Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 10:37




Створити нову тему Відповісти  [ 249 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24493
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 23:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Ну ті, хто проходять катехизи, то моляться і канонічними молитвами і своїми словами.
В канонічних молитвах закладена мудрість.
Свої слва розвивають духовно-емоційний світ християнина.

Я чогось думаю це просто обряд який потрібно зробити (говорю із свого колишнього досвіду), і для більшість це також. Я б наприклад не хотів щоб мої діти до мене завжди говорили 10 раз підряд " отче наш", ще стільки " Богородиця діво" і т.д. А ви хочете щоб до вас так ваші діти говорили в день - день одинакові слова, чи своїми словами і щиро. Тоді розмова, спілкування вийде, а так однин відговорив і все.

Michail написав:
Ісус показав молитвою "Отче Наш" як потрібно молитись...
Так що на основі складених молитов складаємо особисті

Там є слова " навчи нас молитися". Ісус подав приклад, але не схему складання молитов. Я взагалі думаю, що не потрібно її повторяти кожен раз, але у нас так само як у вас кожного разу нею моляться і я так роблю.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24494
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 23:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Цікаво,а чи бува не у чистилище потрапляють нехрещенні діти які помирають у перші дні життя.Прихильники чистилища та безсмертної душі,як ви вважаєте куди потрапляють такі діти??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24507
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2010, 10:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Я думаю, що дітей є Царство Небесне.
Теологічна думка Церкви, що вони попадають у преддвер’я Раю... Може то і якийсь рівень Чистилища по їхньому?
Важливо - що не в пекло. Все рівно в кінці кінців будуть в Царстві!
А абортованих дітей взагалі до мучеників слід прирівняти!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24523
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2010, 21:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Я думаю, що дітей є Царство Небесне.
Теологічна думка Церкви, що вони попадають у преддвер’я Раю... Може то і якийсь рівень Чистилища по їхньому?Важливо - що не в пекло. Все рівно в кінці кінців будуть в Царстві!
А абортованих дітей взагалі до мучеників слід прирівняти!
Я так і не зрозумів Михайле,то куди у якийсь рівень чистилища,чи всеж у царство??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24551
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2010, 13:48 

Востаннє редаговано Michail 30 серпня 2010, 14:25 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
За теологчною думкою католиків у взагалі особливе місце...

Я ж думаю, що в Царство.
http://bohoslov.org.ua/distribution/topic-t81.html


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24552
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2010, 13:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Христос посеред нас! I є, і буде![/i][/b]
Але це не зовсім християнські привіти, це привіти скоріше нашої культури, я не зустрічав ні разу щоб апостоли так віталися. Але в нас так теж вітаються. Є ще один привіт у нас: Слава Богу! Навіки слава!

А по всіх пунктах ми теж "католики" :) , крім завчених молитов.[/quote]


Нормальні привіти. За переданням - християнські.

Про завчені моливти. Ось я спілкуюсь на католлицькому форумі. Деякі також так вважають, що потрібно своїми молитвами молитись (передпередостанній пост).
http://forum.katolik.ru/index.php?showt ... entry29784


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24560
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2010, 20:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
Христос посеред нас! I є, і буде![/i][/b]
Але це не зовсім християнські привіти, це привіти скоріше нашої культури, я не зустрічав ні разу щоб апостоли так віталися. Але в нас так теж вітаються. Є ще один привіт у нас: Слава Богу! Навіки слава!

А по всіх пунктах ми теж "католики" :) , крім завчених молитов.


Нормальні привіти. За переданням - християнські.

Та нормальні, але апостоли так чомусь не віталися, а чому я не знаю, може ви?

Цитата:
http://forum.katolik.ru/index.php?showtopic=1286&st=60&gopid=29784&#entry29784

А я тут http://forum.ugcc.org.ua/




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24563
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2010, 09:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
А як вітались апостоли?

"Вітання братам і сестрам у Христі"...
Пишучи листи, ми також використовуємо інші вітання, ніж усно. Так, що не дуже й відомо як вони вітались усно. Але скоріше всього ці вітання виникли пізніше.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24564
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2010, 09:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Знаю про той форум УГКЦ. Також цікавий.
Я взагалі радий спілкуватись на форумах різних конфесій. Набираєшся багатьох знань.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24582
UNREAD_POSTДодано: 02 вересня 2010, 11:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Я чогось думаю це просто обряд який потрібно зробити (говорю із свого колишнього досвіду), і для більшість це також. Я б наприклад не хотів щоб мої діти до мене завжди говорили 10 раз підряд " отче наш", ще стільки " Богородиця діво" і т.д. А ви хочете щоб до вас так ваші діти говорили в день - день одинакові слова, чи своїми словами і щиро. "

Щиро, звичайно.
Я сам до цього прийшов і дітям поясню. Але деколи молитва зовсім не йде, щира чи ні, тоді є можливість помолитись з памяті. Під час молитви з памяті, наприклад "Отче наш" в такі дні відбувається механічне повторення слів. Тому потрібно кілька разів помолитись в думці молитву і чим далі, тим більше вникати в зміст, старатись відчути його душею і ось... потроху починає проявлятися бажання щось сказати Богу своїми словами.

Це мій досвід молитви.

Іноді в зібранні молимось "розарій", але й у цій контемплятивній молитві потрібно старатись розважати. Тому на самоті молюсь лише десятку молитв і розважаю, бо далі відключається "смисл" і йде механіка. А я цього не хочу. В групі в молитві в голос більша концентрація.




Канонічні і завчені молитви потрібні в більшості для спільнотного служіння, щоб всі молились одними вустами. як би виглядало, якби в спільноті всі молились різні молитви в голос?

У Вас же пастор промовляє молитву, а всі повторюють? То чого про це не думаєта, перед тим, як мене питтати про повторення молитв?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24611
UNREAD_POSTДодано: 03 вересня 2010, 14:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Канонічні і завчені молитви потрібні в більшості для спільнотного служіння, щоб всі молились одними вустами. як би виглядало, якби в спільноті всі молились різні молитви в голос?

А ви що думаєте що слово " однодушно" в Писанню означає так як ви це написали? Я думаю це щиро, ревно....



Michail написав:
У Вас же пастор промовляє молитву, а всі повторюють?

Ні у нас такого не має. Тільки є молитва "Отче наш" і в деяких Церквах ще така молитва 2Кор.13:13
Благодать Господа нашого Ісуса Христа, і любов Бога й Отця, і причастя Святого Духа нехай буде зо всіма вами! Амінь.

Michail написав:
То чого про це не думаєта, перед тим, як мене питтати про повторення молитв?

Я думаю я відповів?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24702
UNREAD_POSTДодано: 11 вересня 2010, 11:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
За теологчною думкою католиків нехрещені діти попадають після смерті у взагалі особливе місце...
а як думаєте,чому сьогодні ваша церква змінила погляд щодо цього особливого місця??
Michail написав:
Я ж думаю, що нехрещені діти йдуть в Царство.
Які у вас є підстави для таких думок??Чи вони є біблійними??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
26949
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 13:33 
Yur написав:
РоманІ написав:
Рахую, що чистилище - це велика сатанинська омана великої частини людства, яке в цю маячню вірить.

Право ваше. Очевидно у вас свої підстави так вважати.

Вибечте, але і ви не можете знати, що ваше слово не пусте, бо всі ми думаєм суб'єктивно..
Але є один дуже хороший спосіб - це співставляти всю інформацію з Біблією. В якій все чітко написано і справді нічого добавляти не треба, а то дивись і МОЖЛИВО чистилища немає, от і прийдеться цілу вічність....
Вважаю, що це ЧИСТИЛИЩЕ дає дуже хитку надію. Ось
2Тим. 2:14-26.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
27108
UNREAD_POSTДодано: 01 грудня 2010, 12:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Протистант 2 написав:
Yur написав:
РоманІ написав:
Рахую, що чистилище - це велика сатанинська омана великої частини людства, яке в цю маячню вірить.

Право ваше. Очевидно у вас свої підстави так вважати.

Вибечте, але і ви не можете знати, що ваше слово не пусте, бо всі ми думаєм суб'єктивно..
Але є один дуже хороший спосіб - це співставляти всю інформацію з Біблією. В якій все чітко написано і справді нічого добавляти не треба, а то дивись і МОЖЛИВО чистилища немає, от і прийдеться цілу вічність....
Вважаю, що це ЧИСТИЛИЩЕ дає дуже хитку надію. Ось
2Тим. 2:14-26.



Мені, як християнину (хай буде навіть сказано греко-католику) не Чистилище дає надію, а Ісус Христос. Я б хотів у Царство Небесне і для цього всі християчни повинні старатись. Царство здобувається зусиллями!

Я ще не чув, щоб Церква пропагувала: надійтеся, що потрапите хоча б у Чистилище :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що таке релігія?
30230
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2011, 21:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Що таке релігія. Це насамперед самоусвідомлення людини, її пріоритети й устремління.
Покликання християнина стати Богом з великої букви, незбагненим і несотвореним. Ні більше, ні менше. Недарма Свята Євангелія учить: Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний! (Матвія 5:48)
Зауважте, саме Отець, а не Син чи Дух Святий.
Стати Богом і є правдивим покликанням ЛЮДИНИ, що в образі і подобі Божій.
Cлова Афанасія Великого:
Через Воплощение Слова Разум, от Которого исходит все, открылся как Посланник и Святой, Само Слово Божие. Он, действительно, принял человечность, чтобы мы стали Богом http://www.agnuz.info/tl_files/library/ ... page03.htm

Це не означає, що у когось можуть бути інші устремління. Але ті, хто вирішив зватися християнами, повинні бачити перед собою найвищу мету.

Хіба ви не знаєте, що ті, хто на перегонах біжить, усі біжать, але нагороду приймає один? Біжіть так, щоб одержали ви! (1-е Кор. 9:24)

Зрозуміло, що не усі з християн за земного життя зможуть стати Святими. Хто не зумів на землі сповна очиститися Духом Святим, буде очищений Божим вогнем у Чистилищі.

Недопустимим у християнстві є намагання прирівняти добре людське до досконалого Божого. Бо якщо в інших релігіях добре людське є нормою, то у християнстві нормою є Ісус Христос, де Його людське принесене у жертву Божому. Чим і усувається межа між людиною і Богом.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 249 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 6 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>