Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:51




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
38983
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2012, 19:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Все чітко і ясно: Від Бога, якого ніхто не бачив, народжений Єдинородний Бог. Так як Бог є тільки один, то і Бог-Отець и Бог-Син - Єдиний Бог.Євреї, які знали, що "боги" то то не Бог і застосовували термін "боги" яких, на відміну від Єдиного Бога, багато - царі, судді... Якби Ісус не був Бог, то вони ніколи б його так не назвали.

Бога ніхто ніколи не бачив. То чому люди бачили Ісуса - у вашому розуміння Бога-сина?
"Бог-Отець и Бог-Син - Єдиний Бог" А як же святий дух? Без нього ж не буде єдиного? Це тільки 2/3! Ви все більше запутуєтесь у цій "таємниці". Може вже досить?




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
38991
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2012, 21:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Verum написав:
Бога ніхто ніколи не бачив. То чому люди бачили Ісуса - у вашому розуміння Бога-сина?
9 Промовляє до нього Ісус: Стільки часу Я з вами, ти ж не знаєш, Пилипе, Мене? Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця? 10 Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені? (Iван.14:9-10)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
38994
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2012, 22:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Verum написав:
Michail написав:
і ніде несказано, що Христос був створений

"Оце каже Амінь, Свідок вірний і правдивий, початок Божого творива:" Це для вас не підтвердження?
Та ж це слово про те, що через Христа почалося Боже твориво, бо ще написано так: Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово. Воно в Бога було споконвіку. Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього. (Івана 1:1-3)
Ось тому Початок і Кінець є Христос, бо все що було створено - створено через Христа, і ніщо не постало без Христа. Бог нічого ніколи не творив без Христа, без Слова, яке походить від Отця.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
38996
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2012, 22:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Verum написав:
Бога ніхто ніколи не бачив. То чому люди бачили Ісуса - у вашому розуміння Бога-сина?
9 Промовляє до нього Ісус: Стільки часу Я з вами, ти ж не знаєш, Пилипе, Мене? Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця? 10 Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені? (Iван.14:9-10)

Сонячнику, хіба Ісус говорить, що він Бог? Ісус виявляв людям яким насправді є наш Отець.
Чи може ви не вірите Святому Письму?
Ніхто Бога ніколи не бачив, Однороджений Син, що в лоні Отця, Той Сам виявив був. (Iван.1:18)
Бога не бачив ніколи ніхто. Коли один одного любимо, то Бог в нас пробуває, а любов Його в нас удосконалилась. Що ми пробуваємо в Ньому, а Він у нас, пізнаємо це тим, що Він дав нам від Духа Свого. (1Iван.4:12,13)
Те, що Бог перебуває в нас, а ми перебуваємо в ньому, зовсім не означає, що ми теж Бог, чи не так?
Michail написав:
Verum написав:
Сонячник написав:
А Біблія каже, що Христос не створений, а народжений

Скажіть, будь-ласка, Сонячнику, а як Бог народив Ісуса? Чим відрізняється створення (народження) Ісуса від створення (народження) Адама (який теж був сином Божим!)? Чомусь про Бога не сказано, що він народжений (створений), а про Ісуса так сказано.



Я скажу, якщо можна. (Хоча ці питання Ви задаєте не в тій темі) По перше, ніде про Адама не сказано "Єдинородний".
Зате так сказано про Ісака.
Michail написав:
По друге відомо, що Бог-отець - вічний і ненароджений.
Бог-Син народжений від Отця, це Біблійна істина.
Якщо народжений, то має початок. Тільки, будь-ласка, не займайтесь філософствуванням - що Ісус народжений у вічності, чи як ви це пояснюєте...
Michail написав:
Ніде в Біблії не написано що Ісус був створений.
Сам Ісус про це сказав, а ви цей вірш якраз перекручуєте.
Michail написав:
Ми базуємось на написаному в Біблії ж, а не на своїх думаннях "чим що відрізняється..."
Дуже в цьому сумніваюсь... Якраз католики більше налягають на передання (про що застерігав Ісус), та й у семінаріях у вас Біблія не використовується, більше сумнівні праці так званих "святих отців".




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
38997
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2012, 22:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Verum написав:
Michail написав:
і ніде несказано, що Христос був створений

"Оце каже Амінь, Свідок вірний і правдивий, початок Божого творива:" Це для вас не підтвердження?
Та ж це слово про те, що через Христа почалося Боже твориво, бо ще написано так: Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово. Воно в Бога було споконвіку. Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього. (Івана 1:1-3)
Ось тому Початок і Кінець є Христос, бо все що було створено - створено через Христа, і ніщо не постало без Христа. Бог нічого ніколи не творив без Христа, без Слова, яке походить від Отця.

Так Бог усе створив, послуговуючись Ісусом, але Ісус був створений Богом особисто і є першим творінням Бога, про що і говорить нам цей вірш.




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
38998
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2012, 23:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Verum написав:
Так Бог усе створив, послуговуючись Ісусом, але Ісус був створений Богом особисто і є першим творінням Бога, про що і говорить нам цей вірш.
А Біблія каже, що Христос не створений, а народжений: Він є образ невидимого Бога, роджений перш усякого творива. Бо то Ним створено все на небі й на землі, видиме й невидиме, чи то престоли, чи то господства, чи то влади, чи то начальства, усе через Нього й для Нього створено! (Кол.1:15-16)
Якщо нічого не було створено без Христа, і все що лише було сотворено - було створено Христом, то і Христос не міг бути сотворений! Все видиме і невидиме почалося Христом і для Христа - тому Початком (Причиною) Божого творива є Христос!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
39004
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2012, 07:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
А Біблія каже, що Христос не створений, а народжений

Скажіть, будь-ласка, Сонячнику, а як Бог народив Ісуса? Чим відрізняється створення (народження) Ісуса від створення (народження) Адама (який теж був сином Божим!)? Чомусь про Бога не сказано, що він народжений (створений), а про Ісуса так сказано.




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
39012
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2012, 14:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Verum написав:
Сонячник написав:
А Біблія каже, що Христос не створений, а народжений

Скажіть, будь-ласка, Сонячнику, а як Бог народив Ісуса? Чим відрізняється створення (народження) Ісуса від створення (народження) Адама (який теж був сином Божим!)? Чомусь про Бога не сказано, що він народжений (створений), а про Ісуса так сказано.



Я скажу, якщо можна. (Хоча ці питання Ви задаєте не в тій темі) По перше, ніде про Адама не сказано "Єдинородний".
По друге відомо, що Бог-отець - вічний і ненароджений.
Бог-Син народжений від Отця, це Біблійна істина. Але не створений. Ніде в Біблії не написано що Ісус був створений.

Ми базуємось на написаному в Біблії ж, а не на своїх думаннях "чим що відрізняється..." Але давайте подумаємо на простому матеріальному рівні: чим відрізняється народження дитини людської від того, що людина створила робота (наприклад навідь зі собідною волею робота)?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
39024
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2012, 16:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Якраз католики більше налягають на передання (про що застерігав Ісус), та й у семінаріях у вас Біблія не використовується, більше сумнівні праці так званих "святих отців".


Католики так само як на Передання Святе так і на Біблію спираються... Нема переваги. НАвпаки старютьтся якнайближче до Св. Письма йти... Може якісь вийняткові семінарії не вивчають ЮБІблію... але то навряд. Є багато біблійних предметів: Еклезіологія, Історичні книги і т.д.

Цитата:
"Ніде в Біблії не написано що Ісус був створений.
Сам Ісус про це сказав, а ви цей вірш якраз перекручуєте."


Сам Ісус не казав про те, що він був створений. Натомість його апостоли сказали, що Він був єдинородний. А сам Ісус не заперечив (а й підтвердив), що Він Бог, коли його про це питали.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
39028
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2012, 16:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
"Якщо народжений, то має початок. Тільки, будь-ласка, не займайтесь філософствуванням - що Ісус народжений у вічності, чи як ви це пояснюєте..."


народжений перед усім створеним, а значить у вічності. Тому початку не має. Бо час почався коли зявилось створіння. А до того був лише Вічний Бог.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
39031
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2012, 17:07 

Востаннє редаговано Verum 18 грудня 2012, 17:17 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Сам Ісус не казав про те, що він був створений. Натомість його апостоли сказали, що Він був єдинородний.

Ще раз повторюсь:
Хто це сказав? "Оце каже Амінь, Свідок вірний і правдивий, початок Божого творива". Ісус є творивом, першим з Божих творив, він мав початок.
Michail написав:
А сам Ісус не заперечив (а й підтвердив), що Він Бог, коли його про це питали.
Ви впевнені в тому, що Ісус підтвердив, що він - Бог? Можете довести?

Michail написав:
Натомість його апостоли сказали, що Він був єдинородний.
То чому Ісака названо єдинородним?




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
39032
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2012, 17:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
народжений перед усім створеним, а значить у вічності. Тому початку не має.

Скільки ви можете повторювати, що чорне то біле?
Так Ісус народжений, Бог його створив сам особисто, тому Ісус і названий Єдинородним Сином Бога. А вже через Ісуса Бог створив усе інше!
"та для нас один Бог Отець, що з Нього походить усе, ми ж для Нього, і один Господь Ісус Христос, що все сталося Ним, і ми Ним."(1Кор.8:6)
"Він є образ невидимого Бога, роджений перш (первородний - Хом.)усякого творива. Бо то Ним створено все на небі й на землі, видиме й невидиме, чи то престоли, чи то господства, чи то влади, чи то начальства, усе через Нього й для Нього створено! А Він є перший від усього, і все Ним стоїть."(Кол.1:15)
"Кому бо коли з Анголів Він промовив: Ти Мій Син, Я сьогодні Тебе породив! І знову: Я буду Йому за Отця, а Він Мені буде за Сина" (Євреїв 1:5)




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
39046
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2012, 22:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
Скільки ви можете повторювати, що чорне то біле?
Так Ісус народжений, Бог його створив сам особисто

Точно, як можна на чорне говорите що воно біле... А ви народжений, чи створений?

Де у Біблії написано що Отець створив собі Сина особисто?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
39052
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2012, 23:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Verum написав:
Скільки ви можете повторювати, що чорне то біле?
Так Ісус народжений, Бог його створив сам особисто

Точно, як можна на чорне говорите що воно біле... А ви народжений, чи створений?

Де у Біблії написано що Отець створив собі Сина особисто?

Протестанте, а як же Бог його породив? Чи може Він з кимось його створював? "Ти Мій Син, Я сьогодні Тебе породив! І знову: Я буду Йому за Отця, а Він Мені буде за Сина" (Євреїв 1:5)




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
39075
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2012, 17:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
Протестанте, а як же Бог його породив?

Тому проблема у вас із розуміння Трійці. Бо ви не вірите Писанню, а мислите все людськими поняттями. Якщо написано що породив, значить породив. Я вірю написаному.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>