Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 квітня 2024, 03:39




Створити нову тему Відповісти  [ 99 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина: дух, душа, тіло
33874
UNREAD_POSTДодано: 02 грудня 2011, 20:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
Моліться, що б для Вас знайшлось хоча б місце на землі...
А то ви всі такі самовпевнені ;-D

Християнин повинен бути впевненим. Бо вііра наша й заключається у впевненості. Головне, щоб впевненість не була сліпою. Якраз впевність у тому, що кожен слуга Христовий буде на небі не самовпевневність, а істина, в яку лише потрібно повірити. Вище наводилось багато місць, які говорять зовсім інакше як свідки Єгови. Тому навіть по цьому можна вже зробити висновок, що свідківська наука - це лженаука.
Р.S. Я на землі уже живу. Тому хочу бути на небі. Якось не хочеться бути знов на землі всього-на-всього якихось тисячу років. :)




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина: дух, душа, тіло
33914
UNREAD_POSTДодано: 03 грудня 2011, 21:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Prawo написав:
Протестанте, якого духа Бог вдихнув людині? До якої думки схиляєтесь?

Від свого, тому людина вічна.
Prawo написав:
2. Куди потрапив Адам?

Не знаю, а ви?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина: дух, душа, тіло
33915
UNREAD_POSTДодано: 03 грудня 2011, 21:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
Моліться, що б для Вас знайшлось хоча б місце на землі

Фил.3:20 Життя ж наше на небесах, звідки ждемо й Спасителя, Господа Ісуса Христа

1Петр.1:4 на спадщину нетлінну й непорочну та нев'янучу, заховану в небі для вас

2Кор.5:1 Знаємо бо, коли земний мешкальний намет наш зруйнується, то маємо будівлю від Бога на небі, дім нерукотворний та вічний.

Кол.1:5 через надію, приготовану в небі для вас....

Кол.3:1-3 Отож, коли ви воскресли з Христом, то шукайте того, що вгорі, де сидить Христос по Божій правиці. 2 Думайте про те, що вгорі, а не про те, що на землі. 3 Бож ви вмерли, а життя ваше сховане в Бозі з Христом.

Еф.2:6 і разом із Ним воскресив, і разом із Ним посадив на небесних місцях у Христі Ісусі,

Євр.10:34 Ви бо страждали й з ув'язненими, і грабунок свого майна прийняли з потіхою, відаючи, що маєте в небі для себе майно неминуще та краще

Вiд Iвана 14 1 Нехай серце вам не тривожиться! Віруйте в Бога, і в Мене віруйте! 2 Багато осель у домі Мого Отця; а коли б то не так, то сказав би Я вам, що йду приготувати місце для вас? 3 А коли відійду й приготую вам місце, Я знову прийду й заберу вас до Себе, щоб де Я були й ви.


Отож, Ісус питає сЄ Вас 4 А куди Я йду дорогу ви знаєте.????




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина: дух, душа, тіло
33930
UNREAD_POSTДодано: 04 грудня 2011, 18:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Verum написав:
Моліться, що б для Вас знайшлось хоча б місце на землі

Фил.3:20 Життя ж наше на небесах, звідки ждемо й Спасителя, Господа Ісуса Христа

1Петр.1:4 на спадщину нетлінну й непорочну та нев'янучу, заховану в небі для вас

2Кор.5:1 Знаємо бо, коли земний мешкальний намет наш зруйнується, то маємо будівлю від Бога на небі, дім нерукотворний та вічний.

Кол.1:5 через надію, приготовану в небі для вас....

Кол.3:1-3 Отож, коли ви воскресли з Христом, то шукайте того, що вгорі, де сидить Христос по Божій правиці. 2 Думайте про те, що вгорі, а не про те, що на землі. 3 Бож ви вмерли, а життя ваше сховане в Бозі з Христом.

Еф.2:6 і разом із Ним воскресив, і разом із Ним посадив на небесних місцях у Христі Ісусі,

Євр.10:34 Ви бо страждали й з ув'язненими, і грабунок свого майна прийняли з потіхою, відаючи, що маєте в небі для себе майно неминуще та краще

Вiд Iвана 14 1 Нехай серце вам не тривожиться! Віруйте в Бога, і в Мене віруйте! 2 Багато осель у домі Мого Отця; а коли б то не так, то сказав би Я вам, що йду приготувати місце для вас? 3 А коли відійду й приготую вам місце, Я знову прийду й заберу вас до Себе, щоб де Я були й ви.


Отож, Ісус питає сЄ Вас 4 А куди Я йду дорогу ви знаєте.????
Нічого Ісус там не питає,а лише підтверджує що учні знають про це.Так само і це відомо сЄ.Тому ти не умнічай,а краще зверни увагу на ті місця на які ссилаються тут сЄ,зоокрема Мт5:5-" Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони."Очевидно що в тих віршах на які ти ссилаєшся мова йде про небо.Але чому ж ти не помічаєш цих слів(Мт5:5),тут же мова вже йде про землю,а це ж не небо куди пішов Ісус.Хіба ні Протестанте?.Отож розумнику відкрий нам , бідолашним сЄ, про яку все ж землю згадує тут Ісус??Та якщо усі ви підете туди на небо де Ісус,то хто ж за словами Ісуса успадкує землю???може то якась оппечатка чи помилкове сподівання Христа???Дуже прошу,очевидно тобі у цій темі розуму не бракує,коли ти слова Ісуса перефразовуєш в формі запитання до СЄ.Чекаю,твій друг ССС)))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина: дух, душа, тіло
33937
UNREAD_POSTДодано: 04 грудня 2011, 20:37 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Prawo написав:
Даю посилання де розглянуто думки про те, що таке дух http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%83%D1%85

Протестанте, якого духа Бог вдихнув людині? До якої думки схиляєтесь?

Протестант написав:
Від свого, тому людина вічна.

Мабуть, Ви думаєте, що я даю посилання бо не маю більше занять? Хоч перегляньте http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%83%D1%85, може таки зрозумієте, що Бог вдихнув людині не духа, а дихання життя.

Подивімось, що каже Біблія: «І створив Господь Бог людину з пороху земного. І дихання життя вдихнув у ніздрі її, і стала людина живою душею.»

Prawo написав:
2. Куди потрапив Адам?

Протестант написав:
Не знаю, а ви?

http://www.watchtower.org/k/bh/article_06.htm




http://hyacinthis.blogspot.com
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина: дух, душа, тіло
33938
UNREAD_POSTДодано: 04 грудня 2011, 21:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Нічого Ісус там не питає,а лише підтверджує що учні знають про це.

Звісно не питає, це я тебе спитався. Бо де буде Ісус, там будуть християни.

sss написав:
Тому ти не умнічай

Немає що сказати, то краще як завжди брехати і нападати.

sss написав:
а краще зверни увагу на ті місця на які ссилаються тут сЄ,зоокрема Мт5:5-" Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони.

Тобто. Ви на одному місці збудували доктрину, дааааа....

1. Якщо так, то тоді там будуть тільки смиренні.
2. Питання то про яку землю Ісус він мову. Та яка є на яку читали євреї Рим.4:13, чи нову, чи в тисячолітньому.

Слизько на такому вірші який не чітко говорить щоб будувати.


А я тобі навмисне навів багато місць, щоб ти зрозумів що в тих місцях чітко говориться, без сумніву що християни будуть на небі із Христос.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина: дух, душа, тіло
33939
UNREAD_POSTДодано: 04 грудня 2011, 21:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Prawo написав:
Prawo написав:
Даю посилання де розглянуто думки про те, що таке дух http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%83%D1%85

Протестанте, якого духа Бог вдихнув людині? До якої думки схиляєтесь?

Протестант написав:
Від свого, тому людина вічна.

Мабуть, Ви думаєте, що я даю посилання бо не маю більше занять? Хоч перегляньте http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%83%D1%85, може таки зрозумієте, що Бог вдихнув людині не духа, а дихання життя.


Та ж там написано: відокремлюваної від тіла, таємничого за природою, і приписуваного божественному походженню. Якщо Бог вічний, то значить аше походження вічне.

Цитата:
Подивімось, що каже Біблія: «І створив Господь Бог людину з пороху земного. І дихання життя вдихнув у ніздрі її, і стала людина живою душею.»

1. Створив тіло - окремо.
2. Вдихнув духа від себе. Зауважте у тварин так не було.
3. І утворилася душа.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина: дух, душа, тіло
33940
UNREAD_POSTДодано: 04 грудня 2011, 21:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Prawo написав:
Prawo написав:
2. Куди потрапив Адам?

Протестант написав:
Не знаю, а ви?

http://www.watchtower.org/k/bh/article_06.htm

Ви скинули цілу вашу доктрину, для чого? Я ж вам не скидаю силку на свою.

Ви задали питаня, я не знаю відповіді то прошу не зіскакувати, а дати відповідь " Куди потрапив Адам".

4
Усі ці релігійні вчення мають спільну ідею — що якась частина людини переживає смерть фізичного тіла. Майже всі релігії — які існували в минулому чи існують тепер — вчать, що ми якимось чином продовжуємо жити вічно і здатні бачити, чути й думати. Але як таке може бути? Всі наші чуття і думки пов’язані з роботою мозку. У час смерті мозок перестає працювати. Спогади, емоції і чуття не продовжують якимсь таємничим способом існувати самі по собі. Вони не переживають знищення нашого мозку.

Дивно :shock: перекресли 100% слова Христа Лук 16 розділ, багатий і Лазар все це мали.
Добре, по вашому:
1. Що відбувається із святими після смерті
2. Що відбувається із грішниками після смерті




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина: дух, душа, тіло
33951
UNREAD_POSTДодано: 05 грудня 2011, 09:43 

Востаннє редаговано Verum 05 грудня 2011, 10:15 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
а краще зверни увагу на ті місця на які ссилаються тут сЄ,зоокрема Мт5:5-" Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони.


1. Якщо так, то тоді там будуть тільки смиренні.


Звичайно, що тільки смиренні! Гордих не буде ні в небі, ні на землі!!!

Цитата:
Тобто. Ви на одному місці збудували доктрину, дааааа....

    Надійся на Господа й добре чини, землю замешкуй та правди дотримуй! (Пс.37:3)
    бо витяті будуть злочинці, а ті, хто вповає на Господа землю вспадкують! (Пс.37:9)
    а покірні вспадкують землю, і зарозкошують миром великим! (Пс.37:11)
    бо благословенні від Нього вспадкують землю, а прокляті від Нього понищені будуть!(Пс.37:22)
    Успадкують праведні землю, і повік будуть жити на ній. (Пс.37:29)
    А народ твій усі справедливі вони, землю вспадкують навіки, парость Моїх саджанців, чин Моїх рук на прославлення! (Iс.60:21)
    Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони. (Матв.5:5)
    Бо замешкають праведні землю, і невинні зостануться в ній, а безбожні з землі будуть вигублені, і повириваються з неї невірні! (Пр.2:21,22)




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина: дух, душа, тіло
33952
UNREAD_POSTДодано: 05 грудня 2011, 09:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Нічого Ісус там не питає,а лише підтверджує що учні знають про це.

Звісно не питає, це я тебе спитався. Бо де буде Ісус, там будуть християни.
Якби це було так,то Ісус би не говорив щей про землю.

sss написав:
Тому ти не умнічай

Цитата:
Немає що сказати, то краще як завжди брехати і нападати.
Це не напад,а відповідна реакція на твою риторику.

sss написав:
а краще зверни увагу на ті місця на які ссилаються тут сЄ,зоокрема Мт5:5-" Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони.

Цитата:
Тобто. Ви на одному місці збудували доктрину, дааааа....
Та не на одному,Протестанте.Тобі Право наводила і інші місця.Наприклад глянь в 37 Пс.Зоокрема в 29 вірші сказанно-"успадкують праведні землю та повік будуть жити на ній".Пр 2:21-"Бо замешкають праведні землю, і невинні зостануться в ній".і таких віршів багато.Але очевидно що ти не звертатимеш і на них увагу.Тому я тобі зіслався найперш на слова Христа,який для тебе по словах є Богом.Отож твій Бог каже що лагідні житимуть на землі.Чому ти не віриш йому??Бо про це згаданно лишень один раз???То хіба цього недостатньо??От і знову ти виявляєш те ким є наспраді,і ким для тебе є Христос.одна справа говорити а інша це виявляти на ділі.Як бачимо твої слова не відповідають твоїм ділам.Нажаль)))

Цитата:
1. Якщо так, то тоді там будуть тільки смиренні.
Дивись у Бт2,3;Пс11,25,37,65.Пр2,тощо.
Цитата:
2. Питання то про яку землю Ісус він мову. Та яка є на яку читали євреї Рим.4:13, чи нову, чи в тисячолітньому.

Слизько на такому вірші який не чітко говорить щоб будувати.
Слизько,хіба що для нетямущого.Я запитав тебе про це.Якщо не знаєш то так і напиши.тоді я тобі розкажу.

Цитата:
А я тобі навмисне навів багато місць, щоб ти зрозумів що в тих місцях чітко говориться, без сумніву що християни будуть на небі із Христос.
Друже,я тобі можу ще більше таких місця навести які говорять про небо.Але ж при цьому не слід закривати очі і на інші вірші які також говорять і про землю.І не слід при цьому виключати одне через інше.Хіба не розсудливіши прийти до висновку що просто для одних буде небо,а для інш земля???Це ж так просто Протестанте.Тож не закривай очі і на ті вірші які говорять про майбутнє життя на землі.Отож прислухайся і до слів Христа-"щасливі лагідні бо землю вспадкують вони")))




«Vat shrift,blifft»
0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина: дух, душа, тіло
33964
UNREAD_POSTДодано: 05 грудня 2011, 19:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Хіба не розсудливіши прийти до висновку що просто для одних буде небо,а для інш земля???

Напевно простіше. Ми, християни, - будемо на небі. а ви - свідки, на землі. :D

І ще як ти думаєш ці місця про землю не говорять про тисячолітнє царство.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина: дух, душа, тіло
33965
UNREAD_POSTДодано: 05 грудня 2011, 21:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Напевно простіше. Ми, християни, - будемо на небі. а ви - свідки, на землі. :D
Горе тим, що залишаться на цій землі, бо стихії, розпечені, рунуть, а земля та діла, що на ній, погорять... (2Петр.3:10) І на землю попадали зорі небесні... і кожна гора, і кожен острів порушилися з своїх місць...
І земні царі, і вельможі та тисячники, і багаті та сильні, і кожен раб та кожен вільний, поховались у печери та в скелі гірські, та й кажуть до гір та до скель: Поспадайте на нас, і позакривайте ви нас від лиця Того, Хто сидить на престолі, і від гніву Агнця!... Бо прийшов це великий день гніву Його, і хто встояти може?
(Об.6:13-17)
І в ті дні люди смерти шукатимуть, та не знайдуть її! Померти вони захотять, та втече від них смерть!... (Об.9:6)
Так, бо каже Христос: Небо й земля проминуться, але не минуться слова Мої! (Лук.21:33)
Але за Його обітницею ми дожидаємо неба нового й нової землі, що правда на них пробуває. (2Петр.3:13)
То хто вспадкує нову землю? Лише ті, хто скарби складає на небі. Складайте ж собі скарби на небі, де ні міль, ні іржа їх не нищить, і де злодії до них не підкопуються та не крадуть. Бо де скарб твій, там буде й серце твоє!

Цікаво, а ви, свідки, де збираєте свої скарби? На небі чи на землі?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина: дух, душа, тіло
33978
UNREAD_POSTДодано: 06 грудня 2011, 10:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Хіба не розсудливіши прийти до висновку що просто для одних буде небо,а для інш земля???

Напевно простіше. Ми, християни, - будемо на небі. а ви - свідки, на землі. :D
Цікаво,а з чого ти смієшся??З власного незнання чи то невірства Божому Слову???Чудак ти Протестанте.Розумію твою таку реакцію,а що тобі ще залишається як не отак сміятись.Ти ж навіть не можеш прокоментувати по сутті тих слів на які ми ссилаємось,зоокрема слова твого бога про життя на землі!!

Цитата:
І ще як ти думаєш ці місця про землю не говорять про тисячолітнє царство.
Ні я так недумаю,бо ти питаєш про те чого зовсім не тямиш.Суцільний каламбур з двома відсіками в шеолі-пекло та рай,з двома пеклами-ад та озеро огняне.Ще тут тисячолітне царство згадуєш,мабуть зовсім не розумієш його сутті та мети.Чи я помиляюсь.А ну і тут пофантазуй щодо цього.Що таке оте тисячолітне цартсво,яка його мета та зміст.Чому воно тисячолітне,чому царство??Питаю аби дати тобі можливість оправдати своє славне імя)))) :) Тож давай)))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина: дух, душа, тіло
33981
UNREAD_POSTДодано: 06 грудня 2011, 10:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Протестант написав:
Напевно простіше. Ми, християни, - будемо на небі. а ви - свідки, на землі. :D
Горе тим, що залишаться на цій землі, бо стихії, розпечені, рунуть, а земля та діла, що на ній, погорять... (2Петр.3:10) І на землю попадали зорі небесні... і кожна гора, і кожен острів порушилися з своїх місць...
І земні царі, і вельможі та тисячники, і багаті та сильні, і кожен раб та кожен вільний, поховались у печери та в скелі гірські, та й кажуть до гір та до скель: Поспадайте на нас, і позакривайте ви нас від лиця Того, Хто сидить на престолі, і від гніву Агнця!... Бо прийшов це великий день гніву Його, і хто встояти може?
(Об.6:13-17)
І в ті дні люди смерти шукатимуть, та не знайдуть її! Померти вони захотять, та втече від них смерть!... (Об.9:6)
Так, бо каже Христос: Небо й земля проминуться, але не минуться слова Мої! (Лук.21:33)
Але за Його обітницею ми дожидаємо неба нового й нової землі, що правда на них пробуває. (2Петр.3:13)
То хто вспадкує нову землю? Лише ті, хто скарби складає на небі. Складайте ж собі скарби на небі, де ні міль, ні іржа їх не нищить, і де злодії до них не підкопуються та не крадуть. Бо де скарб твій, там буде й серце твоє!

Цікаво, а ви, свідки, де збираєте свої скарби? На небі чи на землі?
Нам уже відомо що тобі Сонячнику непоганно виходить цитувати вірші Писання.Було б ще добре коли б ти їх пояснював,та хоч якось коментував спростовуючи ті на які ссилаємось ми.А так ти виглядаєш дуже дивакувату.Зрозумій,перш ніж пипустити щось своє слід заперечити моє.Очевиднео ,що тобі це невдається.Тож якщо я помиляюсь,то переконай мене у зворотньому.А щодо скарбів,то спробуй пояснити як це складати скарби на небі,та яке це має відношення до життя на небі чи на землі??От тоді я зрозуміючи тебе ,дам вам панове відповідь.Тож чекаю))))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина: дух, душа, тіло
33984
UNREAD_POSTДодано: 06 грудня 2011, 11:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ти ж навіть не можеш прокоментувати по сутті тих слів на які ми ссилаємось,зоокрема слова твого бога про життя на землі!!

Покрайні мірі я не сплітаю що небуть як ти, і ти теж не пояснив того що Н.З. чітко говорить що всі християни будуть на небі.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 99 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>