Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:57




Створити нову тему Відповісти  [ 171 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20879
UNREAD_POSTДодано: 05 березня 2010, 14:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
То що пане Сонячник немає бажання відповісти на запитання, чи може немає що відповісти.Якщо я перекручую писання,до допоможіть мені зрозуміти неперекрученно.От Христос казав ідіть і навчіть всі народи.А ви пишете що не потрібно набувати знань про Бога.То що мав на увазі Христос говорячи навчіть?Часом не--"допоможіть набути знань людям"?Тож дайте відповідь,щоб я не перекручував все з ніг на голову.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20886
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2010, 03:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
sss написав:
От Христос казав ідіть і навчіть всі народи

якщо повиде слiпий слiпого.................. я думаю що це ви ,i питаетесь когось вести


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20891
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2010, 14:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
pika написав:
sss написав:
От Христос казав ідіть і навчіть всі народи

якщо повиде слiпий слiпого.................. я думаю що це ви ,i питаетесь когось вести
:D :D :D :D Що свідчить про те що я сліпий??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20918
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2010, 17:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Навчити треба, це наш прямий обовязок, але істинному вченню, а не перекручення.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20926
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2010, 18:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Навчити треба, це наш прямий обовязок, але істинному вченню, а не перекручення.
Слухайте панове,давайте домовимось,якщо ви звинувачуєте СЄ в тому числі і мене,То наводьте для цього якісь факти,щоб це не були просто галасливі слова нерузумних людей які не можуть відрізнити лівицю від правиці.Один кричить що не треба здобувати знань,інший треба.То в вас Бог це одна особа то три.Второканонічні книги то натхненні ,то не натхнені і тд.Тож перше в собі(50-ки) розберіться,а потім звинувачуйте інших.Отже якщо я щось перекручую,то конкретно що?,якщо я сліпий то що про це свідчить конкретно?,факти,а не пусті слова.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
21003
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2010, 16:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
В Бога немає 50-ків та свідків Єгова. У Бога є розкаяні грішники та нерозкаяні. Які б ви знання не мали, якщо ви не покаятесь, то всі ваші знання марні.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
21006
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2010, 17:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
В Бога немає 50-ків та свідків Єгова. У Бога є розкаяні грішники та нерозкаяні. Які б ви знання не мали, якщо ви не покаятесь, то всі ваші знання марні.

Це Ви хочете сказати що для спасіння потрібне тільке покаяння, без правильного навчання? Ви помиляєтесь або напичали не повну відповідь! Тоді виходить що всі можуть спастися так, навіть не тільки християнські конфесії! Для чого тоді навчатися як привильно вірувати у Бога, хватить тільки покаятися!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
21024
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2010, 22:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
В Бога немає 50-ків та свідків Єгова. У Бога є розкаяні грішники та нерозкаяні. Які б ви знання не мали, якщо ви не покаятесь, то всі ваші знання марні.
Те що у Бога немає 50-ків погоджуюсь,а от Свідки у Бога були завжди.Те що знання без розкаяня чи віри є ніщо то це зрозуміло.Але я вже писав,ви мабуть дуже неуважні,щоб вам розкаятись у чомусь потрібно знати у чому.От наприклад повторюсь,як ви можете розкаятись у тому що зневажаєте Боже імя,якщо ви цього навіть не підозрюєте.,бо ви і не знаєте цього СВЯТОГО імені.Тож покаяння є обовязкове,але в чому??Треба знати,чи нетак??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
21025
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2010, 23:12 

Востаннє редаговано Протестант 13 березня 2010, 01:20 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Братик написав:
В Бога немає 50-ків та свідків Єгова. У Бога є розкаяні грішники та нерозкаяні. Які б ви знання не мали, якщо ви не покаятесь, то всі ваші знання марні.
Те що у Бога немає 50-ків погоджуюсь,а от Свідки у Бога були завжди.

У Бога були Свідки, але зовсім не такі як Ви, що означає " свідок" у новому заповіті Дiї 1:8 але ви одержите силу, коли, щойно найде на вас Святий Дух і будете мені свідками в Єрусалимі та по всій Юдеї і Самарії та аж до краю землі.
1. щоб бути свідком треба прийняти Духа Святого.
2. Свідки мають бути свідками Ісуса Христа
3. Свідок це той що помер мученеською смертю за Ісуса Христа
Отож, дай мені відповідь на три питання. Бо Пядидесятки і інші це точно свідки Ісуса Христа.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
21034
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2010, 00:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
У Бога були Свідки, але зовсім не такі як Ви, що означає " свідок" у новому заповіті Дiї 1:8 але ви одержите силу, коли, щойно найде на вас Святий Дух і будете мені свідками в Єрусалимі та по всій Юдеї і Самарії та аж до краю землі.
А чому ті Свідки які були у Бога завжди, не такі як ми??Слово свідок чи в Новому чи в Старому одне і теж.Просто до Христа Свідки Бога свідчили іншим про Бога Єгову,після Христа щей про Ісуса,Його(Бога) сина.

1. щоб бути свідком треба прийняти Духа Святого.-Аякже.Та ще й проповідувати усім народам.Мені здається це чудово получається СЄ.Про це розповідають знайомі з інших краін.Кажуть що чомусь ніхто не приходить до них з Словом Бога,крім СЄ.Як думаєте чому так не говорять про.....??
2. Свідки мають бути свідками Ісуса Христа-Аякже.Але чи можливо свідчити про Христа і при цьому не згадувати Бога,який послав свого єдинородного сина,який воскресив свого сина,дав своєму сину Царство,суд чинити,тощо.Хіба без Бога це було б можливим. ;)
3. Свідок це той що помер мученеською смертю за Ісуса Христа-Чому??
Sh_21 написав:
Бо Пядидесятки і інші це точно свідки Ісуса Христа.
:???: Думаю це чудово видно зі сторони.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
21036
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2010, 00:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
Відповідь ссс

1. Ви не зауважили що я підкреслив " прийняли Духа Святого , ви Його прийняли?
Цитата:
2. і при цьому не згадувати Бога
, не зрозумів, як це не згадують?
3. У дії 1:8 слова " свідки" мають значення що помруть мучиниською смертю. Наприклад майже усі апостоли так померли, диякон Степан.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
21038
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2010, 01:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
2. Свідки мають бути свідками Ісуса Христа-Аякже.Але чи можливо свідчити про Христа і при цьому не згадувати Бога,який послав свого єдинородного сина,який воскресив свого сина,дав своєму сину Царство,суд чинити,тощо.Хіба без Бога це було б можливим.
.
1.А Ви що тепер визнаєте що він народився, а не є сотвориним?
2. Ісус ще суд не чинить, Він зараз спасає!
3. І не тільки це проповідуємо, а ще ти забув додати, що ті що не приймуть Христа підуть на вічні муки.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
21052
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2010, 14:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
1. Ви не зауважили що я підкреслив " прийняли Духа Святого , ви Його прийняли?
Аякже
Цитата:
3. У дії 1:8 слова " свідки" мають значення що помруть мучиниською смертю. Наприклад майже усі апостоли так померли, диякон Степан.
:) Ви справді так думаєте?До чого тут мученицька смерть та свідки.Майже всі то значить не всі??то що той що не помер мучиницькою смертю не був свідком Христа. :shock: ???От дивні ви.Повторюю свідок від слова свідчити.Свідки Ісуса це ті хто свідчив про Ісуса,той же Степан.Мученицька смерть це наслідок того що світ не любить такого свідчення.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
21055
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2010, 14:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Цитата:
2. Свідки мають бути свідками Ісуса Христа-Аякже.Але чи можливо свідчити про Христа і при цьому не згадувати Бога,який послав свого єдинородного сина,який воскресив свого сина,дав своєму сину Царство,суд чинити,тощо.Хіба без Бога це було б можливим.
.
Sh_21 написав:
1.А Ви що тепер визнаєте що він народився, а не є сотвориним?
.Ми визнаємо що Божий Син мав початок,бо так говорить Біблія.Проте як саме мабуть ви не скажете,а слова народжений чи створений лише підтверджують те що мав початок.
Цитата:
.2. Ісус ще суд не чинить, Він зараз спасає!
.Немає сумнівів!!! :lol:
Цитата:
.3. І не тільки це проповідуємо, а ще ти забув додати, що ті що не приймуть Христа підуть на вічні муки.
Немає сумнівів!!! :lol:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
21064
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2010, 16:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Sh_21 написав:
Братик написав:
В Бога немає 50-ків та свідків Єгова. У Бога є розкаяні грішники та нерозкаяні. Які б ви знання не мали, якщо ви не покаятесь, то всі ваші знання марні.

Це Ви хочете сказати що для спасіння потрібне тільке покаяння, без правильного навчання? Ви помиляєтесь або напичали не повну відповідь! Тоді виходить що всі можуть спастися так, навіть не тільки християнські конфесії! Для чого тоді навчатися як привильно вірувати у Бога, хватить тільки покаятися!

Звичайно, що ні! Я хочу сказати те, що я написав: якщо людина не покається, то всі знання її даремні. Але я не писав, що людині не потрібні знання. А покаятися без прийняття Христа неможливо, бо тільки жертву Христа Бог прийме за наш гріх.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 171 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>