Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:53




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15480
UNREAD_POSTДодано: 10 червня 2008, 18:02 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
невідомий написав:
Ти що разом із пашою Сина Божого називаєш Самим Богом Отцем (Творцем)?
За Ягве я знаю! Но які гарантії, що це слово звучало саме так?

Та ніяких гарантій. Бо яка то різниця як воно звучало. Важливо суть його збагнути.
Та не паша говорить, шо Син Божий є Творець, а вся Біблія. У тому і є таємниця єдиної Трійці, коли Син, Отець і Дух Святий є одночасно різними особами і Єдиною цілою сутністю, яка й зветься - Творець.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15482
UNREAD_POSTДодано: 10 червня 2008, 18:11 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
О тепер ти хоть шось та розумне сказав!
Правильно - головне суть і збагнути. От я і у пошуках цієї суті.

- Существует ли на свете Бог?
- Бог не может быть на свете, Бог - это и есть свет. Нет Бога в человеке, но человек в Боге есть.

- Существует ли рай и ад?
- Рай и ад - это разные стороны жизни без тела. Если умерший нужен живым - это рай.




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15483
UNREAD_POSTДодано: 10 червня 2008, 19:04 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
невідомий написав:
Тоді ти ніякий не християнин! Ти язичник.

справжній Християн:
-визнає трійцю (Отець, Син і Дух Святий)
-визнає що Ісус дійсно воскрес
-визнає що Ісус син божий, а не сам Бог
-живе по вченню Христа і 10 заповідях Міосея, та ін.
-визнає, що у парадигмі еволюції і у самій історії - є суттєві помилки
-християнин шукає істину!
-вірить тільки дійсно перевіреним твердженням, а не гіптеза і слухам та забобонам
-вірить у Бога, а не у гроші!

Ти прям новий апостол! :lol:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15484
UNREAD_POSTДодано: 10 червня 2008, 19:07 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
невідомий написав:
Ти непоняв я говорив не Єгова, а Тегова, і нетереба мене віносити до тих сектантів!
А ти прочитав далі? Господь, потім вже згадується як ангели, а потім зовсім як мужі.
Тегова - це я дав розшифровку, хто такі це були - ангели які себе називають Тегова, но у оригіналі дійсно писалось Тегова, а вже пізніше було змінено Господь, причому помилково, навіщо називати ангелів - Господь?

Читаю і щось неможу зрозуміти хто тобі розказав такі байки! А ти бідака повірив.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15485
UNREAD_POSTДодано: 10 червня 2008, 19:12 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
невідомий написав:
За Ягве я знаю! Но які гарантії, що це слово звучало саме так?

Це слово взагалі не вимовлялося, це були 3 приголосні букви, до яких в майбутньому було додано мазоретами голосні для читання. Ніхто не вживав цього слова, а тим більше не казав, що воно є Божим іменем.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15492
UNREAD_POSTДодано: 11 червня 2008, 20:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
паша написав:
Це слово взагалі не вимовлялося, це були 3 приголосні букви, до яких в майбутньому було додано мазоретами голосні для читання. Ніхто не вживав цього слова, а тим більше не казав, що воно є Божим іменем.

Це - правда. Євреї не називали, не вимовляли ЙГВ, і добавили голосні вже у мазоретському перекладі, коли добавили і поділ Біблії на розділи і вірші.
Щодо імені Божого - я не зовсім згідний, бо це слово однозначно вказувало на Творця, Єдиного Бога. А це і є властивість імені, призначення імені. Отже, це також є імя. Єдина відмінність полягає в тому, що імена людини призначені для того, щоби її кликали за цим іменем, зверталися до неї по імені.
А ось ЙГВ призначене виключно для ідентифікації Творця як Єдиного, Вічносущого Бога. А не для того, щоби звертатися до Бога за цим іменем (як це стверджують так звані свідки єгови).
А на невідомого звертати увагу не варто. Він каже, що шукає істину, а сам наповнений такою нісенітницею, яку взагалі здоровий глузд не здатний переварити. Але саме таким чином діють всілякі так екстрасенси і гіпнотизери, одним словом, служителі сатани. Вони намагаються загрузити людський розум всілякими нісенітницями, які розум взагалі не здатний усвідомити. Для цього використовується цілий арсенал наукоподібних термінів (які насправді до науки жодного відношення не мають), які мають справити на не зовсім обізнану людину враження, що перед нею дуже вчена людина.
Тоді в людини вимикається аналітична свідомість (цьому сприяє навіть декілька зовсім не зрозумілих для неї термінів) і вона все далі сказане сприймає на віру без критичного аналізу. Це - класичні прийоми маніпуляції, які широко використовують маги, гіпнотизери тощо.
Ще один прийом - це загрузити багатьма підряд дописами, які також жодна людина не здатна осилити чи проаналізувати. Для чого ж тоді така атака потрібна? Все для того ж, щоби спочатку загрузити людину нісенітницями, а потім проводити пропаганду якогось вчення невідомого походження.
Оскільки дописи невідомого досять ознаки психологічного насильства, я би радив адміністрації видалити ці дописи, чи перенести у розділ "Моє Я" для подальшого аналізу психологічних маніпуляцій, якими сьогодні чимало діячів намагаються керувати свідомістю людей.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15496
UNREAD_POSTДодано: 12 червня 2008, 10:16 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Тут я почитав, чесно я не обіжаюсь, мені вже приходилось спілкуватись із такими людьми як ти, і це вже не перший сайт, де мені погрожували, грозились баном і видаленням всіх повідомлень, але я впевнений що моє діло вірне, і автором своїх ідей є я сам, і прийшов такого висновку про твоє відношення:
-Неуважаючи думки інших ти в першу чергу - неуважаєш самого себе
-Ти говориш що ти все знаєш "Мудр - кто знает нужное, а не многое"
-Ти Возвишуєшся "Хто Возвишується той принизиться
Хто принижується той возвиситься"
-"Непіднімай меч бо від меча і загинеш"
-Ще ніразу політика не привела до добра
-They have eyes but they do not see-ears, and they do not hear...

І взагалі мені краще було би прореагувати так "Своё мнение я отавлю при себе! Не суди и не судим будешь, а как судишь так и тебя будут судить!"
Я живу за вченням Хреста і законами Творця-Сотворителя.




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15497
UNREAD_POSTДодано: 12 червня 2008, 11:30 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
невідомий написав:
і автором своїх ідей є я сам, і прийшов такого висновку про твоє відношення:
-Неуважаючи думки інших ти в першу чергу - неуважаєш самого себе
-Ти говориш що ти все знаєш "Мудр - кто знает нужное, а не многое"
-Ти Возвишуєшся "Хто Возвишується той принизиться
Хто принижується той возвиситься"
-"Непіднімай меч бо від меча і загинеш"
-Ще ніразу політика не привела до добра
-They have eyes but they do not see-ears, and they do not hear...

І взагалі мені краще було би прореагувати так "Своё мнение я отавлю при себе! Не суди и не судим будешь, а как судишь так и тебя будут судить!"
Я живу за вченням Хреста і законами Творця-Сотворителя.

Таких ідей ти не є особистим автором. Я чомусь впевнений, що ти належиш до якоїсь тоталітарної секти. Чи я помиляюсь?
-Поважати думку інших можна, якщо ця думка є розумна і логічна, тоді її можна навіть прийняти, але про твої думки такого я не можу сказати. :(
-Перше враження з твоїх дописів, що ти знаєш багато, але не того що потрібно. Кажеш, що живеш за вченням Христа, а насправді провадиш якусь свою незрозумілу, нелогічну, сказав би навіть фантастичну (міфічну) науку. Викривляєш ту Добру Новину, що приніс Христос. Кидаєш цитати, а не розумієш суті.
І навіщо писати англійською, ці самі слова можна було б написати українською. Ми могли б всі писати якоюсь іншою мовою, але чи є в цьому потреба.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15498
UNREAD_POSTДодано: 12 червня 2008, 12:00 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Я чи є потреба перекладати всі цитати на одну мову?
Я сам власник своїх ідей, якби ще хтось мав би такі ідеї, то дав би про себе знати.
Я не нележу ні до яких сект, і сам таких різних сектантів терпіти неможу, у нас в Україні нажаль до всяких сектантів лояльні, (а от наприклад щось би ти у Ірані сказав, щось до місцевого, що його віра неправильна або образив його пророка, то він би тобі віддтяв язик, чи би ввозив у Іран спиртне чи кусочок сала - то за теке у тій країні можуть посадити. Нажаль...а законів би непомішало, щоб не називали Ісуса Творцем всесвіту. Мусульмани навіть визнають Ісуса пророком і називають святий Ісси, вони також визнають навіть Марію, що тільки можна не побачити поїздивши по різних країнах)
Якщо ви нерозумієте моїх ідей - то непотрібно обзивати мене, незивати нелогічним, фантастичним чи будь-яким іншим. А просто сказати я нерозумію. І я нікого і нічого навіть і незбираюсь переконувати, я просто нелюблю коли пишуть неправду, тому і відписую.
Я не писав що я знаю багато, але я знаю те що мені необхідно, щоб шукати істину.
"Мудр - кто знает нужное, а не многое"
І непотрібно перекручувати мої слова.

Не вже ти впевнений на 100% що на світі все ти знаєш, і думаєш що ти самий розумний, а інші недотепи?




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15499
UNREAD_POSTДодано: 12 червня 2008, 19:45 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
невідомий написав:
Я чи є потреба перекладати всі цитати на одну мову?
Я сам власник своїх ідей, якби ще хтось мав би такі ідеї, то дав би про себе знати.
Я не нележу ні до яких сект, і сам таких різних сектантів терпіти неможу, у нас в Україні нажаль до всяких сектантів лояльні, (а от наприклад щось би ти у Ірані сказав, щось до місцевого, що його віра неправильна або образив його пророка, то він би тобі віддтяв язик, чи би ввозив у Іран спиртне чи кусочок сала - то за теке у тій країні можуть посадити. Нажаль...а законів би непомішало, щоб не називали Ісуса Творцем всесвіту. Мусульмани навіть визнають Ісуса пророком і називають святий Ісси, вони також визнають навіть Марію, що тільки можна не побачити поїздивши по різних країнах)
Якщо ви нерозумієте моїх ідей - то непотрібно обзивати мене, незивати нелогічним, фантастичним чи будь-яким іншим. А просто сказати я нерозумію. І я нікого і нічого навіть і незбираюсь переконувати, я просто нелюблю коли пишуть неправду, тому і відписую.
Я не писав що я знаю багато, але я знаю те що мені необхідно, щоб шукати істину.
"Мудр - кто знает нужное, а не многое"
І непотрібно перекручувати мої слова.

Не вже ти впевнений на 100% що на світі все ти знаєш, і думаєш що ти самий розумний, а інші недотепи?

- А чи є потреба писати цитати різними мовами?
- Тепер я трохи зрозумів твою політику: ти мішаєш східні вірування з християнством і робиш венігрет. І є навіть секти з такою ідеологією як твоя і я чомусь впевнений, що ти до такої належиш.
Знаєш, а я не люблю коли брешуть! Як на мене то ти не знаєш потрібного, а до основного ліпиш другорядне. Коли виникло мусульманство. В 6 столітті. А християнству дві тисячі років.
І тобі не здається, що в твоїх дописах багато букви "я". Це егоїзм.
Ніхто на світі не є впевнений, що все знає і ніхто так не думає. Все знає Бог, який об"явився і постійно об"являється, навчає нас через Святе Письмо, яке ти наважуєшся перекручувати. Ти не є християнином, бо не визнаєш, що Ісус Христос Воплотився є людиною і Богом. Христос, який вмер на хресті, Воскрес, Вознісся на небо, послав Духа Утішителя. Христос є Богом в Пресвятій Трійці своїм життям на землі, своєю смертю і Воскресінням приніс нам спасіння.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15526
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2008, 12:46 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
"Промовляє до нього Ісус: "Я - дорога, і правда, й життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене" Іоана 14:6
"А Бог доводить Свою любов до нас тим, що Христос помер за нас, коли ми були грішниками" Римлян 5:8
"Бо спасенні ви ласкою через віру, а це не від нас, то дар Божий, не від діл, щоб ніхто не хвалився" Ефесян 2:8,9
"ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною" Обявлення 3:20
"А всім тим, що Його прийняли, доно міць дітьми Божими стати, тим, що вірять йменню Його" іоана 1:12
"Хто має Сина, той має життя; хто не має Сина Божого, той не має життя. Оце написав я до вас, що віруйте в імя божого Сина, щоб ви знали, що ви маєте вічне життя, й щоб ви вірували в імя Божого Сина!". іоан 5:12,13
"Ангели повсякчасно бачать у небі обличчя Мого отця, що на небі" Мт 18,10
Ангели Хранителі - це духи, які мають розум, вільну волю, але не мають тіла. Кожна людина має свого Ангела Хранителя (також називають його - Високе Само). Мільйони людей переживших клінічну смерть бачили одне і те ж саме: були зверху над свом тілом, бичили темний тунель і звук сурми, і спалах світла у кінці тунеля, діти часто описують той спалах, що бачили ангела, спалах говорить "тобі ще рано", при поверненні незалежно чи ця людина була докорінним атеістом, чи будь ким іншим, вона навертається на шлях віри, і отримує надприродні можливості, діти - дорослішають, і часто жалуються "я втратила своє дитинство". (Я багато що можу про це сказати, і сам спілкувався із 3-ма такими людьми - але для цього необхідно іншу тему...)
"Молитися за вмерлих, щоб їм були відпущені гріхи - святе і спасенне діло" 2Мах 12,46
"... якщо вмерлий потрібен живий - то це рай..."
"Отче наш, котрий є на небесах, нехай святиться імя Твоє,..." молитва Ісуса
"Вірую в Бога, Отця Всемогутнього, Творця небa і землі. І в Ісуса Христа, Сина Його..." символ віри
"Амінь" - я з цим згоден.
Прошу Ви напишіть, із чого ви взяли, що Ісус і Бог наш Творець - це один і тей самий, і із чого Ви взяли що Ісус не Син, а сам Отець?




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15527
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2008, 13:49 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
невідомий написав:
Ангели Хранителі - це духи, які мають розум, вільну волю, але не мають тіла. Кожна людина має свого Ангела Хранителя (також називають його - Високе Само).
Прошу Ви напишіть, із чого ви взяли, що Ісус і Бог наш Творець - це один і тей самий, і із чого Ви взяли що Ісус не Син, а сам Отець?

Звідки ти то придумав про "Велике Само"? А Ісус дійсно є Богом, який Воплотився і став людиною. Христос - Богочоловік. Святе Письмо голосить це. Ісус є Сином Бога Отця і є Богом.
• Ісус Христос неодноразово вказував на те, що є Богом. На це звернули увагу навіть фарисеї:
Я і Отець - одно. Юдеї знов ухопили за каміння, щоб каменувати його. Тоді мовив до них Ісус: Багато добрих діл появив я вам від Отця мого. За котре з тих діл каменуєте ви мене? А юдеї відповіли йому: За добре діло ми тебе не каменуємо, але – за богохульство! За те, що, людиною бувши, Бога з себе робиш!”(Йо.10,30-33).

• „Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було Бог”(Йо.1,1).

• „Ось, діва матиме в утробі і породить сина, і дасть йому ім’я Еммануїл, що значить: З нами Бог ” (Мт.1,23)

Святе Письмо ще раз нам виразно говорить, що Христос є Створителем „всього видимого і невидимого”.
„Було у світі, і світ ним виник – і світ не впізнав його”(Йо.1,10).
„Тоді сказав Ісус на весь голос...хто мене бачить, той бачить того, хто послав мене”(Йо.12,44-45).
Або:
• „І відказав Тома, мовивши до нього: Господь мій і Бог мій!”(Йо.20,28).
Якби так не було то Ісус би заперечив.

Про Божество Христа нам ще раз стверджує св. Павло, кажучи в посланні до Римлян, що Христос є Богом, Благословенним на віки:„Їхні отці, з них і Христос тілом, який над усім – Бог, Благословенний повіки. Амінь”(Рм.9,5).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15531
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2008, 23:11 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Із твоїх цитат підтверджують лише три: (Йо.10,30-33), (Йо.20,28), (Рм.9,5).
А ці тут нідочого так як мають інше значення: (Йо.1,1), (Мт.1,23), (Йо.1,10), (Йо.12,44-45). (Високе Само - взято у душкі, спеціально, щоб ти його не обзивав східним венігрєтом, тому я вказав і імя "Ангел Хринитель", "Ангел" - означає вісник)
Стоїть задуматись чому ж у Біблії стільки протирічь? Одні слова тверджать одне, а інші друге? Можливо у цьому винні переклади, і навіщо було комусь знищувати оригінальні тексти? Досить знайти один оригінал і стане все ясно.
Ненавмисні помилки у елементарному прикладі: Рід Сі як Ред Сі, і результат ми маємо Червоне море замість Камишового моря (штучно висушено у 1960-му у дельті Нілу, оскільки треба було родючі землі), саме тому ми неможемо знайти слідів такого великого переходу, тому що ми не там шукаємо.
Навмисні зміни: під час нарад в Nicein в 325 році нової ери, Constantinople 381 році, Ephese 431 рік, Chalcedoine 451 рік. Через які ми маємо навіть у старому Завіті, такі непоняткі, що спочатку явився Господь між дубів Мамре, потім Він вже Ангели, а потім як мужі? Дивно тоді, що було насправді, а що вигадкі, яку правду викинули із тексту і якою вигадкою замінили. Елементарно маємо, що у одному пишеться що у Віфлеєм прийшли пастухі, а у іншому 3-ри мудреці.




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15532
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2008, 23:23 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
цитата:
"Ибо до сего времени проповедовалось не Христово Евангелие, а Евангелие, искаженное еретиками" монах Антоний Саввиат




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15535
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2008, 10:33 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
невідомий написав:
Із твоїх цитат підтверджують лише три: (Йо.10,30-33), (Йо.20,28), (Рм.9,5).
А ці тут нідочого так як мають інше значення: (Йо.1,1), (Мт.1,23), (Йо.1,10), (Йо.12,44-45). (Високе Само - взято у душкі, спеціально, щоб ти його не обзивав східним венігрєтом, тому я вказав і імя "Ангел Хринитель", "Ангел" - означає вісник)
Стоїть задуматись чому ж у Біблії стільки протирічь? Одні слова тверджать одне, а інші друге? Можливо у цьому винні переклади, і навіщо було комусь знищувати оригінальні тексти? Досить знайти один оригінал і стане все ясно.
Ненавмисні помилки у елементарному прикладі: Рід Сі як Ред Сі, і результат ми маємо Червоне море замість Камишового моря (штучно висушено у 1960-му у дельті Нілу, оскільки треба було родючі землі), саме тому ми неможемо знайти слідів такого великого переходу, тому що ми не там шукаємо.
Навмисні зміни: під час нарад в Nicein в 325 році нової ери, Constantinople 381 році, Ephese 431 рік, Chalcedoine 451 рік. Через які ми маємо навіть у старому Завіті, такі непоняткі, що спочатку явився Господь між дубів Мамре, потім Він вже Ангели, а потім як мужі? Дивно тоді, що було насправді, а що вигадкі, яку правду викинули із тексту і якою вигадкою замінили. Елементарно маємо, що у одному пишеться що у Віфлеєм прийшли пастухі, а у іншому 3-ри мудреці.

Ти диви, ще ні один єретик і антихрист не визнавав, що в Святому Письмі є цитати, які підтверджують божество Ісуса Христа. :shock: Ти перший! Я дуже радий, що Ти приймаєш Боже просвічення, можливо по трошки прийдеш до пізнання істини, яку голосить Ісус Христос - Бог.
Щодо інших цитат, то не хотів би ти сказати, яке вони, як на тебе, мають значення?
Ти мені так і не сказав, що то таке "Само" і звідки ти таке придумав!
Оригінали Святого Письма ніхто не нищив, вони втратилися з часом, а ми маємо переклади, які зовсім і не вводять протиріч. Протиріччя вводять ті, хто хоче інтерпретувати так як йому вигідно, от і видумують. Подібно як ти!
А дальше ти взагалі кумедно пишеш. :D Рід Сі і Ред Сі - це англійською, а Старий Завіт писався арамейською. Дальше були переклади грецькою. Давай подавай грецькою, будем перекладати.
"Навмисні зміни" як ти кажеш, це були Собори всієї Церкви, яку провадив Святий Дух, чи його дію ти також виключаєш? :?:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>