Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:17




Створити нову тему Відповісти  [ 64 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21230
UNREAD_POSTДодано: 18 березня 2010, 15:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
А як розуміти слова Ісуса Христа про дві дороги?
Увіходьте тісними ворітьми, бо просторі ворота й широка дорога, що веде до погибелі, і нею багато-хто ходять. Бо тісні ті ворота, і вузька та дорога, що веде до життя, і мало таких, що знаходять її! (Матв.7:13-14)

1. Чи не говорять вони про те, що християни діляться на тих, хто йде широкою дорогою, та тих, хто йде вузькою дорогою? Причому тісні ворота та вузеньку стежку знайти досить важко, і мало таких, що знаходять її.
2. Чи ви закликаєте об'єднати вузьку дорогу з широкою?



Спочатку відповім на питання 2 дуже коротко НІ. Я думаю наоборот, ті що ділять Церкву ті і йдуть по широкій дорозі

Питання 1.
Зауважте як сказав Христос: спочатку треба ввійти у ворота, ( тобто народитися з гори, покаятися, прийняти жертву Христа за наші гріхи).
Потім йде мова про дорогу. Тобто наше святе , побожне, однодушне.. і так далі все що потрібно для святого і побожного життя.
Моя думка така:
1. Ти не правильно поставив питання. Чому? Бо спочатку треба знайти ці ВОРОТА ( Христа… і т. д.). Бо якщо не знайти Ворота (Христа), то вузька дорога не потрібна, корості з неї ніякої.
2. Ну якщо ми знайшли Ворота, то треба жити так як вчить Євангелія (вузька дорога).
3. А тепер, ми що знаходимо у Євангелії про вузьку дорогу ? Це щоб ділитися, і знов щоб ділитися, і знов ділитися, і знов ділитися… ? Я уже був вище написав про розділення не буду повторятися.
4. А тепер реально, чому діляться насправді хіба це через «вузьку дорогу» ? Чи із пожадливостях своїх, із гордості, не хочуть уступити один одному, із того що один перед одним духовніший.

Я так зрозумів що тут усі за те щоб ми ділилися – дробилися. Тоді я запитаюся у Вас. Як Ви думаєте, а у небі ми зможемо жити разом, якщо тут один одного терпіти не можемо, а ми там вічно будемо жити, а не якість там 70 років. Тоді виходить так, якщо одні будуть там, то другі не буде, або наоборот. Як нас Христос помирить? Може Христос нам дасть кожному норку щоб там ми сиділи?

І зразу виникає друге питання. Хіба це по християнське що віруючі у віруючих не можуть на роботі робити? Чи це теж нормально? Головно що у Церкві ми АНГОЛИ.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21231
UNREAD_POSTДодано: 18 березня 2010, 17:09 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
Винесене в заголовок, "Один Господь, одна віра, одне хрищення, один Бог і Отець усіх, що Він над усіма, і через усіх, і в усіх. (Еф.4:5,6)" чітко і безкомпромісно проголошує: Один Господь - не декілька, одна віра - не декілька, одне хрищення - не декілька... Вище вже сказано про поділення, щоб виявились досвідчені, про сатану, який просив сіяти як пшеницю (ділити аби не було єдності)... наведено біблійне обґрунтування. І справді поділи між віруючими справа рук самих віруючих надхненних сатаною. Господь від початку заповідав єдність між братами: "Оце яке добре та гарне яке, щоб жити братам однокупно! (Пс.132:1)"; і знов каже: "По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою. (Iван.13:35)"
А можливо мати любов між собою і жити в розділенні? То варто зважити своє серце - чи дійсно я люблю свого ближнього (в тім числі ворога), чи тільки шукаю в нім недоліки?! Добре це видно з спільного життя з домашніми. Непорозуміння в дрібницях за які не варто сперечатись часто призводять до сварок. Це все - від "боротьби" за телевізійний пульт до "кому мити посуд" - наглядно висвітлює стан гордого-плотського серця. Чому служити мають мені, чому задоволеним маю бути я, хіба Христос каже: "пильнуйте щоб вам було добре" - НІ! Але вчить: "А хто з вас бути першим бажає, нехай буде він вам за раба. (Матв.20:27)" і "...слова Господа Ісуса, бо Він Сам проказав: Блаженніше давати, ніж брати! (Дiї.20:35)" То нам потрібно вміти давати іншим, випереджати їх в тому, що можемо зробити для них, любити ближніх не за щось, а всупереч усьому, бо Він полюбив нас як були грішними, всупереч нашим гріхам! Тоді, і тільки тоді ми позбудемось колоди в свому оці, і побачимо як вийняти скалку в брата (пор.Мт.7:3-5)
Давайте хоч по разу помолимось за єдність християн в одній вірі. А може хтось і підпишеться на цю справу як постійний молитовник. Це ж вгодне Богові і на це є Його воля.
Любімо один одного, молімось один за одного, благословляймо один одного!
Божої всім благодаті і усяких щедрот відкритого неба. Будьте благословенні в Ісусі Христі!
Амінь.




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21234
UNREAD_POSTДодано: 18 березня 2010, 23:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ісус Христос говорив прості слова: Моя мати й брати Мої це ті, хто слухає Боже Слово, і виконує! (Лук.8:21) Ви друзі Мої, якщо чините все, що Я вам заповідую. (Ів.15:14)
Отже, акцент потрібно робити не на єдності християн між собою, а на єдності з Ісусом Христом, яка полягає у виконанні Слова Божого. Тому то маючи любов Божу, ми апріорі не можемо ділитися, бо перебуваємо у Христі. Адже Ісус говорив: Коли хто перебувати не буде в Мені, той буде відкинений геть, як галузка, і всохне. (Ів.15:6)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21235
UNREAD_POSTДодано: 18 березня 2010, 23:20 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 січня 2013, 13:46
Написано: 142
Sh_21 написав:
Як Ви думаєте, чи можливо щоб усі християнські конфесії знов обєдналися
А чому це "знов"? Невже вони колись були разом???
Будь-яке обєднання має в основі якісь спільні цілі, інтереси і т. д. Ну що є спільного між пятидесятниками і, наприклад, католиками? Якщо твої поглади на Євангеліє однакові з ними то будь-ласка обєднуйтесь.
Мене дивує, коли головнокомандувачі пятидесятників, баптистів, католиків, православних, та ін. разом створюють "міжцерковні" організації. Але мало того там також знаходяться МУСУЛЬМАНИ! Просто жах! Невже і з ними нашли "спільну" мову?
Я вважаю, що Бог має прямий звязок з Церквою, а не з "конфесією". Тому єдність людей християн можлива тільки на повному виконанні Божого слова!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21236
UNREAD_POSTДодано: 18 березня 2010, 23:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Ісус Христос говорив прості слова: Моя мати й брати Мої це ті, хто слухає Боже Слово, і виконує! (Лук.8:21) Ви друзі Мої, якщо чините все, що Я вам заповідую. (Ів.15:14)
Отже, акцент потрібно робити не на єдності християн між собою, а на єдності з Ісусом Христом, яка полягає у виконанні Слова Божого. Тому то маючи любов Божу, ми апріорі не можемо ділитися, бо перебуваємо у Христі. Адже Ісус говорив: Коли хто перебувати не буде в Мені, той буде відкинений геть, як галузка, і всохне. (Ів.15:6)


Не обєктивна висвітлино:
1-е Iвана 4:20 Як хто скаже: Я Бога люблю, та ненавидить брата свого, той неправдомовець. Бо хто не любить брата свого, якого бачить, як може він Бога любити, Якого не бачить? 21 І ми оцю заповідь маємо від Нього, щоб, хто любить Бога, той і брата свого любив!
Лев.19:18 Не будеш мститися, і не будеш ненавидіти синів свого народу. І будеш любити ближнього
свого, як самого себе! Я Господь!

Вiд Матвiя 22:37 Він же промовив йому: Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією своєю думкою. 38 Це найбільша й найперша заповідь. 39 А друга однакова з нею: Люби свого ближнього, як самого себе.
Мар.12:33 .....і що Любити свого ближнього, як самого себе, це важливіше за всі цілопалення й жертви!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21237
UNREAD_POSTДодано: 18 березня 2010, 23:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
A.M.S написав:
1. Я вважаю, що Бог має прямий звязок з Церквою, а не з "конфесією".
2. Тому єдність людей християн можлива тільки на повному виконанні Божого слова!
[/quote]

1. А ти мені поясни яка різниця між церквою і конфесією?
2. Добро підкреслив на повному виконані Слова Божого, якщо ближнього не любити як можна Бога любити, не розумію? Може у вас інша єванглія?
3. Ти мені поясни як ми з тобою будемо у небі жити разом?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21240
UNREAD_POSTДодано: 18 березня 2010, 23:37 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 січня 2013, 13:46
Написано: 142
Sh_21 написав:
1. А ти мені поясни яка різниця між церквою і конфесією?
Церква це тіло Христове, а конфесія-це визнаний світом напрям поглядів певних людей на Біблію.
Sh_21 написав:
2. Добро підкреслив на повному виконані Слова Божого, якщо ближнього не любити як можна Бога любити, не розумію? Може у вас інша єванглія?
Звичайно, в таких випадках Бога людина не любить.
Sh_21 написав:
3. Ти мені поясни як ми з тобою будемо у небі жити разом?
Я думаю, якщо тебе туди Бог допустить, то буду жити без проблем :lol:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21242
UNREAD_POSTДодано: 18 березня 2010, 23:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21, любити ближнього зовсім не означає єднатися з ним. Наприклад, любити ворогів своїх - це ж не означає, що потрібно робити те, що роблять вороги.
Sh_21 написав:
Добро підкреслив на повному виконані Слова Божого, якщо ближнього не любити як можна Бога любити, не розумію?
А в чому суть заповіді Христової? Нову заповідь Я вам даю: Любіть один одного! Як Я вас полюбив, так любіть один одного й ви! (Iван.13:34)

Любити ближнього - це зовсім не означає об'єднуватися. Адже, апостол Павло писав: До чужого ярма не впрягайтесь з невірними; бо що спільного між праведністю та беззаконням, або яка спільність у світла з темрявою? (2Кор.6:14)
Знай же ти це, що останніми днями настануть тяжкі часи. Будуть бо люди тоді самолюбні... бундючні, що більше люблять розкоші, аніж люблять Бога, вони мають вигляд благочестя, але сили його відреклися. Відвертайсь від таких! (1Тим.3:1-5)
А ще ап.Іван писав: Коли хто приходить до вас, але не приносить науки цієї, не приймайте до дому його, і не вітайте його! Хто бо вітає його, той участь бере в лихих учинках його. (2Iван.1:10-11)

Тому, якщо говорити про єдність, то єдність може бути лише одна - це єдність з Ісусом Христом. А єднаючись з Богом, ми єднаємось в братерській любові.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21243
UNREAD_POSTДодано: 18 березня 2010, 23:56 

Востаннє редаговано Протестант 19 березня 2010, 00:21 (всього 5 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
A.M.S написав:
1. А ти мені поясни яка різниця між церквою і конфесією? Церква це тіло Христове, а конфесія-це визнаний світом напрям поглядів певних людей на Біблію.

1. А яка між ними різниця?
2. Що таке Тіло Христове ?
3. А що таке "визнаний світом напрям поглядів певних людей на Біблію"?


A.M.S написав:
2. Добро підкреслив на повному виконані Слова Божого, якщо ближнього не любити як можна Бога любити, не розумію? Може у вас інша єванглія?Звичайно, в таких випадках Бога людина не любить.

В яких таких випадках?

A.M.S написав:
3. Ти мені поясни як ми з тобою будемо у небі жити разом?Я думаю, якщо тебе туди Бог допустить, то буду жити без проблем :

1.Ти що думаєш питання тільки у мені, а відносно себе що скажеш?
2. І як туда можуть попасти ті, що тут не люблять інших?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21244
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2010, 00:10 

Востаннє редаговано Протестант 19 березня 2010, 01:43 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
любити ближнього зовсім не означає єднатися з ним. Наприклад, любити ворогів своїх - це ж не означає, що потрібно робити те, що роблять вороги.
Sh_21 написав:
Добро підкреслив на повному виконані Слова Божого, якщо ближнього не любити як можна Бога любити, не розумію?
А в чому суть заповіді Христової? Нову заповідь Я вам даю: Любіть один одного! Як Я вас полюбив, так любіть один одного й ви! (Iван.13:34)

Любити ближнього - це зовсім не означає об'єднуватися. Адже, апостол Павло писав: До чужого ярма не впрягайтесь з невірними; бо що спільного між праведністю та беззаконням, або яка спільність у світла з темрявою? (2Кор.6:14)
Знай же ти це, що останніми днями настануть тяжкі часи. Будуть бо люди тоді самолюбні... бундючні, що більше люблять розкоші, аніж люблять Бога, вони мають вигляд благочестя, але сили його відреклися. Відвертайсь від таких! (1Тим.3:1-5)
А ще ап.Іван писав: Коли хто приходить до вас, але не приносить науки цієї, не приймайте до дому його, і не вітайте його! Хто бо вітає його, той участь бере в лихих учинках його. (2Iван.1:10-11)

Тому, якщо говорити про єдність, то єдність може бути лише одна - це єдність з Ісусом Христом. А єднаючись з Богом, ми єднаємось в братерській любові.


1. Добре ти пишеш, ну а я, що говорю обєднуватися з гріхом, чи з сектою, чи з відступниками.
Мову я вуду про "братів" тобто про нас. Ти що у сімї теж так живеш, наприклад , жінка, ти і діти ви що живете всі окремо, але ти будеш їх тільки любити на відстані , це нормально, НЕ ДУМАЮ. То хіба братам ( ми ) жити так нормально. Я так зрозумів що так , головне БОГА ЛЮБИТИ, а братів по вірі не обовязково. Головне мати спільність з Богом, а з братами мати спільність не обовязково.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21247
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2010, 00:53 

Востаннє редаговано Протестант 19 березня 2010, 01:06 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
1 .любити ближнього зовсім не означає єднатися з ним. Наприклад, любити ворогів своїх - це ж не означає, що потрібно робити те, що роблять вороги.

1.То це вороги вихидь конфесії? Перший раз таке чую :)
2. А що означає любити ближнього, жити у свій норі або "моя хата з краю"?

Сонячник написав:
До чужого ярма не впрягайтесь з невірними; бо що спільного між праведністю та беззаконням, або яка спільність у світла з темрявою?[/b] (2Кор.6:14)

Це ти хочеш сказати що я знаходжусь у конфесії це я невірний? А ти знаходися у вселенській церкві то ти праведний?

Сонячник написав:
А ще ап.Іван писав: Коли хто приходить до вас, але не приносить науки цієї, не приймайте до дому його, і не вітайте його! Хто бо вітає його, той участь бере в лихих учинках його. (2Iван.1:10-11)

Чим відрізняється конфесія від вселеної церкви я уже бачу, ви постійно відриває з контексту вірші:
5 І тепер я благаю тебе, пані, не так, ніби пишу тобі нову заповідь, але ту, яку маємо від початку, щоб ми любили один одного! це що означає тільки пару людей, ті що тільки тебе люблять?
6 А любов ця щоб ми жили згідно з Його заповідями. Які дві Божі заповіді думаю ти знаєш?
Це та заповідь, яку ви чули від початку, щоб ви згідно з нею жили. 7 Бо в світ увійшло багато обманців, які не визнають Ісуса Христа, що прийшов був у тілі. Такий то обманець та антихрист! це я так думаю не про конфесії сказано.
9 Кожен, хто робить переступ та не пробуває в науці Христовій, той Бога не має. от до цього треба віднесте твої вірші 10-11
12 Багато я мав написати до вас, але не схотів на папері й чорнилом. Та маю надію прибути до вас, і говорити устами до уст, щоб повна була ваша радість! навіть апостол Іван був старенький і то хотів прийти щоб мати спільність, а не жити у своїй нурі.

Сонячник написав:
Тому, якщо говорити про єдність, то єдність може бути лише одна - це єдність з Ісусом Христом. А єднаючись з Богом, ми єднаємось в братерській любові.

Де таке написано. Не думав про тебе що ти так перекрутиш апостола Івана, прийдетися ще раз написати як має бути правильно:
1-е Iвана 4:12 Бога не бачив ніколи ніхто. Коли один одного любимо, то Бог в нас пробуває, а любов Його в нас удосконалилась. ....20 Як хто скаже: Я Бога люблю, та ненавидить брата свого, той неправдомовець. Бо хто не любить брата свого, якого бачить, як може він Бога любити, Якого не бачить?
21 І ми оцю заповідь маємо від Нього, щоб, хто любить Бога, той і брата свого любив!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21248
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2010, 00:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
коли буде гонiння то невiруючi самi вiдiйдуть , а вiруючi обеднаються та будуть разом терпiти гонiня бо невiручому нема вiри , а ось як поведуть себе тi шо щас уже стороняться своiх братiв та назевають всiх невiручiми


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21249
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2010, 01:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
pika написав:
коли буде гонiння то невiруючi самi вiдiйдуть , а вiруючi обеднаються та будуть разом терпiти гонiня бо невiручому нема вiри , а ось як поведуть себе тi шо щас уже стороняться своiх братiв та назевають всiх невiручiми

Вiд Матвiя 13:20 А посіяне на кам'янистому грунті, це той, хто слухає слово, і з радістю зараз приймає його; 21 але кореня в ньому нема, тому він непостійний; коли ж утиск або переслідування настають за слово, то він зараз спокушується.
Я думаю що є всі шанси що так буде: Матв.10:21 І видасть на смерть брата брат, а батько дитину. І діти повстануть супроти батьків, і їх повбивають.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21282
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 01:15 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 січня 2013, 13:46
Написано: 142
Sh_21 написав:
1.Ти що думаєш питання тільки у мені, а відносно себе що скажеш?
Відносно мене, то я спасенний.
Sh_21 написав:
2. І як туда можуть попасти ті, що тут не люблять інших?
Якщо покаються, то попадуть


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21283
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 01:18 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 січня 2013, 13:46
Написано: 142
Sh_21 написав:
Я так зрозумів що так , головне БОГА ЛЮБИТИ, а братів по вірі не обовязково. Головне мати спільність з Богом, а з братами мати спільність не обовязково.
Навпаки, якщо ти не любиш ближньго то не будеш любити Бога. З братами треба мати спільність, але ті що роблять такі беззаконня-не брати.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 64 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>