Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:03




Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Війна і Християнство
23011
UNREAD_POSTДодано: 03 травня 2010, 22:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 листопада 2010, 02:15
Написано: 17
Звідки: Івано-Франківськ
Католицька і Православна Церкви проповідують, що можна брати зброю до рук для боротьби з ворогом, щоб відстоювати свою віру і рідну землю. Багато протестантів кажуть, що не можна брати зброю в руки. Хто правий? :(




Вірую, Господи, поможи моєму невірству. (Мр. 9:24)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна і Християнство
23012
UNREAD_POSTДодано: 03 травня 2010, 23:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Dimka написав:
Католицька і Православна Церкви проповідують, що можна брати зброю до рук для боротьби з ворогом, щоб відстоювати свою віру і рідну землю. Багато протестантів кажуть, що не можна брати зброю в руки. Хто правий? :(

Приведу один приклад з Євангелії.
Коли вийшли на Сина Божого з мечами і киями, то тоді приступили та руки наклали на Ісуса, і схопили Його. А ось один із тих, що з Ісусом були, витягнув руку, і меча свого вихопив та й рубонув раба первосвященика, і відтяв йому вухо. Тоді промовляє до нього Ісус: Сховай свого меча в його місце, бо всі, хто візьме меча, від меча і загинуть. (Матв.26:52)

Скажу свою думку: католикам, православним та протестантам можна брати зброю до рук та вбивати своїх ворогів та виконувати будь-які накази, але справжній віруючий (той, хто записаний в книзі життя) ніколи не зможе взяти зброї до рук, щоб вбивати чи робити шкоду іншим людям, навіть якщо його за це розстріляють. Зрозуміло я висловився?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна і Християнство
23013
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 00:18 

Востаннє редаговано Протестант 04 травня 2010, 00:29 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Тяжке питання. Але трохи неправильне закінчення питання «не хто правий»,треба ставити питання, а як говорить Писання.
Напевно треба зразу розділити окремо:
1.За свою віру
2.За рідну землю.

Передивився пару місць у Євангелії ніде не знайшов що Писання говорить що треба воювати фізично. Багато Павло говорить про духовну війну і духовну зброю.

Правда є одне місце, де не заборонив Іван Хреститель. Лук.3:14 Питали ж його й вояки й говорили: А нам що робити? І він їм відповів: Нікого не кривдьте, ані не оскаржуйте фальшиво, удовольняйтесь платнею своєю.

Моя думка:
От 1 пункт. Я категорично проти такої війни. Для того нам дана інша зброя
Євр.4:12 Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного, проходить воно аж до поділу душі й духа, суглобів та мозків, і спосібне судити думки та наміри серця.. І є дуже багато місць Писання в такому дусі.

Пункт 2. Тяжко відповісти. Навіть взяти відповідь того ж Івана воякам. Але подивитися у Євр.4:12 чітко написано "Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного," тобто сильнішої зброї немає.
Також написано: 43 Ви чули, що сказано: Люби свого ближнього, і ненавидь свого ворога. 44 А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує..

От не знаю, якщо нападають на країну, а не захищатися, тоді всіх знищать, також якось не правильно.
Згадую навіть було в історії такий момент, треба точніше подивитися, але смисл такий, доходило навіть до того що християнство було б знищено, але зупинив якийсь король, воюючи з мусульманством.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна і Християнство
23015
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 00:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Для роздумів......По пункту1. За свою віру
2Кор.10:4 зброя бо нашого воювання не тілесна, але міцна Богом на зруйнування твердинь, ми руйнуємо задуми
1Сол.5:8 А ми, що належимо дневі, будьмо тверезі, зодягнувшися в броню віри й любови, та в шолом надії спасіння,
18 Цей наказ передаю тобі, сину Тимофію, згідно з пророцтвами, що були раніше про тебе сказані, аби ти ними боровся доброю боротьбою,19 маючи віру та добре сумління, яке дехто відкинув і відпав від віри.(1Тим.1:18,19)
2Тим.2:3 А ти терпи лихо, як добрий вояк Христа Ісуса!
Еф.6:13-18 Через це візьміть повну Божу зброю, щоб могли ви дати опір дня злого, і, все виконавши, витримати. 14 Отже, стійте, підперезавши стегна свої правдою, і зодягнувшись у броню праведности, 15 і взувши ноги в готовість Євангелії миру. 16 А найбільш над усе візьміть щита віри, яким зможете погасити всі огненні стріли лукавого. 17 Візьміть і шолома спасіння, і меча духовного, який є Слово Боже. 18 Усякою молитвою й благанням кожного часу моліться духом, а для того пильнуйте з повною витривалістю та молитвою за всіх святих,
Євр.11:30 Вірою впали єрихонські мури по семиденнім обходженні їх….32 І що ще скажу? Бо не стане часу мені, щоб оповідати про Гедеона, Варака, Самсона, Ефтая, Давида й Самуїла та про пророків,33 що вірою царства побивали, правду чинили, одержували обітниці, пащі левам Загороджували..
Рим.13:12 Ніч минула, а день наблизився, тож відкиньмо вчинки темряви й зодягнімось у зброю світла.
Рим.6:13 і не віддавайте членів своїх гріхові за знаряддя неправедности, але віддавайте себе
Богові, як ожилих із мертвих, а члени ваші Богові за знаряддя праведности.
Зах.4:6 І відповів він, і сказав мені, говорячи: Оце таке Господнє слово до Зоровавеля: Не
силою й не міццю, але тільки Моїм Духом, говорить Господь Саваот.

(Матв.5:38-45)
38 Ви чули, що сказано: Око за око, і зуб за зуба.
39 А Я вам кажу не противитись злому. І коли вдарить тебе хто у праву щоку твою, підстав йому й другу.
40 А хто хоче тебе позивати й забрати сорочку твою, віддай і плаща йому.
41 А хто силувати тебе буде відбути подорожнє на милю одну, іди з ним навіть дві.
42 Хто просить у тебе то дай, а хто хоче позичити в тебе не відвертайсь від нього.
43 Ви чули, що сказано: Люби свого ближнього, і ненавидь свого ворога.
44 А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує,
45 щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна і Християнство
23042
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 14:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Мяко кажучи, цитати з Біблії не зовсім до теми...
Вони не дають відповідь на питання чи можна брати зброю в руки.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна і Християнство
23045
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 15:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Мяко кажучи, цитати з Біблії не зовсім до теми...
Вони не дають відповідь на питання чи можна брати зброю в руки.


Ну я ж підкресли, ці біблійні місця по цьому пункту.
Цитата:
Для роздумів......По пункту1. За свою віру

Якщо мечем воювати і відстоювати свою віру, то я категорично протів. От я для того дав ці цитати. Ну, наприклад, Христові походи, це що від Бога такі війни? Звісно що ні. Я уже писав наша боротьба проти духів зла, проти гріха, а не проти людини яка по іншому думає, або не хоче прийняти християнство. А от якщо захищати країну, для мене тяжко відповісти.

Ну звісно, якщо я хотів би показати себе духовним, то я б сказав, що не можна воювати ( без намйока на слова Сонячника, це його думка). Але прислухатися до здорового глузду, то так не скажу. Тоді вийдемо ми як мішені, добровільно всіх переб’ють.
Я себе поставив на місце вищо посадовця, то що йому робити лишатися, дати всіх перебити, чи захищати? Він теж тоді не схоче захищати нас, бо він віддає прикази, прямо кажучи на чиюсь смерть, то тоді получається він на себе бере гріх. Припустім вся країна віруюча, прийдуть вороги і зхочуть завоювати наш край, що тоді робити?
Тут думаю два варіанти, як для мене:
1. воювати самому.
2. треба мати таку велику віру, щоб Бог заступився? Наприклад, не пам’ятаю точної події і числа, але ангел був перебив 185 000 ворожих вояків.

Також я звісно протів, щоб самому починати війну, якщо ми віруючі, то наш гнів до ворога, не повинен перерости у війну.

Це все мої думки в слух, не претендує на їх правильність.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна і Християнство
23060
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2010, 10:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
Для роздумів......По пункту1. За свою віру


Мене цікавить думка православних і католиків, якщо їм дати таку свободу як вони мали у середньовіччі, то вони знов би відстоювали свою віру - війною і вбивствами?

І до речі, в Росії дуже це видно як православні воюють словами, всі хто не православний обзивають сектою, видумують всякі історії. Також видумали секто ведення, напевно через деякий час буде новий катехизм, де безпідставно, прямо, без біблійних підтверджень, говорять що всі протестанти це секта. Це дуже добре видно на сайті "Україна сектантська". Я думаю їм би воля царя, вони б усіх перебили. А от подивитися на українському православному сайті AXIOS.org.ua, то тим 50 на 50.

Мені це уже дуже нагадує слова І.Х Iван.16:2 Прийде навіть година, коли кожен, хто вам смерть заподіє, то думатиме, ніби службу приносить він Богові! .




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна і Християнство
23079
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2010, 19:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 листопада 2010, 02:15
Написано: 17
Звідки: Івано-Франківськ
А тепер каже їм: "Хто має калитку, нехай візьме теж і торбу; хто ж не має, нехай продасть одіж свою та й купить меча. :(
Говорю бо я вам, що виконатися на Мені має й це ось написане: "До злочинців Його зараховано". Бо те, що про Мене, виконується".
І сказали вони: "Господи, ось тут два мечі". А Він їм відказав: "Досить!" (Луки 22:36-38).

Як ви розумієте ці вірші?




Вірую, Господи, поможи моєму невірству. (Мр. 9:24)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна і Християнство
23082
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2010, 21:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Да, тяжкувате питання, це місце більше в інших Євангелія не зустрічається, не знаю до чого ви хочете схилите свою думку, одне можу сказати на одному вірші не можна будувати доктрину, має бути хоч два - три похожиш, бо так будуються лже вчення.
Не забувайте інше місце Писання: Матв.26:52 Тоді промовляє до нього Ісус: Сховай свого меча в його місце, бо всі, хто візьме меча, від меча і загинуть.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна і Християнство
23085
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2010, 22:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
А тепер каже їм хто має калитку, нехай візьме, теж і торбу; хто ж не має, нехай продасть одіж свою та й купить меча. (Лук.22:36)
Учні мали мечі лише для того, щоб виповнилося написане: До злочинців Його зараховано.
Однак, цей вірш має ще духовне значення, де
Меч - це Слово Боже, тобто обосічний меч, щоб протистояти дияволу по Слову Божому.
Одіж - це плотські пожадливості, турбота про земне.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна і Християнство
23092
UNREAD_POSTДодано: 06 травня 2010, 07:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А що тут не зрозуміло? Читаємо цей розділ далі: А ті, що були з Ним, як побачили, що має статись, сказали Йому: Господи, чи мечем нам не вдарити? І, один із них рубонув раба первосвященикового... Тобто меч потрібен був для того, щоб бути зі зброєю, коли за Ним прийдуть, щоб схопити Його. Ісус знав, що цим мечем учні відітнуть вухо, і допустив, щоб так сталося, хоча Сам і уздоровив того раба. Для чого Він наказав купити меча? Думаю для того, щоб засвідчити, що Він маючи змогу захищатися, відрікся від захисту мечем, добровільно віддавшись в руки первосвященників. А можливо Він це допустив, щоб зробити чудо зцілення вуха, можливо заради того слуги, щоб він покаявся.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна і Християнство
23093
UNREAD_POSTДодано: 06 травня 2010, 07:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Однак, цей вірш має ще духовне значення
Ні, духовного значення цей вірш немає.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна і Християнство
23098
UNREAD_POSTДодано: 06 травня 2010, 07:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Цитата:
Однак, цей вірш має ще духовне значення
Ні, духовного значення цей вірш немає.

Тобто можна для собі так подумати, але я теж так думаю що тут говориться про духовне значення, я вчора дивився це місце Лук.22:38 І сказали вони: Господи, ось тут два мечі. А Він їм відказав: Досить!. Можливо тут Ісус хотів сказати, що Він був завжди тілесно з ними, міг їх захистити, а по Його відході того вже не буде. І друге, можливо ця подія повязана із тим рабом первосвященника.
Я думаю Dimka - католик і хоче опрадати Христові походи, тим місцем?
Матв.10:34 Не думайте, що Я прийшов, щоб мир на землю принести, Я не мир принести прийшов, а меча.
Звісно Біблія говорить про Слово Боже як меч.
Еф.6:17.... і меча духовного, який є Слово Боже.
Євр.4:12 Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного, проходить воно аж до поділу душі й духа, суглобів та мозків, і спосібне судити думки та наміри серця.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна і Християнство
23100
UNREAD_POSTДодано: 06 травня 2010, 10:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 листопада 2010, 02:15
Написано: 17
Звідки: Івано-Франківськ
Цитата:
Я думаю Dimka - католик і хоче опрадати Христові походи, тим місцем?


Що за маячня? :-\ Я не виправдовую ніякі хрестові походи!!! Я проти того, щоб на когось нападати! Просто я думаю, що коли на нашу рідну землю хтось нападе, то не буде гріхом захищатися від того ворога. Тому хочу задати таке питання: Що ви думаєте про УПА, яка захищала Україну від фашистів і комуністів?




Вірую, Господи, поможи моєму невірству. (Мр. 9:24)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Війна і Християнство
23101
UNREAD_POSTДодано: 06 травня 2010, 10:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Dimka написав:
Цитата:
Я думаю Dimka - католик і хоче опрадати Христові походи, тим місцем?


Що за маячня? :-\ Я не виправдовую ніякі хрестові походи!!! Я проти того, щоб на когось нападати!

Тоді вибачай, я помилився. Бо по скільки я знаю католицька Церква ще не покаялися у цих вчинках.
А хто знає, на якій підставі і напевно ще й напевно біблійній, вони здійснювали Христові походи і вчинювали різанину протестантів по Європі руками єзуїтами?

Dimka написав:
Тому хочу задати таке питання: Що ви думаєте про УПА, яка захищала Україну від фашистів і комуністів?

В цьому питанні я не досвідчений. Але по скільки знаю УПА не тільки захищала Україну, але і нападали.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>