слід читати як і перекладають деякі перекладачі -"Престол Твій -Бог,на вічні віки".Або "Бог є твоїм престолом".Як це розуміти?Дивимось у 1Хр29:23-"І сів Соломон на Господньому троні за царя на місці свого батька Давида".Отже цар сидів на Господньому троні або престолі.Тобто царював від імені Бога.. Відповідно до цього, згідно з Пс45:7- Бог був «престолом», тобто Джерелом і Опорою царювання колись помазанного царя Ізраілю ,так і сьогодні Бог є"престолом",тобто Джерелом і Опорою Христового царювання.Висновок в Пс 45:7 правильно перекладати так-"Бог-престол твій на вічні віки".Подібно перекладені деякі переклади.Якщо не погодитись з цим то як тоді зрозуміти що Псалмоспівець пишучи про царя Ізраіля називає його "Боже"???.Тож Михайле підходьте до таких місць аналітично,а не сліпо.Адже Бог допустив щоб недуже чесні люди внеслили ось такі фальшивки для підтвердження свого догмату,аби таким чином виявити чесних людей.Якщо ви вважаєте себе чесним,то хочаб пороздумуйте над написаним щодо слів з Пс45:7-8.От приклад таких нечесностей:1Тим3:16(рос Синод перкл)-" Бог явился во плоти, оправдал Себя в Духе, показал Себя Ангелам,".Порівнюєм з перекл Ог:-"Хто в тілі з'явився, Той оправданий Духом, Анголам показався".Тут вже немає слова "Бог" явився в тілі.Чому??Якщо в ориг стоїть слово Теос-Бог,то чому Ог не перекладає подібно до Синод перекл??Та тому що це проста фальшивка.Тож Михайле,якщо можете це якось заперечити,то я уважно прочитаю,якщо мовчите,то не використовуйте більше цієї фальшивки,бо це НЕЧЕСНО.


Michail написав:
Бо і Отець і Син називає себе першим і останім. Не може бути довх перших і останніх..
Ого,звідки така впевненість??Михайле ви мене розчаровуєте і далі.Адже вам чомусь забувається що коли певний титул або описовий зворот трапляється у Святому Письмі в кількох місцях, то ніколи не слід робити поспішного висновку, що у всіх випадках він мусить стосуватись одної й тої ж особи. Такі міркування привели б до висновку, що Навуходоносор був Ісусом Христом, оскільки обох названо "цар над царями". (Дан. 2:37; Об’яв. 17:14), і що Ісусові учні в дійсності були Ісусом Христом, бо і його, і їх названо "світлом для світу"(Матв. 5:14; Ів. 8:12),бо і його і їх названно "апостол".Не забувайте Михайле про те,що завжди треба розглядати контекст та будь-які інші місця в Біблії, де вжито той самий вираз і лише після аналізу цього робити висновок.Отож і Бог і Його Син є "Першим та Останнім",подібно як і Христос і Навуходоносор є "Царем над царями".І це аж ніяк не робить і тих і тих однією особою чи кимось ОДНИМ.Якщо є якісь заперечення,то будь ласка подайте.

Michail написав:
Є лише один (в трьох особах, іпостасях)... Це навіть не моя думка, а в тих текстах все дуже чітко написано. Якщо Ви не бачите, то є два варіанти: або Ви спеціально не бачите - це є лукавство, або й справді не можете (на мою думку так і є) поки що побачити істину. Тоді Вам це Святий Дух лише може відкрити, про що й молю Бога.
Ну звісно що ваші слова це не Божі.Такого термінну як ви використовуєте "один Бог у трьох іпостасях чи особах" ні вдень ні вночі у Писанні і близько не знайдеш.Для чого ці фантазії.Щодо тих текстів де все дуже чітко написано про Тройцю,то я готовий вас вислухати,що то за тексти та як вони це підтверджують.Те що ви писали я спростував,після чого ніц мудрого не прочитав.То як ті тексти доводять Тройцю??Про що,Михайле,про що ви пишете,СХАМЕНІТЬСЯ.Де ті доводи,ДЕ?????????




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
24727
UNREAD_POSTДодано: 14 вересня 2010, 09:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Не вдавайтесь до словоблудіння.Усі ваші доводи про те що Ісус та Отець це один Бог я спростував."

Не спростували.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
24728
UNREAD_POSTДодано: 14 вересня 2010, 09:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Ого,звідки така впевненість??Михайле ви мене розчаровуєте і далі.Адже вам чомусь забувається що коли певний титул або описовий зворот трапляється у Святому Письмі в кількох місцях, то ніколи не слід робити поспішного висновку, що у всіх випадках він мусить стосуватись одної й тої ж особи. Такі міркування привели б до висновку, що Навуходоносор був Ісусом Христом, оскільки обох названо "цар над царями". (Дан. 2:37; Об’яв. 17:14), і що Ісусові учні в дійсності були Ісусом Христом, бо і його, і їх названо "світлом для світу"(Матв. 5:14; Ів. 8:12),бо і його і їх названно "апостол".Не забувайте Михайле про те,що завжди треба розглядати контекст та будь-які інші місця в Біблії, де вжито той самий вираз і лише після аналізу цього робити висновок.Отож і Бог і Його Син є "Першим та Останнім",подібно як і Христос і Навуходоносор є "Царем над царями".І це аж ніяк не робить і тих і тих однією особою чи кимось ОДНИМ.Якщо є якісь заперечення,то будь ласка подайте."

Отут Ви конкретно помиляєтесь.

Навуходоносор де описаний, а де Христос?
А вічність Отця і Сина описана в одній книзі - в Одкровенні!
Та співставляючи з такими цитатами Біблії, як "Во імя Отця і Сина і Святого Духа", "Благодать Ісуса Христа і любов Бога Отця і причастя Святого Духа" (недослівно)... та інші.

"і що Ісусові учні в дійсності були Ісусом Христом, бо і його, і їх названо "світлом для світу"(Матв. 5:14; Ів. 8:12)"

В дійсності ми є Тілом Христа. Спасенні є ніби гілками виноградини - Христа. Так що тут Ви в дечому праві. Але якщо брати в абсолюті, то різноманітні одиниці можуть мати єдиніі властивості, що вказує на їх єдність.

Першим і останнім може бути лише один - Бог!

А царем над царями земними може бути земний цар, але це не виключає, що в майбутньому царем над царями Є Христос, бо всі ми царі.

От Ви ссс тут і можете крути іншими цитатами з Біблії, щоб довести думку СЕ.


"Живе віки вічні",а як вказує Хоменко,що й підтверджує 13 вірш, двом--"Тому, хто сидить на престолі, та Агнцю".

Так особи дві, але поклоняються як одному - Богу!
Так, що нісого Ви не спростували, бо я спростував Ваші спростування.
Та й Хоменка Ви цитуєте, коли Вам вигідно. Коли я цитую і Вам не вигідно, то Ви кажете, що в "оригіналі такого нема". От це може бути лукавством.

Через грішність свою, я визнаю, що можу помилятись і це Вам може видатись лукавством.
Я ж навіть прийняв би те, що Хоменко писав, що Царство Боже "між Вами", якщо вже цитував би лиш Хоменка... Але я порівнюю і цитую різні переклади (коли виходить з часом). Я спеціально не лукавлю. А кажу, що є цитати, які доводять Божественність Христа, а є такі, що показують Його людськість. Тому одні наводжу для 1-го інші 0 дл другого.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 125 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>