Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 16 квітня 2024, 20:44




Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20344
UNREAD_POSTДодано: 03 лютого 2010, 00:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Просто запитаю: чому в багатьох перекладах (укр,рос,анг,нім і тд) немає цих слів які ви навели в 1 Ів.5. 7

Бо три їх, що сьвідкують на небі: Отець, Слово і сьвятий Дух; і сї три - одно. (Куліш)
Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. (Огієнко)
7 Ибо три свидетельствуют на небе: Отец, Слово и Святый Дух; и Сии три суть едино. (російський)
7 For there are three that bear record in heaven, the Father, the Word, and the Holy Ghost: and these three are one.(англійський)

Хоча справді, у деяких перекладах чомусь не включили ці слова.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20348
UNREAD_POSTДодано: 03 лютого 2010, 07:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Дійсно важко про щось говорити коли немає чіткого уявлення.Вибач,то Бог- це три особи,Особа чи не три особи

Дякую ссс, тепер я зрозумів, що ти мав на увазі кажучи, що я суперечу сам собі. В даведених вище моїх цитатах я писав, що Бог - це особа, а не просто слово, щоб підкреслити, що Бог є живий, а не якась матеріальна субстанція. Далі: Бог - триєдиний, а не три особи, тобто не три різні особи. Бог - триєдиний, тобто існує три особи. Нам важко зрозуміти це, бо ми сприймаємо це по людськи. Тому можна і так сказати і так. Але суть одна: ці три особи, або три божества існують як одне ціле. Ну ось, наприклад, що таке влада в державі? Це президент, уряд, та суд. Три різні субстанції, але одна держава. "Ми говоримо партія, розуміємо Ленін, говоримо Ленін - розуміємо партія." Вибачте за такі порівняння. Говорячи, що Отець, Син та Дух Святий - одне ціле, мається на увазі, що вони неподільні. Я так розумію, своїми прискіпливими зауваженнями, ти хочеш поставити під сумнів божество Христа?
Чому Бога названо Словом я не знаю. Якщо можеш - спробуй пояснити. Можливо під Словом розуміється Дух Святий. не знаю...




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20354
UNREAD_POSTДодано: 03 лютого 2010, 13:19 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
sss написав:
Борис написав:
Я й не думав Вас ображати, просто це дуже небезпечно перекручувати Писання.
Раз написано - "Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно." (1 Ів.5. 7) - то так це й є. Не слухайтеся лжевчителів вони ж тянуть Вас до погибелі. Слухайтеся Бога, Він приготував Вам життя вічне!
Борисе ,Борисе дивлюсь і не знаю чи то сміятися чи то плакати з таких слів.Дивно чути від протестанта такі слова.Якраз ці слова які ви навели з (1 Ів.5. 7) і є тим перекрученям.Не буду вам поки що цього пояснювати,а заохочую дослідити це самому.,на довше відкладеться в памяті.Просто запитаю: чому в багатьох перекладах (укр,рос,анг,нім і тд) немає цих слів які ви навели в 1 Ів.5. 7.Візміть хоча б переклад Хом або СМ і звірте з Огієнком,а якщо маєте доступ до іншомовних то і туди подивіться.Якщо цього не зрозумієте ,то відпишіть ,поясню.Добре що ви це сказали тут у своєму колі ,а то десь інше то б висміяли.Ну нічого ми всі вчимося.Дякую.

sss ,прочитавши Вашу відповідь я ще раз подякував Господу за віру яку дарував мені Він, за те що вберіг мій розум від запаморочення і моє серце від ожорсточення і я таки впокорився перед Ним як дитя.
sss от саме це є передумовою до спасіння, бо написано - " Поправді кажу вам: Хто Божого Царства не прийме, немов те дитя, той у нього не ввійде. " (Мр.10. 15).
sss от саме цю таку малопримітну але необхідну річ крадуть у таких як Ви лжевчителі з СВ і схожі, нетещо без страху і благоговіння торкаються Слова Божого а нагло перекручуючь Його.
sss я не боюсь що з мене сміються такі як Ви, навпаки співчуваю Вам, бо радісно сміятись потираючи руки буде над Вами ворог душ людських, якщо не впокоритеся перебд Христом як ті діти.
sss мені дуже тяжко зрозуміти як така людина як Ви, розумна, допитлива, людина яка має можливість вивчати Слово Боже і то в різних перекладах, має можливість спілкуватися з тими хто пізнав Правду а не лише з номінальними християнами і залишається у такому стані. sss хочу дати Вам щиру пораду, дослідіть чи немав хто з Ваших близьких чи безпосередньо Ви кантокту з окультизмом, можливо в цьму відповідь. Якщо це так, то Ви знаєте до Кого потрібно звертатись і у чиїх зібраннях Вам допоможуть. Мені більше немає чого Вам сказати. Бувайте.

P.S. всеж я надіюсь що Ви з тих кого Господь передбачив, призначив, покличе, виправдає... .




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20359
UNREAD_POSTДодано: 03 лютого 2010, 18:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Просто запитаю: чому в багатьох перекладах (укр,рос,анг,нім і тд) немає цих слів які ви навели в 1 Ів.5. 7

Сонячник написав:
Бо три їх, що сьвідкують на небі: Отець, Слово і сьвятий Дух; і сї три - одно. (Куліш)
Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. (Огієнко)
7 Ибо три свидетельствуют на небе: Отец, Слово и Святый Дух; и Сии три суть едино. (російський)
7 For there are three that bear record in heaven, the Father, the Word, and the Holy Ghost: and these three are one.(англійський)
А чому не навели цитати з тих перекладів на які я послався(Хом,СМ)???
Сонячник написав:
Хоча справді, у деяких перекладах чомусь не включили ці слова.
Насправді тут проблема не в тому що в деякі не включили ці слова,а в тому що в деякі включили ці словаЧому?.Якщо не полінуватись то можна це дослідити.О,або тут на форумі є хлоп з села який користується якраз католицьким перекладом (Хом).Ці слова в цьому перекладі відсутні.Може він витратить трохи часу і дасть відповідь чому ці слова в цьому перекладі відсутні?Пане Серж я вас дуже прошу.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20360
UNREAD_POSTДодано: 03 лютого 2010, 19:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Цитата:
Дійсно важко про щось говорити коли немає чіткого уявлення.Вибач,то Бог- це три особи,Особа чи не три особи

Братик написав:
Дякую ссс, тепер я зрозумів, що ти мав на увазі кажучи, що я суперечу сам собі. В даведених вище моїх цитатах я писав, що Бог - це особа, а не просто слово, щоб підкреслити, що Бог є живий, а не якась матеріальна субстанція. Далі: Бог - триєдиний, а не три особи, тобто не три різні особи. Бог - триєдиний, тобто існує три особи.
"Братик" так Бог це Особа чи особи??Звідки тобі про це відомо?
Братик написав:
Нам важко зрозуміти це, бо ми сприймаємо це по людськи.

Насправді не важко ,бо про це говорив Ісус.Ів 17:3-"Життя ж вічне це те, щоб пізнали Тебе, єдиного Бога правдивого, та Ісуса Христа, що послав Ти Його."Отже Що має на увазі Ісус говорячи " щоб пізнали"?--по людськи чи якось по іншому?.Далі---скількох осіб каже Ісус треба пізнати??-одну, двох чи трьох?;Кого каже Ісус треба пізнати?-єдиного Бога правдивого.Кого він має на увазі?--Бога Отця,Бога Сина чи Бога Духа.??;та Ісуса Христа, що послав Ти Його-Зрозуміло ,тут він має на увазі себе, як окрему особу від єдиного Бога правдивого. Чи я помиляюсь?Будь ласка поясніть ,питання до всіх,адже вони стосуються віри у Таінственну Трійцю.Дякую.
Братик написав:
Чому Бога названо Словом я не знаю. Якщо можеш - спробуй пояснити. Можливо під Словом розуміється Дух Святий. не знаю...
Це тобі плюс,що чесно визнаєш.Але поки що я ,якщо можна ,не буду пояснювати,щоб не звинувачували як завжди,що СЄ НАВЯЗЧИВІ...




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20361
UNREAD_POSTДодано: 03 лютого 2010, 19:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
Діло в тому що ці 4 переклада в більшості користують майже всі люди.




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: jerelo | 03 лютого 2010, 23:15.
Причина: офтоп
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
20411
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2010, 08:11 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
ссс, з тебе буде досить, якщо пізнаєш Бога хоча б в одній особі.
1 Ів. 5:8 "І троє свідкують на землі: дух, і вода, і кров, і троє - в одно". Питання до всіх: про кого тут йдеться?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20531
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2010, 23:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Борис написав:



sss хочу дати Вам щиру пораду, дослідіть чи немав хто з Ваших близьких чи безпосередньо Ви кантокту з окультизмом, можливо в цьму відповідь. Якщо це так, то Ви знаєте до Кого потрібно звертатись і у чиїх зібраннях Вам допоможуть. Мені більше немає чого Вам сказати. Бувайте .
Дякую вам за пораду.Шкода що вам не вистачило терпіння.І не розумію до чого тут окультизм??!!Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20532
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2010, 00:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Leonidua написав:
Діло в тому що ці 4 переклада в більшості користують майже всі люди.
Це не аргумент..!




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
20534
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2010, 00:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
ссс, з тебе буде досить, якщо пізнаєш Бога хоча б в одній особі.
Дякую що ти це помітив.Для мене дійсно він є Одним і Єдиним Правдивим Богом.
Братик написав:
1 Ів. 5:8 "І троє свідкують на землі: дух, і вода, і кров, і троє - в одно". Питання до всіх: про кого тут йдеться?
Якщо питання до всіх,то і я можу поділитись своім баченням цього питання як СЄ.Отож --дух, і вода, і кров,свідкують і троє - в одно"(про одне і те саме-що «Ісус —це Син Божий»).Це видно з контексту.
Як дух, і вода, і кров свідчили про те, що «Ісус —Син Божий»??? Вода свідчила в тому розумінні, що, коли Ісус охрестився у воді, сам Бог схвалив його як свого Сина (Матв. 3:17). Ісусова кров (тобто життя, яке він віддав «як відповідний викуп за всіх») теж показала, що Ісус —Божий Син (1 Тим. 2:5, 6). А святий дух підтвердив, що Ісус є Божим Сином, коли зійшов на нього під час хрещення і наділив його силою «ходити по всьому краї, чинячи добро та зціляючи всіх, кого гнобив Диявол».Дякую ,я не навязую а лише відповідаю.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
20535
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2010, 00:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Бо три їх, що сьвідкують на небі: Отець, Слово і сьвятий Дух; і сї три - одно. (Куліш)
Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. (Огієнко)
Хоча справді, у деяких перекладах чомусь не включили ці слова.
Так ,наприклад в Хоменка(католицький),в якому є второканонічні книги і які католики вважають Богомнатхненими.Тож пани які користуєтися цим перекладом і відстоюєте другий канон:-Чому в цей переклад(Хом) не включили ці слова.-" на небі: Отець, Слово й Святий Дух,".???Допоможіть зрозуміти,якщо можете.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
20542
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2010, 07:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
sss написав:
Братик написав:
ссс, з тебе буде досить, якщо пізнаєш Бога хоча б в одній особі.
Дякую що ти це помітив.Для мене дійсно він є Одним і Єдиним Правдивим Богом.
Братик написав:
1 Ів. 5:8 "І троє свідкують на землі: дух, і вода, і кров, і троє - в одно". Питання до всіх: про кого тут йдеться?
Якщо питання до всіх,то і я можу поділитись своім баченням цього питання як СЄ.Отож --дух, і вода, і кров,свідкують і троє - в одно"(про одне і те саме-що «Ісус —це Син Божий»).Це видно з контексту.
Як дух, і вода, і кров свідчили про те, що «Ісус —Син Божий»??? Вода свідчила в тому розумінні, що, коли Ісус охрестився у воді, сам Бог схвалив його як свого Сина (Матв. 3:17). Ісусова кров (тобто життя, яке він віддав «як відповідний викуп за всіх») теж показала, що Ісус —Божий Син (1 Тим. 2:5, 6). А святий дух підтвердив, що Ісус є Божим Сином, коли зійшов на нього під час хрещення і наділив його силою «ходити по всьому краї, чинячи добро та зціляючи всіх, кого гнобив Диявол».Дякую ,я не навязую а лише відповідаю.

Цікава точка зору, але я особисто з цим не згоден. Як може свідчити вода, вона хіба уміє говорити? Або чим вода свідчить і як? Кров, яку Христос пролив на хресті, теж не може свідчити, що Христос - Син Божий, бо таку саму кров пролили і два розбійника. Ну і Святий Дух теж не міг свідчити на землі, бо Він свідчить на небі. Отож я думаю, що йдеться про Ісуса Христа, коли Він був на землі.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
20543
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2010, 07:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Там ще було питання, чому Бога названо Словом. В попередньому місці теж вжито "Слово", але вже замість Сина: Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. Тобто у попередій цитаті під Словом розуміється Син Божий, тобто Христос. В іншому місці написано, що Слово - це Бог: спочатку було слово, і слово було Бог. Отже йдеться не просто про слово, а про Слово Боже. А Слово Боже - це істина, воно всемогутнє. І сказав Бог - і сталось так. Від одного лише слова була створена Земля та все, що на ній. В іншому місці написано що Христос є істина. Отже, якщо Слово Боже є істина, а Істина - це Христос, то звідси випливає що Христос - є Слово. Що і потрібно було довести! :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
20544
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2010, 16:39 

Востаннє редаговано sss 10 лютого 2010, 16:55 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
-дух, і вода, і кров,свідкують і троє - в одно"(про одне і те саме-що «Ісус —це Син Божий»).Це видно з контексту.
Як дух, і вода, і кров свідчили про те, що «Ісус —Син Божий»??? Вода свідчила в тому розумінні, що, коли Ісус охрестився у воді, сам Бог схвалив його як свого Сина (Матв. 3:17). Ісусова кров (тобто життя, яке він віддав «як відповідний викуп за всіх») теж показала, що Ісус —Божий Син (1 Тим. 2:5, 6). А святий дух підтвердив, що Ісус є Божим Сином, коли зійшов на нього під час хрещення і наділив його силою «ходити по всьому краї, чинячи добро та зціляючи всіх, кого гнобив Диявол».Дякую ,я не навязую а лише відповідаю.

Братик написав:
Цікава точка зору, але я особисто з цим не згоден. Як може свідчити вода, вона хіба уміє говорити? Або чим вода свідчить і як? Кров, яку Христос пролив на хресті, теж не може свідчити,
Цікавий ти чоловік Братик,якщо так говориш.Подивімось у Писання:- Мт11:19-виправдалася мудрість своїми ділами.Пр8:1-Чи ж мудрість не кличе, і не подає свого голосу розум?Євр12:24-і до Посередника Нового Заповіту до Ісуса, і до покроплення крови, що краще промовляє, як Авелева.Тож як ти думаєш:- як мудрість виправдовується,кличе.??Як кров промовляє.??Хіба це можливо??Ти кажеш що ні ,але написано що так.Це тому ,що такі речі(вода, кров,мудрість,сила тощо) просто уособлюються іноді .

Братик написав:
Ну і Святий Дух теж не міг свідчити на землі, бо Він свідчить на небі.
Коли святий дух зійшов на Ісуса-то що цим було засвідченно??Що він Христос-Син Бога.Тож це також засвідчив і святий дух.Чи нетак??



«...»




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>