Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:37




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12631
UNREAD_POSTДодано: 30 вересня 2007, 10:00 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
06 жовтня 2007, 20:41
Написано: 54
паша написав:
Чому Свідки Єгови заперечують що Ісус Христос був Богом!

це дуже довго пояснювати.загалом дещо сказано в темах "чи євангелія суперечать одне одному", "родовід Ісуса Христа", "що хотів сказати апостол Павло".Хочеш дізнатися більше - пиши izvaerg@rambler.ru


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12718
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2007, 16:37 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Ну якщо ніхто не хоче висловлюватися, то скажу я декілька слів.
• Ісус Христос неодноразово вказував на те ,що є Богом. На це звернули увагу навіть фарисеї:
„Я і Отець - одно. Юдеї знов ухопили за каміння, щоб каменувати його. Тоді мовив до них Ісус: Багато добрих діл появив я вам від Отця мого. За котре з тих діл каменуєте ви мене? А юдеї відповіли йому: За добре діло ми тебе не каменуємо, але – за богохульство! За те, що, людиною бувши, Бога з себе робиш!”(Йо.10,30-33).

• „Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було Бог”(Йо.1,1).
Дехто вважає, що вираз „споконвіку” нівечить наступну частину цього ж вірша про те, що „Слово було Бог”. Якщо „Слово” Біблія відносить до Особи Христа, то тим стверджує, що Він є Богом.

• „Ось, діва матиме в утробі і породить сина, і дасть йому ім’я Еммануїл, що значить: З нами Бог ” (Мт.1,23)
Вони не хочуть визнавати Христа Створителем, бо змушені були б визнати, що Він є Бог.
Святе Письмо ще раз нам виразно говорить, що Христос є Створителем „всього видимого і невидимого”.
„Було у світі, і світ ним виник – і світ не впізнав його”(Йо.1,10).
Вони говорять, що Бога ніхто не бачив, а Христа бачили люди. Але Святе Письмо говорить:
„Тоді сказав Ісус на весь голос...хто мене бачить, той бачить того, хто послав мене”(Йо.12,44-45).
Або:
• „І відказав Тома, мовивши до нього: Господь мій і Бог мій!”(Йо.20,28).
Якби так не було то Ісус би заперечив.

Про Божество Христа нам ще раз стверджує св. Павло, кажучи в посланні до Римлян, що Христос є Богом, Благословенним на віки:„Їхні отці, з них і Христос тілом, який над усім – Бог, Благословенний повіки. Амінь”(Рм.9,5).


+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12722
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2007, 19:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Будь-ласка, якщо можеш, постав це на форум свідків і вкажи тут посилання на той форум з обгоренням тої теми. Цікаво буде почитати.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12726
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2007, 08:49 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Нажаль не знаю адреси форуму свідків.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12734
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2007, 14:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Анархіель написав:
це дуже довго пояснювати.загалом дещо сказано в темах "чи євангелія суперечать одне одному", "родовід Ісуса Христа", "що хотів сказати апостол Павло".Хочеш дізнатися більше - пиши izvaerg@rambler.ru
Краще не пояснювати комусь свою позицію, а намагатися збагнути істину, пильно та уважно досліджуючи Писання, "а воно свідкує про Мене", тобто про Ісуса Христа. Невже ще потрібні якісь докази, що Ісус Христос є Богом?




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12738
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2007, 16:47 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Taj написав:
Краще не пояснювати комусь свою позицію, а намагатися збагнути істину, пильно та уважно досліджуючи Писання, "а воно свідкує про Мене", тобто про Ісуса Христа. Невже ще потрібні якісь докази, що Ісус Христос є Богом?

А якщо хтось помиляється і виразно голосить неправду хіба можна мовчати? :?:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12741
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2007, 23:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Та ці слова я звертаю до Анархіеля, який, як я зрозумів, намагається віднайти якусь суперечність у Біблії та довести, що Ісус Христос не є Богом. Хотів би я помилитися.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13007
UNREAD_POSTДодано: 21 жовтня 2007, 01:10 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
30 червня 2008, 14:34
Написано: 5
Ісус Христос - Бог
"Ми знаємо, що Син Божий прийшов і дав нам світло і розум, щоб ми пізнали Бога істинного, і щоб були в істинному Сині Його Ісусі Христі. Цей є істинний Бог і життя вічне."(1 Івана 5:20)


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15449
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2008, 13:17 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Правильно, но є одненька суттєва помилка
Ісус - це син божий, но не сам Бог! Син Божий не у прямому значенні син! Такий же син як і ми.
Творець - це бог
Ісус - ніяк не може Бути богом, оскільки ми всі живемо за 10-ма заповідями Божими, а точніше "Нехай у тебе небуде ніяких богів окрім мене" (йдеться про Творця - що він єдиний істинний Бог)

Нажаль багато нас роблять таку помилку називаючи сина Божого - самим Богом, і відкидаючи саму віру у єдинобожжя Творця!




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
15450
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2008, 13:31 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
[quote="паша"]Ну якщо ніхто не хоче висловлюватися, то скажу я декілька слів.
• Ісус Христос неодноразово вказував на те ,що є Богом. На це звернули увагу навіть фарисеї:
„Я і Отець - одно. Юдеї знов ухопили за каміння, щоб каменувати його. Тоді мовив до них Ісус: Багато добрих діл появив я вам від Отця мого. За котре з тих діл каменуєте ви мене? А юдеї відповіли йому: За добре діло ми тебе не каменуємо, але – за богохульство! За те, що, людиною бувши, Бога з себе робиш!”(Йо.10,30-33).

Ви незрозуміли саме вчення Христа, і тлумачите по своєму.

• „Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було Бог”(Йо.1,1).
Дехто вважає, що вираз „споконвіку” нівечить наступну частину цього ж вірша про те, що „Слово було Бог”. Якщо „Слово” Біблія відносить до Особи Христа, то тим стверджує, що Він є Богом.

Поперше був старий завіт! Подруге Іоан пише це про Творця!
А як вам:
Платон: "Першим було Слово – Ідея, а за ним Діло – Матерія" - адже це має аналогічне значення
або далі:
Thaora"Спочатку був Дух-Творець і тільки Він і створив все існуюче потужною силою. Творець створив зорі, планети, рослини і тварини із єдиною ціллю: щоб задовольнити його духовну необхідність. Творець шукав компроміс, який виконується через матеріальний світ, і для того щоб мати такий досвід, Він захотів включити невелику частину свого Духа у фізичну реальність, і щоб зробити це, Він відвідав Четверте зусилля - де діє універсальний закон. Це – такий же випадок, що одне сонце обертається навколо іншого, яке ядро для девяти таких сонць, і їх девять планет і так це продовжує із центра всесвіту де Великий вибух був. "
Naacal:“Спочатку було ніщо і все було темнотою і тишиною, Дух – Вищий інтелект Творця вирішив створити світ всесвітів і зкерував у 4-ри вищі сили. Астральна душа засвоює це коли у фізичному тілі, но перевершивши себе – повертається до самого початку. Спочатку не було нічого крім темноти і Духа – який був безкінченно могутнім, щоб створити вибух із багатьма цепними реакціями, щоб створити нальбільш великі і найбільш дрібні. Він уявив собі атоми, коли він уявив себе ним він створив у своєму відображенні, все, що переміщене і перемістить, все, що пожите і поживе, все що нерухоме або здається – кожна єдина річ – матерія. Але все було лише у уяві і все ще була темрява і створив негайно 4-ри сили всесвіту і створив перший величний вибух всього часу – Великий вибух. Дух будучи у своєму центрі – створив це, темнота зникала і всесвіт створив себе по бажанню Духа, який є у центрі всесвіту – як майстер – Творець. "




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15451
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2008, 13:31 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
• „Ось, діва матиме в утробі і породить сина, і дасть йому ім’я Еммануїл, що значить: З нами Бог ” (Мт.1,23)
"Еле На Іл" - у вас неправильний переклад. Друге єгипетськи знак "хрест" означає "спаситель, месія"
„Було у світі, і світ ним виник – і світ не впізнав його”(Йо.1,10).
Вони говорять, що Бога ніхто не бачив, а Христа бачили люди. Але Святе Письмо говорить:
„Тоді сказав Ісус на весь голос...хто мене бачить, той бачить того, хто послав мене”(Йо.12,44-45).
Насправді ми меємо контакт із Богом кожного дня
Бог не может быть на свете, Бог - это и есть свет. Нет Бога в человеке, но человек в Боге есть.

• „І відказав Тома, мовивши до нього: Господь мій і Бог мій!”(Йо.20,28).
Непоняв самої суті!

„Їхні отці, з них і Христос тілом, (який) над усім – Бог, Благословенний повіки. Амінь”(Рм.9,5).
Ви неврахували помилки перекладу, так як оригінальні тексти втрачені, а до нас дійшли лише переклади і перекази! слово "який" - помилка перекладачів. Саме слово отець/падре - означає настоятель/керуючий




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15452
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2008, 13:34 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Також слово який могло бути у оригіналі так "Бог -який над усім"..




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Re:
15454
UNREAD_POSTДодано: 10 червня 2008, 08:04 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
невідомий написав:
Поперше був старий завіт! Подруге Іоан пише це про Творця!
А як вам:
Платон: "Першим було Слово – Ідея, а за ним Діло – Матерія" - адже це має аналогічне значення
або далі:
Thaora"Спочатку був Дух-Творець і тільки Він і створив все існуюче потужною силою. Творець створив зорі, планети, рослини і тварини із єдиною ціллю: щоб задовольнити його духовну необхідність. Творець шукав компроміс, який виконується через матеріальний світ, і для того щоб мати такий досвід, Він захотів включити невелику частину свого Духа у фізичну реальність, і щоб зробити це, Він відвідав Четверте зусилля - де діє універсальний закон. Це – такий же випадок, що одне сонце обертається навколо іншого, яке ядро для девяти таких сонць, і їх девять планет і так це продовжує із центра всесвіту де Великий вибух був. "
Naacal:“Спочатку було ніщо і все було темнотою і тишиною, Дух – Вищий інтелект Творця вирішив створити світ всесвітів і зкерував у 4-ри вищі сили. Астральна душа засвоює це коли у фізичному тілі, но перевершивши себе – повертається до самого початку. Спочатку не було нічого крім темноти і Духа – який був безкінченно могутнім, щоб створити вибух із багатьма цепними реакціями, щоб створити нальбільш великі і найбільш дрібні. Він уявив собі атоми, коли він уявив себе ним він створив у своєму відображенні, все, що переміщене і перемістить, все, що пожите і поживе, все що нерухоме або здається – кожна єдина річ – матерія. Але все було лише у уяві і все ще була темрява і створив негайно 4-ри сили всесвіту і створив перший величний вибух всього часу – Великий вибух. Дух будучи у своєму центрі – створив це, темнота зникала і всесвіт створив себе по бажанню Духа, який є у центрі всесвіту – як майстер – Творець. "

Ну ти й сказав :D Якщо Іван пише це про Творця, тоді як ти прокоментуєш:"І Слово стало тілом, і оселилося між нами, і ми славу його бачили - славу Єдинородного від Отця, благодаттю та істиною сповненого." (Ів. 1,14)
Да кого ти віднесеш:" Свідчить про нього Йоан, і проголошує, промовляючи: «Ось той, про кого я говорив: Той, що йде за мною, існував передо мною, був раніше за мене.»(Ів.1,15) або "Ніхто й ніколи Бога не бачив. Єдинородний Син, що в Отцевому лоні, - той об'явив"(ІВ. 1,18)
"З Богом було воно споконвіку."(Ів.1,2) Якщо ти не зауважив, то Іван саме вводить розрізнення між Богом Отцем і Богом Сином(Словом, яке є Богом).

"Бо як Отець воскрешає померлих і оживлює, так і Син дає життя, кому захоче."(Ів.5,21) - абсолютна влада над життя і смертю є владою Божою, тому Син є Богом....


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15455
UNREAD_POSTДодано: 10 червня 2008, 09:00 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Це що, ти знаєш історію Ісуса із слів так як розповіли для Луки, і привязок Матея, ще нічого не означає. Віфлеємська історія взагалі була про іншу людину - Йошуа, можлво тобі відома японаська народна пісня "я Йошуа, дитя що дав Тегова..."? До Йоана Хрестителя прийшов дійсно той хто міг воскрешати, це техніка "Святого Духу", техніка яка забута людьми, ні один із земних майстрів не міг воскрешати тіки він що отримав імя Йошуа із замінив його - Ісус/Ісси - це переклади іншими мовами, однак тей хто прийшов мав вік більше тисячі років і був майстром техніки святого духа і раніше мав імя Аріос, пізніше отримав імя Христос і був розіпятий і дійсно вскрес сам! Можеш вільно Аріос-Христос назвати ангелом із неба, ти ж знаєш що у ангелів насправді немає крил.
Можливо у тебе появилась думка, що я порушую деталі писань - то помиляєшся, я не порушив ні одної деталі святого писання, окрім фрагментів виправлень 80-мами греками і слідуючих століттях із оригіналів апостолів.
Простіші техніки існували, такі як левітація (історія преподобної Терези із Авілли яка левітувала під час молитви, аналогічно преподобний Жозеф із Копертіно, Деніел Хоум...), телепортація (Марія із Агреди), біокнез (Сунь Гунь Нене, Дашо Джорджо Ітігілов)..і т.д. (нехочу грузити великим обємом інформації)...хоч за філіпінських хілерів тебі відомо?




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15456
UNREAD_POSTДодано: 10 червня 2008, 09:10 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Тобі попадали до рук апокрифічні писання такі як Євангліє Томи, Марії Магдалини, Ефесян і інших які невціліли?
Нажальтак сталося, що тільки частину євангелій зробили канонічними, змінивши у них деякі деталі під час нарад:
У 18 главі віршів Буття мається відношення: “І явився до нього tYehova між дубами Мамре, а Авраам сидів при вході в намет під час денної спеки, І він звів очі свої тай побачив: ось три мужі стоять біля нього. І побачив і вибіг із входу намету назустріч їх – і вклонився до землі. Та промовив “tYehova, коли ти тіки знайшов я милість у очах Твоїх, не проходь повз Свого раба...,де бог ніколи не говорив зверхньо, версія єврейської Біблії Yehova – один із багатьох синонімів для “бога”. Yehova який говорив із людьми появляється у людській подобі і творить чудеса, але ніколи як “бог”. Нині священники всіх релігій змінили це на трьох ангелів, бо це суперечило єдинобожжя Творця який є духом і немає лиця. У цьому писанні говориться про Майстра і його слуг, але ніяк про ангелів, а як “бог” спускається на землю у людській формі, який супроводжується не ангелами, а чоловіками. У кого істинна віра тей ніколи не повірить у те що Творець говорив хоч би із однією людиною. Помираючи люди своїми Астральними тілами ідуть до Творця, але ніяк на оборот. Із інформації Біблії Бог є Творець, а Yehova це Thiaoouba. І якщо відновити цю деталь то Біблія стає цікавою для читання (дуже багато контактів 3-го ступені). У 19 главі Буття І прибули два Анголи до Содому надвечір, а лот сидів у брамі содомській. І побачив Лот, і встав їм назустріч, і вклонився обличчям до землі....А він сильно на їх налягав і вони до нього з дороги зійшли і ввійшли до дому його. І вчинив він для них прийняття, і напік прісного – і їли вони. Ще не полягали вони, а люди того міста – від малого аж до старого, увесь народ звідусіль оточили тей дім. І закричали до лота, і сказали йому. Де ті мужі, що ночі цієї до Тебе прийшли, виведи їх до нас, щоб нам їх пізнати. І Лот вийшов до входу до них, а двері замкнув за собою. І сказав” Браття мої – не чиніть лихого!” Ось у мене дві доньки, що мужа не пізнали. Нехай я їх виведу, а ви їм робіть, що вам до вподоби..Тіки мужам оцім не робіть нічого, бо на то вони прийшли під тінь даху мого. Тоді вистромили свою рук ті мужі і впровадили Лота до себе до дому, а двері замкнули. А людей, що при вході до дому зібрались вдарили сліпотою. І сказали ті мужі до Лота “Це хто в тебе тут? Вийди з цього міста, бо ми знищимо це місце, бо збільшився їх крик перед tYehova і tYehova послав нас, що знищити його.” Це не достаток точності перекладу, перш пишеться про ангелів, потім вони вже чоловіки, потім які легко зупиняють осаду людей – це прекрасний приклад непоняток земних сценаріїв, деякі збереглись правильними, інші біли відхилені ненавмисно. Єдині три навмисні виправлення були виконані, по специфічних причинах Римською церквою під час нарад в Nicein в 325 році нової ери, Constantinople 381 році, Ephese 431 рік, Chalcedoine 451 рік. Були і інші но меншого значення. Біблія не є книгою Творця, як багато людей на землі у це вірять, це просто документ давньої історії, який був модифікованим і повний преукрашень добавленими авторами які відрізняються від оригіналу.
Всі інші євангелія назвали Апокрифами.




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>