Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:57




Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Органна музика (mp3)
20324
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2010, 15:22 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 лютого 2010, 07:54
Написано: 3
Звідки: Warszawa
Органна музика на моєму сайті http://www.organ-music.net - можна завантажити mp3 за дармо. Польська музика (Adam z Wągrowca, Karol Hławiczka, Karol Kurpiński, Feliks Nowowiejski, Tabulatura Warszawska...), німецька музика (Johann Sebastian Bach, Johann Caspar Kerll, Justin Heinrich Knecht, Georg Muffat, August Gottfried Ritter...), французька музика (Cesar Franck, Louis-James-Alfred Lefebure-Wely...), англійська музика (William Byrd, Peter Philips, Henry Purcell, Thomas Thorley...), італійська музика (Luigi Cherubini, Giovanni Gabrieli, Domenico Zipoli...), музика Нідерландів (Abraham van den Kerckhoven...). З часом буде більш.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Органна музика (mp3)
20385
UNREAD_POSTДодано: 03 лютого 2010, 22:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
25 березня 2010, 02:00
Написано: 120
organist написав:
Органна музика на моєму сайті http://www.organ-music.net - можна завантажити mp3 за дармо. Польська музика (Adam z Wągrowca, Karol Hławiczka, Karol Kurpiński, Feliks Nowowiejski, Tabulatura Warszawska...), німецька музика (Johann Sebastian Bach, Johann Caspar Kerll, Justin Heinrich Knecht, Georg Muffat, August Gottfried Ritter...), французька музика (Cesar Franck, Louis-James-Alfred Lefebure-Wely...), англійська музика (William Byrd, Peter Philips, Henry Purcell, Thomas Thorley...), італійська музика (Luigi Cherubini, Giovanni Gabrieli, Domenico Zipoli...), музика Нідерландів (Abraham van den Kerckhoven...). З часом буде більш.

А що відносно порушення авторських прав? Чи не порушимо ми закон, якщо будемо у тебе качати ту музику? :-)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Органна музика (mp3)
20394
UNREAD_POSTДодано: 03 лютого 2010, 23:36 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 лютого 2010, 07:54
Написано: 3
Звідки: Warszawa
Tech написав:
organist написав:
Органна музика на моєму сайті http://www.organ-music.net - можна завантажити mp3 за дармо. Польська музика (Adam z Wągrowca, Karol Hławiczka, Karol Kurpiński, Feliks Nowowiejski, Tabulatura Warszawska...), німецька музика (Johann Sebastian Bach, Johann Caspar Kerll, Justin Heinrich Knecht, Georg Muffat, August Gottfried Ritter...), французька музика (Cesar Franck, Louis-James-Alfred Lefebure-Wely...), англійська музика (William Byrd, Peter Philips, Henry Purcell, Thomas Thorley...), італійська музика (Luigi Cherubini, Giovanni Gabrieli, Domenico Zipoli...), музика Нідерландів (Abraham van den Kerckhoven...). З часом буде більш.

А що відносно порушення авторських прав? Чи не порушимо ми закон, якщо будемо у тебе качати ту музику? :-)


Ні, будь ласка, качайте, для цього цей сайт і створен. Можете колись поклікати на рекламу, котра там заінсталюється протягом якогось тиждня. Отже я маю ліміт трансферу на сервері, інакш би й не просив :oops: :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Органна музика (mp3)
20397
UNREAD_POSTДодано: 03 лютого 2010, 23:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
25 березня 2010, 02:00
Написано: 120
organist написав:
Ні, будь ласка, качайте, для цього цей сайт і створен.

Ти впевнений? А ну зайди у відповідну тему, та розкажи про свій сайт, та звідки в тебе авторські дозволи на розповсюдження музики??
Ось тут: viewtopic.php?t=270&start=180

Цитата:
Можете колись поклікати на рекламу, котра там заінсталюється протягом якогось тиждня. Отже я маю ліміт трансферу на сервері, інакш би й не просив :oops: :)

Та купи вже нормальний хостінг без реклами, не так багато він вже і коштує :-)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Органна музика (mp3)
20399
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2010, 00:21 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 лютого 2010, 07:54
Написано: 3
Звідки: Warszawa
Tech написав:
organist написав:
Ні, будь ласка, качайте, для цього цей сайт і створен.

Ти впевнений? А ну зайди у відповідну тему, та розкажи про свій сайт, та звідки в тебе авторські дозволи на розповсюдження музики??
Ось тут: viewtopic.php?t=270&start=180

Так, очевидно. Це - мої записи самого себе, тому я й маю всі права. Читайте, там все написано :) Більшість композиторів померла ще до 1939/40 року, тому їх творчисть, що виконується з легально придбаних нот та записано приватно (ні на ліцензійних CD) - за згодою та волею виконавців є публичним маєтком. Щодо їнших авторів, які померли після 1939/40 - я маю письмовий дозвіл від родин на безкоштовне розповсюдження моїх записів їх творів у інтернеті. Тому вибачте, але своєї компетентності щодо проблеми авторських прав я під сумнів не піддам :)

Цитата:
Цитата:
Можете колись поклікати на рекламу, котра там заінсталюється протягом якогось тиждня. Отже я маю ліміт трансферу на сервері, інакш би й не просив :oops: :)

Та купи вже нормальний хостінг без реклами, не так багато він вже і коштує :-)

Багато-небагато, але я маю річний ліміт 3 ТВ і усе, що більш, мушу оплачувати окремо.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>