Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:08




Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: 144000
19732
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2010, 14:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
В Біблії це число згадується тільки в двох місцях, причому тільки в останній книзі, а саме:
"А по цьому я бачив чотирьох Анголів, що стояли на чотирьох кутах землі та тримали чотири земні вітри, щоб вітер не віяв на землю, ані на море, ані на жодне дерево. І бачив я іншого Ангола, що від схід сонця виходив, і мав печатку Бога Живого. І він гучним голосом крикнув до чотирьох Анголів, що їм дано пошкодити землі та морю, говорячи: Не шкодьте ані землі, ані морю, ані дереву, аж поки ми покладемо печатки рабам Бога нашого на їхніх чолах! І почув я число попечатаних: сто сорок чотири тисячі попечатаних від усіх племен Ізраїлевих синів: (Об.7:1-4)
Потім йде перечислення Ізраїлевих племен з 5 по 8 вірші.
І ще один уривок записаний в 14 розділі: "І я глянув, і ось Агнець стоїть на Сіонській горі, а з Ним сто сорок чотири тисячі, що мають Ім'я Його й Ім'я Отця Його, написане на своїх чолах. І почув я голос із неба, немов шум великої води, і немов гук міцного грому. І почув я голос гуслярів, що грали на гуслах своїх, і співали, як пісню нову перед престолом і перед чотирьома тваринами й старцями. І ніхто не міг навчитися пісні, окрім цих ста сорока чотирьох тисяч, викуплених від землі. Це ті, хто не осквернився з жінками, бо чисті вони. Вони йдуть за Агнцем, куди Він іде. Вони викуплені від людей, первістки Богові й Агнцеві, не знайшлося бо підступу в їхніх устах, бо вони непорочні! (Об.14:1-5)

Дуже багато виникає на рахунок цього числа дискусій. І як на мене вони не настільки важливі, але якщо для когось вони важливі, будь-ласка, висловлюйте свою думку. Чому саме це питання має значення?




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: 144000
21641
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2010, 19:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Юліан написав:
В Біблії це число згадується тільки в двох місцях, причому тільки в останній книзі, а саме:
"А по цьому я бачив чотирьох Анголів, що стояли на чотирьох кутах землі та тримали чотири земні вітри, щоб вітер не віяв на землю, ані на море, ані на жодне дерево. І бачив я іншого Ангола, що від схід сонця виходив, і мав печатку Бога Живого. І він гучним голосом крикнув до чотирьох Анголів, що їм дано пошкодити землі та морю, говорячи: Не шкодьте ані землі, ані морю, ані дереву, аж поки ми покладемо печатки рабам Бога нашого на їхніх чолах! І почув я число попечатаних: сто сорок чотири тисячі попечатаних від усіх племен Ізраїлевих синів: (Об.7:1-4)
Потім йде перечислення Ізраїлевих племен з 5 по 8 вірші.
І ще один уривок записаний в 14 розділі: "І я глянув, і ось Агнець стоїть на Сіонській горі, а з Ним сто сорок чотири тисячі, що мають Ім'я Його й Ім'я Отця Його, написане на своїх чолах. І почув я голос із неба, немов шум великої води, і немов гук міцного грому. І почув я голос гуслярів, що грали на гуслах своїх, і співали, як пісню нову перед престолом і перед чотирьома тваринами й старцями. І ніхто не міг навчитися пісні, окрім цих ста сорока чотирьох тисяч, викуплених від землі. Це ті, хто не осквернився з жінками, бо чисті вони. Вони йдуть за Агнцем, куди Він іде. Вони викуплені від людей, первістки Богові й Агнцеві, не знайшлося бо підступу в їхніх устах, бо вони непорочні! (Об.14:1-5)

Дуже багато виникає на рахунок цього числа дискусій. І як на мене вони не настільки важливі, але якщо для когось вони важливі, будь-ласка, висловлюйте свою думку. Чому саме це питання має значення?

Багато дискусій роблять "Свідки Єгови", в них ця "проблема " виникла випадково- напочатку іх організація була нечисельна і усім своїм членам вони обіцяли місце на небі в числі 144тис., а коли стало зрозумілим що 144тис для членів вже вичерпюються терміново знайшли місце про "Великий натовп". Хоча якщо уважно почитати вказані Юліаном місця вникають питання: 1-ше Об.7:3 Не шкодьте ані землі, ані морю, ані дереву, аж поки ми покладемо печатки рабам Бога нашого на їхніх чолах! І почув я число попечатаних: сто сорок чотири тисячі попечатаних від усіх племен Ізраїлевих синів. Виходить після покладання печаток Земля буде пошкоджена?
2-ге Ніде в Біблії ненаписано що "Великий натовп " буде вічо жити на землі швидше навпаки якщо подивитись у
Об'явлення 7.9-15
9) Потому я глянув, і ось натовп великий, що його зрахувати не може ніхто, з усякого люду, і племен, і народів, і язиків, стояв перед престолом і перед Агнцем, зодягнені в білу одежу, а в їхніх руках було пальмове віття.
10) І взивали вони гучним голосом, кажучи: Спасіння нашому Богові, що сидить на престолі, і Агнцеві!
11) А всі Анголи стояли навколо престолу та старців і чотирьох тих тварин. І вони на обличчя попадали перед престолом, і вклонилися Богові,
12) кажучи: Амінь! Благословення, і слава, і мудрість, і хвала, і честь, і сила, і міць нашому Богу на вічні віки! Амінь!
13) І відповів один із старців, і до мене сказав: Оці, що зодягнені в білу одежу, хто вони й звідкіля поприходили?
14 І сказав я йому: Мій пане, ти знаєш! Він же мені відказав: Це ті, що прийшли від великого горя, і випрали одіж свою, та вибілили її в крові Агнця...
15 Тому то вони перед Божим престолом, і в храмі Його день і ніч Йому служать. А Той, Хто сидить на престолі, розтягне намета над ними.

Виходить великий натовп буде перед престолом, невже престол Божий буде на землі?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: 144000
34467
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2012, 22:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Юліан написав:
....
Дуже багато виникає на рахунок цього числа дискусій. І як на мене вони не настільки важливі, але якщо для когось вони важливі, будь-ласка, висловлюйте свою думку. Чому саме це питання має значення?

вище Простак висловив свою думку, але .... ніякої реакції від тебе Юліане :( . А значення має усе що несходиться з Біблією, якщо СЄ брешуть у цьому питанні (про 144000), то як можна їм вірити в остальному?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: 144000
34481
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2012, 14:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
prostak2 написав:
Юліан написав:
....
Дуже багато виникає на рахунок цього числа дискусій. І як на мене вони не настільки важливі, але якщо для когось вони важливі, будь-ласка, висловлюйте свою думку. Чому саме це питання має значення?

вище Простак висловив свою думку, але .... ніякої реакції від тебе Юліане :( . А значення має усе що несходиться з Біблією, якщо СЄ брешуть у цьому питанні (про 144000), то як можна їм вірити в остальному?
Цікаво ,а з чого ти зробив висновок що сЄ брешуть у питанні щодо 144000?? з оцих слів??-
Цитата:
Виходить великий натовп буде перед престолом, невже престол Божий буде на землі?
Дивно.Чому ти думаєш що престол Божий буде на землі??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: 144000
34488
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2012, 23:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
sss написав:
prostak2 написав:
Юліан написав:
....
Дуже багато виникає на рахунок цього числа дискусій. І як на мене вони не настільки важливі, але якщо для когось вони важливі, будь-ласка, висловлюйте свою думку. Чому саме це питання має значення?

вище Простак висловив свою думку, але .... ніякої реакції від тебе Юліане :( . А значення має усе що несходиться з Біблією, якщо СЄ брешуть у цьому питанні (про 144000), то як можна їм вірити в остальному?
Цікаво ,а з чого ти зробив висновок що сЄ брешуть у питанні щодо 144000?? з оцих слів??-
Цитата:
Виходить великий натовп буде перед престолом, невже престол Божий буде на землі?
Дивно.Чому ти думаєш що престол Божий буде на землі??
Нема нічого дивного, чому ти все перекручуєш догори ногами, я недумаю що престол Божий буде на Землі, я думаю що престол Божий буде на Небі також там буде і великий натовп, тому що про це написано у Біблії, а мені дійсно дивно чому СЄ цього небачать, нижче я підкреслив і навів кольором те що СЄ нехочуть бачити!!! :cry:

(Об'явлення 7:9-17)
9. Потому я глянув, і ось натовп великий, що його зрахувати не може ніхто, з усякого люду, і племен, і народів, і язиків, стояв перед престолом і перед Агнцем, зодягнені в білу одежу, а в їхніх руках було пальмове віття.
10. І взивали вони гучним голосом, кажучи: Спасіння нашому Богові, що сидить на престолі, і Агнцеві!
11. А всі Анголи стояли навколо престолу та старців і чотирьох тих тварин. І вони на обличчя попадали перед престолом, і вклонилися Богові,
12. кажучи: Амінь! Благословення, і слава, і мудрість, і хвала, і честь, і сила, і міць нашому Богу на вічні віки! Амінь!
13. І відповів один із старців, і до мене сказав: Оці, що зодягнені в білу одежу, хто вони й звідкіля поприходили?
14. І сказав я йому: Мій пане, ти знаєш! Він же мені відказав: Це ті, що прийшли від великого горя, і випрали одіж свою, та вибілили її в крові Агнця…
15. Тому то вони перед Божим престолом, і в храмі Його день і ніч Йому служать. А Той, Хто сидить на престолі, розтягне намета над ними.
16. Вони голоду й спраги терпіти не будуть уже, і не буде палити їх сонце, ані спека яка.
17. Бо Агнець, що серед престолу, буде їх пасти, і водитиме їх до джерел вод життя. І Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: 144000
34497
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2012, 21:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
prostak2 написав:
sss написав:
prostak2 написав:
Юліан написав:
....
Дуже багато виникає на рахунок цього числа дискусій. І як на мене вони не настільки важливі, але якщо для когось вони важливі, будь-ласка, висловлюйте свою думку. Чому саме це питання має значення?

вище Простак висловив свою думку, але .... ніякої реакції від тебе Юліане :( . А значення має усе що несходиться з Біблією, якщо СЄ брешуть у цьому питанні (про 144000), то як можна їм вірити в остальному?
Цікаво ,а з чого ти зробив висновок що сЄ брешуть у питанні щодо 144000?? з оцих слів??-
Цитата:
Виходить великий натовп буде перед престолом, невже престол Божий буде на землі?
Дивно.Чому ти думаєш що престол Божий буде на землі??
Нема нічого дивного, чому ти все перекручуєш догори ногами,
:lol: :lol: .Та я нічого не перекручую Простак2.Я лишень тебе питаю згідно з тим як ти висловлюєшся.Ти написав що сЄ брешуть у питанні про 144000.Тож я тебе запитав-де ти помітив брехню??Ти непобачив цього питання??Також після того як ти зробив дивний висновок -невже престол Божий буде на землі,я й про це тебе спитав-з чого ти зробив такий висновок.Ти ж в своєму репертуарі,мене звинувачуєш у казна чому. ;-D
Цитата:
я недумаю що престол Божий буде на Землі, я думаю що престол Божий буде на Небі також там буде і великий натовп, тому що про це написано у Біблії, а мені дійсно дивно чому СЄ цього небачать, нижче я підкреслив і навів кольором те що СЄ нехочуть бачити!!! :cry:
(Об'явлення 7:9-17)
9. Потому я глянув, і ось натовп великий, що його зрахувати не може ніхто, з усякого люду, і племен, і народів, і язиків, стояв перед престолом і перед Агнцем, зодягнені в білу одежу, а в їхніх руках було пальмове віття.
10. І взивали вони гучним голосом, кажучи: Спасіння нашому Богові, що сидить на престолі, і Агнцеві!
11. А всі Анголи стояли навколо престолу та старців і чотирьох тих тварин. І вони на обличчя попадали перед престолом, і вклонилися Богові,
12. кажучи: Амінь! Благословення, і слава, і мудрість, і хвала, і честь, і сила, і міць нашому Богу на вічні віки! Амінь!
13. І відповів один із старців, і до мене сказав: Оці, що зодягнені в білу одежу, хто вони й звідкіля поприходили?
14. І сказав я йому: Мій пане, ти знаєш! Він же мені відказав: Це ті, що прийшли від великого горя, і випрали одіж свою, та вибілили її в крові Агнця…
15. Тому то вони перед Божим престолом, і в храмі Його день і ніч Йому служать. А Той, Хто сидить на престолі, розтягне намета над ними.
16. Вони голоду й спраги терпіти не будуть уже, і не буде палити їх сонце, ані спека яка.
17. Бо Агнець, що серед престолу, буде їх пасти, і водитиме їх до джерел вод життя. І Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре!
:) Сміх курам така логіка з такими підкресленними словами.Так от,пояснюю чому:-великий натовп стояв перед престолом,а не на престолі.Ти сам сказав-" я думаю що престол Божий буде на Небі ".Ну а великий натовп знаходитиметься перед престолом.І оте місце аж неіяк не вказує на небо.Тому що перебування на землі теж можна однозначно вважати перебуванням перед престолом.І тут не відіграє роль відстанні.
Цікаво як це поясненно у ВБ.Знаю,що ти дуже не любиш цього журналу який ясно та просто викриває вашу брехню,але не можу втриматись аби не подати тут тобі це.Тож переглянь та напиши свої заперечення:--
На небі чи на землі???
Звідки ми знаємо, що вислів «стояти перед престолом» не означає, що великий натовп є на небі? Є багато чітких доказів, щоб довести це. Наприклад, грецьке слово, перекладене як «перед» (е‧но́‧пі‧он), буквально означає «на виду» і вживається кілька разів, коли мова йде про людей на землі, що є «перед» Єговою, або «на виду» в Єгови (1 Тимофія 5:21; 2 Тимофія 2:14; Римлян 14:22; Галатів 1:20). Одного разу під час мандрування ізраїльтян у пустелі Мойсей сказав Ааронові: «Скажи всій громаді Ізраїлевих синів: Наблизьтеся перед лице Господа, бо Він почув ваші ремствування!» (Вихід 16:9). Ізраїльтян непотрібно було брати на небо, щоб вони стояли перед Єговою на тій оказії. (Порівняйте Левит 24:8). Але саме там, у пустині, вони стояли на виду в Єгови, і саме там його увага була зосереджена на них.
13 Крім того, ми читаємо: «Коли ж прийде Син Людський у славі Своїй... перед Ним усі народи зберуться». Людство не є на небі, коли сповняється це пророцтво. Певно, що ті, які йдуть на «вічную муку [«вічне відрізання», НС]», не є на небі (Матвія 25:31—33, 41, 46). Натомість людство стоїть на землі, на виду в Ісуса, і він звертає на нього свою увагу — судить. Великий натовп стоїть подібно «перед престолом і перед Агнцем», на виду в Єгови і його Царя, Ісуса Христа, від якого отримує схвалення.
Успіхів тобі Простак2))).




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: 144000
34557
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2012, 10:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
sss написав:
...Сміх курам така логіка з такими підкресленними словами.Так от,пояснюю чому:-великий натовп стояв перед престолом,а не на престолі.Ти сам сказав-" я думаю що престол Божий буде на Небі ".Ну а великий натовп знаходитиметься перед престолом.І оте місце аж неіяк не вказує на небо.Тому що перебування на землі теж можна однозначно вважати перебуванням перед престолом.І тут не відіграє роль відстанні.
Цікаво як це поясненно у ВБ.Знаю,що ти дуже не любиш цього журналу який ясно та просто викриває вашу брехню,але не можу втриматись аби не подати тут тобі це.Тож переглянь та напиши свої заперечення:--
На небі чи на землі???
Звідки ми знаємо, що вислів «стояти перед престолом» не означає, що великий натовп є на небі? Є багато чітких доказів, щоб довести це. Наприклад, грецьке слово, перекладене як «перед» (е‧но́‧пі‧он), буквально означає «на виду» і вживається кілька разів, коли мова йде про людей на землі, що є «перед» Єговою, або «на виду» в Єгови (1 Тимофія 5:21; 2 Тимофія 2:14; Римлян 14:22; Галатів 1:20). Одного разу під час мандрування ізраїльтян у пустелі Мойсей сказав Ааронові: «Скажи всій громаді Ізраїлевих синів: Наблизьтеся перед лице Господа, бо Він почув ваші ремствування!» (Вихід 16:9). Ізраїльтян непотрібно було брати на небо, щоб вони стояли перед Єговою на тій оказії. (Порівняйте Левит 24:8). Але саме там, у пустині, вони стояли на виду в Єгови, і саме там його увага була зосереджена на них.
13 Крім того, ми читаємо: «Коли ж прийде Син Людський у славі Своїй... перед Ним усі народи зберуться». Людство не є на небі, коли сповняється це пророцтво. Певно, що ті, які йдуть на «вічную муку [«вічне відрізання», НС]», не є на небі (Матвія 25:31—33, 41, 46). Натомість людство стоїть на землі, на виду в Ісуса, і він звертає на нього свою увагу — судить. Великий натовп стоїть подібно «перед престолом і перед Агнцем», на виду в Єгови і його Царя, Ісуса Христа, від якого отримує схвалення.
Успіхів тобі Простак2))).


Шановний ССС, для чого ти використовуєш всякі вислови "сміх курам..." і так багато пишеш, пиши трохи менше. Те що ти наводиш з Біблії ніяк недоказує що великий натовп буде на Землі а 144000 на небі. Ну нема написано за 144000 що вони будуть на престолі? Скажи буде "храм Його" з нижче наведеного уривку з Біблії?
Об'явлення 7:15 (Перевод Кулиша (украинский))
Тим то вони перед престолом Бога, і служять Йому день і ніч в храмі Його; і Сидячий на престолі оселить ся в них.

sss написав:
Крім того, ми читаємо: «Коли ж прийде Син Людський у славі Своїй... перед Ним усі народи зберуться». Людство не є на небі, коли сповняється це пророцтво. Певно, що ті, які йдуть на «вічную муку [«вічне відрізання», НС]», не є на небі (Матвія 25:31—33, 41, 46)

Будь ласка дай просту і коротку відповідь на просте питання- вже прийшов "Син Людський у славі Своїй..." чи ні? , бо ніхто з СЄ нехоче дати відповідь на таке просте запитання. :(


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: 144000
34576
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2012, 23:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
prostak2 написав:
sss написав:
...Сміх курам така логіка з такими підкресленними словами.Так от,пояснюю чому:-великий натовп стояв перед престолом,а не на престолі.Ти сам сказав-" я думаю що престол Божий буде на Небі ".Ну а великий натовп знаходитиметься перед престолом.І оте місце аж неіяк не вказує на небо.Тому що перебування на землі теж можна однозначно вважати перебуванням перед престолом.І тут не відіграє роль відстанні.
Цікаво як це поясненно у ВБ.Знаю,що ти дуже не любиш цього журналу який ясно та просто викриває вашу брехню,але не можу втриматись аби не подати тут тобі це.Тож переглянь та напиши свої заперечення:--
На небі чи на землі???
Звідки ми знаємо, що вислів «стояти перед престолом» не означає, що великий натовп є на небі? Є багато чітких доказів, щоб довести це. Наприклад, грецьке слово, перекладене як «перед» (е‧но́‧пі‧он), буквально означає «на виду» і вживається кілька разів, коли мова йде про людей на землі, що є «перед» Єговою, або «на виду» в Єгови (1 Тимофія 5:21; 2 Тимофія 2:14; Римлян 14:22; Галатів 1:20). Одного разу під час мандрування ізраїльтян у пустелі Мойсей сказав Ааронові: «Скажи всій громаді Ізраїлевих синів: Наблизьтеся перед лице Господа, бо Він почув ваші ремствування!» (Вихід 16:9). Ізраїльтян непотрібно було брати на небо, щоб вони стояли перед Єговою на тій оказії. (Порівняйте Левит 24:8). Але саме там, у пустині, вони стояли на виду в Єгови, і саме там його увага була зосереджена на них.
13 Крім того, ми читаємо: «Коли ж прийде Син Людський у славі Своїй... перед Ним усі народи зберуться». Людство не є на небі, коли сповняється це пророцтво. Певно, що ті, які йдуть на «вічную муку [«вічне відрізання», НС]», не є на небі (Матвія 25:31—33, 41, 46). Натомість людство стоїть на землі, на виду в Ісуса, і він звертає на нього свою увагу — судить. Великий натовп стоїть подібно «перед престолом і перед Агнцем», на виду в Єгови і його Царя, Ісуса Христа, від якого отримує схвалення.
Успіхів тобі Простак2))).


Шановний ССС, для чого ти використовуєш всякі вислови "сміх курам..." і так багато пишеш, пиши трохи менше.
Чому??Ти нелюбиш читати чи не маєш часу через бізнес??
Цитата:
Те що ти наводиш з Біблії ніяк недоказує що великий натовп буде на Землі а 144000 на небі.
Якраз і доказує,просто ти лінуєшся те прочитати.
Цитата:
Ну нема написано за 144000 що вони будуть на престолі?
Як нема?-дивись-"І я глянув, і ось Агнець стоїть на Сіонській горі, а з Ним сто сорок чотири тисячі, що мають Ім'я Його й Ім'я Отця Його, написане на своїх чолах....,Вони йдуть за Агнцем, куди Він іде. Вони викуплені від людей, первістки Богові й Агнцеві, ".Хіба не зрозуміло тобі??Вони там де й Христос,очевидно що на небесах.

Цитата:
Скажи де буде "храм Його" з нижче наведеного уривку з Біблії?
Об'явлення 7:15 (Перевод Кулиша (украинский))
Тим то вони перед престолом Бога, і служять Йому день і ніч в храмі Його; і Сидячий на престолі оселить ся в них.
Так як і колись храм був поділений на декілька відділів/подвірїв.Там була кімнати "Святеє" і "Святеє Святих".Також були різні подвіря..Наприклад, в Іродовому храмі було Подвір’я жінок і Подвір’я Ізраїля. У Подвір’я жінок могли заходити і чоловіки, і жінки, але в Подвір’я Ізраїля пускали тільки чоловіків.Також було Подвіря поган,на яке могли ввійти майже всі: сліпі, криві люди і необрізані язичники (Матвія 21:14, 15)Таким чином той храм є праобразом Небесного Храму Бога.І "земля",а не небо, на якій служитиме великий натовп і є одним з таких подвірїв цього величного духовного Храму нашого Бога.Все просто Простак2,якщо бути уважним читачем.
sss написав:
Крім того, ми читаємо: «Коли ж прийде Син Людський у славі Своїй... перед Ним усі народи зберуться». Людство не є на небі, коли сповняється це пророцтво. Певно, що ті, які йдуть на «вічную муку [«вічне відрізання», НС]», не є на небі (Матвія 25:31—33, 41, 46)

Цитата:
Будь ласка дай просту і коротку відповідь на просте питання- вже прийшов "Син Людський у славі Своїй..." чи ні? , бо ніхто з СЄ нехоче дати відповідь на таке просте запитання. :(
Я уже писав наберись терпіння.Можеш ще раз пригадати його там де ти про це завів мову.Бувай здоровий))).Твій друг ССС))) :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: 144000
45263
UNREAD_POSTДодано: 23 серпня 2013, 12:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
144 000 – це не числовий вираз кількості людей, а символічне число повноти Ізраїля. 12 000*12=144000 (Об.7:4-8) . Відсутність коліна Дана (судия) і Єфрема (быть плодоносным) вказує на характеристику часу, коли буде відбуватися дана подія. (Значення імен взято з «Библейская Энциклопедия»
Труд и издание Архимандрита Никифора Москва. 1891 г.
Репринтное издание 1990 г.)




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: 144000
45268
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2013, 15:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Богуслав написав:
144 000 – це не числовий вираз кількості людей, а символічне число повноти Ізраїля. 12 000*12=144000 (Об.7:4-8) . Відсутність коліна Дана (судия) і Єфрема (быть плодоносным) вказує на характеристику часу, коли буде відбуватися дана подія. (Значення імен взято з «Библейская Энциклопедия»
Труд и издание Архимандрита Никифора Москва. 1891 г.
Репринтное издание 1990 г.)
Цікаво а з чого ви взяли що чсило 12000*12 є символічним числом повноти??
Та й що в такому випадку виходить, що Іван бачив усіх ізраїльтян котрі були в небі??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: 144000
45660
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2013, 08:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Допис повторено з теми «Об’явлення Івана» за 20.10.2013р.
(Об.7:1) І після цього бачив я чотирьох ангелів, які стоять на чотирьох кутах землі, тримаючи чотири вітри землі, щоб не дув вітер ні на землю, ні на море, ні на яке дерево.
Чотири ангели, чотири духовні особи тримали не західний, північний, східний і південний вітри, а тримали чотири вітри Євангелій, які говорять про Ісуса Христа, як про Царя, Священника, Людину і як про Сина Божого, про духовну особу.
(Ів.3:8) Дух дихає, де хоче, і його голос ти чуєш, та не відаєш, звідкіля він приходить, і куди він іде …
Ангели стримували дію цих духовних вітрів на тілесну і душевну доктрини, а також на людину.
(Мк.8:24) І, зиркнувши, сказав той: Я бачу людей, які ходять, немов би дерева...
(Об.7:2) І бачив я іншого ангела, який сходив від сходу сонця, і мав печатку Бога Живого. І викликнув він гучним голосом до чотирьох ангелів, яким дано шкодити землі і морю, кажучи:
(Об.7:3) не робіть шкоди ні землі, ні морю, ні деревам, доки не покладемо печатки на чолах рабів Бога нашого.
Ангел вийшов від сходу, а вхід в храм знаходився теж зі сходу, щоб попечатати рабів Бога. Тілесний і душевний чоловік, це раби, вони не розуміють Бога, бо Він Дух, а бувши попечатаними духовними печатками, будуть не тільки знати Бога, а й розуміти Його.
(Ів.15:15) Я вже більше не буду рабами вас звати, бо не відає раб, що пан його чинить. А вас назвав друзями Я, бо Я вам об'явив усе те, що почув від Мого Отця.
(Об.7:4) І я чув кількість пропечатаних: пропечатаних було сто сорок чотири тисячі від усіх колін синів Ізраїлевих.
Попечатано по дванадцять тисяч з кожного коліна,
12 000 розкладаємо на (5+7)*1000*12 = 144 000
Ізраїль в час скорботи ввійшов з Законом, з п’ятьма книгами Мойсея, попечатаний духовною печаткою, а це сім духів Божих.
(2Кор.3:6) Вiн дав нам здiбнiсть бути служителями Hового Завiту, не букви, але духу, тому що буква вбиває, а дух животворить.
Тисяча, символізує величність Божої милості:
(Вих.20:6) і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.
(Пс.104:8) Він пам'ятає навіки Свого заповіта, те слово, яке наказав був на тисячу родів,




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: 144000
45661
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2013, 09:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Допис повторено з теми «Об’явлення Івана» за 24.10.2013р.
Важливий порядок попечатання, та значення їх імен:
1.Коліно Юдине – хваліть Господа.
Бувши попечатаними духовними печатками, Ізраїль відчує руку Бога і він буде славити та хвалити Творця.
2. Коліно Рувимове – видіти.
Щоб побачити невидиме, їм необхідно народитись з гори, народитись від води і духа, після чого вони побачать у всіх книгах Писання Ісуса Христа.
3. Коліно Гадове – щастя.
Радість і щастя прийде до кожної спасенної душі.
4. Коліно Асирове – блаженство.
А спасіння великої кількості народу, спасіння рідних і близьких, приведе до блаженства.
5. Коліно Наффалимове – боротьба.
Боротьба з самим собою, поділення в сім’ях, боротьба в середині народу, з батьківськими переданнями і т.д.
6. Коліно Манасіїне – заставляючий забути.
В тій боротьбі, Ізраїлю прийдеться забути релігію Закону, бо вони зрозуміють, що Закон був провідником до Ісуса Христа.
7. Коліно Симеонове – слухання.
Коли в тій боротьбі вони одержать перемогу над самими собою, над батьківськими переданнями, то почнуть слухати Духа Святого.
8. Коліно Левіїне – прив’язаність.
Народ прив’яжеться до Ісуса Христа, до свого Месії.
9. Коліно Іссахарове – нагорода.
І одержить нагороду – спасіння душі.
10. Коліно Завулонове – замешкати.
Замешкають під покровом Всевишнього.
11. Коліно Йосифове – додати, прибавити.
Бог додасть віруючим в Ісуса Христа духовні дари.
12. Коліно Веніяминове – син правиці.
При одержанні духовних дарів, вони станусь синами правиці, духовними синами.
Відсутність двох колін:
13. Коліно Дана – суддя.
В часі скорботи, Ізраїль увірує в свого Месію і Бог простить їм їх беззаконня, тому і відсутнє коліно Дана.
(Єр.31:34) І вже не будуть учити один одного, брат брата, і говорити: “пізнайте Господа”, бо усі самі будуть знати Мене, від малого до великого, – говорить Господь, – тому що Я прощу беззаконня їхні і гріхів їхніх уже не пом’яну більше.
14. Коліно Єфрема – плодоношення.
В попечатаних коліна є Йосиф і один його син Манасія, а відсутній другий син Єфрем. В час скорботи виноградник вродив плід, тобто Ізраїль увірував в Ісуса Христа, і плодоношення уже непотрібне.
Церква є тіло Ісуса Христа – виноградина, а галузки виросли в часі скорботи і вродили виноград.
(Ів15:5) Я Виноградина, ви галуззя! Хто в Мені перебуває, а Я в ньому, той рясно зароджує, бо без Мене нічого чинити не можете ви.
(Ів15:8) Отець Мій прославиться в тому, якщо рясно зародите й будете учні Мої.
(Ос.10:1) Ізраїль – гіллястий виноград, примножує для себе плід…




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>