Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:25




Створити нову тему Відповісти  [ 64 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21284
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 01:21 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 січня 2013, 13:46
Написано: 142
Sh_21 написав:
Я думаю що є всі шанси що так буде: Матв.10:21 І видасть на смерть брата брат, а батько дитину. І діти повстануть супроти батьків, і їх повбивають.
Вже наближається до того. Ті, що називають себе "братами" забирають доми молитви, подають до суду на братів і т. д.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21303
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 03:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
Я думаю що є всі шанси що так буде: Матв.10:21 І видасть на смерть брата брат, а батько дитину. І діти повстануть супроти батьків, і їх повбивають.
A.M.S написав:
Вже наближається до того. Ті, що називають себе "братами" забирають доми молитви, подають до суду на братів і т. д.

Згідний з вами, що є такі, от і для того і було зроблено зміни до статуту, щоб майно не належено окремій людині, а церкві- союзу. Приклади я вам аж три навів і особисті з якими зустрічався сам. Висновок, добре що поміняли статут.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21304
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 03:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
2. І як туда можуть попасти ті, що тут не люблять інших?
A.M.S написав:
Якщо покаються, то попадуть

От і покайся. Полюби братів по вірі. А якщо я тобі уже не брат, то ворогів теж сказав любити Христос.
1-е до коринтян 13:1 Коли я говорю мовами людськими й ангольськими, та любови не маю, то став я як мідь та дзвінка або бубон гудячий! 2 І коли маю дара пророкувати, і знаю всі таємниці й усе знання, і коли маю всю віру, щоб навіть гори переставляти, та любови не маю, то я ніщо! 3 І коли я роздам усі маєтки свої, і коли я віддам своє тіло на спалення, та любови не маю, то пожитку не матиму жадного!
Лук.6:27 А вам, хто слухає, Я кажу: Любіть своїх ворогів, добро робіть тим, хто ненавидить вас.

Те що ти тут пишеш на Паночка, совсім не любов до братів, і не до ворогів теж не похоже. А що то за третя любов?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21322
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 17:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ш21, ти все добре пишеш, але любові і єдності у твоїх словах немає. А ділитись потрібно не між братами, а між світом та церквою! Церква повинна бути відділена від світу.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21336
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 23:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Ш21, ти все добре пишеш, але любові і єдності у твоїх словах немає. А ділитись потрібно не між братами, а між світом та церквою! Церква повинна бути відділена від світу.

Не люблю лицимірити, і як люди не правду пишуть, а тим більше як читають говорити що вони одні святі, а інші всі не праві. от і все :)
Не знаю звітки ти це взяв, я тільки тут одного чоловіка не сприймаю, він завжди палку перегігає.
А де ти прочитав що я за обєднення Церкви зі світом?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21345
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2010, 14:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Sh_21 написав:
Братик написав:
Ш21, ти все добре пишеш, але любові і єдності у твоїх словах немає. А ділитись потрібно не між братами, а між світом та церквою! Церква повинна бути відділена від світу.

Не люблю лицимірити, і як люди не правду пишуть, а тим більше як читають говорити що вони одні святі, а інші всі не праві. от і все :)
Не знаю звітки ти це взяв, я тільки тут одного чоловіка не сприймаю, він завжди палку перегігає.
А де ти прочитав що я за обєднення Церкви зі світом?

Та я не писав що ти за об"єднання церкви зі світом, я просто пояснив у чому повинне полягати розділення.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21346
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2010, 14:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Sh_21 написав:
Братик написав:
Ш21, ти все добре пишеш, але любові і єдності у твоїх словах немає. А ділитись потрібно не між братами, а між світом та церквою! Церква повинна бути відділена від світу.

Не люблю лицимірити, і як люди не правду пишуть, а тим більше як читають говорити що вони одні святі, а інші всі не праві. от і все :)
Не знаю звітки ти це взяв, я тільки тут одного чоловіка не сприймаю, він завжди палку перегігає.
А де ти прочитав що я за обєднення Церкви зі світом?

Та я не писав що ти за об"єднання церкви зі світом, я просто пояснив у чому повинне полягати розділення.

Вибач. Точно так і було. Я просто не уважно прочитав, бо я уже замітив що тут майже всі за те щоб жили кожен сам по собі.

Мені трохи sss поміг ще з тим питання показав ще одне місце де написано щоб ми жили не те щоб навіть дружно, а єдино:
Євангелія від Йоана 17:20 Та не лиш за цих молю, але і за тих, які завдяки їхньому слову увірують в мене, 21 щоб усі були одно, як ти, Отче, в мені, а я в тобі, щоб і вони були в нас об'єднані; щоб світ увірував, що ти мене послав. 22 І славу, що ти дав мені, я дав їм, щоб вони були одно так само, як і ми одно. 23 Я - в них, і ти - в мені, - щоб вони були звершені в єдності, щоб світ збагнув, що послав єси мене, та й ізлюбив їх, як ізлюбив мене. 24 Отче! Хочу, щоб ті, яких ти мені передав, перебували там, де і я, щоби й вони були зо мною та й бачили мою славу, яку ти дав мені, бо полюбив єси мене перед заснуванням світу. 25 Праведний Отче! Світ не спізнав тебе, але я тебе спізнав, а й оті спізнали, що послав єси мене. 26 І об'явив я їм твоє ім'я, і об'являти буду, щоб любов, якою ти полюбив мене, в них перебувала, - а я в них!»




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21355
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2010, 17:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Тільки до Братика. Я забрав усі слова що тебе образили, дай мені тепер відповідь. Якщо би ти прокоментував, я би міг тебе зрозуміти, а так не розумію???????????

Братик написав:
А для чого обєднуватися? Щоб показати невіруючим, що ось ми нарешті обєдналися, прийміть і ви нашу науку? Не думаю, що це для них буде серйозним аргументом, щоб покаятися у своїх гріхах і не думаю, що Бог цього хоче.

Вiд Iвана 17:21 щоб усі були єдині, - так, як ти, Батьку, в мені, а я в тобі, - щоб і вони в нас були; щоб світ повірив, що ти мене послав.

Братик написав:
Бог хоче щоб люди каялися, а не долучалися до церкви.

Iван.13:34 Нову заповідь даю вам: любіть один одного; як я полюбив вас, - щоб і ви любили так один
одного.
Матв.5:16 Тож хай засяє ваше світло для людей, щоб побачили ваші добрі діла й прославили Батька
вашого, Який на небі.
1Кор.3:3 бо ви ще тілесні. Звідки між вами є заздрість, суперечки [й поділи], то хіба ви не тілесні, хіба не поступаєте як люди?


Братик написав:
А чому іде подріблення? Ви не зауважили, що чим ближче до істини, тим більше іде подроблення? Бо незгода може бути тільки у людей мислячих і шукаючих правди, бо у мертвих не буває незгод, і тим, хто не шукає її, байдуже яка і де правда.

Є ще: гроші, влада, велека "святість" , "духовні" ( замітив в лапках),

Братик написав:
Христос хоче не примирення різних релігійних деномінацій, а розділення, тобто відділення істинних християн від номінальних.

щоб були одне, як і ми одне Вiд Iвана 17:22
Лук.22:31 [Сказав же Господь]: Симоне, Симоне, ось сатана випросив вас, щоб пересіяти, як пшеницю;32 я ж благав за тебе, щоб не забракло тобі віри; і ти, коли навернешся, зміцни своїх братів.
Матв.23:37 Єрусалиме, Єрусалиме, що вбиваєш пророків і побиваєш камінням посланих до тебе, скільки
разів хотів я зібрати твоїх дітей,
як квочка збирає своїх курчат під крила, то ви не захотіли.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21391
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 17:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Відповідь проста: брати та сестри у Христі повинні бути єдині та не повинні ділитися, бо дійсно поділи від недосконалості віри, бо коли кожен відстоює свою точку зору - це означає що ми плотські. Безперечно, у Христі ми повинні бути єдиними. Але, вибач, ти можеш собі уявити обєднання усіх церков, наприклад католицьку та пятидесятницьку? Питання навколо чого об"єднуватися, якщо навколо Христа - я за. Але ж ти прекрасно розумієш, що більшість християн у цьому світі є номінальними, тобто лише за назвою. Не все те золото, що блистить. А де церква жива та горить для Бога, там сатана трудиться щоб розділити її, тому то й відбувається дроблення зпоміж живих церков більше. А номінальні християни знайдуться у будь-якій церкві, навіть в апостольських церквах такі були і виникали поділи ще тоді. Господь явно нам вказує, щоб ми вийшли зпоміж таких, де правдивої науки не дотримуються. Тому, обєднуватися зі світом неможна! Христос нікого не силувався біля себе утримати, але навпаки, Він сказав до того чоловіка, кого був оздоровив, чи не хочеш і ти мене покинути, як зробили ті дев"ятеро? А всі істинні християни повинні бути єдиними, бо ми Церква Його, ми - одне тіло.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21398
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 19:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Але, вибач, ти можеш собі уявити обєднання усіх церков, наприклад католицьку та пятидесятницьку?

З католицькою ні, ні з православними. Я за протестантські, покрайні мірі наші п’ятидесятницькі, якщо я не помиляюся їх є десь п’ять різних союзів і також за об’єднання з баптистами.
Братик написав:
Питання навколо чого об"єднуватися, якщо навколо Христа - я за.

якось трохи загально і не конкретно сказано. Вiд Iвана 15
4. Перебувайте в Мені, а Я в вас! Як та вітка не може вродити плоду сама з себе, коли не позостанеться на виноградині, так і ви, як в Мені перебувати не будете. 7 Коли ж у Мені перебувати ви будете, а слова Мої позостануться в вас, то просіть, чого хочете, і станеться вам! 10 Якщо будете ви зберігати Мої заповіді, то в любові Моїй перебуватимете.... 12 Оце Моя заповідь, щоб любили один одного ви, як Я вас полюбив!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21405
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 22:30 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
Просто цікаво, а який коментар можна дати цьому.
Представники різних конфесій молилися за єдність християн:
http://ucu.edu.ua/ukr/community/article;4521/
Не маю наміру щось вияснювати, цікаві тільки ваші думки. Якщо можна.




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21417
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 13:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Palatinus написав:
Просто цікаво, а який коментар можна дати цьому.
Представники різних конфесій молилися за єдність християн:
http://ucu.edu.ua/ukr/community/article;4521/
Не маю наміру щось вияснювати, цікаві тільки ваші думки. Якщо можна.


Я думаю що це не реально. Як можна обєднатися з тими які тільки називаються хритияними, дотримуються язичиства, переданів старших, але в якому разі не хочуть дотримуватися всієї Єванглії. Якщо б вони не просто молилися, а узяли Біблію в руки щоб дослідити як вчив христос і апостоли і йшли до обєнання У Христі іЄванглії то це друга уже тема. Але як можна зараз обєнатися з тими хто цього не хоче і дальше стоїть на своєму, беру читату:"А голова Ставропігійного братства св. апостола Андрія Первозванного УАПЦ Тарас Дмитрик наголосив на важливості молитов до Пресвятої Богородиці, яка у своїй опіці єднає всіх тих, хто просить Її про заступництво перед Богом."




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21420
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 13:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Я за протестантські, покрайні мірі наші п’ятидесятницькі, якщо я не помиляюся їх є десь п’ять різних союзів і також за об’єднання з баптистами.

Sh_21 написав:
Я думаю що це не реально. Як можна обєднатися з тими які тільки називаються хритияними, дотримуються язичиства, переданів старших, але в якому разі не хочуть дотримуватися всієї Єванглії.

А вам не здається, що ви суперечите самі собі?
А хіба ті ж баптисти не дотримуються передань старших?
І хіба всі (навіть п'ятидесятники) дотримуються всієї Євангелії?

Тому то я й писав, що об'єднуватися потрібно не між конфесіями, а об'єднуватися з Христом. І всі ті, хто буде привитий до однієї лози, той буде в єдності і з Богом і між собою. І я не бачу в тому жодних проблем.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21421
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 13:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
Я за протестантські, покрайні мірі наші п’ятидесятницькі, якщо я не помиляюся їх є десь п’ять різних союзів і також за об’єднання з баптистами.

Sh_21 написав:
Я думаю що це не реально. Як можна обєднатися з тими які тільки називаються хритияними, дотримуються язичиства, переданів старших, але в якому разі не хочуть дотримуватися всієї Єванглії.

А вам не здається, що ви суперечите самі собі?
А хіба ті ж баптисти не дотримуються передань старших?
І хіба всі (навіть п'ятидесятники) дотримуються всієї Євангелії?

Тому то я й писав, що об'єднуватися потрібно не між конфесіями, а об'єднуватися з Христом. І всі ті, хто буде привитий до однієї лози, той буде в єдності і з Богом і між собою. І я не бачу в тому жодних проблем.

Ні не суперечу. Бо кожна церква чи конфесія має свої звичаї, які на перекір Єванглії не суперечуть. У нас різниця така що на спасіння вона не впливає, або перекручувані Єванглії, наприклад одні миють ноги, а другі не миють, я вірю що будуть спасені і ті, і ті.
Я ж тим більше виділив цитату, з якою я не погоджуюсь, це явне відхилення від Єванглії, хіба ви цього не замітили?
А ви хіба не маєте своїх звичаїв які інші церкви не роблять, і хіба це буде відступлення від єванглії якщо інші це не роблять?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21492
UNREAD_POSTДодано: 25 березня 2010, 05:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Sh_21 написав:
З католицькою ні, ні з православними. Я за протестантські, покрайні мірі наші п’ятидесятницькі, якщо я не помиляюся їх є десь п’ять різних союзів і також за об’єднання з баптистами.

Добре маєш бажання, я теж таке бажання маю, і не тільки про гуртовність у Христі протистантських церков, але й усіх людей без виключення! Але ж це не реально! Про яке об"єднання баптистських та пятидесятницьких церков може іти мова, якщо самі пятидесятницькі церкви не можуть бути разом! Ну ось зайти в баптистську церкву і почни молитися на мовах, що буде? Та виженуть тебе звідтам! Або харизмат зайде до п"ятидесятників та почне там під час молитви плескати в долоні та підскакувати, чи не виженуть його?! Та що там говорити, навіть в приміщення не пустять, якщо він прийде в джинсах, або з довним волоссям.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 64 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>