Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 10:53




Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
38405
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2012, 23:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Prawo написав:
Сссе, Чарльзе люба двійце, вам треба когось третього. Може Conspectore незадовго визначиться з правдою, тоді я зможу називати вас трійцею.
А чому б тобі не долучитись.Ти не роздумувала про це?? :)
Цитата:
ще про зелені плюсики - я усім вам їх ставлю, але подумки, бо не дають поставити в реалі. [mrgreen]
Та, то пусте,хоча звісну гарно дякуємо ;)
І все ж,давайте облишимо ці пустощі,та зясуємо чому наших героїв "християн" так у політику тягне.Кажуть що Біблію і тільки Біблію читають,в Христа-Бога вірять,Духа-Бога в собі мають,помазання їх навчає,може то дійсно мають рацію говорячи про політичну діяльність??Панове "християни" розкажіть про це детальніше.Невже на основі вищепереліченного ви робите висновок що християнин та політика є сумісними явищами??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
38428
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2012, 14:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
може то дійсно мають рацію говорячи про політичну діяльність??Панове "християни" розкажіть про це детальніше.Невже на основі вищепереліченного ви робите висновок що християнин та політика є сумісними явищами??
Христос сказав так: Тож віддайте кесареве кесареві, а Богові Боже! (Лук.20:25)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
38448
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2012, 16:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Христос сказав так: Тож віддайте кесареве кесареві, а Богові Боже! (Лук.20:25)

Але чи він мав на увазі, що християни і політика є сумісні? Швидше він показав, що християни мають обов’язки як перед Богом, так і перед кесарем, тобто перед світською владою.




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
38454
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2012, 17:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Prawo написав:
Але згодом, довідавшись, що про це написано у Божому Слові я змінила свій погляд на владу. Ось можеш прочитати, може тоді будеш лагідніше ставитись до тих, хто має інші погляди ніж ти...
Цитата:
То хто ж насправді править цим світом – Бог чи Сатана? Відповідь знаходимо у Біблії, бо саме вона називає Сатану «богом цієї системи».
Ах, як же ви Бога не боїтеся, що посилаєтеся на такі безбожні сайти? Чомусь ви, "свідки", завжди плутаєте Біблію з "вартовою баштою"!?
Адже Біблія говорить чітко і зрозуміло:
1 Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога. 2 Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе. 3 Бо володарі пострах не на добрі діла, а на злі. Хочеш не боятися влади? Роби добро, і матимеш похвалу від неї, 4 бо володар Божий слуга, тобі на добро. А як чиниш ти зле, то бійся, бо недармо він носить меча, він бо Божий слуга, месник у гніві злочинцеві! 5 Тому треба коритися не тільки ради страху кари, але й ради сумління. 6 Через це ви й податки даєте, бо вони служителі Божі, саме тим завжди зайняті.
(Рим.13:1-6)
Добре,давай і тут все ж розберемось.Якщо на твою думку всі правителі є Божими,то виходить Гітлер чи Сталін чи подібні є Божими слугами-"він бо Божий слуга".Чи правильно я тебе розумію??
Цитата:
А як же вам, "свідкам", не соромно перекручувати все з ніг на голову? Читайте Біблію, а ці всі ваші сатанинські тлумачення відкиньте геть як непотреб, бо інакше взагалі заплутаєтесь, і не відрізнятимете чи то ви в Біблії це прочитали, чи у "вартовій башні".
Видається що перекручувати та неузгоджувати розуміння біблійних слів з подібними місцями,це твоя манера.Власне кожного разу коли я намагаюсь з тобою це відверто обговорити,ти пропадаєш.Чому ж Сонячнику???Я сподівався що у тобі є хоч краплина щирості,проте стає все очевидніше що її в тебе нема)))Лише чіткі розрахунки.




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
38463
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2012, 12:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
26 січня 2013, 13:26
Написано: 51
Віровизнання: християнин
Люди не можуть увязати в своєму розумі деякі вірші. Наприклад:

Цитата:
1 Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога.
(Рим.13:1)


з ось цим:

Цитата:
8 Знов диявол бере Його на височезную гору, і показує Йому всі царства на світі та їхнюю славу,
9 та й каже до Нього: Це все Тобі дам, якщо впадеш і мені Ти поклонишся!
(Матв.4:8,9)


Насправді розглядати це питання слід в комплексі біблійних віршів.
Зі слів диявола, який промовляв до Ісуса - уся влада на землі віддані йому, дияволу, і він, диявол, кому хоче тому цю владу і дає.
З другої сторони Павло пише коритись світській владі. Бо вона встановлена (точніше буде переклад - допущена) Богом.
Як бути?
Дуже просто. Християнин кориться світській владі, бо Бог її допускає, допоки на Землю не прийшло Царство Боже з Царем Христом. Бо світська влада хоч якийсь порядок підтримує. Бо інакше була би страшенна анархія і безлад. Можливо навіть і життя припинилось би, і цивілізація щезла. Тому християнин і повинен коритись світській владі, яка віддана в управління сатаною і цей стан речей допущений Богом.

Проте, християнин не у всьому слухняний владі бо:

Цитата:
27 Припровадивши ж їх, поставили перед синедріоном. І спитався їх первосвященик, говорячи:
28 Чи ми не заборонили з погрозою вам, щоб про Те Ім'я не навчати? І ото, ви своєю наукою переповнили Єрусалим, і хочете кров Чоловіка Того припровадити на нас...
29 Відповів же Петро та сказали апостоли: Бога повинно слухатися більш, як людей!
(Дiї.5:27-29)


якщо вимоги світської влади йдуть в розріз з Божими, то вірні християни в першу чергу слухають і керуються божими законами і принципами.

Чому християни не беруть участі у політиці? Бо вони знають те, що сатана диявол є господарем теперішнього світу і дає владу в світі кому хоче. Християни не прагнуть бути частиною цього сатанинського світу і не підтримують цей світ. Християни не хочуть мати справу з політикою і мати владу з руки сатани. Християни усі свої надії і сподівання покладають на Боже Царство і Царя Ісуса Христа.

Цитата:
15 І засурмив сьомий Ангол, і на небі зчинились гучні голоси, що казали: Перейшло панування над світом до Господа нашого та до Христа Його, і Він зацарює на вічні віки!
(Об.11:15)

44 А за днів тих царів Небесний Бог поставить царство, що навіки не зруйнується, і те царство не буде віддане іншому народові. Воно потовче й покінчить усі ті царства, а само буде стояти навіки.
(Дан.2:44)


Христос казав:

Цитата:
18 Коли вас світ ненавидить, знайте, що Мене він зненавидів перше, як вас.
19 Коли б ви зо світу були, то своє світ любив би. А що ви не зо світу, але Я вас зо світу обрав, тому світ вас ненавидить.
(Iван.15:18,19)

36 Ісус відповів: Моє Царство не із світу цього. Якби із цього світу було Моє Царство, то служба Моя воювала б, щоб не виданий був Я юдеям. Та тепер Моє Царство не звідси...
(Iван.18:36)


А ще Біблія каже:

Цитата:
4 Перелюбники та перелюбниці, чи ж ви не знаєте, що дружба зо світом то ворожнеча супроти Бога? Бо хто хоче бути світові приятелем, той ворогом Божим стається.
(Як.4:4)

27 Чиста й непорочна побожність перед Богом і Отцем оця: зглянутися над сиротами та вдовицями в утисках їхніх, себе берегти чистим від світу.
(Як.1:27)

15 Не любіть світу, ані того, що в світі. Коли любить хто світ, у тім немає любови Отцівської,
16 бо все, що в світі: пожадливість тілесна, і пожадливість очам, і пиха життєва, це не від Отця, а від світу.
17 Минається і світ, і його пожадливість, а хто Божу волю виконує, той повік пробуває!
(1Iван.2:15-17)

2 і не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість.
(Рим.12:2)

31 а хто цьогосвітнім користується, як би не користувались, бо минає стан світу цього.
(1Кор.7:31)



То тепер подумайте самі - добре би було християнину "загрузнути в болоті" політичних дрязг цього світу?
Добре би було християнину одночасно надіючись на Боже Царство і Царя Христа підтримувати (нехай навіть пасивно - голосуванням) безбожних політиків і політику, головною ціллю якої є захоплення влади (яку як пам'ятаємо, дає сатана кому бажає) і керування цим безбожним світом?
Христос сказав - двом панам служити не зможете.

Більше тут:

http://www.svidetely.org.ua/viewtopic.php?f=76&t=45

і тут:

http://www.svidetely.org.ua/viewtopic.php?f=76&t=381




www.svidetely.org.ua
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
38512
UNREAD_POSTДодано: 03 грудня 2012, 18:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Prawo написав:
Протестанте, скажіть, будь ласка, на сьогодні Ви уже у якійсь партії? Чи щось змінилось у Ваших поглядах на владу?

Ні я не в партій. А що має у мене змінитися у поглядах?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
38893
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2012, 16:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Prawo написав:
Протестанте, скажіть, будь ласка, на сьогодні Ви уже у якійсь партії? Чи щось змінилось у Ваших поглядах на владу?

Ні я не в партій.
Чому??Передумав?
Цитата:
А що має у мене змінитися у поглядах?
Прагнення,амбіції,мислення тощо.
А взагалі,то шановні адепти протестантизму,як гадаєте чи засуджує Христос політичну діяльність християнина,чи навпаки схвалює??Ну й чи варто християнину йти в політику,як то часто є у випадку з відомими протестантами??
Якось бідненько та не до кінця ясно ви про це писали.))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
38894
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2012, 17:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Prawo написав:
Але згодом, довідавшись, що про це написано у Божому Слові я змінила свій погляд на владу. Ось можеш прочитати, може тоді будеш лагідніше ставитись до тих, хто має інші погляди ніж ти...
Цитата:
То хто ж насправді править цим світом – Бог чи Сатана? Відповідь знаходимо у Біблії, бо саме вона називає Сатану «богом цієї системи».
Ах, як же ви Бога не боїтеся, що посилаєтеся на такі безбожні сайти? Чомусь ви, "свідки", завжди плутаєте Біблію з "вартовою баштою"!?
Адже Біблія говорить чітко і зрозуміло:
1 Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога. 2 Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе. 3 Бо володарі пострах не на добрі діла, а на злі. Хочеш не боятися влади? Роби добро, і матимеш похвалу від неї, 4 бо володар Божий слуга, тобі на добро. А як чиниш ти зле, то бійся, бо недармо він носить меча, він бо Божий слуга, месник у гніві злочинцеві! 5 Тому треба коритися не тільки ради страху кари, але й ради сумління. 6 Через це ви й податки даєте, бо вони служителі Божі, саме тим завжди зайняті.
(Рим.13:1-6)
А як же вам, "свідкам", не соромно перекручувати все з ніг на голову? Читайте Біблію, а ці всі ваші сатанинські тлумачення відкиньте геть як непотреб, бо інакше взагалі заплутаєтесь, і не відрізнятимете чи то ви в Біблії це прочитали, чи у "вартовій башні".
От я тебе і тут підловив Сонячнику.Як то часто є,ти і тут залишив слід своєї нетямучості у цьому питанні,та явної плутаннини яка існує у твоїх поглядах.Тут ти заперечуєш те що каже Право-"Сатана править сьогодні світом",посилаючись на вірші з Рим13р.Проте якщо подивитись трохи вище де ти писав,то ти й сам чітко заявив,що влада належить антихристові,який хоче використовувати християн заради впливу на церкву --
Цитата:
Я знаю, що вже краще не буде, а змінити ми нічого не зможемо, навіть наші молитви не допоможуть. Влада належатиме антихристу. А те що зараз збирають християн до партії - свідчить про те, що антихрист буде їх використовувати, щоб мати вплив на церкву.
Тож так і неясно,що там робиться у твоїй голові :) .Кому ж належить влада-Богові(Рим13р) чи антихристу??Що є єрессю,тобто тим що суперечить істинні яка одна, у твоєму випадку??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
38905
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2012, 22:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
А що має у мене змінитися у поглядах?
Прагнення,амбіції,мислення тощо.

Ні не передумав. Не дійшли до цього руки. Протестанти змінили Європу. Всі протестанські країни багаті. От тобі і факти.


sss написав:
А взагалі,то шановні адепти протестантизму,як гадаєте чи засуджує Христос політичну діяльність християнина,чи навпаки схвалює??Ну й чи варто християнину йти в політику,як то часто є у випадку з відомими протестантами??
Якось бідненько та не до кінця ясно ви про це писали.))

Тебе цікавить думка Христа, чи постолів, чи як підтасувати Біблію під вчення сЄ?
От мене твоя думка нецікавить, я так знаю як у вас вчать про політику. То для чого із пустого у порожнє переливати?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
38910
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2012, 23:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Протестант написав:
А що має у мене змінитися у поглядах?
Прагнення,амбіції,мислення тощо.

Ні не передумав. Не дійшли до цього руки. Протестанти змінили Європу. Всі протестанські країни багаті. От тобі і факти.
А які методи для цього часто викоритовували???


sss написав:
А взагалі,то шановні адепти протестантизму,як гадаєте чи засуджує Христос політичну діяльність християнина,чи навпаки схвалює??Ну й чи варто християнину йти в політику,як то часто є у випадку з відомими протестантами??
Якось бідненько та не до кінця ясно ви про це писали.))

Цитата:
Тебе цікавить думка Христа, чи постолів, чи як підтасувати Біблію під вчення сЄ?
От мене твоя думка нецікавить, я так знаю як у вас вчать про політику. То для чого із пустого у порожнє переливати?
Чому ти вкладаєш якісь непонятні мотиви в мої запитання??Мене цікавить думка адептів протестантизму,католицизму тощо..Коли ти ним є,то поділись)))Буду тобі дуже вдячним.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
38913
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2012, 23:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
Протестант написав:
А що має у мене змінитися у поглядах?
Прагнення,амбіції,мислення тощо.

Ні не передумав. Не дійшли до цього руки. Протестанти змінили Європу. Всі протестанські країни багаті. От тобі і факти.
А які методи для цього часто викоритовували???

Почитай історію. Звісно ти свідок хочеш бачити тільке погане.

sss написав:
Чому ти вкладаєш якісь непонятні мотиви в мої запитання??

Ти уже вклав непонятні мотиви. Хочеш показати що Христос думає як сЄ.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
39011
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2012, 14:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Протестанти змінили Європу

"В ходе религиозных войн, преследований еретиков (сжигание на кострах практиковалось как католиками, так и протестантами), погибла четверть населения Европы. Некоторые страны потеряли более половины населения."

"Практически во всех протестантских конфессиях широко распространен принцип всеобщего священства, когда теоретически любой прихожанин, член общины может стать пресвитером или проповедником. Фактически это оборачивалось тем, что ими становились, как правило, самые уважаемые, в силу своей состоятельности, граждане, и [b]все дела в данной конгрегации вершились исключительно в пользу богатой верхушки общины[/b]. Неудивительно, что новое, реформированное вероучение было привлекательным для буржуа, т. к. идеально обосновывало их претензии на экономическое и политическое господство ."(Большая актуальная политическая энциклопедия/ Под общ. ред. А. Белякова и О. Матвейчева.)




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
39150
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2012, 00:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Бачу ви виборочно дали цитату, лише ту яку вам вигідно ( в стилі сЄ) а те що протестанти змінили політично Європу не дали....отже пишете не правду, ссс став мінус, бреше знов твій брат.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
39153
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2012, 09:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Бачу ви виборочно дали цитату, лише ту яку вам вигідно ( в стилі сЄ) а те що протестанти змінили політично Європу не дали....отже пишете не правду, ссс став мінус, бреше знов твій брат.
Як на мене то цитата повністю відповідає темі та взята з авторитетного джерела.Нерозумію у чому тут полягає брехня??Так,протетсанти вплинули на розвиток Європи,і що??Про що це має свідчити??Чи отой їхній вплив повинен якось затуляти оті факти про які веде мову ця енциклопедія??Ну і якщо протестанти змінили політично Європу,чим так гордиться Протестант,то хотілося б ще почути про ті методи якими вони цьго досягли.Чи міг би хтось обєктивно це висвітлити??
Р.С.Протестанте,ти і далі порушуєш правила звертаючись до конкретних учасників,Верума та ССС.-звертатись до когось конкретно на форумі заборонено!!!Окрім того ти і далі продовжуєш ображати сЄ приписуючи їм якийсь лукавий стиль та зводиш наклеп на сЄ-Верума,буцім він бреше.Де в його словах брехня??-заборонється ображати будь яких учасиків форуму чи інших людей!!!
Так от,або вплинь на адмін,щоб вони змінили ці правила,або ж дотримуйся їх!!!





«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
39157
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2012, 10:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Бачу ви виборочно дали цитату, лише ту яку вам вигідно ( в стилі сЄ) а те що протестанти змінили політично Європу не дали....отже пишете не правду, ссс став мінус, бреше знов твій брат.

А ви почитайте свої повідомлення viewtopic.php?p=39050#p39050
Більше чверті Європи загинуло, а ви кажете були випадки... Адепти протестантизму постійно брешуть, і що мені теж про це всім розказувати?




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>