Джерело
http://forum.jerelo.info/

Кемп
http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=90
Сторінка 1 з 2

JesusFreak [ 18 травня 2006, 15:55 ]  Кемп

Я хотіла запитати, чи знає хто про кемп, який відбудеться в Липні на Україні? Це xристиянський кемп на десї 2000 молоді. Коли xто має яку інформацію, то будь ласка відпишіть. Дякую.

Тарас [ 20 травня 2006, 15:31 ]  

Я не радив би їхтати тобі на той кемп. Я там один раз був.

Сонячник [ 20 травня 2006, 16:00 ]  

А кемп - це що? Розважальний християнський табір? Я теж бував на таких... більше не хочу :(

Winslet [ 20 травня 2006, 16:15 ]  

Ну, звісно, якщо людина дуже балакуча, з непоганими організаторськими здібностями, то їй там буде веселіше, ніж іншим ;) (моя думка) Краще, мені здається, коли народу мало...

Сонячник [ 20 травня 2006, 16:31 ]  

Winslet написав:
Ну, звісно, якщо людина дуже балакуча, з непоганими організаторськими здібностями, то їй там буде веселіше, ніж іншим ;) (моя думка) Краще, мені здається, коли народу мало...

Воно то так, Winslet! Але як Бог дивиться на подібні розваги взагалі?
А чи мало, чи багато народу - думаю, значення нема...

Хоча у тих кемпів є і позитивна сторона: можна поспілкуватися з християнами з різних регіонів, познайомитися... Просто, якщо вже їхати на подібні збіговиська - треба пильнувати за собою і не брати поганого прикладу з інших християн чи пасторів!

Тарас [ 20 травня 2006, 16:40 ]  

Треба ще задатись питанням, чого там більше чи доброго чи поганого. Чи те збудування яке я можливо отримаю не зруйнується тут же негативними речами? Скажімо мені важко сприймати таке: на служінні говориться деколи й добре, але зразу ж після того можна бачити такі речі, що задаєшся питанням: чи ці люди взагалі віруючі? Більшість з нас говорити гарні фрази за багато років вже навчились! (з біллю це пишу)

lightchild [ 25 травня 2006, 11:51 ]  

Тарасе, Сонячнику, а ви можете сказати, що саме ви бачите поганого у таких таборах, що саме там поганого відбувається?
Бо я ніколи не був.

Тарас [ 25 травня 2006, 12:21 ]  

Я напишу свої бачення. Мені здається, що там більшість молоді приїзждає не для того, щоб мати християнське спілкування, одержати збудування, а для того, щоб позустрічатись ноччю з братами чи сестрами. Після зібрання скажемо бавляться в третього лишнього з ремнем. Той хто доганяє б’є того кого догнав ремнем.("гра що дуже личить християнам"). На даний момент молодь хоче духовних проявів, але не хоче свято жити для того, щоб вони були, тому дуже багато є лже проявів, штучної "Дії Божої". Проповідники вживають дуже багато анекдотів, що взагалі не по євангелії (вони проповідники чи клоуни або гумористи?). Під час молитов поклдають руки майже всі охочі, не розуміючи можливих наслідків від такої дії.

Сонячник [ 25 травня 2006, 13:33 ]  

lightchild написав:
Тарасе, Сонячнику, а ви можете сказати, що саме ви бачите поганого у таких таборах, що саме там поганого відбувається?
Бо я ніколи не був.

Оце все, що Тарас перелічив, та всякої іншої непристойності. Але головна небезпека в тім, що ці табори призначені для розпущення молодих християн. А молоді неутверджені християни, які побувають у таких таборах, де вперше зустрічаються із "християнською вседозволенністю", потім ідуть в світ, а іноді намагаються звести й інших.

JesusFreak [ 25 травня 2006, 15:54 ]  

Моя думка що навіт коли ти в церкви ідеш то не всі ідут щоб послухаті слово Боже, деяка молод іде щоб з друзями зустрітіся а деяка щоб по общатися таксамо на кемп це все залежит від твого духовного стану. Коли ти з Богом в тісному звязку ті на кемпі не будеш по ночам ходити або іграті не христианскі ігрі...це моя димка можливо я не права?

Сонячник [ 25 травня 2006, 16:36 ]  

JesusFreak написав:
Коли ти з Богом в тісному звязку ти на кемпі не будеш по ночам ходити або грати не християнські ігри...це моя думка можливо я не права?

Можливо, права. Я сам був не раз на таких кемпах. Але коли ти з Богом у тісному зв'язку, то тобі буде там важко дивитися на те безчестя, яке як правило буває там. Поїхати звичайно можна, але просто треба розуміти, що там мало християн, які знають Бога. В тому числі часто самі організатори та проповідники показують далеко не християнський приклад. Тому якщо ти знаєш Писання і утверджена в Христі, то тобі шкоди воно не принесе. Хочеш - їдь!
Я теж колись дуже хотів побувати на такому християнському відпочинку - мої батьки не радили, але мама сказала так: якщо хочеш, поїдь подивися, щоб сам переконався, що воно таке. Я там побував, побачив все це, більше не хочу.
Хотя мені здається, що сама мета тих кемпів - розбещити неутверджену молодь!

JesusFreak [ 25 травня 2006, 17:10 ]  

Я відлітаю до Украіні В червні з товаришами та мені порадили провести час деякій на кемпі, так я рішіла запитаті в кого які враженя....дуже дякую за пораді. . . колі вернуся обовязково повідомлю як пройшло.

Братик [ 25 травня 2006, 18:47 ]  

До Джізес Фрік:
Чи буваєш ти на християнських кемпах що проводяться щоліта та щозими в Пенсилванії?
По доброму тобі заздрю, що ти їдеш на Україну. Май там гарний час! :)

JesusFreak [ 25 травня 2006, 20:56 ]  

Наша молод там буває але я ще можливості немала, але надіюс буду мати. А ти з якої церкви в МА?

Taj [ 26 травня 2006, 17:41 ]  

Тарас, та й інші дуже точно описали те, що відбувається у цих християнських таборах, які проходять під егідою Паночка, бо я не раз бував на них, все сподівався, що може таки цього разу буде краще. :? Ну, я не хочу сказати, що хтось спеціально це організовує, що молодь ввести у якусь лженауку, єресь (а може і спеціально, хто ж його зна), але на цих, так званих, всеукраїнських зїздах молоді постійно і наполегливо розповсюджують чуже, західне вчення :twisted: .
Були й хороші проповіді, наприклад, Олександра Шевченка, але як виняток. Думаю, що краще його проповіді слухати по касеті, аніж їхати заради цього на той кемп.
Але все це стосується саме всеукраїнських зїздів молоді під егідою Паночка!!!
А на обласному рівні такі табори все ж досить не погано проходять. Наприклад, я чув хороші відгуки про щорічний табір в Карпатах, який організовують баптисти (на рівні Львівської обл), непогані табори теж у Карпатах організовував у Львівській обл. Руслан Максимів. То я думаю, що дуже узагальнювати не варто.

Але ж JesusFreak питалася, де той табір має бути, а ніхто так і не відповів. Може вона і знає, але цього разу всеукраїнський зїзд буде у Житомирській обл, с. Малин з 2 по 10 липня.
Якщо всі пишуть, що вже були і більше не хочуть, то хай таки поїде людина, подивиться. І хай Господь тебе береже!!!
:wink:

Сторінка 1 з 2 Часовий пояс UTC + 2 годин