Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:06




Створити нову тему Відповісти  [ 45 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: В трачiна iсторiя християнства
22180
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 21:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
то це хіба думати так як братик написав - по духу. А по букві- це від католиків, але віддділилися по духу, бо не хотіли жити із гріхом

А з чого ви взяли, що мусить бути якась ієрархія, чи якесь історичне походження?


17 А Ісус відповів і до нього промовив: Блаженний ти, Симоне, сину Йонин, бо не тіло і кров тобі оце виявили, але Мій Небесний Отець.
18 І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її.
(Матв.16:17-18)

то це ви хочете сказати що сили ада перемогли церкву вона була 1-2 ст., а потім зявилася у 19 ст.?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Втрачена iсторiя християнства
22181
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 22:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
то це ви хочете сказати що сили ада перемогли церкву вона була 1-2 ст., а потім зявилася у 19 ст.?
Ні, я переконаний, що Церква Христова завжди була від часів перших християн. Але те, що ми не знаємо про християн певного періоду, зовсім не означає, що тоді християн не було.

І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її.
Я розумію це так, що Церква Христова стоїть на вченні Ісуса Христа та апостолів, але це не означає, що хтось мусів з рук в руки передавати вчення і ще доповнювати його. Це вчення є незмінне від часів апостолів, і ніхто не може щось додати чи відняти.
Тож, що ви чули з початку, нехай в вас пробуває воно; якщо в вас пробуватиме те, що ви чули з початку, то й ви пробуватимете в Сині й Отці. (1Ів.2:24)
І не забуваймо, що з віруючими є Дух Святий, і Він будує Церкву Христову.
А помазання, яке прийняли ви від Нього, воно в вас залишається, і ви не потребуєте, щоб вас хто навчав. А що те помазання само вас навчає про все, воно бо правдиве й нехибне, то як вас навчило воно, у тім пробувайте. (1Ів.2:27)
Тому всі члени Церкви Христової, не знаючи один про одного, мають одне розуміння і є єдиними в Ісусі Христі.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Втрачена iсторiя християнства
22183
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 22:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
то це ви хочете сказати що сили ада перемогли церкву вона була 1-2 ст., а потім зявилася у 19 ст.?
Ні, я переконаний, що Церква Христова завжди була від часів перших християн. Але те, що ми не знаємо про християн певного періоду, зовсім не означає, що тоді християн не було.


Тоді були основному теперішні католики і православні, але ще на початку вони були напевно справжніми християнами. Але після 4 ст. коли стали уже держаною релігію почалося відступлення від чистого Писання.

І що ти думаєш що збиралися поза традиційною церквою справжні віруючі?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Втрачена iсторiя християнства
22184
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 22:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
І що ти думаєш що збиралися поза традиційною церквою справжні віруючі?

Я в тому переконаний. І хоча я не досліджував історію, але дивлячись лише на те, що я бачив за свого життя, то я не маю сумнівів, що Бог і колись був таким як є зараз.

До речі, я чув, що Сковорода був народжений згори, і він описував як його Бог хрестив Духом Святим.

І я чув багато розповідей, коли Господь спасав людей неписемних, які навіть не читали Євангелії, а лише почули про спасіння у Христі і по вірі отримали благодать.

А те що в останні часи з'явились багато конфесій, які перекручують Слово Боже, то я вважаю, що це не від Бога. Це та ж блудниця, яка в останні часи зростає у силі, щоб звести вибраних.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Втрачена iсторiя християнства
22257
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2010, 22:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Sh_21 написав:
Тоді були основному теперішні католики і православні, але ще на початку вони були напевно справжніми християнами.

ти хочеш сказати що вони говорили iншiми мовами. мене вес час iнтересуе потiм що сталось куди подiвалися християни зовсiм нечого невiдомо про нашiх братiв та сестер


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Втрачена iсторiя християнства
22261
UNREAD_POSTДодано: 14 квітня 2010, 04:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
pika написав:
Sh_21 написав:
Тоді були основному теперішні католики і православні, але ще на початку вони були напевно справжніми християнами.

ти хочеш сказати що вони говорили iншiми мовами. мене вес час iнтересуе потiм що сталось куди подiвалися християни зовсiм нечого невiдомо про нашiх братiв та сестер

Точно не скажу, але по пам’яті десь до 2 ст., а може і дальше трошки згадується що християни говорили на інших мовах.
А що ти маєш на увазі " наші брати і сестри" ???? Тоді ще не було конфесій, всі була одна назва - християни. Почалося по трохи відступництво в основному коли християнство стало державною релігією.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Втрачена iсторiя християнства
22394
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2010, 22:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Sh_21 написав:
А що ти маєш на увазі " наші брати і сестри" ???? Тоді ще не було конфесій, всі була одна назва - християни

я саме це маю наувазi. але потiм все пропадаэ i зовсiм нечого невiмо про християн де вони були, якi вних були духовнi дii чи було ще гонiня?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Втрачена iсторiя християнства
22400
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2010, 23:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
pika написав:
Sh_21 написав:
А що ти маєш на увазі " наші брати і сестри" ???? Тоді ще не було конфесій, всі була одна назва - християни

я саме це маю наувазi. але потiм все пропадаэ i зовсiм нечого невiмо про християн де вони були, якi вних були духовнi дii чи було ще гонiня?

Пропадають, не пропадають. Просто християнство стало державною релігією, потім католицькою конфесією, потім появилися через відступлення мусульмани, потім православні, а потім куча протестантських конфесій. Якщо катол. і правос. через владу поділилися, то всі нові конфесії і потім появлялися бо одні були перед іншими святішими.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Втрачена iсторiя християнства
22469
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2010, 15:48 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 січня 2013, 13:46
Написано: 142
Братик написав:
Баптисти появились ще раніше від п"ятидесятників і навіть раніше місії Ісуса Христа: кажуть першим баптистом був Іван Хреститель :)

Якщо так то першим баптистом був Адам :) :lol: :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Втрачена iсторiя християнства
22496
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2010, 15:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
A.M.S написав:
Братик написав:
Баптисти появились ще раніше від п"ятидесятників і навіть раніше місії Ісуса Христа: кажуть першим баптистом був Іван Хреститель :)

Якщо так то першим баптистом був Адам :) :lol: :D

Яким чином? :?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Втрачена iсторiя християнства
22670
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 01:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
A.M.S написав:
Якщо так то першим баптистом був Адам

якщо ти знаеш то опиша подробнiше я думаю що ранше були тiки вiруючi хоча возможно поразному проводили служенiе але нехто неговорив що вони самi правельнi от добре якби щас так булоб


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Втрачена iсторiя християнства
22697
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 19:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
pika написав:
A.M.S написав:
Якщо так то першим баптистом був Адам

якщо ти знаеш то опиша подробнiше я думаю що ранше були тiки вiруючi хоча возможно поразному проводили служенiе але нехто неговорив що вони самi правельнi от добре якби щас так булоб

Раніше усі називалися християнами. Навіть у самих християн це уже ходило слово за норму. Тоді ніхто не називався католик, православний, чи протестант.

15 Ніхто з вас хай не страждає, як ....16 а коли як християнин, то нехай не соромиться він, але хай прославляє Бога за те. (1Петр.4:15,16)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Втрачена iсторiя християнства
22746
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2010, 15:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Та й зараз би всі діти Божі, народжені згори називалися би просто християнами, якби цим іменем не називалися відступники, або так звані "номінальні християни". Так само і Україна би й далі називалася Русю, якби сусідня держава не вкрала цю назву. А зараз уже й назва "п"ятидесятники" перетворюється поступово у формальну. Якщо так далі піде, то п"ятидесятники стануть державною релігією, що призведе до чергової інквізиції. :D




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Втрачена iсторiя християнства
22946
UNREAD_POSTДодано: 02 травня 2010, 04:09 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
та всеж вони то звiлкеляже взялися тащей пiднас пiдстраюця длячого?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Втрачена iсторiя християнства
23136
UNREAD_POSTДодано: 10 травня 2010, 23:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
pika написав:
Весь час задаюсь таким питанням: яка iсторiя християнства опiсля часiв Апостолiв? Чомусь дуже скудна iнформацiя про це. А чи можливо якось все висвiтити чи це кануло в лiта????????

Раджу прочитати цю книгу: Эндрю Миллер. История христианской Церкви.
http://eshatos.ucoz.ru/load/0-0-0-160-20




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 45 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>