Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:07




Створити нову тему Відповісти  [ 18 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Цікаві думки з проповідей
22011
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2010, 19:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Пропоную тут викладати цікаві думки, почуті з проповідей, або свої власні роздуми над Словом Божим. Багато людей ходять на зібрання з блокнотами, куди записують нотатки.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві думки з проповідей
22012
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2010, 19:17 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сьогодні почув цікаву думку, висловлену нашим просвітером на основі Слова Божого, правда не памятаю де це записано, що відкупленні кров"ю Агнця будуть співати пісню (на Небесах), яку не зможуть співати навіть анголи. Це пісня спасенних і викуплених, бо ангели не були викуплені, бо їм не потрібен був викуп. Тож наскільки більшу ми, викуплені, маємо радість ніж анголи!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві думки з проповідей
22018
UNREAD_POSTДодано: 05 квітня 2010, 13:24 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
26 квітня 2011, 15:53
Написано: 36
Братик написав:
Сьогодні почув цікаву думку, висловлену нашим просвітером на основі Слова Божого, правда не памятаю де це записано, що відкупленні кров"ю Агнця будуть співати пісню (на Небесах), яку не зможуть співати навіть анголи. Це пісня спасенних і викуплених, бо ангели не були викуплені, бо їм не потрібен був викуп. Тож наскільки більшу ми, викуплені, маємо радість ніж анголи!

Може бути це место?
Откровение 14:3-5
3 Они поют как бы новую песнь пред престолом и пред четырьмя животными и старцами; и никто не мог научиться сей песни, кроме сих ста сорока четырех тысяч, искупленных от земли. 4 Это те, которые не осквернились с женами, ибо они девственники; это те, которые следуют за Агнцем, куда бы Он ни пошел. Они искуплены из людей, как первенцу Богу и Агнцу, 5 и в устах их нет лукавства; они непорочны пред престолом Божиим.


Братик написав:
...Якщо є така рок-музика, то слава Богу, але більшість рок музики має сумнівну репутацію. Особисто мені вона не до смаку, хай я буду відсталий і забитий.

Думаю нет там рок музикы


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві думки з проповідей
22020
UNREAD_POSTДодано: 05 квітня 2010, 15:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Не знаю це місце, чи інше, але ми знаємо, що спасенних буде значно більше ніж тих 144 тисячі "дєвственніків", і пісню хвали Господу за викуплення зможуть співати тільки викуплені кров"ю Агнця спасенні. Слава Йому вічна за це!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві думки з проповідей
22025
UNREAD_POSTДодано: 06 квітня 2010, 03:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Шановний Братику ти пишеш
Братик написав:
Сьогодні почув цікаву думку, висловлену нашим просвітером на основі Слова Божого, правда не памятаю де це записано, що відкупленні кров"ю Агнця будуть співати пісню (на Небесах), яку не зможуть співати навіть анголи. Це пісня спасенних і викуплених, бо ангели не були викуплені, бо їм не потрібен був викуп. Тож наскільки більшу ми, викуплені, маємо радість ніж анголи!

Ти можеш запитати свого просвітера де є проце написано, крім Одкр.14:3-5
3 Они поют как бы новую песнь пред престолом и пред четырьмя животными и старцами; и никто не мог научиться сей песни, кроме сих ста сорока четырех тысяч, искупленных от земли. 4 Это те, которые не осквернились с женами, ибо они девственники; это те, которые следуют за Агнцем, куда бы Он ни пошел. Они искуплены из людей, как первенцу Богу и Агнцу, 5 и в устах их нет лукавства; они непорочны пред престолом Божиим.
?
Братик написав:
Не знаю це місце, чи інше, але ми знаємо, що спасенних буде значно більше ніж тих 144 тисячі "дєвственніків", і пісню хвали Господу за викуплення зможуть співати тільки викуплені кров"ю Агнця спасенні. Слава Йому вічна за це!
Вважаю що цікаві думки маютьмати підтвердження з Святого Письма, а не з власних вигадок чи бажань. Наперед дякую.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві думки з проповідей
22043
UNREAD_POSTДодано: 06 квітня 2010, 18:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А чому вигадок? Хіба ангели були викуплені, а ми не є викупленими? Не для того, я відкрив цю тему, щоб сперечатися чи проповідник був правий, а для того, щоб разом воздати славу нашому Господу!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві думки з проповідей
22101
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2010, 23:21 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Нещодавно почула проповідь, де було сказане наступне: "Початок премудрості - це страх Божий, серединою, центром мудрості є любов..." А от, що є кінцем божественної мудрості запропонували пороздумувати самим. :?:




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві думки з проповідей
22105
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2010, 00:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
А от, що є кінцем божественної мудрості запропонували пороздумувати самим.

Не знаю. Мені здається, що мудрість не має кінця. :) Таке теж може бути. Великий Господь наш, та дужий на силі, Його мудрости міри нема! (Пс.146:5)

Те що початком премудрості є страх Божий, це ми знаємо з Біблії. А з чого взяли, що центром мудрості є любов? Якщо є центр, то мусить бути й кінець... :?
Про мудрість ще писав Яків: А мудрість, що зверху вона, насамперед чиста, а потім спокійна, лагідна, покірлива, повна милосердя та добрих плодів, безстороння та нелукава.(Як.3:17)
А що проповідник вважає кінцем мудрості? :?
Ага, здається зрозумів. Мабуть малося на увазі оце: Мудрі славу вспадковують, а нерозумні носитимуть сором. (Пр.3:35) або це: І ти знаєш з дитинства Писання святе, що може зробити тебе мудрим на спасіння вірою в Христа Ісуса. (2Тим.3:15)

Отже, думаю, що сама мудрість є безмежною за величиною, але так би мовити у часовому вимірі має початок (це страх Божий) і кінець: спасіння і славу.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві думки з проповідей
22117
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2010, 10:37 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Отже, думаю, що сама мудрість є безмежною за величиною, але так би мовити у часовому вимірі має початок (це страх Божий) і кінець: спасіння і славу.

Еге ж! :)




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві думки з проповідей
27607
UNREAD_POSTДодано: 11 грудня 2010, 12:59 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Нещодавно почула у одній із проповідей таке міркування: під деревом, яке приносить плоди, (наприклад, під яблунею) може бути повно гнилих опалих плодів. А під тим деревом, яке не приносить жодного плоду - пусто. Іншими словами не помиляється той, хто нічого не робить. Але ци це насправді так? :?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві думки з проповідей
27621
UNREAD_POSTДодано: 11 грудня 2010, 21:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
І Христос також говорив про то, що зерно, яке приносить плід мусить померти. А ще подвіться на пшеницю: колос повний зерна - згинається та не такий стройний, як полова.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві думки з проповідей
27623
UNREAD_POSTДодано: 11 грудня 2010, 21:09 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
Братик написав:
І Христос також говорив про то, що зерно, яке приносить плід мусить померти. А ще подвіться на пшеницю: колос повний зерна - згинається та не такий стройний, як полов

Це добрі плоди, але не опалі і не гнилі. Щось тут не те.




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві думки з проповідей
27629
UNREAD_POSTДодано: 11 грудня 2010, 21:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
Нещодавно почула у одній із проповідей таке міркування: під деревом, яке приносить плоди, (наприклад, під яблунею) може бути повно гнилих опалих плодів. А під тим деревом, яке не приносить жодного плоду - пусто. Іншими словами не помиляється той, хто нічого не робить. Але ци це насправді так? :?
Не думаю, що це так. По-перше, це небіблійний, а філософський висновок. По-друге, написано так:
Бо багато ми всі помиляємось. Коли хто не помиляється в слові, то це муж досконалий, спроможний приборкувати й усе тіло. (Як.3:2)
Assol написав:
Братик написав:
І Христос також говорив про то, що зерно, яке приносить плід мусить померти. А ще подвіться на пшеницю: колос повний зерна - згинається та не такий стройний, як полов

Це добрі плоди, але не опалі і не гнилі. Щось тут не те.
А я тут згоден з Братиком, бо Христос так сказав: Поправді, поправді кажу вам: коли зерно пшеничне, як у землю впаде, не помре, то одне зостається; як умре ж, плід рясний принесе. (Iван.12:24)
Добрі плоди приносимо лише для того, щоб вони впали в родючу землю, перегнили і проросли, щоб давати нові плоди, думаю. А інакше, яка користь з наших плодів? Плоди духа - це любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра, лагідність, здержливість, і усі вони для розквіту Божого саду, а родяться через гноїння наших плотських пожадливостей.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві думки з проповідей
27650
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2010, 01:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Асоль права: якщо розглядати гнилі яблука як змарновані плоди (бо ж користі воно не принесло), то тут інша "мораль". Очевидно, це можна прирівняти до Слова Божого, яке не принесло плода, бо впало "край дороги", бо на "камінний грунт". Але це не означає, що Його не треба сіяти, бо навіть якщо 1% зерен дасть плід, то не марна праця сіяча. Це стосується нас, щоб ми проповідували Христа навіть тоді, коли Його Слово люди не приймають, а глузують з нас.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві думки з проповідей
27668
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2010, 12:42 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Цитата:
Добрі плоди приносимо лише для того, щоб вони впали в родючу землю, перегнили і проросли, щоб давати нові плоди, думаю.

Як це виглядить на практиці? Може так: ми вчимося на своїх помилках, коли плід не приніс користі, то навчив нас цінувати Божою благодаттю, щоб ми не брали наступного разу її надаремно і не марнували її плоди в нас, а роздавали... :?:




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 18 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 6 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>