Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:46




Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
38462
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2012, 12:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Я помітив таку закономірність, що майже кожен, хто зневажить Духа Святого - стає членом організації СЄ.

Сонячнику, я колись писав, що ви - велика дитина. Як бачимо, я не помилився.
Де я зневажив по вашому святого духа? В тому, що вказав, пятидесятники не хрещені святим духом? Це абсолютна правда.
Якщо, ви не захотіли прочитати Матв.7:16-20, то я вам доступно розясню: щось не видно плодів духу у пятидесятників! Ви на мене не ображайтесь, вас я не знаю особисто, але моя сестра живе на Рівненщині, де ваші "брати" ставляться до інших "теж християн", як до людей другого сорту, зневажають їх, діти пятидестників ображають дітей інших "християн" (батьківський приклад!) - не всі звичайно, але є такі - несуть себе дуже високо... То чиї плоди вони виявляють. Чому ви не вилучаєте злого з поміж себе???
На вас я жалітися не буду адміністраторам, бо ви у них свій, але хай вони самі зроблять висновки!
Сонячник написав:
Це що, прокляття таке? Чи це є умовою вступу у вашу організацію?

Сонячнику, ви, як завжди пустословите... коли ви вже подорослішаєте :)?




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
38469
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2012, 21:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
26 січня 2013, 13:26
Написано: 51
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Я помітив таку закономірність, що майже кожен, хто зневажить Духа Святого - стає членом організації СЄ. Це що, прокляття таке? Чи це є умовою вступу у вашу організацію?


Ой не не, друже Сонячник...
Я охоче б вам повірив, як би ви ...знову не збрехамши...
Мені здається, що кожен хто зневажає і духа Святого і Сина і Отця стає членом вашої, друже Сонячник, організації (церковної)...
Бо більшої зневаги ніж зробити з Отця і Сина і Святого Духа триголового ідола під назвою Трійця я ще в житті не бачив...
А ще з зібрання Бога живого, з Тіла Христового - збору християн зробити храм (капище) ідолів різних (різбляних і мальованих) і там їм кланятись, кадити і свічки ставити...
Ой любий Сонячник, мені ся видит що ви є дуже не файний чоловік раз таку дурню на Свідків наговорюєте...
А на рахунок прокляття - я знаю, друже, хто на цьому форумі є справжнім прокляттям... сказати хто? Чи самі ся здогадаєте... ;-D




www.svidetely.org.ua
0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
38510
UNREAD_POSTДодано: 03 грудня 2012, 18:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Чарльз написав:
Бо більшої зневаги ніж зробити з Отця і Сина і Святого Духа триголового ідола під назвою Трійця я ще в житті не бачив...

viewtopic.php?p=38110#p38110




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
38973
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2012, 18:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Нові правила щодо богозневаги. Стосуються спірного питання щодо того, чи Бог - Єдиний, чи він триєдиний?
jerelo написав:
2) Бог є Один, Бог є Святий, і Бог є Отець, і Син, і Дух Святий. Заперечення цього може бути богозневагою.

Я звичайно знову нариваюсь на вигнання у зневажники (невіруючі, чи кого там іще придумають адміни?), але Бог - Один! Трійцю видумали і затвердили язичники, про це вже неодноразово тут писалось, тому я не розумію, як заперечення язичницького вчення може бути богозневагою???

jerelo написав:
3) Ім'я Боже, у тому числі займенники та прикметники, які вказують на Боже Ім'я, слід писати з великої літери. Наприклад, Господь, Творець, Святий, Син Божий, Дух Божий, Дух Святий, Син Людський, Агнець, Альфа і Омега, а також Він, Його, від Нього, тощо. Імена ворога душ людських рекомендується писати з малої літери.

У цьому переліку я взагалі не побачив імені Бога!!! І взагалі цей пункт підпадає під слова Ісуса: "Добре пророкував про вас, лицемірів, Ісая, як написано: Оці люди устами шанують Мене, серце ж їхнє далеко від Мене... Та однак надаремне шанують Мене, бо навчають наук людських заповідей."(Марка 7:6,7). Чи може я неправий?
jerelo написав:
4) Особливо важливо шанобливо ставитися до особи Духа Святого, адже будь-яке зневажливе ставлення до Духа Святого - не проститься ані в цім віці, ані в майбутнім!

То шановні християни, якщо Бог один в трьох особах, то чому вони не рівноцінні??? Чому зневага на святого духа не проститься ані в цім віці, ані в майбутнім????

jerelo написав:
Отже, учасники, які зневажають Бога відповідно до цих роз'яснень або якщо зневажають учасників форуму чи інших віруючих, за рішенням Адміністрації форуму можуть бути включені у спеціальну групу "Зневажники" з обмеженими правами.

Чогось, ви включаєте людей у цю спецгрупу зовсім за іншими критеріями!!! Та й взагалі ці критерії - це тільки ваше бачення, а включити в групу з обмеженими правами ви можете за будь-що, були б "учасники форуму чи інші віруючі", які б не хотіли визнавати правди! Дуже шкода, що так повсюдно поширена лицемірність... :(




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
39043
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2012, 21:18 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
http://biblos.com/exodus/15-3.htm
The LORD is a man of war the LORD is his name
שמות 15:3 Hebrew OT: Westminster Leningrad Codex
יְהוָ֖ה אִ֣ישׁ מִלְחָמָ֑ה יְהוָ֖ה שְׁמֹֽו׃

שמות 15:3 Hebrew OT: WLC (Consonants Only)
יהוה איש מלחמה יהוה שמו׃

שמות 15:3 Paleo-Hebrew OT: WLC (Font Required)
יהוה איש מלחמה יהוה שמו׃

שמות 15:3 Hebrew Bible
יהוה איש מלחמה יהוה שמו׃

Скажіть, будь-ласка, чому євреї писали усе однаковими літерами? Більш того - тетраграмат починався з НАЙМЕНШОЇ літери їхньої абетки. От і що тепер нам робити?




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
39049
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2012, 22:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
Нові правила щодо богозневаги. Стосуються спірного питання щодо того, чи Бог - Єдиний, чи він триєдиний?

Та яке це питання спірне, весь християнський світ визнає цю доктрину, а ви говорите спірне. У уже наведено куча фактів, а ви сліпу вірите у вчення тільке те що навчає вартова башта.

Це вчення виключне вашої організації.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
39053
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2012, 23:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Verum написав:
Нові правила щодо богозневаги. Стосуються спірного питання щодо того, чи Бог - Єдиний, чи він триєдиний?

Та яке це питання спірне, весь християнський світ визнає цю доктрину, а ви говорите спірне. У уже наведено куча фактів, а ви сліпу вірите у вчення тільке те що навчає вартова башта.

Це вчення виключне вашої організації.

Це ви всліпу вірите в цю язичницьку доктрину. Біблія ніде не вказує на триєдиність Бога, ні того, що Ісус рівний Богу. Якраз свідками наведено, як ви виразились, куча фактів, а ви все - трійця, трійця... Ось тут, наприклад.
Кругом вам вказують на Біблійні вірші, які говорять, що Ісус не рівний Богові, а ви зациклились на своєму. Чому ви свідомо уникаєте таких віршів? Я, звичайно, всіх вас чудово розумію, гордість вам ніколи не дозволить признати свою помилку... Але чи є гордість плодом духу? Памятаєте Приповістей 16:18?




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
39076
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2012, 17:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
Це ви всліпу вірите в цю язичницьку доктрину.

Розкажіть конкретно як вчить язичницька доктрина, тоді проаналізуйте як вчать християни.

Verum написав:
Біблія ніде не вказує на триєдиність Бога...

Якщо так мислити, то Біблія нігде не вказує що Бог не триєдиний.

Verum написав:
... ні того, що Ісус рівний Богу. Якраз свідками наведено, як ви виразились, куча фактів, а ви все - трійця, трійця... Ось тут, наприклад.

Цитую лише прямим текстом про рівність Богу.
Iван.5:18 І тому то юдеї ще більш намагалися вбити Його, що не тільки суботу порушував Він, але й Бога Отцем Своїм звав, тим роблячись Богові рівним.
Фил.2:6 Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним,7 [u]але Він умалив Самого Себе, прийнявши вигляд раба, ставши подібним до людини; і подобою ставши, як людина, 8 Він упокорив Себе, бувши слухняний аж до смерти, і то смерти хресної...[/u]


Verum написав:
Кругом вам вказують на Біблійні вірші, які говорять, що Ісус не рівний Богові, а ви зациклились на своєму. Чому ви свідомо уникаєте таких віршів? Я, звичайно, всіх вас чудово розумію, гордість вам ніколи не дозволить признати свою помилку... Але чи є гордість плодом духу? Памятаєте Приповістей 16:18?

Який ви наївний у своїй правоті, та спочатку прочитайте приблизно десь із 200 сторінок про цю тему на цьому форумі про те де ми вам показали що Ісус це Бог, і де ви свідому закриваєте очі щоб не бачити правди..... В мене лише є проблема із одним місцем, як вам його пояснити ( точніше ссс) , бо ви свідомо чути не хочете.... Можемо із вами повтори все із початку, але смислу думаю немає можна все перечитати.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
39117
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2012, 08:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Розкажіть конкретно як вчить язичницька доктрина, тоді проаналізуйте як вчать християни.

Так ви просто називаєте ці доктрини (Ісус - Бог та святий дух - Бог), які затвердили язичницькі імператори (може згадаєте які? чи може у вас з історією не все гаразд?), христянськими. Що тут можна аналізувати?
Протестант написав:
Якщо так мислити, то Біблія нігде не вказує що Бог не триєдиний.

Якраз Біблія вказує на те, що Бог - ЄДИНИЙ! Триєдиність - це видумка відступницьких християн.
Протестант написав:
Цитую лише прямим текстом про рівність Богу. Iван.5:18 І тому то юдеї ще більш намагалися вбити Його, що не тільки суботу порушував Він, але й Бога Отцем Своїм звав, тим роблячись Богові рівним.

Так думали юдеї, які ні Отця не знали, та й його Сина відкинули.
Протестант написав:
Фил.2:6 Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним,7 але Він умалив Самого Себе, прийнявши вигляд раба, ставши подібним до людини; і подобою ставши, як людина, 8 Він упокорив Себе, бувши слухняний аж до смерти, і то смерти хресної...
Звичайно, все залежить, як цей уривок перекласти... Ви спробуйте не виривати контекст, а прочитайте 2 розділ спочатку.
"Нехай кожен дбає не про своє, але кожен і про інших. Нехай у вас будуть ті самі думки, що й у Христі Ісусі!" Тобто, нам теж, як видно з цього перекладу, треба не вважати за захват бути Богові рівним. Чи як?
Цитата:
Можемо із вами повтори все із початку, але смислу думаю немає можна все перечитати.
Я не знаю, чи взагалі вас можна переконати у неправдивості цього християнства, яке тут на форумі так розхвалюється... Та нічого, до вас у двері постукали, і то неодноразово... Памятайте Приповістей 16:18. Добре про все пороздумуйте.




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
39149
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2012, 00:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
Протестант написав:
Розкажіть конкретно як вчить язичницька доктрина, тоді проаналізуйте як вчать християни.

Так ви просто називаєте ці доктрини (Ісус - Бог та святий дух - Бог), які затвердили язичницькі імператори (може згадаєте які? чи може у вас з історією не все гаразд?), христянськими. Що тут можна аналізувати?

Верум яж задав питання, де відповід, невже вам не хватає щирості, згадайте що ви писали у ПП
Verum написав:
Протестант написав:
Verum написав:
Учасник Verum не погодився з Вашим дописом.
Учасник прокоментував Ваш допис:

Утікаєте від відповіді, Протестанте

Коментар був залишений до цього допису: viewtopic.php?f=45&t=1253&p=39077#p39077


Це ви так думаєте. Можу так само як ссс не відповідати а одразу запитання задавати., але для мене це низько. Якщо він людина не розвинена у знанні християнства то нехай читає біблію і історію.

Та ні, все-таки я вважаю, що вам не хватає щирості... на жаль :(


То де ваша щирість, дайте відповідь, ви ж поступили виходить як я.

Verum написав:
Протестант написав:
Якщо так мислити, то Біблія нігде не вказує що Бог не триєдиний.

Якраз Біблія вказує на те, що Бог - ЄДИНИЙ! Триєдиність - це видумка відступницьких християн.

Та християни і говорять що Бог один в трьох Особах. і так вчить Біблія.

Цитата:
Протестант написав:
Цитую лише прямим текстом про рівність Богу. Iван.5:18 І тому то юдеї ще більш намагалися вбити Його, що не тільки суботу порушував Він, але й Бога Отцем Своїм звав, тим роблячись Богові рівним.

Так думали юдеї, які ні Отця не знали, та й його Сина відкинули.

Ви ви говорите що Ісус брехун, бо дав євреям повід подумати (які знали Писання 100%) що Він рівним Отцю. Треба трохи хоч культуру знати і вислови що означали у той час.

Цитата:
Протестант написав:
Фил.2:6 Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним,7 але Він умалив Самого Себе, прийнявши вигляд раба, ставши подібним до людини; і подобою ставши, як людина, 8 Він упокорив Себе, бувши слухняний аж до смерти, і то смерти хресної...
Звичайно, все залежить, як цей уривок перекласти... Ви спробуйте не виривати контекст, а прочитайте 2 розділ спочатку.
"Нехай кожен дбає не про своє, але кожен і про інших. Нехай у вас будуть ті самі думки, що й у Христі Ісусі!" Тобто, нам теж, як видно з цього перекладу, треба не вважати за захват бути Богові рівним. Чи як?

Та щоб оправдати відступницьке вчення, можна і виривати, і два розділи брати. А тут написано що до того як Ісус став Людиною був Богом, і став по-слушним Богові, тобто уже не мав рівність Отцю.


Цитата:
Цитата:
Можемо із вами повтори все із початку, але смислу думаю немає можна все перечитати.
Я не знаю, чи взагалі вас можна переконати у неправдивості цього християнства, яке тут на форумі так розхвалюється... Та нічого, до вас у двері постукали, і то неодноразово... Памятайте Приповістей 16:18. Добре про все пороздумуйте.

Християнство із 1 ст. і по сьогодні вірить що Ісус - Бог, про це можна прочитати і не тільки у Біблії. А ваше вчення перший раз виникло у 3 ст. і було визнане єрессю (тоді ще не було відступлення) і воно є і буде визнане єрессю аж до кінця.
Отож, маєте шанс, покаятися і навернутися до Христа - Бога і Спасителя.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
39156
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2012, 10:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Верум яж задав питання, де відповід, невже вам не хватає щирості, згадайте що ви писали у ПП

Як на мене теперішнє християнство дуже тісно переплелось з язичництвом. Якщо хочете про теорію трійці, то трохи історії про створення цього догмату (я бачу ви в історії не дуже):
"ПРОТЯГОМ багатьох років багато людей, грунтуючи свої погляди на Біблії, не погоджувались з думкою, що Ісус був Богом. Стараючись розв’язати спір, римський імператор Константин скликав всіх єпископів до Нікеї. Присутніх було тільки 318 (менша частина). Константин не був християнином. За загальною думкою, він навернувся пізніше в житті, але охрестився саме перед смертю. Про нього, Генрі Чедвик каже в книжці Рання церква (англ.): «Константин, так як батько його, поклонявся Непереможному Сонцю;.. він не навернувся [до Християнства] через почуття внутрішньої прихильності... Це була військова справа. Він ніколи докладно не розумів християнської догматики, але переконався, що здобуття перемоги в війні було даром Бога християн».
Яку роль відіграв цей неохрещений імператор на Нікейському соборі? Британська енциклопедія каже: «Константин сам головував, активно провадив дискусії й особисто запропонував... вирішальну формулу виражаючи нею споріднення Христа з Богом у символі віри утвердженого на тому соборі, тобто, що Христос був такої самої суті як Отець... Сповнившись благоговійним страхом імператора, єпископи, крім тільки двох, підписали кредо,— багато з них проти своєї волі».
Отже, Константин відіграв критичну роль. Після двох місяців гарячкових релігійних дебатів, цей поганський політичний діяч втрутився в справу і вирішив на ласку прихильників думки, що Ісус був Богом. Але, чому? Певно, він не вирішував за спонукою біблійного переконання. «Константин не розумів питань яких ставили відносно грецької теології»,— каже "Коротка історія християнської догматики". Він усвідомлював, що релігійне розділення загрожувало його імперії, і хотів затвердити своє володіння.
"
Так почалась двійця... Зауважте на цьому соборі про те, що святий дух - це особа, ніхто не заїкався. Далі:
"ТЕМА про трійцю обговорювалась ще багато років після Нікейського собору. Люди, які вірили в те, що Ісус не був Богові рівний на якийсь час майже взяли верх над захисниками догмата. Але пізніший імператор Феодосій вирішив проти них. Він затвердив символ віри Нікейського собору як стандарт своєї країни і скликав Константинопольський собор у 381 р. н. е., щоб пояснити формулу.
Собор погодився поставити святого духа на такому самому рівні з Богом і Христом. Ось початок догмата про Трійцю "християнства". Однак, навіть після закінчення Константинопольського собору, не всі погоджувались з цим символом віри. Багато людей протистояли йому, і за це їх насильно переслідували. Аж у пізніших століттях розробили догмат про Трійцю на обміркований символ віри. Американська енциклопедія каже: «Догмат про Трійцю повністю розробили на Заході, в схоластицизмі середньовіччя, коли почали пояснювати його філософськими і психологічними висловами»
"
От і народилась відступницька трійця. Тому я й кажу, що доктрина ця не може бути християнською по суті! І в Біблії її ви не знайдете.
Цитата:
Та християни і говорять що Бог один в трьох Особах. і так вчить Біблія.
Біблія цього не вчить. Так говорять "християни".
Цитата:
Ви ви говорите що Ісус брехун, бо дав євреям повід подумати (які знали Писання 100%) що Він рівним Отцю. Треба трохи хоч культуру знати і вислови що означали у той час.

"Через те й стали переслідувати юдеї Ісуса, бо Він усе це робив у суботу. Ісус сказав їм: "Отець Мій працює весь час безперервно, то й Я мушу так працювати". Через це ще дужче юдеї захотіли вбити Його. Він не лише порушив Закон про суботу, а й Бога Отцем Своїм називав, тим самим ставлячи Себе нарівні з Богом. І мовив Ісус: "Істинно кажу вам: Син нічого не може вчинити зі Своєї волі. Він мусить побачити, що Отець Його робить. Отже, що робить Отець, те й Син Його робить. Отець любить Сина Свого і не приховує від Нього нічого з того, що робить, і покаже Він ще більші звершення, ніж ті, що ви бачили, - тож ви дивуватиметеся. Так само, як Отець воскрешає померлих і дає їм життя, так і Син повертає життя тим, кому забажає. Отець нікого не судить. Він віддав право судити Сину Своєму, щоб усі люди шанували Сина, як вони шанують Отця. Людина, яка не шанує Сина, не шанує й Отця, що послав Його. Істинно кажу вам: хто чує слово Моє і вірує в Того, Хто послав Мене, має вічне життя. Його не буде засуджено, бо він від смерті перейшов у життя. Істинно кажу вам: близький той час, він уже настав, коли померлі почують голос Сина Божого, і всі, хто почує, - матимуть життя. Отець є джерелом життя, і Синові Своєму також дарував таку силу. " (Iоан.5:15-25)
Адепти протестантизму дійшли неправильного висновку.... Який повід Ісус дав цим євреям, які хоч і знали Писання, та усе перекручували, щоб звинуватити Ісуса? Ісус докладно пояснив євреям, що Він не був рівним Богові, і тому не міг робити нічого Сам від Себе. Цікаво, що Ісус захищав Себе проти фальшивого обвинувачення євреями, які, так як прихильники догмата про трійцю, доходили до неправильних висновків... Так що не перекручуйте.
Цитата:
Та щоб оправдати відступницьке вчення, можна і виривати, і два розділи брати. А тут написано що до того як Ісус став Людиною був Богом, і став по-слушним Богові, тобто уже не мав рівність Отцю.
Ще один помилковий висновок.
Цитата:
Християнство із 1 ст. і по сьогодні вірить що Ісус - Бог, про це можна прочитати і не тільки у Біблії. А ваше вчення перший раз виникло у 3 ст. і було визнане єрессю (тоді ще не було відступлення) і воно є і буде визнане єрессю аж до кінця.
Під кінець трохи мене розсмішили. :)
Перечитайте все спочатку, може зрозумієте, коли ваші християни почали в це вірити. А відступництво почалось після смерті апостолів, про що вони і попереджували неодноразово.
Так що на все вам добре.




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
39171
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2012, 23:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Дайте джерело звідки ви брали цю статтю.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
39218
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2012, 21:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Дайте джерело звідки ви брали цю статтю.

Цю статтю я взяв з ненависного вам джерела, до якого ви так зневажливо ставитесь. Ссилку на електронний варіант дати не можу, в інтернеті не знайшов. Ну а ви для підтвердження можете почитати в джерелах вказаних безпосередньо в цій частині статті, яку я подав. Доречі публікація називається "Чи вам вірити в Трійцю?" Можливо вам колись траплявся такий журнал?
P.S. Адмін обіцяє мені скоро перекрити доступ до цього форуму, то напевно, ми уже не поспілкуємось... так що не прощаюсь, але... на все добре.




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
39248
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2012, 21:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
P.S. Адмін обіцяє мені скоро перекрити доступ до цього форуму, то напевно, ми уже не поспілкуємось... так що не прощаюсь, але... на все добре.

Думаю, якщо не будете такий як ссс, то все буде нормально.
Verum написав:
Цю статтю я взяв з ненависного вам джерела, до якого ви так зневажливо ставитесь. Ссилку на електронний варіант дати не можу, в інтернеті не знайшов.

Я так і думав. тільки ви не правдиво написали моє ставлення до ваших журналів, ( можна поступати та як ви, ставити мінус, а ле постараюся бути кращий за вас). Я ставлюся до ваших журналів як до єретичного вчення.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
39645
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2012, 22:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Та християни і говорять що Бог один в трьох Особах. і так вчить Біблія.


Біблія цього не вчить. Так говорять "християни".


Це що за доказування без доказів?
Будь ласка, на доведення або спростування цього є спеціальна тема.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>