Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 10:57




Створити нову тему Відповісти  [ 171 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20630
UNREAD_POSTДодано: 14 лютого 2010, 23:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я розділяю Вашу точку зору щодо абсурдності приналежності до єдиної Христової Церкви ворогуючих течіїв християнства, але не погоджуюсяз Вашою думкою щодо єдиноправильності Свідків Єгови. До речі, Ви так і не сказали, чому ви так називаєтесь. І взагалі я не беруся судити якісь течії, чи церкви, бо єдиноправильної церкви не існує. Але в той же час, існує єдина правильна церква - це Церква Ісуса Христа. Вона не має реєстраційного посвідчення і не має своєї будівлі і навіть не має свого місцезнаходження, бо розпорошена в часі та просторі. Але вона існувала завжди з часу відкупної жертви її Голови. От Ви можете назвати таку церкву, яку Ви описали, якщо не погоджуєтесь з моїми словами?
Цитата:
головним в Його житті, була праця навчання людей про Боже царство
А ось із цим я не погоджуюся зовсім, бо головним завданням місії Христа було не навчати людей, а спасти людей від смерті і дати їм житя вічне через власну смерть.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20661
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2010, 19:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Я розділяю Вашу точку зору щодо абсурдності приналежності до єдиної Христової Церкви ворогуючих течіїв християнства, але не погоджуюся з Вашою думкою щодо єдиноправильності Свідків Єгови.
Це мабуть дописувач щось сам придумує.Де він зустрічав таку мою думку про єдиноправильність Свідків Єгови??Я лише навів ознаки ,а також проаналізував земне життя Христа ,яке правдиві християни повинні наслідувати.Висновки робіть самі.
Братик написав:
І взагалі я не беруся судити якісь течії, чи церкви, бо єдиноправильної церкви не існує. Але в той же час, існує єдина правильна церква - це Церква Ісуса Христа. Вона не має реєстраційного посвідчення і не має своєї будівлі і навіть не має свого місцезнаходження, бо розпорошена в часі та просторі. Але вона існувала завжди з часу відкупної жертви її Голови. От Ви можете назвати таку церкву, яку Ви описали, якщо не погоджуєтесь з моїми словами?
Я думаю судити тут нікого не треба,це буде робити Христос.Щодо єдиної правильної церкви головою якої є Ісус Христос,то звісно що вона існує.Інакше бути не може.Якщо є Голова,то і повинне бути тіло(тобто церква).Але тут дуже важливо розібратись,а що таке церква??Питання до всіх.Відповідь на запитання є дуже важливим в обговоренні всіх інших питаннь цієї теми.
Цитата:
головним в Його житті, була праця навчання людей про Боже царство

Братик написав:
А ось із цим я не погоджуюся зовсім, бо головним завданням місії Христа було не навчати людей, а спасти людей від смерті і дати їм житя вічне через власну смерть.
Цікаво,а ви хоть у Писання подивились на те місце яке я послався.Як думаєте ,чи можливо врятуватись від смерті,не маючи знання про Христа.??Якраз одною із складових спасіння людства від смерті,є навчання людей про Бога та про Христа.(Ів17:3)Хоча говорячи ,що головним в житті Христа була праця навчання ,я мав на увазі ,що після хрещення Ісус в своєму житті найперш(головно) зосереджувався на праці навчання.Але якщо ви підійшли під іншим кутом цього питання,то я з цим погоджуюсь, та всеж спасіння теж неможливе без набуття знань(Ів17:3)Дякую.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20662
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2010, 19:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Але якщо ви підійшли під іншим кутом цього питання,то я з цим погоджуюсь, та всеж спасіння теж неможливе без набуття знань(Ів17:3)Дякую.
sss, цей вірш ви також не правильно розумієте:
Життя ж вічне це те, щоб пізнали Тебе, єдиного Бога правдивого, та Ісуса Христа, що послав Ти Його. (Ів.17:3)
Для того, щоб пізнати Бога, зовсім не потрібно набуття знань. "Пізнати Бога" означає прийняти його у своє серце, з'єднатися з Богом.
Для цього достатньо лише прийняти помазання Боже, тобто прийняти благодать. А щоб прийняти благодать, достатньо увірувати в Ісуса Христа як Господа. А віра від слухання Слова Божого без усяких людських тлумачень.
А помазання, яке прийняли ви від Нього, воно в вас залишається, і ви не потребуєте, щоб вас хто навчав. А що те помазання само вас навчає про все, воно бо правдиве й нехибне, то як вас навчило воно, у тім пробувайте.
(1Iван.2:27)
Тому справжнім християнином та Божим свідком є той, хто прийняв благодать від Самого Господа Ісуса Христа, а не той, хто себе лише називає свідком чи відноситься до організації СЄ.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: admin | 15 лютого 2010, 23:19.
Причина: офтоп
ДописДопис був видалений | видалив: admin | 15 лютого 2010, 23:19.
Причина: офтоп
ДописДопис був видалений | видалив: admin | 15 лютого 2010, 23:18.
Причина: офтоп
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20676
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2010, 06:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Повністю згоден з Сонячником, дякую за наведені цитати. Дійсно, Свядий Дух - найкращий учитель і ми не потребуємо щоб нас хось ще учив.
Цитата:
Але тут дуже важливо розібратись,а що таке церква?
Так питання цікаве, важко дати відповідь в одному пості, це питання заслуговує окремої теми. Але все ж таки... Думаю церква - це поняття єдиної Христової Церкви, а церкви, які існують на землі, запозичили цю назву з Біблії, де під цим терміном розуміється єдина церква. Можливо я неправий. Тобто є не зовсім правильним наші Дома молитви називати церквами. Та навіть не дома, а сокупність людей певного віровизнання теж не претендує на цю назву, але така назва прижилася для різних церков, як похідна від Христової Церкви. Тобто, Церква - це всі відроджені християни, що сповідують Христа як особистого Спасителя та Господа.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20680
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2010, 12:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss, цей вірш ви також не правильно розумієте:Життя ж вічне це те, щоб пізнали Тебе, єдиного Бога правдивого, та Ісуса Христа, що послав Ти Його. (Ів.17:3)Для того, щоб пізнати Бога, зовсім не потрібно набуття знань.
М-да оце так дописувач ляпнув,так ляпнув.Цікаво також що ніхто не заперечив Йому.Ну щож не буду його звинувачувати в Єресі чи ставити мінус,просто закликаю порівнювати свої погляди з тим що написанно в усій Біблії,а не лише в частині,а той в якомусь одному вірші.Не розумію чи то в дописувача настільки велике упередження до СЄ,що він вдається до таких нерозсудливих кроків.Та всеж,я для того тут і є щоб розвіювати упередження.Отже шановні,мабуть всім вам відомі слова з Мт28:18-"Тож ідіть, і навчіть всі народи".Це наказ Господа,йти і навчати,тобто допомогти людям набувати знань.Чи ті слова нічого не означають для цього дописувача??Далі1Тим2:4-"що хоче(Бог), щоб усі люди спаслися, і прийшли до пізнання правди".До пізнання правди,тобто до набуття знань правди.Ів8:32-"і пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить".Що таке правда?-Ів17:17-"Освяти Ти їх правдою! Твоє слово то правда".Отож думаю тут все зрозуміло стосовно набуття знань людьми.А якщо ні то є ще такі слова які хоча стосувалися найперш Ізраільтян,проте є також важливими для тих хто сьогодні вважає що належить(або хоче належати) до Божого народу.Ос 4:6-"Погине народ Мій за те, що не має знання: тому, що знання ти відкинув, відкину й тебе".Тож якщо для вас ці слова мають дійсно якесь значення,то слухайтесь їх..Надіюсь хоч цього разу пан дописувач ,щось скаже по цьому питанню,а не уникатиме його як інших,перескакуючи з теми на тему. Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20681
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2010, 12:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Шановний ссс, ви так впевнено цитуєте Святе Письмо, що навіть сумнівів не виникає в тому, що ви, мабуть, читаєте Біблію в оригіналі. Тож просвітіть нас "неуків" і поясніть, яке слово древньоєврейської і грецької мов переклалося на українську словами "знання" і "пізнання", а заодно і розтлумачте повне значення, яке в них вкладали юдеї. дякую




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20682
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2010, 13:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
А помазання, яке прийняли ви від Нього, воно в вас залишається, і ви не потребуєте, щоб вас хто навчав. А що те помазання само вас навчає про все, воно бо правдиве й нехибне, то як вас навчило воно, у тім пробувайте. (1Iван.2:27)Тому справжнім християнином та Божим свідком є той, хто прийняв благодать від Самого Господа Ісуса Христа, а не той, хто себе лише називає свідком чи відноситься до організації СЄ.
Щож дописувач ще раз підтвердив те що він імпульсивна людина яка не хоче належно використовувати дар мисленя, який подарований нам Богом.Він хоч би подивився в контекст ,або паралельні місця цього вірша ,а потім на нього посилався.Спробую я це зробити.Дивимось 1Iван.2:24,25-"Тож, що ви чули з початку, нехай в вас пробуває воно; якщо в вас пробуватиме те, що ви чули з початку, то й ви пробуватимете в Сині й Отці. А оце та обітниця, яку Він Сам обіцяв нам: вічне життя"...Отже то що чули з початку. ??Певну інформацію,наприклад про ту обіцянку "[/b]яку Він Сам обіцяв нам: вічне життя",тощо.А коли людина слухає якусь інформацію -то такий процес називається навчанням,або набуттям знань проте, про що подає ця інформація.Мабуть для дописувача такий процес є незнайомий.Хоча ніколи не пізно брати участь у такому процесі.Тож чому каже, що ті хто помазанний не потребує щоб їх хто навчав?Бо вони перед тим як отримали таке помазання ,чули з початку,тобто набули знань з початку.Тож якщо набули знань правди з початку(перед помазанням),то звісно що не потребують навчання ,бо вже навченні.Тож залишається інших навчати правди.(Мт28:18)Шановні не нехтуйте знанням.Ми саме цим відрізняємся від тварин. Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: jerelo | 16 лютого 2010, 14:22.
Причина: Порушення п.2 Правил форуму
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20693
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2010, 18:18 

Востаннє редаговано sss 16 лютого 2010, 21:59 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
сергій написав:
Шановний ссс, ви так впевнено цитуєте Святе Письмо, що навіть сумнівів не виникає в тому, що ви, мабуть, читаєте Біблію в оригіналі. Тож просвітіть нас "неуків" і поясніть, яке слово древньоєврейської і грецької мов переклалося на українську словами "знання" і "пізнання", а заодно і розтлумачте повне значення, яке в них вкладали юдеї. дякую
Мт 7:6.!!!А щодо знання то тут ітак все ясно.Сказав Христос "йдіть навчіть усі народи",значить передайте якусь інформацію.Зрозуміло яку,що й робили учні Христа з усією запопадливістю та відповідальністю.Тож не смійтесь з свого ближнього,це не по Християнськи.Дякую.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: admin | 16 лютого 2010, 18:46.
Причина: офтоп
ДописДопис був видалений | видалив: admin | 17 лютого 2010, 00:48.
Причина: офтоп
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20739
UNREAD_POSTДодано: 19 лютого 2010, 22:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
мені здається ми трохи зїхали з теми. А щодо суперечки про вчення і пізнання, то по своєму кожен правий. Звісно, що навчати треба і це наш святий обов"язок донести вістку про спасіння усім людям. "Бо віра від слухання". Звичайно, якщо б ніхто ту звістку не приніс нам, то і ми були б у темряві. Але пізнати Христа, це не те саме, що дізнатись про Христа. І тут у мене великий сумнів щодо деяких учасників, які себе називають свідками, що вони пізнали Його.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 171 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>