Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 10:52




Створити нову тему Відповісти  [ 82 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
32049
UNREAD_POSTДодано: 04 вересня 2011, 14:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
а що є тими відкупленними серцями і з чого ви це взяли??
...відкуплені ви були від марного вашого життя... дорогоцінною кров'ю Христа... (1Петр.1:18-19) Відкуплений - це те саме, що й народжений згори, як Христос казав: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не народиться згори, то не може побачити Божого Царства.(Iван.3:3) Бо Царство Боже не пожива й питво, але праведність, і мир, і радість у Дусі Святім. (Рим.14:17)
sss написав:
То нащо ж ви та ваші спільники це робите??-ходите до своїх однодумців та даєте серед них пожертви за які провідники ваші купляють собі дорогі речі??Чи ви Сонячнику цього не робите??
Ні, я таким не займаюся і не маю нічого спільного з церквами, де провідники отримують зарплату з пожертвувань чи просто наживаються.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
32052
UNREAD_POSTДодано: 04 вересня 2011, 15:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss написав:
а що є тими відкупленними серцями і з чого ви це взяли??
...відкуплені ви були від марного вашого життя... дорогоцінною кров'ю Христа... (1Петр.1:18-19) Відкуплений - це те саме, що й народжений згори, як Христос казав: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не народиться згори, то не може побачити Божого Царства.(Iван.3:3) Бо Царство Боже не пожива й питво, але праведність, і мир, і радість у Дусі Святім. (Рим.14:17)
Ну й де тут згадка про відкупленні серця?де згадка про те що у них є Христос??Я ж питав саме про це??
sss написав:
То нащо ж ви та ваші спільники це робите??-ходите до своїх однодумців та даєте серед них пожертви за які провідники ваші купляють собі дорогі речі??Чи ви Сонячнику цього не робите??
Цитата:
Ні, я таким не займаюся і не маю нічого спільного з церквами, де провідники отримують зарплату з пожертвувань чи просто наживаються.
Тобто спільників у вас немає і ви до однодумців не ходите і пожертв серед них не робите??Чи правильно я вас розумію??Цікаво, а що ви думаєте про присутніх 50-ків(хрещенних духом) які це роблять??Чи вважаєте ви їх подібними до себе "відкупленними" чи то "народженними згори"??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
32065
UNREAD_POSTДодано: 04 вересня 2011, 20:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А чому Петро, Андрій пішли за Ісусом, а не за якимось там облудним пророком? Вони пішли за Христом бо, по-перше, Він їх покликав, по-друге, вони побачили у нім Бога. Ні Будда ні Кришна ні Мухаммед Богом не були і це замітно. Якби послідовники Мухамета чи Будди впізнали Христа як Господа, то і ті б залишили своїх лже-пророків




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
32066
UNREAD_POSTДодано: 04 вересня 2011, 21:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Так це ж на твою думку Христос,а не Будда тощо,є правдою.А на думку інших саме Будда чи Крішна, чи Мухамед є правдою,а не Христос.І вони також у цьому не мають сумнівів.питання ж не у тому,а у тому чому ти слідуєш за Христом а не за іншими.Таке твоє рішення всеж є зваженним чи ти просто "взяв те що тобі перше всунули в руки"?.Розумієш суть питання??Ну й саме серед тих хто вважає Христа дорогою та правдою Ігорко бачить оте лицемірство та шахрайство.Тож чому це а не інше?

В цьому й заключається віра. Коли людина не сумнівається в тому, у що вірить. Я пізнав істину(навіть правильніше Бог мені дарував пізнання правди), яка зробила мене вільною. Іншої істини я не шукаю, бо не бачу в цьому потреби.
Цитата:
Р.С.Ну й чомусь ти не прокоментував-Цікаво,а чи є таке у тій чи у тих церквах які ти відвідуєш??

Нема. Чомусь я в цьому впевнений. А за інші я не буду говорити. Хоча таких "слуг" Господніх, як пан Сандей і йому подібних, вже усі знають і нікому не секрет, звідки у нього статкі.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
32092
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2011, 10:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
А чому Петро, Андрій пішли за Ісусом, а не за якимось там облудним пророком? Вони пішли за Христом бо, по-перше, Він їх покликав, по-друге, вони побачили у нім Бога. Ні Будда ні Кришна ні Мухаммед Богом не були і це замітно. Якби послідовники Мухамета чи Будди впізнали Христа як Господа, то і ті б залишили своїх лже-пророків
Браттіку ти неперевешенний,тобто ніяк себе неможеш перевершити.З чого ти взяв що Петро та Андрій пішли за Ісусом,бо побачили у нім Бога??А щодо Будди Крішни,Мухамеда то вони є такими ж символами тих релігій як для християн Христос?Тут лише твоє слово проти їх,твоя віра проти їх.Я ж про те що й Ігорко,який з цих поглядів є виважений та проаналізованний.Чия віра не є сліпою??
Ну й повторю твої слова трохи по іншом--якби християнин впізнав у Будді,Кришні чи Мухамеді Божественні вияви,то б теж лишив своїх лже -пророків.Чи ти непогоджуєшся??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
32093
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2011, 10:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
початківець написав:
sss написав:
Так це ж на твою думку Христос,а не Будда тощо,є правдою.А на думку інших саме Будда чи Крішна, чи Мухамед є правдою,а не Христос.І вони також у цьому не мають сумнівів.питання ж не у тому,а у тому чому ти слідуєш за Христом а не за іншими.Таке твоє рішення всеж є зваженним чи ти просто "взяв те що тобі перше всунули в руки"?.Розумієш суть питання??Ну й саме серед тих хто вважає Христа дорогою та правдою Ігорко бачить оте лицемірство та шахрайство.Тож чому це а не інше?
В цьому й заключається віра. Коли людина не сумнівається в тому, у що вірить. Я пізнав істину(навіть правильніше Бог мені дарував пізнання правди), яка зробила мене вільною. Іншої істини я не шукаю, бо не бачу в цьому потреби.
То й добре.Мене не це цікавить,а те чи ти повірив у те "що тобі перше всунули в руки", чи всеж таке рішення було виваженним та проаналізованим.??
Цитата:
Р.С.Ну й чомусь ти не прокоментував-Цікаво,а чи є таке у тій чи у тих церквах які ти відвідуєш??
Цитата:
Нема. Чомусь я в цьому впевнений. А за інші я не буду говорити. Хоча таких "слуг" Господніх, як пан Сандей і йому подібних, вже усі знають і нікому не секрет, звідки у нього статкі.
Сам визнаєш що "Чомусь ти впевнений".Але чому?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
32094
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2011, 10:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Сонячник написав:
sss написав:
а що є тими відкупленними серцями і з чого ви це взяли??
...відкуплені ви були від марного вашого життя... дорогоцінною кров'ю Христа... (1Петр.1:18-19) Відкуплений - це те саме, що й народжений згори, як Христос казав: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не народиться згори, то не може побачити Божого Царства.(Iван.3:3) Бо Царство Боже не пожива й питво, але праведність, і мир, і радість у Дусі Святім. (Рим.14:17)
Ну й де тут згадка про відкупленні серця?де згадка про те що у них є Христос??Я ж питав саме про це??
sss написав:
То нащо ж ви та ваші спільники це робите??-ходите до своїх однодумців та даєте серед них пожертви за які провідники ваші купляють собі дорогі речі??Чи ви Сонячнику цього не робите??
Цитата:
Ні, я таким не займаюся і не маю нічого спільного з церквами, де провідники отримують зарплату з пожертвувань чи просто наживаються.
Тобто спільників у вас немає і ви до однодумців не ходите і пожертв серед них не робите??Чи правильно я вас розумію??Цікаво, а що ви думаєте про присутніх 50-ків(хрещенних духом) які це роблять??Чи вважаєте ви їх подібними до себе "відкупленними" чи то "народженними згори"??
Сонячнику,будьте добрі розкажіть про це.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 82 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>