Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:01




Створити нову тему Відповісти  [ 39 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи правильно так молитися?
22393
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2010, 22:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Братик написав:
Молитися можна лише за людей, яких знаєш.

Щось ти тут загнув. А можливо тоді потрібно просити про любов до всіх людей. Христос помер за грішників, а не за праведних. То хіба не потрібно і нам мати любов Божу(агапа) - жертовну, до всіх людей???

Sh_21, а як можна молитися за тих, кого не знаєш? Чи як можна любити тих, кого не знаєш?
І чому ти вважаєш, що молитися за рідних та близьких означає молитися за тих, хто нас любить? Якщо вони потребують, щоб за них молилися, то мабуть їм бракує любові, але ми їх любимо, а тому й молимося, чи не так?
Благословляйте тих, хто вас проклинає, і моліться за тих, хто кривду вам чинить. (Лук.6:28)

Я згідний з Братиком, що молитися потрібно за тих, за кого відчуваєш побудження. А інакше це буде просто лицемірна любов, не більше.

І я так думаю, що Господь кожному з нас дає близьких людей, щоб ми свідчили їм про Христа і молилися за них, але в першу чергу за себе і за віруючих, бо коли ми будемо перебувати у Христі, то й люди бачитимуть в нас світло і будуть прославляти Бога. А що з того, що я буду молитися за весь світ, а душу свою занапащу?

Звісно, Господь хоче, щоб усі люди спаслися, і ми того ж хочемо, але ж ми знаємо, що буде мало спасених. Однак, любити ми повинні усіх, а тому якщо ми молимося за себе, і за інших віруючих, і за близьких та за ворогів, то й помолитися за всіх людей також не завадить.

Зрештою, як не крути, ми молимося за того чи за тих, кого любимо!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи правильно так молитися?
22396
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2010, 22:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Получається тоді ми лицемірним, коли у церкві молимося за своє місто, чи село, уже мовчу як за Україну, це просто формальність, на показ людям. Для чого тоді молитися за пробудження раз - два у місяць?? Значить теж лицемірним.
Не хочу щось доказувати, але як для мене це не правильне християнство, от як я в Церкві про це кажу значить заклюють.
І про яку ви тоді говорити про любов до України, до народу. З ваших слів получається ближній це той кого знаємо.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи правильно так молитися?
22398
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2010, 23:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Sh_21, а як можна молитися за тих, кого не знаєш?
Чи як можна любити тих, кого не знаєш?

А як Христос помер за тебе, за того грішника, йому що не хватили пору тих святих які б спаслися по закону, або ще до Закону???

Сонячник написав:
І чому ти вважаєш, що молитися за рідних та близьких означає молитися за тих, хто нас любить?

А як це називається, може ти хочеш сказати це воля Божа щоб тільки рідні спаслися?
Сонячник написав:
Якщо вони потребують, щоб за них молилися, то мабуть їм бракує любові, але ми їх любимо, а тому й молимося, чи не так?

А що інші не потребують молитов і спасіння, тільки наші рідні? А за іншим тому ми не молимося тому що не любим Божою Любов’ю АГАПА

Цитата:
Благословляйте тих, хто вас проклинає, і моліться за тих, хто кривду вам чинить. (Лук.6:28)

Цитуєш протилежна, тому що ти говориш.
Цитата:
Я згідний з Братиком, що молитися потрібно за тих, за кого відчуваєш побудження. А інакше це буде просто лицемірна любов, не більше.

Тоді потрібно молитися щоб Бог дав нам Божу любов АГАПА, а не родину любов ФІЛІУС
Цитата:
І я так думаю, що Господь кожному з нас дає близьких людей, щоб ми свідчили їм про Христа і молилися за них, але в першу чергу за себе і за віруючих, бо коли ми будемо перебувати у Христі, то й люди бачитимуть в нас світло і будуть прославляти Бога.

Я тепер розумію СЄ, правду вони говорить про нас. Написано що треба розказувати про Христа усім народам, а без молитви це не получається.
Цитата:
А що з того, що я буду молитися за весь світ, а душу свою занапащу?

Не в тему місце Писання. Це саме нащо будеш молитися за ближніх, а душу свою занапастиш.
Цитата:
Звісно, Господь хоче, щоб усі люди спаслися, і ми того ж хочемо, але ж ми знаємо, що буде мало спасених.

Не похоже що ви цього хочете. Одні слова другим суперечать.
Цитата:
Однак, любити ми повинні усіх, а тому якщо ми молимося за себе, і за інших віруючих, і за близьких та за ворогів, то й помолитися за всіх людей також не завадить.

Дуже низький шаблон розуміння. Получається я спасуся і ще може рідні, а якщо іншим вийде то це добре. Да, ви не похожі на Мойсея і на Павла!!!!
Цитата:
Зрештою, як не крути, ми молимося за того чи за тих, кого любимо!

Що я можу сказати, це дуже низький рівень християнства.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи правильно так молитися?
22403
UNREAD_POSTДодано: 19 квітня 2010, 00:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21, я не суперечу собі, просто ти не так мене розумієш. :(

Я думаю, що неможливо любити всіх людей нашої планети, бо ми люди обмежені, принаймні я обмежений. Бог любить всіх, бо Він знає кожного.
І заповідь гласить: Люби свого ближнього, як самого себе!
А чому ближнього, а не всіх людей? Та мабуть тому, що ми маємо відносини з нашими ближніми, а не з усіма людьми, що на земній кулі.

Христос говорив: Ви світло для світу. Не може сховатися місто, що стоїть на верховині гори. І не запалюють світильника, щоб поставити його під посудину, але на свічник, і світить воно всім у домі. Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі. (Матв.5:14-16)
Тому наше світло світить на тих людей, що нас знають.

Але якщо ти маєш любов до всіх людей, яких не знаєш, то це дуже добре! :yes: Молися за всіх!
Та зрештою, любити всіх і молитися за всіх - це простіше простого!
А спробуй молитися за тих, хто кривду нам чинить!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи правильно так молитися?
22407
UNREAD_POSTДодано: 19 квітня 2010, 12:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Я те саме місце, тільки по інакшому підкреслю :)
Христос говорив: Ви світло для світу. Не може сховатися місто, що стоїть на верховині гори. І не запалюють світильника, щоб поставити його під посудину, але на свічник, і світить воно всім у домі. Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі.(Матв.5:14-16)
Тут головна думка, не тільки про одну особу, а може буде Церква, або конфесія. Якщо Церква так засвітить що інші осліпнуть, то будуть говорити " там усі такі"




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи правильно так молитися?
22491
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2010, 09:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Я думаю, що неможливо любити всіх людей нашої планети, бо ми люди обмежені, принаймні я обмежений.

Поясни тоді ці два твоїх вислови.
Сонячник написав:
А я не люблю чути "не люблю" :D




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи правильно так молитися?
22599
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2010, 19:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Sh_21 написав:
Братик написав:
Молитися можна лише за людей, яких знаєш.

Щось ти тут загнув. А можливо тоді потрібно просити про любов до всіх людей. Христос помер за грішників, а не за праведних. То хіба не потрібно і нам мати любов Божу(агапа) - жертовну, до всіх людей???

Ти мене неправльно зрозумів. Звичайно потрібно мати любов до усіх людей, але ти не можеш молитися за усіх , тобто можеш, але чи буде мати така молитва силу? Якщо ми молимось за конкретну душу, то така молитва дійсно має силу і Бог вислуховує таку молитву. Якщо маєш таке побудження, то можеш молитися за окремі спільноти людей, окремі народи, за все що завгодно, хоч за кожну людину на землі.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи правильно так молитися?
22601
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2010, 19:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Звичайно потрібно мати любов до усіх людей, але ти не можеш молитися за усіх , тобто можеш, але чи буде мати така молитва силу?

А Сонячник говорить що не можливо всіх любити.

Щось Павло помилився.
1-е Тимофiю 2 1 Отже, перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей, 2 за царів та за всіх, хто при владі, щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистості.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи правильно так молитися?
22606
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 05:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ти знову мене не зрозумів. Якщо молитися за всіх, то навіщо тоді в кінці зібрання пастор зачитує записки за кого помолитися, адже можна просто раз помолитися за всіх? За всіх молитися - це добре, і я молюся за всіх, але чомусь коли я молюся за конкретну людину, то ця молитва має більшу силу.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи правильно так молитися?
22629
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 16:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Ти знову мене не зрозумів. Якщо молитися за всіх, то навіщо тоді в кінці зібрання пастор зачитує записки за кого помолитися, адже можна просто раз помолитися за всіх? За всіх молитися - це добре, і я молюся за всіх, але чомусь коли я молюся за конкретну людину, то ця молитва має більшу силу.

От це мене саме більше вбиває, читай мої перші повідомлення. А ти що думаєш всі дружно моляться за ці прохання, я думаю ні, навіть тут почитати виходить кожен все одно за своїх рідних молиться, бо як за чужих молитися якщо свої проблем хватає, крім того треба мати ще любов до тих людей.

Можливо спочатку потрібно молитися щоб мати бажання за всіх молитися, бо Бог хоче спасти усіх людей.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи правильно так молитися?
22649
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 19:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Скажу просто: молися за тих, за кого маєш побудження молитися.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи правильно так молитися?
22668
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 23:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Братик написав:
Звичайно потрібно мати любов до усіх людей, але ти не можеш молитися за усіх , тобто можеш, але чи буде мати така молитва силу?

А Сонячник говорить що не можливо всіх любити.

Щось Павло помилився.
1-е Тимофiю 2 1 Отже, перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей, 2 за царів та за всіх, хто при владі, щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистості.
Любити всіх людей у твоєму розумінні - це любов до істоти, це те саме, що любити дельфінів чи мавпочок. Це дуже просто, а спробуй любити недругів.

А чинити молитви за всіх людей - на мою думку, це означає молитися навіть за наших ворогів, тобто не дивлячись на особу. А Павло ще й написав для чого за них молитися: щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистості.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи правильно так молитися?
22683
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 16:56 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Важливо ще й те не за кого молитися, а як молитися. Наприклад, апостол Павло у своїх посланнях пише, що він молиться і дякує Богу за тих, за кого молиться. 1Сол.2:1-2 Ми дякуємо Богові завжди за всіх вас, згадуючи вас у наших молитвах.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи правильно так молитися?
23247
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2010, 13:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Молитися за всіх людей - це те саме, що любити усіх людей. Тому ми повинні молитися за людей виходчи із любові до всіх людей. Чи можемо ми любити усіх людей? Безперечно! Адже хто любить Бога, той любить усе Боже створіння і найбільше - людей. А отже, можна і треба молитися за всіх людей. Однак, ми любимо всіх людей не однаково. Своїх близьких ми любимо більше. Чи добре це? Безперечно! Бо так і написано, щоб найбільше ми піклувалися за рідних. А отже нічого дивного немає в тому, що ми молимося за всіх людей, але за близьких більше.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи правильно так молитися?
45396
UNREAD_POSTДодано: 03 вересня 2013, 06:18 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
08 жовтня 2014, 23:25
Написано: 214
А мене от цікавить таке запитання... не раз чула, як хтось молиться і в молитві говорить "Татку", "Таточу", "Божечку" - це таке звернення до Бога. Як на вашу думку, чи це нормально?


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 39 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 6 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>