Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:57




Створити нову тему Відповісти  [ 28 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Землетрус в Гаїті: українці врятовані!
19883
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2010, 03:08 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
Землетрус в Гаїті: українці врятовані!
У редакцію "Джерело" надійшло свідчення брата з української групи місіонерів, які стали очевидцями трагедії в Гаїті.
Багато віруючих в Гаїті загинули в результаті землетрусу. Всі наші земляки повернулися додому неушкодженими.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Землетрус в Гаїті: українці врятовані!
19917
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2010, 21:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
В українських новинах передавали, що 17 українців були перекинуті на Багамські острови.
На скільки я зрозумів, там українців було більше, але багато з них були громадянами США.

Дякувати Богу, що Він чудом врятував тих, хто надію покладає на Бога!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Землетрус в Гаїті: українці врятовані!
19929
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2010, 06:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
По американському ТБ показували трьох братів з групи "Жатва", які вижили на місці землетрусу. Вони теж українці. Хочуть їхати знову в Гаїті помагати потерпілим.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Землетрус в Гаїті: українці врятовані!
19940
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2010, 11:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Так всього їх було десь 49 чоловік місіонерів. Дехто з учасників нашого форуму також збирався їхати на Гаїті, але Бог в останній момент зберіг і не дозволив поїхати.
Але й тих, хто поїхав, також всіх до одного зберіг. Бог дуже по різному захищає своїх дітей.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Землетрус в Гаїті: українці врятовані!
19947
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2010, 23:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
Усіх українських місіонерів з Сполучених Штатів було 51 чоловік. Це був збірний місіонерський гурт з декількох штатів. До речі такі подорожі організовувалися українськими церквами США вже на протязі багатьох років.
З свідчень молоді, можна справді подякувати Господу за охорону та милість.
Декілька братів купивши необхідні речі вийшли з великого магазину і в цей момент почалася стихія, яка повністю зруйнувала цю будівлю. Під бетонними плитам загинули десятки людей. Також цікаво, як Господь показує свою турботу. Добравшись до зруйнованого аеропорту, молодь не мала ніякої уяви, що буде далі. Але до них підійшой якийсь чоловік, здається з Ірландії, і запропонував на чартерному літаку перевезти усіх на Багамські острови. Побачивши нерішучість молодих людей, цей чоловік сказав, що на роздуми у них є тільки дві хвилини. І коли усі погодилися, цей добродій організував переліт. А там на них вже чекали представники Американської Амбасади.

Це, що пережили ці молоді люди, послужить великим уроком для них на все життя.
Слава Господу.




Радіопрограма "Вірю і Знаю"
Щосуботи о 22:45 по Першому Каналі Українського Радіо
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Землетрус в Гаїті: українці врятовані!
19948
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2010, 23:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
Не, помітив, що хтось з очевидців вже написав про ці події. Свій попередній допис я робив після особистої розмови з пастором однієї з церков, члени якої були в цій подорожі. Отже не знаю точно про кількість місіонерів (49 чи 51). А також, не знаю чи на роздуми було дано 3 хвилини чи 2. :)
Але зрештою це вже не є так важливо.




Радіопрограма "Вірю і Знаю"
Щосуботи о 22:45 по Першому Каналі Українського Радіо
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Землетрус в Гаїті: українці врятовані!
19949
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2010, 00:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Святославе, я думаю, що може варто взяти інтерв'ю у тих очевидців, та передати по українському радіо.

У нас по новинах про це нічого не кажуть, а новина справді чудова і вартує того, щоб наші люди почули та віддали хвалу Богу!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Землетрус в Гаїті: українці врятовані!
19952
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2010, 06:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Нещодавно один відомий телевидучий християнського каналу сказав, що землетрус в Гаїті - це кара Божа, чим викликав бурю емоцій та обурення. Цікаво, а як щодо цього думають учасники форуму?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Землетрус в Гаїті: українці врятовані!
19958
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2010, 13:58 

Востаннє редаговано Сонячник 22 січня 2010, 16:01 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я думаю, що Бог допустив це. Оскільки там вже проповідувалося Євангеліє, а мабуть було багато тих, хто відкинув добру вістку. Тому й багато людей загинули. Це одне.
А друге, це мабуть для того, щоб усі інші люди задумалися над своїм життям і покаялися. Крім того, це свідчить нам про те, що світ наближається до кінця: ...будуть землетруси місцями, буде голод. Це початок терпінь породільних. (Марк 13:8)

P.S.: Днями пройшов землетрус ще й в Греції... :(




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Землетрус в Гаїті: українці врятовані!
19963
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2010, 15:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
це свідчить нам про те, що світ наближається до кінця: ...будуть землетруси місцями, буде голод. Це початок терпінь породільних. (Марк 13:8)

Так, але так само написано, що в останні дні люди будуть жорстокими, сріблолюбними, ненависниками добра і таке інше. Тобто, говорити що Бог допустив землетрус для того, щоб виповнилося пророцтво некоректно.
Цитата:
Оскільки там вже проповідувалося Євангеліє, а мабуть було багато тих, хто відкинув добру вістку. Тому й багато людей загинули

А чому тоді Бог допускає голод, війни, несправедливість у таких країнах, де про Євангеліє взагалі люди не чули? Взяти хоча б теперішній Афганістан, чи колишні кровожадні нехристиянські країни, не панували жорстокість та ненавість? Бог і раніше карав народи, царів, які поступали жорстоко. Тобто причина не у відкиданні Євангелія, а у нечестивому способі життя. Наприклад, Японія хоч і відкинула Христа, але там в більшій мірі дотримуються Божих заповідів ніж, скажімо, в сусідньому Китаї. Тому й рівень розвитку "на ліцо".
Гаїті вважається найбіднішою країною у світі, хоча за природніми умовами проживання є значно придатнішою, ніж промерзла Норвегія. Але живуть вони в бідності по своїй вині. Гаїтяни - напрочуд ліниві люди. Можливо Бог їх встряхнув, щоб пробудити від сну? Крім того, в Гаїті дуже багато бандитів, вони там фактично почувають себе безкарно.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Землетрус в Гаїті: українці врятовані!
19967
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2010, 17:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
я думаю, що може варто взяти інтервью у тих очевидців, та передати по українському радіо.

У нас по новинах про це нічого не кажуть, а новина справді чудова і вартує того, щоб наші люди почули та віддали хвалу Богу!



Чудова ідея! Можливо щось і вийде. Потрібно тільки знайти місіонерів, які б могли про це засвідчити у потрібному форматі. Щоб було прийнятливо для середнього украінського слухача. Щось спробуємо.




Радіопрограма "Вірю і Знаю"
Щосуботи о 22:45 по Першому Каналі Українського Радіо
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Землетрус в Гаїті: українці врятовані!
19968
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2010, 19:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Братик написав:
Нещодавно один відомий телевидучий християнського каналу сказав, що землетрус в Гаїті - це кара Божа, чим викликав бурю емоцій та обурення. Цікаво, а як щодо цього думають учасники форуму?


те що Робертсон сказав? То останеться на його совісті. Коли в Китаї землетрус був то я не пригадую щоб і там так само говорили.

Такими методами вже залякують людей. :shock:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Землетрус в Гаїті: українці врятовані!
19973
UNREAD_POSTДодано: 23 січня 2010, 00:39 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
03 березня 2012, 21:48
Написано: 154
Звідки: зі Львова
Так, я була в Гаїті на початку 2006 року з групою місіонерів. Ми добудовували Церкву в одному їз сіл.
Я планувала поїхати і в цей раз, ... я і ще двоє моїх друзів. Мене МАМА не впустила! Звучить смішно, але насправді так і було, видно мамине серце відчувало!
Для данного проекту вони планували набрати групу 50 чоловік. Коли мої друзі збирались купляти авіа квитки, я получила і-мейл, що вже набрали групу швидше ніж розраховували. Тому і моїм друзям не вдалось полетіти в Гаїті.
Вечером коли відбувся землетрус, мені подзвонив наш керівник молоді і повідомив про трагедію. Ми не знали що думати. ... Ми думали про тих місіонерів які покинули свої сім"ї, свої затишні дома і надійні машини та відправились допомагати іншим нужденним. Вони проживали в домах, яких не назвеш домами, їли те що приготовили з концерв (можливо на вогнещі), всі ці дні будували Церкву... переживали незручності, небеспечні ситуації і в ной же час і Божі благословіння. І вкінці їхнього перебування - землетрус! Я думала в той час: як Бог мене зберіг від цього! Від знайомих, я дізналась що ніхто з них непостраждав. Їх чудом зберіг Бог! Вся команда була розділена на групи і перебували вони в різних кутках Порт-о-Принс. Але Бог чудово захистив кожного із них. Захистив Бог і мене - я не полетіла в Гаїті. А якби полетіла? Я думаю ті що пережили це на собі, відчувають велику радість, що Бог сильний зберегти в різних ситуаціях! Слава Богу за все!




Tak!
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Землетрус в Гаїті: українці врятовані!
20039
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2010, 09:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
З нашої церкви їздили двоє людей і серед тих людей якраз був фотограф зараз дам силку там всі фото цієї поїздки
http://www.perfectouchphoto.com/




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Землетрус в Гаїті: українці врятовані!
20050
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2010, 15:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Leonidua написав:
З нашої церкви їздили двоє людей і серед тих людей якраз був фотограф зараз дам силку там всі фото цієї поїздки
http://www.perfectouchphoto.com/


з якого міста церква?

Дякую за лінк на фото.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 28 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>