Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:22




Створити нову тему Відповісти  [ 249 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Чистилище
22517
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 03:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Догмат про Чистилище затверджений Католицькою Церквою, викликає несприйняття і нерозуміння віруючими окремих конфесій, можливо як і через доволі пізній час його прийняття, коли Церква от уже з добрих півтисячоліття перебувала в розколі, так і через те, що у Святому Письмі прямим текстом про чистилище нічого не сказано. Й хоч у Біблії містяться усі підстави для прийняття цього догмату, хотів би спершу порозмірковувати над людиною історичною і тією, що після фізичної смерти.

Фізичний стан людини історичної (земної) знаменує собою часове зовнішньо/просторове середовище. Смерть розлучає людину як і з її матеріальним тілом, так і з цим світом, у котрому присутній ЧАС. Після смерти людська душа потрапляє у інший позачасовий (мова про фізичний час як незворотню плинність), позапросторовий духовний вимір ВІЧНІСТЬ. Наш плотський розум не встані уявити собі таке середовище без часу. Співіснування душі й тіла по-за фізичною матерією (зовнішньо/просторовістю) слід сприймати як стан не доступний нашим п'яти фізичним органам відчуттів. Про який розповідає Апостол Павло, що був удостоєний ще за життя побувати на третьому небі (2-е Кор. 12:2-4).
Такий стан дослідити емпірично неможливо. У нього перш за все віримо, з вірою приходить й осмислення.

А також ми можемо спробувати це уявити образно.
Тож уявімо собі кожну мить земного буття, як якесь віконечко. Звідкіля стікаються душі, скажімо в якийсь космічний об'єкт, де часу немає але з якого добре видно усі часові віконця-миттєвості. Кожна душа попадає у цей об'єкт на рівних правах, бо часові зовнішньо/просторові ознаки для таких душ перестають існувати й сприйняття у них уже духовне, таке, що не фіксується п'ятьма нашими органами відчуттів.

Душі, котрі зуміли запалитися любов'ю Божою ще тут на землі, без перешкод потрапляють у Царство Небесне. Тіж душі котрі не зуміли до кінця очиститися від земного тягару, проходять очищення вогнем у Чистилищі, що не є вогонь фізичний (фізичне проминуло), а вогнем духовних страждань від нестачі любови.
Не можна сказати що Чистилище передує Царству Небесному у ЧАСІ, хоч обидві категорії це посмертний стан душі.
Очевидно, те що людина не достраждала на цій грішній землі, їй доведеться надолужувати у Чистилищі. Для людей же котрі доживуть до явлення Спасителя, кінець світу й стане Чистилищем.
Прихід Христа у славі і Страшний суд знаменуватимуть остаточне наше спасіння або осудження, іншими словами або Небо, або пекло.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
22529
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 12:07 

Востаннє редаговано Протестант 23 квітня 2010, 12:36 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Вова написав:
Yur написав:
Догмат про Чистилище затверджений Католицькою Церквою, викликає несприйняття і нерозуміння віруючими окремих конфесій, можливо як і через доволі пізній час його прийняття, коли Церква от уже з добрих півтисячоліття перебувала в розколі, так і через те, що у Святому Письмі прямим текстом про чистилище нічого не сказано.

Браво, хоч один визнав що це тільки "Догмат про Чистилище затверджений Католицькою Церквою" А конкретно папа Григорій Великий у 593 році, а остаточно прийнятий 1439 і 1562 році на соборах. Апостоли інакше говорили про це. Повторяю ще раз, можливи ви спростуєте.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
22530
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 12:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Вова написав:
ієром. Діонисій написав:
Вова написав:
Я скільки читав Біблію ні разу не зустрів про чистилище.

А як Ви розумієте ці слова: "За благодаттю Божою, даною мені, я, мов мудрий будівничий, поклав основу, а інший на ній будує. Нехай же кожний вважає, як він будує. Іншої бо основи ніхто не може покласти, крім покладеної, якою є Ісус Христос.
Коли ж хтось на цій основі будує з золота, срібла, самоцвітів, дерева, сіна, соломи, -- кожного діло стане явне; день бо Господній зробить його явним; бо він відкривається в огні, і вогонь випробовує діло кожного, яке воно. І коли чиєсь діло, що його він збудував, устоїться, той прийме нагороду; а коли чиєсь діло згорить, то він зазнає шкоди; однак він сам спасеться, але наче крізь вогонь" (1 Кор 3,10-15)?

Є хороше правило у Богословів: не виривати із контексту.

4 Бо коли хто каже: Я ж Павлів, а інший: Я Аполлосів, то чи ж ви не тілесні? 5 Бо хто ж Аполлос? Або хто то Павло? Вони тільки служителі, що ви ввірували через них, і то скільки кому дав Господь. 6 Я посадив, Аполлос поливав, Бог же зростив, 7 тому ані той, хто садить, ані хто поливає, є щось, але Бог, що родить! 8 І хто садить, і хто поливає одне, і кожен одержить свою нагороду за працею своєю! 9 Бо ми співробітники Божі, а ви Боже поле, Божа будівля. .........

з1 по 7 вірш. Павло говорить про працю на ниві Божій, що ми повинні і що за це ми отримуємо нагороду від Бога працювати .
8 вірш. І хто садить, і хто поливає одне, і кожен одержить свою нагороду за працею своєю!
Тут Павло підкреслює думку що всі хто працює на ниві Божій отримає нагороду від Бога.
З 9 по 23 вірш Павло знов говорить про працю на ниві Божій. Тут ні в якому разі не говорить про чистилище. Павло підкреслює І коли чиє діло, яке збудував хто, устоїть, то той нагороду одержить. Що таке діло – це праця на ниві Божій. Іншими словами якщо працівник щось не так розуміє, а ще гірше може так навчити людей, то він не одержить нагороду від Бога, а ле сам він спасеться.

Похожі місця з Євангелії.
1Кор.4:5 Тому не судіть передчасно нічого, аж поки не прийде Господь, що й висвітлить таємниці темряви та виявить задуми сердець, і тоді кожному буде похвала від Бога.
1-е Петра 5 1 Тож благаю між вами пресвітерів, співпресвітер та свідок Христових страждань, співучасник слави, що повинна з'явитись: 2 пасіть стадо Боже, що у вас, наглядайте не з примусу, але добровільно по-Божому, не для брудної наживи, а ревно, 3 не пануйте над спадком Божим, але будьте для стада за взір. 4 А коли Архипастир з'явиться, то одержите ви нев'янучого вінка слави.

Даю деякі значення грецького слова «ДІЛО» -Єргон ¦rgon tс
1) дело, труд, работа: ¤pЬ ¦rga trapЎsyai Hom. приняться за дело, за работу; pleЫonow ¦rgou ¤stЫn Plat. это требует большого труда, это трудно;
2) (воз)действие (oаnou Arst.);
3) деятельность, функция (фfyalmoи Arst.);
4) дело, долг, обязанность (Ћgayoи polЫtou Plat.; toи ђrxontow kaЬ tЗn ЋrxomЎnvn Arst.; ЋndrЗn tсd ¤stЬn ¦rgon Aesch.): ¦rgon ¤stЬ toЭw prvtost‹taiw yarrжnein toзw ҐpomЎnouw Xen. обязанностью передовых бойцов является ободрять тех, кто следует (за ними); ¤mтn tсd ¦rgon krЭnai Aesch., рассудить мое дело;
5) надобность, необходимость, нужда: ¤ntaиya pollhw fulak°w ¦rgon (sc. ¤stЫn) Plat. здесь нужна большая бдительность; oйdўn ¦rgon taиta yrhneЭsyai m‹thn Soph. незачем предаваться этим бесплодным жалобам; Лste ¤pЎdrhw mЇ eдnai ¦rgon t» strati» Her. а потому осада (Милета) с помощью войска была бесполезна; sivp°w oйdўn ¦rgon ¤n kakoЭw Eur. молчанием горю не поможешь; makrЗn oйdўn lсgvn tсde toпrgon Soph. не нужно многих слов;
6) забота, хлопоты, беспокойство (daitтw ¦rga Hom.): ¦rgon ¦xein Xen. брать на себя труд, заботиться (насчет чего-л.); ¦rgon (¤stЫn) Xen., Arst., Plut.; нелегко, хлопотно, трудно; ¦rga parЎxein tinЫ Arph. причинять кому-л. хлопоты;
7) дело, деяние, подвиг (¦rga polem®уa, m‹xhw Hom. и tЊ strativtikЊ ¦rga Plut.): Юsxжow te kaЬ t‹xouw ¦rga Xen. дела, (требующие) силы и быстроты;
8) осуществление, выполнение (eЮw ¦rgon ¤jagageЭn tт prсblhma Plut.): tт mўn ¤nyжmhma xarЫen ¤dсkei eдnai, tт d ¦rgon Ћdжnaton Xen. замысел показался остроумным, но выполнение его невозможным; lсgoisin eаt ¦rgoisin Soph. словами или делами; dun‹mei kaЬ ¦rgД Arst. в возможности и в действительности; xvreЭn prтw ¦rgon Soph. приступать к исполнению;
9) сражение, битва, бой (¤n tТ ¦rgД Thuc.): ¦rgou ¦xesyai Thuc. вступать в бой; krateЭn ¦rgon Pind. выигрывать сражение;

Можливо ви мені дасьтете відповідь: Для чого прийшов Христос у світ, якщо був Закон який оправдував по ділам ?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
22531
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 12:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Бачу ви собі на католицькому форумі позволяєте собі до мене хамити, а тут ви уже святим прикидаєтеся.

Прошу дати мені пояснення, де ви такої єрисі набралися, де ви усе те що тут пише у Біблії прочитали, прошу поясніть мені по розділах:
http://www.truechristianity.info/ua/boo ... _souls.php
спочатку день 1

ДеньI
Сопричастя Святих "Вірю у сопричастя Святих"


Цитата:«Ті вірні, які вже перейшли до позагробового життя, знаходяться у двох станах: одні вже в небі, а інші ще не можуть ввійти до неба, і тому перебувають у чистилищі.»

Питання: Як ви знаєте хто пішов у небо, а хто у чистилище. Покажіть будь-ласка у Біблії де таке записано хто по який гріхах іде у чистилище, а хто відразу у рай, і якщо буде не важко через які гріхи люди йдуть у пекло


Цитата:"А щоб зарадити ньому великому злу, Церква, як добра Мати, щодня при престолах пам’ятає про тих, які померли, поєднані з Нею. Цим Вона не обмежується, бо, для особливої користі своїх дітей у чистилищі установила окрему урочистість: День заупокійний. І справді, завжди, особливо з нагоди цього свята, Церква звертається до нас, просить і з усією сердечністю материнської любові благає, щоб ми подали руку допомоги нашим братам та сестрам, які нас випередили і ще перебувають в огні чистилища."

Питання: 1. Де у Біблії записано що Церква є Мати і ще добра.
Пс.26:10 бо мій батько та мати моя мене кинули, та Господь прийме мене!
2 . Де у Біблії записано що ми повинні памятати за померлих і молитися.
3. Де у Біблії записано, що церква може «своїх дітей у чистилищі установила окрему урочистість»,
4 . Де у Біблії записано ми повинні подавати руку допомогу мертвим.
Левит 25:35 А коли збідніє твій брат, а його рука неспроможною стане, то підтримаєш його, приходько він чи осілий, і житиме він із тобою. 36 Не візьмеш від нього лихви та прибутку, і будеш боятися Бога свого, і житиме брат твій з тобою. 37 Срібла свого не даси йому на лихву, і на прибуток не даси їжі своєї.
Якова 2:14 Яка користь, брати мої, коли хто говорить, що має віру, але діл не має? Чи може спасти його віра? 15 Коли ж брат чи сестра будуть нагі, і позбавлені денного покорму, 16 а хтонебудь із вас до них скаже: Ідіть з миром, грійтесь та їжте, та не дасть їм потрібного тілу, що ж то поможе? 17 Так само й віра, коли діл не має, мертва в собі!


Цитата:Гарний то християнський звичай, що ототожнюється з вірою про сопричастя Святих. Якщо ти не сповідався в день Усіх Святих, то зроби це сьогодні і прийми святе Причастя за душі померлих. Бо якщо хто прагне, щоб Господь Бог вислухав його молитву, мусить стати перед Ним з чистим серцем.

Питання: 1. Де у Біблії записано слово Причастя.
2. Що таке по вашому Причастя.
1Кор.11:27 Тому то, хто їстиме хліб цей чи питиме чашу Господню негідно, буде винний супроти тіла та крови Господньої!
3. Де у Біблії записано що ми повині» прийми святе Причастя за душі померлих.»




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
22532
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 12:23 

Востаннє редаговано Протестант 23 квітня 2010, 12:24 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Також поясніть для чого прийшов, помер і воскрес Христос, навіщо покаяння, навіщо взагалі вірити у Бога, для чого нам залишати наші гріхи, для чого народження з гори, ДЛЯ ЧОГО БІБЛІЯ якщо ми це саме можемо зробити у чистилищі.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
22533
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 12:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Також поясніть як це може бути6 є гріх і відразу смерть. Як бачити тут не поділено гріх є гріх

Рим.6:23 Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім!

Як.1:15 Пожадливість потому, зачавши, народжує гріх, а зроблений гріх народжує смерть.


Також спростуйте:

1Кор.6:9 Хіба ви не знаєте, що неправедні не вспадкують Божого Царства? Не обманюйте себе: ні розпусники, ні ідоляни, ні перелюбники, ні блудодійники, ні мужоложники, 10 ні злодії, ні користолюбці, ні п'яниці, ні злоріки, ні хижаки Царства Божого не вспадкують вони! 11 І такими були дехто з вас, але ви обмились, але освятились, але виправдались Іменем Господа Ісуса Христа й Духом нашого Бога.


До галатiв 5:19 Учинки тіла явні, то є: перелюб, нечистість, розпуста, 20 ідолослуження, чари, ворожнечі, сварка, заздрість, гнів, суперечки, незгоди, єресі, 21 завидки, п'янство, гулянки й подібне до цього. Я про це попереджую вас, як і попереджав був, що хто чинить таке, не вспадкують вони Царства Божого! .... і відразу знов показується вихід 24 А ті, що Христові Ісусові, розп'яли вони тіло з пожадливостями та з похотями. 25 Коли духом живемо, то й духом ходімо!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
22534
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 12:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Євр.9:27 І як людям призначено вмерти один раз, потім же суд, 28 так і Христос один раз був у жертву принесений, щоб понести гріхи багатьох, і не в справі гріха другий раз з'явитися тим, хто чекає Його на спасіння.
Де Бог у Біблії ділить Бог на гріхи менші і більше. Як визначити який менший, а який більший?

Примустімо я не християнин я помер, я буду мати до Бога притензії, чому той що називає себе християнином, а жив безбожно піде у чистилище, а я не піду. Не рівні права. Як той і той своїми ділами відкидав Бога. А назва сама нічого не дасть. Чому Багач не постави притензії да Авраама, а хотів хоч би його родина не попала туда де він. Що відповів Авраам ( своїми словами):
Ви маєте Біблію яку Бог залишив До євреїв 4:12 Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного, проходить воно аж до поділу душі й духа, суглобів та мозків, і спосібне судити думки та наміри серця. 13 І немає створіння, щоб сховалось перед Ним, але все наге та відкрите перед очима Його, Йому дамо звіт!
Бог був послав вам Сина: Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен,хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.Iван.3:16




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
22535
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 12:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Я уже на перед вам відповім.
В Євангелії від св. Матея (5, 25-26) Ісус Христос так говорить у приповідці: "Мирися з твоїм противником швидко, коли ти ще з ним у дорозі, щоб противник часом не віддав тебе судді, а суддя возному, щоб тебе не вкинули в темницю. Істинно кажу тобі: "Не вийдеш звідти, доки не заплатиш останнього шага".

І знов же дивимось у Контекст.
21 Ви чули, що було стародавнім наказане: Не вбивай, а хто вб'є, підпадає він судові.
22 А Я вам кажу, що кожен, хто гнівається на брата свого, підпадає вже судові. А хто скаже на брата
свого: рака, підпадає верховному судові, а хто скаже дурний, підпадає геєнні огненній.
23 Тому, коли принесеш ти до жертівника свого дара, та тут ізгадаєш, що брат твій щось має на тебе,
24 залиши отут дара свого перед жертівником, і піди, примирись перше з братом своїм, і тоді повертайся, і принось свого дара.
25 Зо своїм супротивником швидко мирися, доки з ним на дорозі ще ти, щоб тебе супротивник судді не
віддав, а суддя щоб прислужникові тебе не передав, і щоб тебе до в'язниці не вкинули.
26 Поправді кажу тобі: Не вийдеш ізвідти, поки не віддаси ти й останнього шеляга!


Якщо читаємо нагорну проповідь Ісуса Христа то він шість раз наголошував на тому що фарисеї перекрутили писання на трохи м’якше виконання його. Слова Ісуса «Ви чули, що було стародавнім наказане» відноситься до традицій фарисеїв. Христос наполягав не тільки на великому гріху вбивстві людини як фізично, а на внутрішньому перемінні людина «хто гнівається на брата свого, підпадає вже судові», «хто скаже на брата свого: рака, підпадає верховному судові».
Якщо дивитися так як ви дивитеся, то поясніть яку після смерті жертву приносять люди, поясніть як я можу вернутися на землю щоб примиритися із посвареною людиною: 23 Тому, коли принесеш ти до жертівника свого дара, та тут ізгадаєш, що брат твій щось має на тебе,24 залиши отут дара свого перед жертівником, і піди, примирись перше з братом своїм, і тоді повертайся, і принось свого дара.

Христос хотів підкреслити що як ми не будемо прощати гріхи які люди здійснили проти нас той і він не простить нам наші гріхи. Отож, поки ми живемо там треба примиритися із Богом і з людьми.

Похожі місця :
Еф.4:26 Гнівайтеся, та не грішіть, сонце нехай не заходить у вашому гніві, 27 і місця дияволові не давайте!

Як.2:13 Бо суд немилосердний на того, хто не вчинив милосердя. Милосердя бо ставиться вище за суд.

Вiд Матвiя 7 1 Не судіть, щоб і вас не судили; 2 бо яким судом судити будете, таким же осудять і вас, і якою мірою будете міряти, такою відміряють вам. 3 І чого в оці брата свого ти заскалку бачиш, колоди ж у власному оці не чуєш? 4 Або як ти скажеш до брата свого: Давай вийму я заскалку з ока твого, коли он колода у власному оці? 5 Лицеміре, вийми перше колоду із власного ока, а потім побачиш, як вийняти заскалку з ока брата твого.

Лук.16:26 А крім того всього, поміж нами та вами велика безодня поставлена, так що ті, що хочуть, переходити не можуть ізвідси до вас, ані не переходять ізвідти до нас.

Молитва «Отче наш»Матв.6:12 І прости нам довги наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
22536
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 12:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Прошу поясніть. Чому розбійник пішов одразу у рай, він би перший мав би піти у чистилище щоб очистити своє життя?

Лук.23:42 І сказав до Ісуса: Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
"СЬОГОДНІ Ж ЗУСТРІНЕМОСЬ В РАЮ" (Лук.23:42)

Тоді також поясніть як це може бути, якщо тут ясно сказано, без усякого намйока на чистилище 23 Бо заплата за гріх смерть.... (Рим.6:23)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
22537
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 12:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Я попросив вас висловити свої думки з приводу "майбутнього віку" з цитати (Матвія 12:32)


Інші дві Євангелії говорять інакше:

28 Поправді кажу вам, що простяться людським синам усі прогріхи та богозневаги, хоч би як вони богозневажали. 29 Але, хто богозневажить Духа Святого, повіки йому не відпуститься, але гріху вічному він підпадає.(Мар.3:28,29)

Лук.12:10 І кожному, хто скаже слово на Людського Сина, йому проститься; а хто зневажатиме Духа Святого, не проститься.

Тобто у інших Євангеліях ми не бачимо такого виразу, а цей вираз Матвія не суперечить інших, просто у нього інше вираження цього місця, відповідно до тих слів або виразів якими він спілкувався. Пояснення цих слів знайшов у інтернеті і та як я говорив це був вираз слів того часу, що означало "що ніколи цьому не бути"

Пояснення Уеслі 12:32 Хто скаже на Сина Людського, - у будь-якому іншому відношенні: він буде прощений - Після свого істинного покаяння: А хто скаже таким чином, проти Духа Святого, не проститься ні в цьому світі, ні в світі до кінця - Це було приказку вираз серед євреїв, за те, що ніколи не буде зроблено. Це в даному випадку означає далі, він не повинен уникнути покарання про це, ні в цьому світі, ні в світі прийдешньому. Суд Божий не повинен обганяти його, як тут, так і після.

Також Іван теж дає нам чітке пояснення що ми не зможемо після смерті щось змінити, і до речі ці слова стосуються не всіх людей, а тільки віруючих християн. Також читайте (Євр.6:4-6)і (Євр.10:26,27)
1Iван.5:16 Коли хто бачить брата свого, що грішить гріхом не на смерть, нехай молиться за нього, і Він життя йому дасть, тим, хто грішить не на смерть. Є й гріх на смерть, не про нього кажу, щоб молився. Як бачимо що після смерті хтось там, щось там не залишив якісь гріхи не зможе змінити і також наші молитви нічого не змінять.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
22538
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 12:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Й стосовно поданих вами цитат які просите прокоментувати. Загалом можу вам сказати, що заперечення наявності Чистилища, -- хіба що у вашій уяві, але не в цих цитатах.
Можемо розібрати кожну цитату окремо не гамузом.


Отож, спростовуйте.

Згадайте розповідь Ісуса Христа про Лазаря і багача:Вiд Луки 16:26 А крім того всього, поміж нами та вами велика безодня поставлена, так що ті, що хочуть, переходити не можуть ізвідси до вас, ані не переходять ізвідти до нас.

Об'явленні 20: 12 І бачив я мертвих малих і великих, що стояли перед Богом. І розгорнулися книги, і розгорнулась інша книга, то книга життя. І суджено мертвих, як написано в книгах, за вчинками їхніми... 15 А хто не знайшовся написаний в книзі життя, той укинений буде в озеро огняне...
Єванг.від Матв. 25:31 Коли ж прийде Син Людський у славі Своїй, і всі Анголи з Ним, тоді Він засяде на престолі слави Своєї. 32 І перед Ним усі народи зберуться, і Він відділить одного від одного їх, як відділяє вівчар овець від козлів. 33 І поставить Він вівці праворуч Себе, а козлята ліворуч. 34 Тоді скаже Цар тим, хто праворуч Його: Прийдіть, благословенні Мого Отця, посядьте Царство, уготоване вам від закладин світу.


Вiд Луки 23:40 Обізвався ж той другий, і докоряв йому, кажучи: Чи не боїшся ти Бога, коли й сам на те саме засуджений? 41 Але ми справедливо засуджені, і належну заплату за вчинки свої беремо, Цей же жадного зла не вчинив. 42 І сказав до Ісуса: Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє! 43 І промовив до нього Ісус: Поправді кажу тобі: ти будеш зо Мною сьогодні в раю!

До євреїв 9:27 І як людям призначено вмерти один раз, потім же суд, 28 так і Христос один раз був у жертву принесений, щоб понести гріхи багатьох, і не в справі гріха другий раз з'явитися тим, хто чекає Його на спасіння.

2Кор.5:10 Бо мусимо всі ми з'явитися перед судовим престолом Христовим, щоб кожен прийняв
згідно з тим, що в тілі робив він, чи добре, чи лихе.


Об.22:12 Ото, незабаром приходжу, і зо Мною заплата Моя, щоб кожному віддати згідно з ділами його.

Вiд Iвана 5:26 Бо як має Отець життя Сам у Собі, так і Синові дав життя мати в Самому Собі. 27 І Він дав Йому силу чинити і суд, бо Він Людський Син. 28 Не дивуйтесь цьому, бо надходить година, коли всі, хто в гробах, Його голос почують, 29 і повиходять ті, що чинили добро, на воскресення життя, а котрі зло чинили, на воскресення Суду.


Матв.25:46 І ці підуть на вічную муку, а праведники на вічне життя.

Не обманюйтеся, Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне! Гал.6:7




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
22543
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 13:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
Рахую, що чистилище - це велика сатанинська омана великої частини людства, яке в цю маячню вірить.


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
22559
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 21:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
РоманІ написав:
Рахую, що чистилище - це велика сатанинська омана великої частини людства, яке в цю маячню вірить.

Велика омана Католицької церкви, бо їй найбільше це вигідно!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
22560
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 21:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak написав:
Католицької церкви, бо їй найбільше це вигідно!

Та не тільки це, вони народ інакше тримають, говорять що спасіння немає поза Католицькою Церквою.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
22567
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2010, 04:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
РоманІ написав:
Рахую, що чистилище - це велика сатанинська омана великої частини людства, яке в цю маячню вірить.

Право ваше. Очевидно у вас свої підстави так вважати.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 249 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>