Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:16




Створити нову тему Відповісти  [ 73 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22834
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 23:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Ну все, знов філософствуєте. Я завжди відкрито говорю і на вашому сайті не боюся.

Теж сподіваюся, що тут не видаляють за думки.
На обманщиків крутіїв-віровідступників чекає інша участь:
.. що вони завжди вчаться, та ніколи не можуть прийти до пізнання правди.
Як Янній та Ямврій протиставилися були Мойсеєві, так і ці протиставляться правді, люди зіпсутого розуму, неуки щодо віри.
Та більше не матимуть успіху, бо всім виявиться їхній безум, як і з тими було.
(2-Тим. 3:7-9)


Sh_21 написав:
Та пора уже визнати що перші християни не мали ніяких пап, тим більше Петра.

Петро був, хоча папою тоді не називався.

Sh_21 написав:
Да, те саме що про чистилище. закінчуються у вас катехизм, начинаєте філософствувати.

Хтось обіцявся не ходити по колу ..

Sh_21 написав:
Ні однієї підстави Біблії про папу і про Петра, може ще Біблія говорить про не помильність папи?

Усі підстави у Біблії на це є. На що й неоднаразово було вказано.

Sh_21 написав:
Але правду про вас говорить Писання:Євр.4:12
Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного, проходить воно аж до поділу душі й духа, суглобів та мозків, і спосібне судити думки та наміри серця.

Авжеж.
І тоді то з'явиться той беззаконник, що його Господь Ісус заб'є Духом уст Своїх і знищить з'явленням приходу Свого. (2-Сол. 2:8)

Sh_21 написав:
І не забувавайте ....але все наге та відкрите перед очима Його, Йому дамо звіт!

Завжди пам'ятаю про це.
А також від себе можу запевненити, що лукавець неодмінно запнеться на своєму слові, абож йому доведеться іти усуперч СЛОВА.
У будь-якому випадку буде знищеним.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22837
UNREAD_POSTДодано: 30 квітня 2010, 00:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Ну все, знов філософствуєте. Я завжди відкрито говорю і на вашому сайті не боюся.

Теж сподіваюся, що тут не видаляють за думки.
На обманщиків крутіїв-віровідступників чекає інша участь:
.. що вони завжди вчаться, та ніколи не можуть прийти до пізнання правди.
Як Янній та Ямврій протиставилися були Мойсеєві, так і ці протиставляться правді, люди зіпсутого розуму, неуки щодо віри.
Та більше не матимуть успіху, бо всім виявиться їхній безум, як і з тими було.
(2-Тим. 3:7-9)

Та ні, думаю не заблукують. Погоджуюся що є такі люди.


Yur написав:
Sh_21 написав:
Та пора уже визнати що перші християни не мали ніяких пап, тим більше Петра.

Петро був, хоча папою тоді не називався.

То як він тоді називався, пропустив чи не замітив у Біблії.

Yur написав:
Sh_21 написав:
Ні однієї підстави Біблії про папу і про Петра, може ще Біблія говорить про не помильність папи?

Усі підстави у Біблії на це є. На що й неоднаразово було вказано.

щось не побачив ні однієї.



Yur написав:
Sh_21 написав:
І не забувавайте ....але все наге та відкрите перед очима Його, Йому дамо звіт!

Завжди пам'ятаю про це.
А також від себе можу запевненити, що лукавець неодмінно запнеться на своєму слові, абож йому доведеться іти усуперч СЛОВА.
У будь-якому випадку буде знищеним.

Та ви все від себе говорите, а не від Біблії. Ви постійно йдете всупереч Слова Божого, ваш один хитрий захист це ів.21:25.
Ну я на відміно від вас визнаю, що я помиляюся, по Писання говорить навіть що ми помиляємся, і я теж все не знаю, ну я ж сам собі такого на відміну від папи який сам собі дав цей титул "не помильний" не дам.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22839
UNREAD_POSTДодано: 30 квітня 2010, 01:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Ну я на відміно від вас визнаю, що я помиляюся, по Писання говорить навіть що ми помиляємся, і я теж все не знаю, ну я ж сам собі такого на відміну від папи який сам собі дав цей титул "не помильний" не дам.

Непомильний в питаннях віровчення. В усьому іншому така сама людина як і кожен.

Не соромно отак крутити й персмикувати ..




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22843
UNREAD_POSTДодано: 30 квітня 2010, 09:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
А як, що до тисячі священників які звинувачуються в педофілії. Папою ж виділяються великі кошти для їх виправдання. Кошти "прихожан" (як вони себе, чи їх називають).
Треба серйозно задуматись, яке призначення такої церкви.
Колись також був католиком і можу тепер порівнювати. Це день та ніч.
Євангельська церква - віра в живого Бога.
Католицька церква - віра в свічки, святих, святу воду, в знамена які людину не міняють а відводять від живого Бога, бо ці знамена від іншого. Поклоніння трупам яких завозять в "церкву" час від часу. І ще безліч гидких ритуалів якими хочуть замінити Бога.
ІСТИННІ ПОКЛОННИКИ БУДУТЬ ПОКЛОНЯТИСЯ ВДУСІ І В ПРАВДІ. Амінь.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22844
UNREAD_POSTДодано: 30 квітня 2010, 12:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Ну я на відміно від вас визнаю, що я помиляюся, по Писання говорить навіть що ми помиляємся, і я теж все не знаю, ну я ж сам собі такого на відміну від папи який сам собі дав цей титул "не помильний" не дам.

Непомильний в питаннях віровчення. В усьому іншому така сама людина як і кожен.

Не соромно отак крутити й персмикувати ..


От я і говорю що апостоли говорять що вони помильні, і я сам по собі теж знаю що я помильний, то що підкажете під кажете що один не помильний постановив, а другий відмінив?

Я проти самих католиків нічого не маю, але папство і Візантія мені нагадує організацію вартової Башти, такі багатства як у папи напевно в нікого немає. От наприклад папа Іван 22 1316-1334 рі к був найбагатший у Європі.

Да помилився. Першим папою вважався Лев 1 (440-461 р), але загально вважається першим папа Григорій 1 (590-604).
Ще прочитав що до що до 500 року всіх єпископів називали "батько", а не одного римського папою. А чому назвали римського пізніше папою, то через те що рим був столицею, так само як і в нас тепер, основні центри знаходяться у столиці. Як бачу це вийшло автоматично, а не переданню.
Також до 500 року, кожний округ мав свого єпископа, і ніхто не претендував на світською правлінням церквою, і чим дальше Церква робилася світською, тим більше зростав авторитет папи як правителя Церкви.
Як я уже говорив Петро ніколи не був єпископом Риму, ніколи він не вимагав влада, а наоборот говорив.
1-е Петра 5 1 Тож благаю між вами пресвітерів, спів пресвітер та свідок Христових страждань, співучасник слави, що повинна з'явитись: 2 пасіть стадо Боже, що у вас, наглядайте не з примусу, але добровільно по-Божому, не для брудної наживи, а ревно, 3 не пануйте над спадком Божим, але будьте для стада за взір.
Першим єпископом Риму був Ліній (67-79 р), а не Петро.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22849
UNREAD_POSTДодано: 30 квітня 2010, 14:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
РоманІ написав:
А як, що до тисячі священників які звинувачуються в педофілії. Папою ж виділяються великі кошти для їх виправдання. Кошти "прихожан" (як вони себе, чи їх називають).
Треба серйозно задуматись, яке призначення такої церкви.

Кількість священиків Католицької Церкви, що звинувачуються в педофілії мізерна, й нічим не більша в процентному відношені від кількості педофілів протестантських.
А те що Католицька Церква не боїться говорити про таке (на відміну від інших), говорить про справжні наміри одних і других.

РоманІ написав:
Колись також був католиком і можу тепер порівнювати. Це день та ніч. Євангельська церква - віра в живого Бога. Католицька церква - віра в свічки, святих, святу воду, в знамена які людину не міняють а відводять від живого Бога, бо ці знамена від іншого. Поклоніння трупам яких завозять в "церкву" час від часу. І ще безліч гидких ритуалів якими хочуть замінити Бога.

Загалом відчувається "любов до ближнього" :(




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22850
UNREAD_POSTДодано: 30 квітня 2010, 14:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
От я і говорю що апостоли говорять що вони помильні, і я сам по собі теж знаю що я помильний, то що підкажете під кажете що один не помильний постановив, а другий відмінив?

Непомильний Є ОДИН Бог, від Кого й отримуємо Його Божі одкровення.
Офіційно ж затверджувати на папері Його Слово, дозволено лиш наміснику Його Церкви на землі. Себто Апостолу Петру і його правонаступникам.

Sh_21 написав:
Я проти самих католиків нічого не маю, але папство і Візантія мені нагадує організацію вартової Башти, такі багатства як у папи напевно в нікого немає. От наприклад папа Іван 22 1316-1334 рі к був найбагатший у Європі.

"Собака лає, -- караван іде".




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22854
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 00:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Офіційно ж затверджувати на папері Його Слово, дозволено лиш наміснику Його Церкви на землі.


Слухайте єретик. що Петро пише не для брудної наживи 1-е Петра 5:2
Також Павло пише який має бути єпископ 1-е Тимофiю 3:2 А єпископ має бути бездоганний, муж однієї дружини, тверезий, невинний, чесний, гостинний до приходнів, здібний навчати, 3 не п'яниця, не заводіяка, але тихий, несварливий, не сріблолюбець, 4 щоб добре рядив власним домом, що має дітей у слухняності з повною чесністю, 5 бо хто власним домом рядити не вміє, як він зможе пильнувати про Божу Церкву? 6 не новонавернений, щоб він не запишався, і не впав у ворожий осуд. 7 Треба, щоб мав він і добре засвідчення від чужинців, щоб не впасти в догану та в сітку диявольську.
А тепер читайте історію якими були папи. Таких непольних треба із Церкви виключати, а ви їх не помильними рахуєте. це ж по всім статям безбожники.
Почитаєте дальше єрись писати. Де ваша єретична думка піддержується Писанням. Хто дав безбожним папам, бути намісниками. Хіба може бути намісник датий безбожний, щоб з папських палац робити, дім розпусти. купляти папство, продавати кардиналство, убивати попередніх пап, робити дітей по світі, керувати світською владою, мати армію, інквізиції, індульгенції, це все по групшому.
Ви що не читали що справжні учні по плодам впізнаються. То чиї це плоди. Що Христос таких безбожників залишив після себе, звісно що ні. Давайте уже чесно говорити ви та церква яка залишала живого Бога, вглязла у гріхах, в обрядах, і Бога у рамки поставила ( ікони). Ви Його згадуєте лише на Свята і то із горілкою, бо для вас без горілки не може бути свято.
Отож, ви та Церква яка залишила живого Бога. Якщо не покаєтеся то загинете у своїх гріхах, і ваш обман чистилища вам не поможе, самі гинете, та інших зводити.

Yur написав:
Себто Апостолу Петру і його правонаступникам.


Хватить істину приховувати, хватить прикидатися що ви не читаєте мої факти із історія. Петро ніколи не був єпископом. ні Біблія, ні історія це не підтверджує. Слова Петра 2 пасіть стадо Боже, що у вас, наглядайте не з примусу, але добровільно по-Божому,




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22858
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 11:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Офіційно ж затверджувати на папері Його Слово, дозволено лиш наміснику Його Церкви на землі. Себто Апостолу Петру і його правонаступникам.
.


Слухайте що "перший папа" говорить:
2-е Петра 2
1 А між людом були й неправдиві пророки, як і будуть між вас учителі неправдиві, що впровадять згубні єресі, відречуться від Владики, що викупив їх, і стягнуть на себе самі скору погибіль.
2 І багато-хто підуть за пожадливістю їхньою, а через них дорога правдива зневажиться.
3 І в зажерливості вони будуть ловити вас словами облесними. Суд на них віддавна не бариться, а їхня
загибіль не дрімає!


Всі ваші нові догми чи чистилище, чи папство, чи потім уже не помильність, ікони, літургії, свічки, обряди, язичество чи все було впроваджено пізніше я вам давав дати. Висновок може уже зробите?

Також Петро говорить що багато підуть за такими вчителями. Це те що у вас є, у вас можна грішити і ніхто таких не виключає із церкви. У вас по моїй пам’яті тільки виключають тих хто не так думає, як вчить ваш не помильний папа.

а через них дорога правдива зневажиться., а воно так і є, через вас багато людей відходять від Бога, про що тепер навіть видно по телевізорі, люди тисячами залишають католицизм, через ваших духовенств гріхи, а ще як історію почитати, то це узагалі кошмар.

Правду про вас сказав Петро, що ви відриклися Владики , ваші плоди говорять про вас.

Вiд Матвiя 7:14 Бо тісні ті ворота, і вузька та дорога, що веде до життя, і мало таких, що знаходять її! 15 Стережіться фальшивих пророків, що приходять до вас ув одежі овечій, а всередині хижі вовки. 16 По їхніх плодах ви пізнаєте їх. Бо хіба ж виноград на тернині збирають, або фіґи із будяків? 17 Так ото родить добрі плоди кожне дерево добре, а дерево зле плоди родить лихі. 18 Не може родить добре дерево плоду лихого, ані дерево зле плодів добрих родити. 19 Усяке ж дерево, що доброго плоду не родить, зрубується та в огонь укидається. 20 Ото ж бо, по їхніх плодах ви пізнаєте їх!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22861
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 14:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Питання до Yur, це правда що у вас всьому духовенству заборонено одружуватися? І чи може у вас стати той папою, який уже був одружений і має дітей?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22862
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 14:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Офіційно ж затверджувати на папері Його Слово, дозволено лиш наміснику Його Церкви на землі. Себто Апостолу Петру і його правонаступникам.


Ще одну єрись пишете, вам краще було Павла папою зробити, а не Петра. Та скільки можна вам говорити читайте Біблію, а не катехизм.


Як бачимо не тільки Петрові Бог відкрив Боже Слово, а також іншим апостолам. Сам Петро говорить що послання Павла від Бога, і не потребує Петрового затвердження. І уже тоді без вашого затвердження послання Павла вважалися за Писання, тобто від Бога.
2-е Петра 3:15....як і улюблений брат наш Павло написав був до вас за даною йому мудрістю, 16 як і по всіх посланнях, що в них він говорить про це. У них є дещо тяжко зрозуміле, що неуки та незміцнені перекручують, як і інші Писання, на власну загибіль свою.

Також Павло говорить. що він прийняв відкриття від Бога, без благословення Петра, а прямо від І.Х.

1Кор.11:23 Бо прийняв я від Господа, що й вам передав, що Господь

Гал.1:12 Бо я не прийняв, ні навчився її від людини, але відкриттям Ісуса Христа.

Також апостол Іван говорить, у множинні що вони отримали відкриття, а не самий Петро. 1 ів. 1-4

Також Юда третім віршем, не згадує Петра, а сам побачив потребу писати.

Ще таке питання, де Петро залишив такий заповіт, що потрібне Петрове затвердження, а ще тим більше його наступників?
Де він залишив після себе наступників, якщо він навіть пресвітером, чи єпископом не був, а апостолом?
Ви відрізняєте служіння апостола, від служіння єпископа?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22863
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 16:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
Офіційно ж затверджувати на папері Його Слово, дозволено лиш наміснику Його Церкви на землі. Себто Апостолу Петру і його правонаступникам.

Ще одну єрись пишете, вам краще було Павла папою зробити, а не Петра. Та скільки можна вам говорити читайте Біблію, а не катехизм.

Усе згідно Біблії, тому й не можете заперечити жодній фразі наведеній мною. Доводиться вигадувати власну біліберду приписувати її опоненту й самуму ж проти неї виступати :(
Як і про Катехизм вигадуєте, у розмовах з вами я ним не фігурю.

Sh_21 написав:
Як бачимо не тільки Петрові Бог відкрив Боже Слово, а також іншим апостолам. Сам Петро говорить що послання Павла від Бога, і не потребує Петрового затвердження. І уже тоді без вашого затвердження послання Павла вважалися за Писання, тобто від Бога.
2-е Петра 3:15....як і улюблений брат наш Павло написав був до вас за даною йому мудрістю, 16 як і по всіх посланнях, що в них він говорить про це. У них є дещо тяжко зрозуміле, що неуки та незміцнені перекручують, як і інші Писання, на власну загибіль свою.
Також Павло говорить. що він прийняв відкриття від Бога, без благословення Петра, а прямо від І.Х.
1Кор.11:23 Бо прийняв я від Господа, що й вам передав, що Господь
Гал.1:12 Бо я не прийняв, ні навчився її від людини, але відкриттям Ісуса Христа.
Також апостол Іван говорить, у множинні що вони отримали відкриття, а не самий Петро. 1 ів. 1-4
Також Юда третім віршем, не згадує Петра, а сам побачив потребу писати.

Що ви усим ти хочете сказати?. Яким чином це може перечити Матвія 16:17-19, а також присутнім у цій гілці моїм словам??.

Sh_21 написав:
де Петро залишив такий заповіт, що потрібне Петрове затвердження, а ще тим більше його наступників?

Про такий заповіт не чув, але точно знаю, що для всього дослівних заповітів не існує.
Багато є й іншого, що Ісус учинив. Але думаю, що коли б написати про все те зокрема про кожне, то й сам світ не вмістив би написаних книг! Амінь. (Івана 21:25)
А в цитаті (Матвія 10:26,27) сказано:
Немає нічого захованого, що воно не відкриється, ані потаємного, що не виявиться.
Що кажу Я вам потемки, говоріть те при світлі, що ж на вухо ви чуєте проповідуйте те на дахах.
(Матвія 10:26,27)

(Ви коли небудь запам'ятаєте ці слова, чи й далі будете продовжувати перчити Біблії, про те, що всьому має бути дослівне підтвердження. :( )
Свої ж думки з цього приводу висказав. Маєте по них конкретні запитання, прошу дуже.

Sh_21 написав:
Де він залишив після себе наступників, якщо він навіть пресвітером, чи єпископом не був, а апостолом?
Ви відрізняєте служіння апостола, від служіння єпископа?

Служіння Богові одне. Люди ж різні. Апостоли це ті 12 обраних Христом, що перебували з Ним за Його земного життя.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22866
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 17:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Що ви усим ти хочете сказати?. Яким чином це може перечити Матвія 16:17-19, а також присутнім у цій гілці моїм словам??.Усе згідно Біблії, тому й не можете заперечити жодній фразі наведеній мною. Доводиться вигадувати власну біліберду приписувати її опоненту й самуму ж проти неї виступати :(
Як і про Катехизм вигадуєте, у розмовах з вами я ним не фігурю.


Та хватить нагло брихати. Де ті Біблійні записи? Я усю вашу єрись- біліберду заперечив Святим Писанням.

Yur написав:
Що ви усим ти хочете сказати?. Яким чином це може перечити Матвія 16:17-19, а також присутнім у цій гілці моїм словам??.Що ви усим ти хочете сказати?. Яким чином це може перечити Матвія 16:17-19, а також присутнім у цій гілці моїм словам??.


Матвія 16:17-19 не суперечить, а вашій єрисі суперечить.

Yur написав:
Служіння Богові одне. Люди ж різні. Апостоли це ті 12 обраних Христом, що перебували з Ним за Його земного життя.

Не тільки різні люди. Служіння також різні, треба Біблію читати.
. 1Кор.12:5 Є й різниця між служіннями, та Господь той же Самий.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22873
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 18:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Та хватить нагло брихати. Де ті Біблійні записи? Я усю вашу єрись- біліберду заперечив Святим Писанням.

Обманюєте ви, пане Sh_21" :( Усі ваші заперчення зводяться до власних вигадок (не моїх фраз). При тому не бажаєте прислухатися до Біблії, вимагаючи на все дослівного пояснення.
Ось ше раз, прочитайте й запам'ятайте.

Багато є й іншого, що Ісус учинив. Але думаю, що коли б написати про все те зокрема про кожне, то й сам світ не вмістив би написаних книг! Амінь. (Івана 21:25)
А в цитаті (Матвія 10:26,27) сказано:
Немає нічого захованого, що воно не відкриється, ані потаємного, що не виявиться.
Що кажу Я вам потемки, говоріть те при світлі, що ж на вухо ви чуєте проповідуйте те на дахах.
(Матвія 10:26,27)


Sh_21 написав:
Yur написав:
Що ви усим ти хочете сказати?. Яким чином це може перечити Матвія 16:17-19, а також присутнім у цій гілці моїм словам??.Що ви усим ти хочете сказати?. Яким чином це може перечити Матвія 16:17-19, а також присутнім у цій гілці моїм словам??.

Матвія 16:17-19 не суперечить, а вашій єрисі суперечить.

Якій єресі, чи можете показати оці мої "еретичні слова" :)
Не можете. Отже обманюєте.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22879
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 19:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Якій єресі, чи можете показати оці мої "еретичні слова" :)
Не можете. Отже обманюєте.

Та не прикидайтеся що не читаєте що я пишу. Ви що між рядками читаєте, я всю вашу єрись спростував Святим Писанням, яке ви відкидаєте. Чому не спростовуєте, якщо я помиляюся, я ж не папа що не помильний у віровченні. Отож спростовуйте я вам дозволяю.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 73 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>