Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 08:21




Створити нову тему Відповісти  [ 73 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Призначення Церкви
21171
UNREAD_POSTДодано: 15 березня 2010, 19:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Прочитавши тут деяких людей виникає питання. Як ви розумієте такі поняття:

1. Чи можна спастись поза Церквою? ( Наприклад СЄ , вони себе не признають Церквою, а органнізацією)

2. Якщо збиратися на домах і номінально відносити себе до всесвітньої церкви, люди у тій общині на правильній дорозі (спасені)?

3. Як це зрозуміти "всесвітня церква"?

4. Якщо общини діляться, то це нормальні речі (Божі)?

5. Які мають бути духовні признаки здоровою, святої Церкви ?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
21183
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2010, 17:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
Я думаю що поза церквою спастися не можна для того і існує церква щоб люди туди ходили. Вселенська церква це теж не нормально. Це люди які хочуть робити все що їм заманеться і щоб над ними нікого не було хто їм міг сказати щось проти. В новому завіті скільки послань до церкви не до вселенської а до місцевих. Для чого тоді в Біблії пишеться про дияконів, пасторів, єпископів, пророків. А що до розділу церкви це нормально в деяких моментах. Якщо церква виросла до великої кількості людей, звичайно дивитися за кожним стає гірше і уділити всім увагу просто неможливо. Тоді браття вирішують з молитвою. Чуєш Петро Володя Саша Паша ми думаємо відкрити другу церкву на другому кінці міста. Щоб люди не їхали через ціле місто то половину будуть ходити в другу церкву ти будеш там просвітером виберемо тобі діяконів і трудись в Славу Божу. Або якщо церква пішла в заблудження і група людей які не придержуються нової науки. Тоді треба від ділитися. І спокійно збиратися. Але в наших братів так не може бути вони ще обов'язково мають побитися за приміщення бо всі його будували. А я розумію якщо ти на Божі стороні і ти знаєш що ти поступаєш по Божому Бог обов'язково дасть тобі приміщення.




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
21188
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2010, 23:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
1. Чи можна спастись поза Церквою?
Розбійник, що висів на хресті з Ісусом, отримав спасіння!?
Sh_21 написав:
2. Якщо збиратися на домах і номінально відносити себе до всесвітньої церкви, люди у тій общині на правильній дорозі (спасені)?
А що означає "номінально відносити себе"?
Є церкви, які збираються по домах... до речі, як і колись апостоли.
Sh_21 написав:
3. Як це зрозуміти "всесвітня церква"?
Церква Христова - вона одна в усьому світі, а тому можна сказати "всесвітня церква", але це не біблійне поняття.
Sh_21 написав:
4. Якщо общини діляться, то це нормальні речі (Божі)?
Так, у деяких випадках це нормальні речі, але іноді поділ може бути через гріх.
Sh_21 написав:
5. Які мають бути духовні признаки здоровою, святої Церкви ?
Любов насамперед. А далі вся повнота, якій меж немає.

Цитата:
Призначення Церкви
Церква - це Божа будівля. Як писав ап.Павло: 8 І хто садить, і хто поливає одне, і кожен одержить свою нагороду за працею своєю! 9 Бо ми співробітники Божі, а ви Боже поле, Божа будівля. 10 Я за благодаттю Божою, що дана мені, як мудрий будівничий, основу поклав, а інший будує на ній; але нехай кожен пильнує, як він будує на ній! 11 Ніхто бо не може покласти іншої основи, окрім покладеної, а вона Ісус Христос. 12 А коли хто на цій основі будує з золота, срібла, дорогоцінного каміння, із дерева, сіна, соломи, 13 то буде виявлене діло кожного, бо виявить день, тому що він огнем об'являється, і огонь діло кожного випробує, яке воно є. (1Кор.3)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
21189
UNREAD_POSTДодано: 17 березня 2010, 00:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
1. Чи можна спастись поза Церквою?
Розбійник, що висів на хресті з Ісусом, отримав спасіння!?
Цитата:
а ви .... Божа будівля. ....... Ніхто бо не може покласти іншої основи, окрім покладеної, а вона Ісус Христос. А коли хто на цій основі будує .... (1Кор.3)


1. Щось не можу твою думку уловити. Ти хочеш сказати що можна спастися поза Церквою? Хоч Церква сама по собі не спасає, це факт. Тоді для чого Христос сказав " що побудує Церкву"? Будем кожен у свої нурі сидіти?
Я думаю якщо у людини виникнуть такі обставини та як у розбійника, це зовсім друге діло!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Протестант | 17 березня 2010, 00:30.
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
21191
UNREAD_POSTДодано: 17 березня 2010, 00:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
3. Як це зрозуміти "всесвітня церква"?
Церква Христова - вона одна в усьому світі, а тому можна сказати "всесвітня церква", але це не біблійне поняття.

Це вислів католиків. Слово "католицька" означає "всесвітня". Тоді чому протестанські Церквм так говорять? якщо це не "біблійне поняття", напевно тоді буде правильно говорити "Церква Христова".




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
21193
UNREAD_POSTДодано: 17 березня 2010, 00:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
2. Якщо збиратися на домах і номінально відносити себе до всесвітньої церкви, люди у тій общині на правильній дорозі (спасені)?
А що означає "номінально відносити себе"?
Є церкви, які збираються по домах... до речі, як і колись апостоли.


Наведу приклад, з нашої Церкви пішли "духовні люди" бо вони побачили що Церква тепла, не "духовні проповіді", а вони знають як має бути правильно. Але вони себе відносять до "всесвітньої церкви". От ті люди духовно здорові, тобто спасені? Я уже не буду писати що там сталося, через пару років. Хіба це нормально щось не то побачив - відділився, я тоді і можу зрозуміти чому кажуть на нас "секти". Я не думаю що це Бог так каже робити. Моя думка така: якщо і є щось не правильно то не потрібно ділитися, а молитися і направляти на правильну дорогу, одним словом БУТИ ОДНОДУШНО.
Апостоли то збиралися по домах, але вони не ділилися!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
21194
UNREAD_POSTДодано: 17 березня 2010, 00:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
5. Які мають бути духовні признаки здоровою, святої Церкви ?
Любов насамперед. А далі вся повнота, якій меж немає.

Та майже у любій общині є любов, думаю навіть у СЄ теж є, і у любій секті може бути. Малий критерій, та як для мене.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
21195
UNREAD_POSTДодано: 17 березня 2010, 01:20 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 січня 2013, 13:46
Написано: 142
Sh_21 написав:
1. Чи можна спастись поза Церквою?
Сама по собі Церква не спасає. Але коли людина живе без церкви у неї є дуже великі шанси на відступлення від Бога. Особисто я не уявляю свого життя без моєї улюбленої Новокаховської Церкви...
Sh_21 написав:
2. Якщо збиратися на домах і номінально відносити себе до всесвітньої церкви, люди у тій общині на правильній дорозі (спасені)?
Спасіння не залежить від того в якому приміщенні збиратись. В Н. Каховці "духовні" люди забрали через суди, а потім через рейдерський захват дім молитви. От тепер і збираємось не в домі молитви, а на вулиці чи в інших приміщеннях. Краще збиратись деінде аби бути в мирі з Богом.
Sh_21 написав:
3. Як це зрозуміти "всесвітня церква"?
А так: хочуть грішити, а в церкві не дозволяють. От і йдуть у "вселенскую" щоб нібито нізащо не відповідати перед Богом (а доведеться)
Sh_21 написав:
4. Якщо общини діляться, то це нормальні речі (Божі)?
Коли утворюється нова самостійна церква з географічних причин (інший населений пункт)-нормально. Буває керівництво церкви допускає різні гріхи в Церкву, то відділятись не варто. Треба відстоювати Євангеліє в Церкві, а якщо Богу угодно, то вони вас самі "відділять". Бувають розділення через чиїсь примхи-тут і так зрозуміло :)
Sh_21 написав:
5. Які мають бути духовні признаки здоровою, святої Церкви ?
1. Невідступність від Євангельського вчення (любов само собою).
2. Діла не відступають від слів.
3. Зовнішність членів церкви як личить святим.
4. Незмінність у вченні з часом (Бог не змінюється)
Та й взагалі, скрізь, завжди у всьому показувати, що ми діти Святого Бога!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
21197
UNREAD_POSTДодано: 17 березня 2010, 01:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
A.M.S

Ти аж тут написав що сталося у Каховці, тепер зрозуміло. Але не можна по всіх рубриках свою ненавість писати.
Ющинко мав хороший лозунг " не словом, а ділом" . Якщо для тебе, як ти пишиш мати мир із Богом саме головне, то покажи що це так. А то виходить, твої слова з ділами розходяться. Не буть двійною особою.
Якова 3:2 Хіба може, брати мої, фігове дерево родити оливки, або виноград фіги Солодка вода не тече з солонця. 13 Хто мудрий і розумний між вами? Нехай він покаже діла свої в лагідній мудрості добрим поводженням! 14 Коли ж гірку заздрість та сварку ви маєте в серці своєму, то не величайтесь та не говоріть неправди на правду, 15 це не мудрість, що ніби зверху походить вона, але земна, тілесна та демонська. 16 Бо де заздрість та сварка, там безлад та всяка зла річ! 17 А мудрість, що зверху вона, насамперед чиста, а потім спокійна, лагідна, покірлива, повна милосердя та добрих плодів, безстороння та нелукава. 18 А плід правди сіється творцями миру.

Цитую твої слова : "Та й взагалі, скрізь, завжди у всьому показувати, що ми діти Святого Бога!!!"




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
21288
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 01:32 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 січня 2013, 13:46
Написано: 142
Sh_21 написав:
Якщо для тебе, як ти пишиш мати мир із Богом саме головне, то покажи що це так.
Воно і так видно.
Sh_21 написав:
А то виходить, твої слова з ділами розходяться.
А де факти, друже?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
21305
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 03:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
A.M.S написав:
Sh_21 написав:
Якщо для тебе, як ти пишиш мати мир із Богом саме головне, то покажи що це так.
Воно і так видно.
Sh_21 написав:
А то виходить, твої слова з ділами розходяться.
А де факти, друже?


А де факти, друже? :D А ти подивися як ти мені відповідаєш, тільки чіпляєшся до моїх слів. Не знаю як ти так, ти бачиш, а я не бачу. Мені здається що то я маю побачити.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
21325
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 18:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Sh_21 написав:
Прочитавши тут деяких людей виникає питання. Як ви розумієте такі поняття:

1. Чи можна спастись поза Церквою? ( Наприклад СЄ , вони себе не признають Церквою, а органнізацією)

Залежить про яку церкву йдеться. Церква - це і є множина усіх спасенних. Але сама по собі приналежність до помісної церкви - не є умовою спасіння.

Цитата:
2. Якщо збиратися на домах і номінально відносити себе до всесвітньої церкви, люди у тій общині на правильній дорозі (спасені)?

Не залежить від того на якій горі поклонятися.

Цитата:
3. Як це зрозуміти "всесвітня церква"?

Це не біблійне поняття. Сам напиши, що маєш на увазі.

Цитата:
4. Якщо общини діляться, то це нормальні речі (Божі)?

Залежить що є причиною ділення. Звичайно, що це не є нормально. Але якщо церква (община) перестала мати ознаки Христової Церкви і не хоче більше слідувати здоровій науці, то краще відділитися від такої.

Цитата:
5. Які мають бути духовні признаки здоровою, святої Церкви ?

думаю, що члени церкви повинні бути духовно відроджені християни - це головна умова, і провадитись здорове біблійне вчення, правильність якого перевіряється плодами: любов в першу чергу повинна бути. Причому не просто любов до тих членів, які тобі усміхаються і люблять тебе, але й до ворогів.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22772
UNREAD_POSTДодано: 28 квітня 2010, 10:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Цитата:
3. Як це зрозуміти "всесвітня церква"?

Це не біблійне поняття. Сам напиши, що маєш на увазі.


Що я маю на увазі, по скільки зараз немає єдиної, соборної, апостольської Церкви, але всі себе відносять до всесвітньої Церкви, але при цьому і сповідують єдину церкву. Значить повинна пуди оригінал істинної Церкви і фальшивка Христової Церкви.

1Тим.3:15 А коли я спізнюся, то щоб знав ти, як треба поводитися в Божому домі, що ним є Церква Бога Живого, стовп і підвалина правди.

Значить істина Христова Церква повинна бути стовпом цієї правда, тобто її мають бачити з далека, як каже Христос, це як місто що стоїть на вершині горі. Бо сама Церква це не є джерело правди. Джерело правда є Христос.
Друге, та Церква є істинною яка дотримується Істинни, і Вона є Церква Бога Живого.

1Iван.5:20 Ми знаємо, що Син Божий прийшов, і розум нам дав, щоб пізнати Правдивого, і щоб бути в правдивому Сині Його, Ісусі Христі. Він Бог правдивий і вічне життя!

Інше місце Писання говорить що будуть фальшиві християни.
Мар.13:22 Бо повстануть христи неправдиві, і неправдиві пророки, і будуть чинити ознаки та чуда, щоб спокусити, як можна, і вибраних.

Отож, мають бути:
1.Істинні ознаки Церкви.
2. І мають бути фальшиві ознаки Церкви, тобто як говорить Писання - блудниця.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22777
UNREAD_POSTДодано: 28 квітня 2010, 17:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Отож, мають бути:
1.Істинні ознаки Церкви.
2. І мають бути фальшиві ознаки Церкви, тобто як говорить Писання - блудниця.

Мова скоріше про фальшивих людей. Церква Христова одна, котра тут на землі ще зазнає нападу злих сил.

Де що з Катехизму: http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38
671 Присутнє вже у Його Церкві, Царство Христа ще, однак, не завершилося «з силою і славою великою» (Лк. 21,27; Пор. Мт. 25,31.) приходом Царя на землю. Царство це зазнає ще нападів злих сил (Пор. 2 Сол. 2, 7.), навіть якщо вони були вже в основі переможені Пасхою Христа.
675 Перед приходом Христа Церква має пройти через останнє випробування, яке захитає віру багатьох віруючих (Пор, Лк. 18, 8; Мт. 24, 12.). Переслідування, яке супроводжує її земну мандрівку (Пор, Лк. 21, 12; Iв. 15, 19-20.), розкриє «таїнство беззаконня» у вигляді псевдорелігії, що принесе людям уявне вирішення їх проблем ціною відступництва від правди.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 73 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>