Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 18 квітня 2024, 10:26




Створити нову тему Відповісти  [ 82 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
22968
UNREAD_POSTДодано: 02 травня 2010, 22:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
РоманІ написав:
Диявольське вчення про чистилище, і тому подібне.

Чи може тут хтось бодай щось протиставити цьому догмтові!!?
Адже два три запитання-відповіді по-суті й опираючись на Святе Письмо, -- й такому мат. Тому й доводиться супротивникам Христової віри виплескувати нездорові емоції й лити мутну водицю. Відвертої ж розмови бояться й уникають.


Ви совість маєте, та де так можна нагло брехати, мат про чистилище давно стоїть. Не прикидайтеся умним. Я задав питання про не помильне вчення папи про чистилище ДЕНЬ1, де відповіді?
viewtopic.php?t=986&start=0 4 повідомлення, якщо він такий не помильний під твердіть Святим Письмом.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
22982
UNREAD_POSTДодано: 02 травня 2010, 23:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Ви совість маєте, та де так можна нагло брехати, мат про чистилище давно стоїть. Не прикидайтеся умним. Я задав питання про не помильне вчення папи про чистилище ДЕНЬ1, де відповіді?

Усі викладені мною думки у строгій відповідності до Святого Письма, що й доведено.
Тому й казаться віровідступники, що протистояти СЛОВУ не взмозі.
Як і неспроможні дотримуватися власних обіцянок.

Sh_21 написав:
Сонячник нагадаєш, якщо забуду :wall:




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
22983
UNREAD_POSTДодано: 02 травня 2010, 23:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Церква Христова тримається на основі свідчення Петра про Христа. Католицька ж церква побудована не стільки на вченні Петра, як на могилі апостола Петра - а це престол Католицької церкви. Yur, Ви з цим згодні? Ви були у Ватикані? Я був, і бачив цю камяну могилу посеред Базиліки святого Петра.[/quote]
Те що побудована на могилі, не доводить, що не на вченні.

Але ж справжня Церква Христова будується не на могилі, а на житті апостола Петра.[/quote]
То перегляньте життя Апостола Петра, й поговримо.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
22985
UNREAD_POSTДодано: 02 травня 2010, 23:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Я що сказав що я буду взагалі мовчати? Ні. Просто на один і те саме питання 2-3 рази відповім і все. Як сказав Сонячник людина яка шукає Бога буде тверезо все оцінювати, а ви лицемір, вас Істина не потрібна, тільки свою єрись тут писати. Чи ви шукаєте можливо Істину?
Ви що думаєте будете свою єрись розкидувати всюди, не мрійте.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
22993
UNREAD_POSTДодано: 03 травня 2010, 00:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Я що сказав що я буду взагалі мовчати?

Для вас було б краще.

Sh_21 написав:
Ні. Просто на один і те саме питання 2-3 рази відповім і все. Як сказав Сонячник людина яка шукає Бога буде тверезо все оцінювати, а ви лицемір, вас Істина не потрібна, тільки свою єрись тут писати. Чи ви шукаєте можливо Істину?

Відповідей від нікого не вимагаю, як звинувачувати когось не збираюсь. Моя істина у Слові, на Нього й уповаю.

Sh_21 написав:
Ви що думаєте будете свою єрись розкидувати всюди, не мрійте.

Всього лиш виявляти облуду й облудників, що йдуть супроти СЛОВА і свого слова дотриматись не можуть.

Sh_21 написав:
Сонячник нагадаєш, якщо забуду :wall:




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
22995
UNREAD_POSTДодано: 03 травня 2010, 00:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Хороший підпис маєте, ще треба так робити. На публіку працюєте, одне і те саме по всіх темах пишете.

Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
23433
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2010, 14:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
2. Що означає " не помильний папа"?

Yur написав:
Непомильність у питаннях віровчення.
Отож пане Юрій ви стверджуєте я помітив, що папи непомильні у питаннях віровчення.А от Питання про поклонніння іконам-образам входить до того непомильного віровчення???мабуть що так?То чому ж деякі папи я уже згадував про них,у іншому дописі,перечили цьому віровченню про поклонніння іконам,та жорстоко їх знищували.То всеж вони помилялись,а значить є помильними як і ваші дописи??А чому сьогодні немає вчення про "Індулігенції".Також певно то була помильність папи,адже сьогодні цього немає.То всеж в чому справа,ви тут автоматично помилились,чи свідомо схитрували.От я помітив вашу помильність де ви проявили себе як глибокого знавця Св.П.
Yur написав:
Так Апостоли й не могли розмножитися, їх дванадцять. Пап значно більше, це ж зрозміло.
Тож пане Юрій,ви що дійсно вважаєте що апостолів було 12,чи знову хитруєте.Напрриклад ап Павло він яким був по рахунку??Напишете??,чи вам соромно??Отже якщо ви в таких дрібницях допускаєте такі помилки ,то як можна довіритись вам у серйозніших питаннях.Щось напишете на свій захист??,чи знову будете говорити не про ту суть запитань??Ви там написали що
Yur написав:
Всього лиш виявлятиму облуду й облудників, що йдуть супроти СЛОВА і свого слова дотриматись не можуть.
То певно ви мали на увазі себе та свою непомильну облуду.Ну щож давайте переконаємось у тому чи часом не йдете ви супроти СЛОВА,та чи можете дотримуватись своїх слів які ви так активно друкуєте.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
23442
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2010, 19:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Sh_21 написав:
2. Що означає " не помильний папа"?
Yur написав:
Непомильність у питаннях віровчення.
Отож пане Юрій ви стверджуєте я помітив, що папи непомильні у питаннях віровчення.А от Питання про поклонніння іконам-образам входить до того непомильного віровчення???мабуть що так? То чому ж деякі папи я уже згадував про них,у іншому дописі,перечили цьому віровченню про поклонніння іконам,та жорстоко їх знищували.То всеж вони помилялись,а значить є помильними як і ваші дописи??
Маючи перед собою образ Ісуса Христа Його матері пречистої Діви Марії і Його Святих, християни моляться до Бога.

sss написав:
А чому сьогодні немає вчення про "Індулігенції".Також певно то була помильність папи,адже сьогодні цього немає.То всеж в чому справа,ви тут автоматично помилились,чи свідомо схитрували.
В самих індульгенціях http://ru.wikipedia.org/wiki не має нічого злого, але у зловживані ними.

sss написав:
От я помітив вашу помильність де ви проявили себе як глибокого знавця Св.П.
Yur написав:
Так Апостоли й не могли розмножитися, їх дванадцять. Пап значно більше, це ж зрозміло.
Тож пане Юрій,ви що дійсно вважаєте що апостолів було 12,чи знову хитруєте.Напрриклад ап Павло він яким був по рахунку??Напишете??,чи вам соромно??Отже якщо ви в таких дрібницях допускаєте такі помилки ,то як можна довіритись вам у серйозніших питаннях.Щось напишете на свій захист??,чи знову будете говорити не про ту суть запитань??Ви там написали
Що мені тут оправдовуватися. Хочете вважати, що Апостолів було більше, справа ваша. Для мене Юда Іскаріотський Апостолом Христовим не є.

sss написав:
Yur написав:
Всього лиш виявлятиму облуду й облудників, що йдуть супроти СЛОВА і свого слова дотриматись не можуть.
То певно ви мали на увазі себе та свою непомильну облуду.Ну щож давайте переконаємось у тому чи часом не йдете ви супроти СЛОВА,та чи можете дотримуватись своїх слів які ви так активно друкуєте.
Давайте :)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
23459
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2010, 23:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Отож пане Юрій ви стверджуєте я помітив, що папи непомильні у питаннях віровчення.А от Питання про поклонніння іконам-образам входить до того непомильного віровчення???мабуть що так? То чому ж деякі папи я уже згадував про них,у іншому дописі,перечили цьому віровченню про поклонніння іконам,та жорстоко їх знищували.То всеж вони помилялись,а значить є помильними як і ваші дописи??
Yur написав:
Маючи перед собою образ Ісуса Христа Його матері пречистої Діви Марії і Його Святих, християни моляться до Бога.??
Нужбо пане Юрії,я не питав про те до кого та перед чим ви молитесь.Перегляньте мій допис де поставленно чітке запитання по сутті вашого висловлення щодо непомильності папи у питаннях віровчення та дайте чітку та однозначну відповідь на нього.Отож повторюю,у 8-9ст велась жорстока боротьба проти поклонніння іконам,яку очолювали вказанні вище папи.Інші навпаки їх обожествляли,та як ви кажете легалізовували офіційно.Тож очевидним є те що у питанні цього віровчення було в історії пап дві позиції.А це означає що якась була помильна,себто та яка неузгоджувалась зі СЛОВОМ,а інша непомильна у згоді з НИМ.А отже якісь папи були помильні а якісь ні,чи нетак.Тож навіщо стверджувати те що невідповідає дійсності ;-D ;-D ;-D .З цього я роблю два висновки:1)Це свідчить про рівень вашої обізнаності вашої ж історії.2)Це свідчить про вашу нещирість ;) ;) .Тож я би хотів прочитати ваше розяснення цього.В чому справа пане Юрій??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
23462
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2010, 00:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
А чому сьогодні немає вчення про "Індулігенції".Також певно то була помильність папи,адже сьогодні цього немає.То всеж в чому справа,ви тут автоматично помилились,чи свідомо схитрували.
Yur написав:
В самих індульгенціях http://ru.wikipedia.org/wiki не має нічого злого, але у зловживані ними..
Вибачте пане Юрій але ви знову себе позиціюєте як співбесідник який відходить від суті запитань.Я непитав вас про те чи є щось доброго у Індулігенціях чи ні.Більш того мова не йшла про якісь зловживання ними.Я питаю:- чому колись папа видавав такі документи які роздавались з волі папи за гроші,а пізніше інший папа(Пій5) заборонив це робити.Що ми бачимо сьогодні.І очевидно що до такого кроку, Папу(намісника Бога на землі), спонукав не Христос чи Св.Д.,а проста реформація на чолі з Лютером.Якби не вона(реформація)то мабуть цього кроку зі сторони папи небуло б і досі.А так бачимо цих "цінних" документів,вже не існує.То всеж,те вчення про індулігенції,це була помилка пап,яку виправив Пій5 через реформацію,чи ні??якщо так то знову ж таки це свідчить що ви подаєте те що мягко кажучи є неправдою,а отже папи не є непомильні у питаннях віровчення,про це свідчить історія.Можете щось сказати у своє оправдання.
sss написав:
Тож пане Юрій,ви що дійсно вважаєте що апостолів було 12,чи знову хитруєте.Напрриклад ап Павло він яким був по рахунку??Напишете??,чи вам соромно??Отже якщо ви в таких дрібницях допускаєте такі помилки ,то як можна довіритись вам у серйозніших питаннях.Щось напишете на свій захист??,чи знову будете говорити не про ту суть запитань??Ви там написали
..
Цитата:
Що мені тут оправдовуватися. Хочете вважати, що Апостолів було більше, справа ваша. Для мене Юда Іскаріотський Апостолом Христовим не є...
Гм ,..пане Юрій звісно що вам немає у чому оправдовуватись.Вам просто бракує таких чудових рис як смирення та чесність.Тепер по сутті .Я теж невважаю Юду зрадника за апостола.Проте ви забули або ж умисно не згадали про те що цього зрадника було заміненно іншим,аби і далі було їх 12.Читали ви про це чи ні??Про це описанно в кнДії1розд.Читаємо з 23 вірша:-"І поставили двох: Йосипа, що Варсавою зветься, і що Юстом був названий, та Маттія. А молившись, казали: Ти, Господи, знавче всіх сердець, покажи з двох одного, котрого Ти вибрав, щоб він зайняв місце тієї служби й апостольства, що Юда від нього відпав, щоб іти в своє місце. І дали жеребки їм, і впав жеребок на Маттія, і він зарахований був до одинадцятьох апостолів".Тож пане Юрій всеж ап Павло не належав до цих дванадцятьох.То скільки Їх було?-12 чи більше.??Щось скажете на свій захист по суті,чи промовчите??


[
Yur написав:
Всього лиш виявлятиму облуду й облудників, що йдуть супроти СЛОВА і свого слова дотриматись не можуть.
...
Цитата:
То певно ви мали на увазі себе та свою непомильну облуду.Ну щож давайте переконаємось у тому чи часом не йдете ви супроти СЛОВА,та чи можете дотримуватись своїх слів які ви так активно друкуєте.
..
Цитата:
Давайте :)
Я радий.Проте маю сумніви чи вас на довго вистачить.Отже питання посуті облуду та облудників поставленні я чекаю відповідей.Також просив би вас приділити трохи часу і іншим питанням які направлені до вас.Наприклад хотілось би також поговорити про той круг що над головою у того хто зображений на вашій картинці,ви чомусь не приділили уваги тому питанню.Також ви мене запрошували до розділу Питання- відповіді,то там теж на вас чекають цікаві питання зі Слова.Можете спробувати щось написати,аби це невиглядало буцім ви не той за кого себе видаєте.Тож ДАВАЙТЕ!!,а нето я матиму підстави вважати вас ,як того хто"Свого слова дотримуватися неможе".Це взято з вашої репліки.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
23465
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2010, 03:57 

Востаннє редаговано Yur 29 травня 2010, 04:43 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
sss написав:
А чому сьогодні немає вчення про "Індулігенції".Також певно то була помильність папи,адже сьогодні цього немає.То всеж в чому справа,ви тут автоматично помилились,чи свідомо схитрували.
Yur написав:
В самих індульгенціях http://ru.wikipedia.org/wiki не має нічого злого, але у зловживані ними..
Вибачте пане Юрій але ви знову себе позиціюєте як співбесідник який відходить від суті запитань.Я непитав вас про те чи є щось доброго у Індулігенціях чи ні.Більш того мова не йшла про якісь зловживання ними.Я питаю:- чому колись папа видавав такі документи які роздавались з волі папи за гроші,а пізніше інший папа(Пій5) заборонив це робити.Що ми бачимо сьогодні.І очевидно що до такого кроку, Папу(намісника Бога на землі), спонукав не Христос чи Св.Д.,а проста реформація на чолі з Лютером.Якби не вона(реформація)то мабуть цього кроку зі сторони папи небуло б і досі.А так бачимо цих "цінних" документів,вже не існує.То всеж,те вчення про індулігенції,це була помилка пап,яку виправив Пій5 через реформацію,чи ні??якщо так то знову ж таки це свідчить що ви подаєте те що мягко кажучи є неправдою,а отже папи не є непомильні у питаннях віровчення,про це свідчить історія.Можете щось сказати у своє оправдання.

Оправдовується той, хто багато молотить язиком :D

У попередньому дописі наводив посилання з Вікі.
В 1567 г. папа Пий V запретил любое предоставление индульгенций, включающее какие-либо денежные расчеты.
Современный порядок предоставления индульгенций регламентируется документом «Руководство по индульгенциям», выпущенном в 1968 г. и дополненном в 1999 г.



sss написав:
Тож пане Юрій,ви що дійсно вважаєте що апостолів було 12,чи знову хитруєте.Напрриклад ап Павло він яким був по рахунку??Напишете??,чи вам соромно??Отже якщо ви в таких дрібницях допускаєте такі помилки ,то як можна довіритись вам у серйозніших питаннях.Щось напишете на свій захист??,чи знову будете говорити не про ту суть запитань??Ви там написали
..
sss написав:
Цитата:
Що мені тут оправдовуватися. Хочете вважати, що Апостолів було більше, справа ваша. Для мене Юда Іскаріотський Апостолом Христовим не є...
Гм ,..пане Юрій звісно що вам немає у чому оправдовуватись.Вам просто бракує таких чудових рис як смирення та чесність.Тепер по сутті .Я теж невважаю Юду зрадника за апостола.Проте ви забули або ж умисно не згадали про те що цього зрадника було заміненно іншим,аби і далі було їх 12.Читали ви про це чи ні??Про це описанно в кнДії1розд.Читаємо з 23 вірша:-"І поставили двох: Йосипа, що Варсавою зветься, і що Юстом був названий, та Маттія. А молившись, казали: Ти, Господи, знавче всіх сердець, покажи з двох одного, котрого Ти вибрав, щоб він зайняв місце тієї служби й апостольства, що Юда від нього відпав, щоб іти в своє місце. І дали жеребки їм, і впав жеребок на Маттія, і він зарахований був до одинадцятьох апостолів".Тож пане Юрій всеж ап Павло не належав до цих дванадцятьох.То скільки Їх було?-12 чи більше.??Щось скажете на свій захист по суті,чи промовчите??

Ото смайлик на верху бачите.
Павло й не претендує на дванадцятку. Каже, що він найгірший серед них.
Взагалі за цим словообілієм годі зрозуміти логіку, на шо ви намікаєте, пане. Самі наводите вірша з Дій про збереження дванадцятьох й самі ж запитуйте.
Я кажу 12. А ви скільки кажете? :)

sss написав:
Yur написав:
Всього лиш виявлятиму облуду й облудників, що йдуть супроти СЛОВА і свого слова дотриматись не можуть.
...
Цитата:
То певно ви мали на увазі себе та свою непомильну облуду.Ну щож давайте переконаємось у тому чи часом не йдете ви супроти СЛОВА,та чи можете дотримуватись своїх слів які ви так активно друкуєте.
..
Цитата:
Давайте :)
Я радий.Проте маю сумніви чи вас на довго вистачить.Отже питання посуті облуду та облудників поставленні я чекаю відповідей.Також просив би вас приділити трохи часу і іншим питанням які направлені до вас.Наприклад хотілось би також поговорити про той круг що над головою у того хто зображений на вашій картинці,ви чомусь не приділили уваги тому питанню.Також ви мене запрошували до розділу Питання- відповіді,то там теж на вас чекають цікаві питання зі Слова.Можете спробувати щось написати,аби це невиглядало буцім ви не той за кого себе видаєте.Тож ДАВАЙТЕ!!,а нето я матиму підстави вважати вас ,як того хто"Свого слова дотримуватися неможе".Це взято з вашої репліки.

У кого й підстави, що таляпати язиком.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
23466
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2010, 04:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
sss написав:
Отож пане Юрій ви стверджуєте я помітив, що папи непомильні у питаннях віровчення.А от Питання про поклонніння іконам-образам входить до того непомильного віровчення???мабуть що так? То чому ж деякі папи я уже згадував про них,у іншому дописі,перечили цьому віровченню про поклонніння іконам,та жорстоко їх знищували.То всеж вони помилялись,а значить є помильними як і ваші дописи??
Yur написав:
Маючи перед собою образ Ісуса Христа Його матері пречистої Діви Марії і Його Святих, християни моляться до Бога.??
Нужбо пане Юрії,я не питав про те до кого та перед чим ви молитесь.Перегляньте мій допис де поставленно чітке запитання по сутті вашого висловлення щодо непомильності папи у питаннях віровчення та дайте чітку та однозначну відповідь на нього.Отож повторюю,у 8-9ст велась жорстока боротьба проти поклонніння іконам,яку очолювали вказанні вище папи.Інші навпаки їх обожествляли,та як ви кажете легалізовували офіційно.Тож очевидним є те що у питанні цього віровчення було в історії пап дві позиції.А це означає що якась була помильна,себто та яка неузгоджувалась зі СЛОВОМ,а інша непомильна у згоді з НИМ.А отже якісь папи були помильні а якісь ні,чи нетак.Тож навіщо стверджувати те що невідповідає дійсності ;-D ;-D ;-D .З цього я роблю два висновки:1)Це свідчить про рівень вашої обізнаності вашої ж історії.2)Це свідчить про вашу нещирість ;) ;) .Тож я би хотів прочитати ваше розяснення цього.В чому справа пане Юрій??

Самі ж вигадуєте, самі ж висновки робите, і я на них маю відповідати?.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
23473
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2010, 22:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Оправдовується той, хто багато молотить язиком :D У попередньому дописі наводив посилання з Вікі.В 1567 г. папа Пий V запретил любое предоставление индульгенций, включающее какие-либо денежные расчеты.Современный порядок предоставления индульгенций регламентируется документом «Руководство по индульгенциям», выпущенном в 1968 г. и дополненном в 1999 г..
Ну навіщо так говорити??Юрію я уважно прочитав те на що ви посилались,хоча зазвичай цього вже нероблю.Отож ви самі навели те що я й зауважив ,що папа Пій5,заборонив видачу цих аферестичних документів.Проте до нього, інші папи це обстоювали та схвалювали.і навіть Пій 5 пішов проти власної волі,адже реформація тиснула.То таке рішення він прийняв не через керівництво Св.Д,а через тиск тих людей.То мабуть він у цьому помилився ,адже керувався волею людей,а не Бога,а інші папи до нього обстоюючи ці церковні документи саме виконували ту волю і були непомильними.Чи всеж, він, прийняв непомильне рішення,а інші до нього обстоюючи це помилялись??.Нужбо Юрію хто з них помилявся,Пій який скасував Індулігенції,чи ті папи які іх запровадили до нього.Просте питання,а не молотіння язиком,розумієте??.
Цитата:
Що мені тут оправдовуватися. Хочете вважати, що Апостолів було більше, справа ваша. Для мене Юда Іскаріотський Апостолом Христовим не є...
Цитата:
Ото смайлик на верху бачите. Павло й не претендує на дванадцятку. Каже, що він найгірший серед них.Взагалі за цим словообілієм годі зрозуміти логіку, на шо ви намікаєте, пане. Самі наводите вірша з Дій про збереження дванадцятьох й самі ж запитуйте.Я кажу 12. А ви скільки кажете? :)...
Пане Юрію вам неличить так поводитись,ви ж серйозна людина.То всеж я питаю чи Савл якого почали називати Павлом був апостолом чи ні??,якщо так то яким по рахунку??Розумієте питання.В першій своїй відповіді ви Павла зарахували до апостолів,а відкинули Юду,проте тепер коли я вас доповнив та виправив ви вже Павла виключаєте від них.Непоганно ви себе ведете як щирий співбесідник.То хто тут займається словообілієм??Ви вважаєте Павла апостолом чи ні??,якщо так то яким по рахунку,адже до його покликання уже було офіційно 12??Дайте просту відповідь,а не крутіть як ви висловились як "циган сонцем".Чекаю
Yur написав:
У кого й підстави, що таляпати язиком.
Знову ви себе маєте наувазі??Навіщо таке пишете
Yur написав:
Всього лиш виявлятиму облуду й облудників, що йдуть супроти СЛОВА і свого слова дотриматись не можуть.
Тож подивимось хто і що а небудемо таляпати пане.Вас ніхто за язика не тяне.А якщо написали,то й дотримайтесь свого слова ,а нето ви просто болтун подібний до декого тут присутніх.Чекатиму




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
23474
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2010, 23:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Самі ж вигадуєте, самі ж висновки робите, і я на них маю відповідати?.
Юрію,що ви маєте на увазі,кажучи що я щось вигадую??Те що ви не знаєте з історії тої церкви до якої ви примкнули через склавшіся обставини??.То ваша проблема.Дослідіть ту історію 8-9ст своєї знайденної церкви та небудете таке писати,що буцім я щось вигадую.Я дійсно про вас був іншої думки.Чекаю пояснень,щодо того що є вигадкою у моєму дописі??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
23508
UNREAD_POSTДодано: 31 травня 2010, 15:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Оправдовується той, хто багато молотить язиком :D У попередньому дописі наводив посилання з Вікі.В 1567 г. папа Пий V запретил любое предоставление индульгенций, включающее какие-либо денежные расчеты.Современный порядок предоставления индульгенций регламентируется документом «Руководство по индульгенциям», выпущенном в 1968 г. и дополненном в 1999 г..
Ну навіщо так говорити??Юрію я уважно прочитав те на що ви посилались,хоча зазвичай цього вже нероблю.Отож ви самі навели те що я й зауважив ,що папа Пій5,заборонив видачу цих аферестичних документів.Проте до нього, інші папи це обстоювали та схвалювали.і навіть Пій 5 пішов проти власної волі,адже реформація тиснула.То таке рішення він прийняв не через керівництво Св.Д,а через тиск тих людей.То мабуть він у цьому помилився ,адже керувався волею людей,а не Бога,а інші папи до нього обстоюючи ці церковні документи саме виконували ту волю і були непомильними.Чи всеж, він, прийняв непомильне рішення,а інші до нього обстоюючи це помилялись??.Нужбо Юрію хто з них помилявся,Пій який скасував Індулігенції,чи ті папи які іх запровадили до нього.Просте питання,а не молотіння язиком,розумієте??.

Уже наводив, самі індульгенцій ніхто не скасовував. (див. вище)

Цитата:
Цитата:
Що мені тут оправдовуватися. Хочете вважати, що Апостолів було більше, справа ваша. Для мене Юда Іскаріотський Апостолом Христовим не є...
Цитата:
Ото смайлик на верху бачите. Павло й не претендує на дванадцятку. Каже, що він найгірший серед них.Взагалі за цим словообілієм годі зрозуміти логіку, на шо ви намікаєте, пане. Самі наводите вірша з Дій про збереження дванадцятьох й самі ж запитуйте.Я кажу 12. А ви скільки кажете? :)...

Пане Юрію вам неличить так поводитись,ви ж серйозна людина.То всеж я питаю чи Савл якого почали називати Павлом був апостолом чи ні??,якщо так то яким по рахунку??Розумієте питання.

А при чому тут рахунок? Я його не рахував. Церква відносить Павла до первоверховних апостолів.
Якщо ж ви маєте на уазі тих 70 (72) котрих теж прийнято називати апостолами, справді про таке сказано в Євангелії.
Після того призначив Господь і інших Сімдесят, і послав їх по двох перед Себе до кожного міста та місця, куди Сам мав іти. (Луки 10:1)

Цитата:
Yur написав:
У кого й підстави, що таляпати язиком.
Знову ви себе маєте наувазі??Навіщо таке пишете
Yur написав:
Всього лиш виявлятиму облуду й облудників, що йдуть супроти СЛОВА і свого слова дотриматись не можуть.
Тож подивимось хто і що а небудемо таляпати пане.Вас ніхто за язика не тяне.А якщо написали,то й дотримайтесь свого слова ,а нето ви просто болтун подібний до декого тут присутніх.Чекатиму

Кількість букв написаних опонентом, говорить сама за себе, хто тут болтун :D




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 82 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>