Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:38




Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
37049
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2012, 16:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 вересня 2012, 21:04
Написано: 16
Віровизнання: у пошуках Правди
На моє переконання кожне питання слід досліджувати по Бібліі від її першої до останньої сторінки і молити Бога, щоби дав вірне розуміння Його слова. Ісус Христос повчав, що розуміння Бібліі відкрито тільки Його учням. Значить треба вияснити ще й як стати Його учнем. А ще Він казав, що хто буде соромитися Його науки(приховувати своє ім'я за всілякими логінами-кличками і т.п.), того посоромиться Син Людський перед Отцем Небесним і Його Анголами. Є ще і інші Господні застереження. Якщо їх не враховувати, то до істини ніякий форум, ніякі вчителі-священослужителі не дійдуть і немає смислу шукати істину не тим способом, яким звелів Господь. Чи не так?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
37050
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2012, 17:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Віктор Онищак написав:
Ісус Христос повчав, що розуміння Бібліі відкрито тільки Його учням. Значить треба вияснити ще й як стати Його учнем.
Щось я не пригадую, щоб так Христос говорив. А щоб стати Його учнем, потрібно принаймні зректися самого себе заради Слова Божого.
Вікторе, Біблію не розуміти треба, але через Біблію ми можемо увірувати в Того, Хто навчає Дороги Господньої. Біблія свідчить про Сина Божого та Духа Святого, і лише той, хто повірить у простоті як дитина, зможе пізнати Правду особисто, а Правда звільнить від гріха, і лише так можливо пройти цю дорогу. А Син Божий є справді Учителем, і лише сповідуючи Його життя у тілі та керуючись настановами Духа Святого, ми зможемо пройти Дорогою спасіння до останнього подиху нашого земного життя.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
38377
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2012, 10:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
11 грудня 2012, 07:51
Написано: 54
Звідки: Львів
Віровизнання: у пошуках Правди
Сонячник написав:
Віктор Онищак написав:
Ісус Христос повчав, що розуміння Бібліі відкрито тільки Його учням. Значить треба вияснити ще й як стати Його учнем.
Щось я не пригадую, щоб так Христос говорив.

Напевно Віктор має на увазі "Вам дано пізнати таємниці Божого Царства, а тим, що за вами, усе відбувається в притчах" (Мар.4:11)
Сонячник написав:
Біблію не розуміти треба
То для чого її читати не розуміючи?
Сонячник написав:
Біблія свідчить про Сина Божого та Духа Святого
А про Бога і його діла вона не свідчить?




Існує лише один Бог і лише один посередник між Богом і людьми - Ісус Христос(1Тим.2:5, WBTC)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
38394
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2012, 19:44 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Цитата:
На моє переконання кожне питання слід досліджувати по Бібліі від її першої до останньої сторінки і молити Бога, щоби дав вірне розуміння Його слова. Ісус Христос повчав, що розуміння Бібліі відкрито тільки Його учням. Значить треба вияснити ще й як стати Його учнем. А ще Він казав, що хто буде соромитися Його науки(приховувати своє ім'я за всілякими логінами-кличками і т.п.), того посоромиться Син Людський перед Отцем Небесним і Його Анголами. Є ще і інші Господні застереження. Якщо їх не враховувати, то до істини ніякий форум, ніякі вчителі-священослужителі не дійдуть і немає смислу шукати істину не тим способом, яким звелів Господь. Чи не так?

Мені сподобалось, що Ви Вікторе, так завзято захищаєте вчення Христа. Не зовсім зрозуміло мені, який такий особливий спосіб Ви мали на увазі за фразою: "Якщо їх не враховувати, то до істини ніякий форум, ніякі вчителі-священослужителі не дійдуть і немає смислу шукати істину не тим способом, яким звелів Господь."?

Ще не можу погодитись із Вами в тому, що Ви вважаєте неприйнятними на форумі "всілякі логіни-клички". Вважаю, що не обов"язково комусь оголошувати свої паспортні дані, щоб визнавати правду перед іншими, це перше; по-друге, Ісус сам кілька разів розмовляв з учнями, але не виявив одразу ким він є. На мій погляд, у даному випадку є більш важливим самеспілкування, а не протокол знайомства. Переконана, що апостол Павло розмовляючи їз людьми також не завжди повідомляв їм про себе. Але коли це було необхідно для свідчення про Ісуса, то він навіть описав деталі свого життя. Тож усьому свій час і місце. Правдиві християни не ховаються, але й надмірно не вихваляються своїми знаннями. Тож ще раз наголошую, для мене форум у першу чергу - це місце де спілкуються люди, що цікавляться (не цікавляться духовним), а не відділок міліції де і Вас і мене і кого іншого називають громадянами та вимагають посвідчення особи.




http://hyacinthis.blogspot.com
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
38408
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2012, 23:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Conspector написав:
Сонячник написав:
Біблію не розуміти треба...
То для чого її читати не розуміючи?
Сама Біблія не дає спасіння, але через Біблію Бог може відкрити шлях до Отця - а шлях цей Христос! Тут важливо не те, щоб знати всю Біблію і її розуміти, а в дитячій простоті повірити кожному повелінню Христа.
Conspector написав:
Сонячник написав:
Біблія свідчить про Сина Божого та Духа Святого...
А про Бога і його діла вона не свідчить?
Чому ви так думаєте? Якщо Біблія свідчить про Сина Божого й Духа Святого, то й свідчить про Отця, бо Отець і Син і Дух Святий - Одно!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
38411
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2012, 01:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
От що вказує дуже чітко що і Отець і Син - Один і той же Бог:

_______________
Кому належать титули "Альфа і Омега, початок і кінець, Перший і Останній?" У 1-му розділі ми бачимо вітання семи церквам в Азії: "Іван до семи Церков, що в Азії: благодать вам і мир від Того, Хто є, Хто був і Хто має прийти, і від семи духів, що перед престолом Його, та від Ісуса Христа , а Він Свідок вірний, первісток з мертвих і Владика земних царів. Йому, що нас полюбив і обмив нас від гріхів наших кров'ю Своєю ... " (Одкровення 1:4-5) Привітання передається від трьох сторін. Дві з них явно особистості, а третя представлена ​​чином (сім духів або Дух у Божій повноті, так як число сім у Біблії - це число Божої повноти). Про це образі ми говорити зараз не будемо. Хоча не важко здогадатися, про Кого йдеться. Отже, "Той, Який є і був і гряде" - це Бог Отець. Це зрозуміло їх контексту. Але ми запам'ятаємо сам термін, який означає "той, який існував завжди і завжди буде існувати", тобто "сущий". Це розшифровка єврейського слова Яхве або Єгова. Дійсно, в 8-му тексті ця вираз "Який є і був і гряде" уточнюється: "Я Альфа і Омега, початок і кінець, говорить Господь, Який є і був і гряде, Вседержитель." (Одкровення 1:8) У перекладі Свідків Єгови цей текст звучить так: "Я А'льфа і Оме'га, - говорить Єгова Бог, - Той, хто є, був і прийде, Всемогутній". Отже, ми визначилися, що Богу Отцю, який є Єгова Бог, належать титули:-Альфа і Омега або початок і кінець (це одне і теж - прийом біблійного паралелізму); - Який є і був і гряде. Зміст всіх цих титулів зводиться до одного - Той який існував завжди, і в минулому, і в майбутньому, тобто нескінченний, не має ні початку, ні кінця. Це один з невід'ємних ознак природи божества. Тепер відкриємо останню главу: "Ось, прийду скоро, і відплата Моя зі Мною, щоб віддати кожному по ділах його. Я Альфа і Омега, початок і кінець, Перший і Останній." (Одкровення 22:12-13) З контексту глави ясно, що мова йде 2-м пришестя Ісуса Христа і тепер уже Він названий "Альфа і Омега, початок і кінець". Тим, яким не дуже ясно, потрібно додатково подивитися на цей текст: "І Він поклав на мене правицю Свою і сказав мені: не бійся; Я Перший і Останній, і Живий і був мертвий, і ось, живий навіки-віків, І маю ключі пекла і смерті. " (Одкровення 1:17,18) У ньому однозначно йдеться про воскреслого Ісуса Христа - "був мертвий, і ось, живий". У теж час в ньому використовується титул "Перший і останній", що рівнозначно "Альфа і Омега". Так як це перша і остання літери грецького алфавіту. Відповідно ми ясно бачимо, що титули "Альфа і Омега, початок і кінець, Перший і Останній" належать Ісусу Христу, засвідчуючи про Його вічної сутності. Іншими словами - Він є вічний Бог. Ненароджений і не сотворений, а існував завжди. Титули Бога Отця, перераховані вище, і титули Бога Сина збігаються. З повагою, Олександр

(взято з групи "В поисках истины (Вопросы и ответы по Библии)" на сайті Однокласники).
http://www.odnoklassniki.ru/group/50931 ... 2553847486


0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
38412
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2012, 01:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Сонячник написав:
Біблію не розуміти треба


Шановний Сонячник, і розуміти також.
колись святий Теодор Студит гарно пояснив важливість розуміння. (Жаль зацитувати тепер не можу, бо в електронному варіанті немаю, є лише в книжці і досить немало тексту, щоб зразу перепечатувати). Одне лиш напишу, що виконувати Волю Божу треба, але щоб виконувати то треба зрозуміти що виконувати.
Звичайно важливо в першу чергу Духовно Розуміти Святе Письмо.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
38416
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2012, 07:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
11 грудня 2012, 07:51
Написано: 54
Звідки: Львів
Віровизнання: у пошуках Правди
Сонячник написав:
Conspector написав:
Сонячник написав:
Біблія свідчить про Сина Божого та Духа Святого...
А про Бога і його діла вона не свідчить?
Чому ви так думаєте?

Ну це ви так вважаєте... за вашими ж словами.

Сонячник написав:
Conspector написав:
Сонячник написав:
Біблія свідчить про Сина Божого та Духа Святого...
А про Бога і його діла вона не свідчить?
Якщо Біблія свідчить про Сина Божого й Духа Святого, то й свідчить про Отця, бо Отець і Син і Дух Святий - Одно!
Це видумка язичників (про триєдиність, яку християнам вбивали в голову століттями, ну і в мою теж кілька десятків років :D , сам дивуюсь, як я не зїхав з глузду :) )
А Ваше "Отець і Син і Дух Святий - Одно" ніде в Біблії не знаходимо, Отець і Син - згідний є таке, але чому там немає духа?




Існує лише один Бог і лише один посередник між Богом і людьми - Ісус Христос(1Тим.2:5, WBTC)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
38425
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2012, 13:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
Шановний Сонячник, і розуміти також.
колись святий Теодор Студит гарно пояснив важливість розуміння. (Жаль зацитувати тепер не можу, бо в електронному варіанті немаю, є лише в книжці і досить немало тексту, щоб зразу перепечатувати). Одне лиш напишу, що виконувати Волю Божу треба, але щоб виконувати то треба зрозуміти що виконувати.
Звичайно важливо в першу чергу Духовно Розуміти Святе Письмо.
Ото власне, що Духовне розуміння дає Бог! Але спочатку слід повірити, прийняти Духа Святого, а тоді вже будемо розуміти духовно!
Бо коли тілесна людина намагається зрозуміти духовні речі з Біблії без віри, то вона ніколи не зрозуміє. А людина тілесна не приймає речей, що від Божого Духа, бо їй це глупота, і вона зрозуміти їх не може, бо вони розуміються тільки духовно. (1Кор.2:14) А щоб розуміти духовно, потрібно спершу увірувати і прийняти Духа Святого.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
38426
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2012, 13:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
От що вказує дуже чітко що і Отець і Син - Один і той же Бог:[...]

Не зовсім так :)
Можна зараз знову багато написати, але вас це не переконає все одно, тому я теж подам інформацію, але з іншого сайту, який заслуговує більшої довіри, ніж однокласники :) http://www.jw.org:
Цитата:
«Альфою і Омегою» називається Єгова, і цим підкреслено, що не було іншого всемогутнього Бога до нього і не буде після нього. Він «початок і кінець» (Об’яв. 21:6; 22:13). В Об’явлення 22:13 про Єгову говориться як про «першого і останнього», тобто мається на увазі, що нікого не було перед ним і не буде після нього. А втім, контекст першого розділу книги Об’явлення показує, що титул «Перший і Останній» стосується Ісуса Христа. Він перший з людей воскрес до безсмертного духовного життя, і його останнього Єгова особисто воскресив до цього життя (Кол. 1:18).
Все дуже просто. Будете заперечувати?




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
38427
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2012, 13:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Conspector написав:
А Ваше "Отець і Син і Дух Святий - Одно" ніде в Біблії не знаходимо, Отець і Син - згідний є таке, але чому там немає духа?
Написано: Так само не знає ніхто й речей Божих, окрім Духа Божого... Духа, що з Бога (1Кор.2:11) Хто є Дух Святий? Написано: Бог є Дух... (Iван.4:24)
Христос каже: Тому то кажу вам: усякий гріх, навіть богозневага, проститься людям, але богозневага на Духа не проститься! 32 І як скаже хто слово на Людського Сина, то йому проститься те; а коли скаже проти Духа Святого, не проститься того йому ані в цім віці, ані в майбутнім! (Матв.12:31-32)
У Біблії ми читаємо, що Дух Святий і свідкує, і промовляє, і навчає, і дає дари, як Він хоче. Тобто Дух Святий є Духом Отця, що на небесах.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
38429
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2012, 14:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
11 грудня 2012, 07:51
Написано: 54
Звідки: Львів
Віровизнання: у пошуках Правди
Сонячник написав:
Написано: Так само не знає ніхто й речей Божих, окрім Духа Божого... Духа, що з Бога (1Кор.2:11)

Ну і що тут вказує на особу духа?

Сонячник написав:
Хто є Дух Святий? Написано: Бог є Дух... (Iван.4:24)

Дивно:
- Хто є дух?
- Бог є дух...
А де написано, що дух є Богом???

Сонячник написав:
Христос каже: Тому то кажу вам: усякий гріх, навіть богозневага, проститься людям, але богозневага на Духа не проститься! 32 І як скаже хто слово на Людського Сина, то йому проститься те; а коли скаже проти Духа Святого, не проститься того йому ані в цім віці, ані в майбутнім! (Матв.12:31-32)

Ще краще:
богозневага - проститься
слово на Людського сина - проститься
богозневага (в інших перекладах хула) на духа - НЕ ПРОСТИТЬСЯ!
Виходить якраз навпаки - Отець, Син і Дух НЕ ОДНО!!!

Дивні якійсь у вас, пане Сонячний, висновки. Ви якесь відношення до "говорящих" (в мене, звичайно є підозра на одержимість нечистим духом - бо інакше їхні дії і звуки не поясниш) маєте?




Існує лише один Бог і лише один посередник між Богом і людьми - Ісус Христос(1Тим.2:5, WBTC)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
38430
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2012, 14:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Conspector написав:
Дивні якійсь у вас, пане Сонячний, висновки. Ви якесь відношення до "говорящих" (в мене, звичайно є підозра на одержимість нечистим духом - бо інакше їхні дії і звуки не поясниш) маєте?

Так говорили на Ісуса Христа, але Він застеріг: 29 Але, хто богозневажить Духа Святого, повіки йому не відпуститься, але гріху вічному він підпадає. 30 Бож казали вони: Він духа нечистого має. (Мар.3:29-30)
Хоч ви не вірите у вічні муки, але Слово Боже мусить виконатися. Я це пишу не для Conspector, а для інших читачів, щоб Бога побоялися і не попадали у таку пастку. Друзі, бійтеся Бога, і не зневажайте Духа Святого!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
38447
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2012, 16:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Так говорили на Ісуса Христа, але Він застеріг: 29 Але, хто богозневажить Духа Святого, повіки йому не відпуститься, але гріху вічному він підпадає. 30 Бож казали вони: Він духа нечистого має. (Мар.3:29-30)
Хоч ви не вірите у вічні муки, але Слово Боже мусить виконатися. Я це пишу не для Conspector, а для інших читачів, щоб Бога побоялися і не попадали у таку пастку. Друзі, бійтеся Бога, і не зневажайте Духа Святого!

Так справді говорили на Ісуса, але я теж впевнений в тому, що п'ятидесятники не хрещені святим духом (Матв.7:16-20), і цілком можливо, що деякі з вас мають духів, тільки яких :)




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
38461
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2012, 12:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Verum написав:
Так справді говорили на Ісуса, але я теж впевнений в тому...
Я помітив таку закономірність, що майже кожен, хто зневажить Духа Святого - стає членом організації СЄ. Це що, прокляття таке? Чи це є умовою вступу у вашу організацію?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>