Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:42




Створити нову тему Відповісти  [ 171 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
21113
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2010, 14:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
В Колоссянам 1:15 слово, переведённое как "первородный" - "Прототокос". Лексикон Лоув Нида даёт такие определения слову "прототокос": а) первородный… б) существующий прежде… в) начальный… Вот почему в Псалмах Давид назван первенцем (прототокос), несмотря на то, что он был самым младшим сыном Иессея. Видимо статус, относящийся к первородству (высший по положению), ассоциировался со словом "первородный". Отсюда исходит отличный вопрос для Свидетелей: "В Псалмах 88:28 Давид назван первенцем, несмотря на то, что у него были старшие братья. Как тогда слово "первенец" относится к Давиду"? Давид не был рождён первым у Иессея, но он был самым выделяющимся из всех его сыновей.
:D :D :D :D .Ви хоч дивились у Біблію,проте що тут написано.Давида не названно що він був первородний,а те що Бог його зробить первородним.Подивіться уважно самі ,а не слухайте тих розумників.Пс88(89):28-И Я сделаю его первенцем, превыше царей земли(рос);я вчиню його теж перворідним, найвищим над земних царів(укр).Не соромно вамперебовідати всяку нісенітницю.Да я про вас більшої був думки.
Цитата:
Когда мы читаем Колоссянам 1:15, мы должны подставлять значения слова "прототокос" в контекст. Значение "начальный" подходит сюда? В 18 стихе Иисус назван "главою тела Церкви" и сказано: "дабы иметь Ему во всём первенство", что ещё раз говорит о Его превосходстве. В 16 стихе сказано, что "Им создано всё". Что, и Себя Он тоже создал? Использование слова "прототокос" и контекст ясно показывают превосходство Иисуса над всем творением.
Нічого непотрібно подстовлять.Читайте Біблію різних перекладачів,бо самі ви так наподстовляєтесь,що потім вам же біда буде. :D :D :D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
21945
UNREAD_POSTДодано: 02 квітня 2010, 13:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Братик написав:
В Бога немає 50-ків та свідків Єгова. У Бога є розкаяні грішники та нерозкаяні. Які б ви знання не мали, якщо ви не покаятесь, то всі ваші знання марні.

Це Ви хочете сказати що для спасіння потрібне тільке покаяння, без правильного навчання? Ви помиляєтесь або напичали не повну відповідь! Тоді виходить що всі можуть спастися так, навіть не тільки християнські конфесії! Для чого тоді навчатися як привильно вірувати у Бога, хватить тільки покаятися!
Отже,Для чого тоді навчатися як привильно вірувати у Бога, -То хто це повинен робити та як саме.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
21977
UNREAD_POSTДодано: 03 квітня 2010, 06:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Бог залишив нам для цього Святе Письмо, хоча, хто має Духя Святого, той не потребує, щоб його хто навчав. Сам Дух бо навчає.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
22295
UNREAD_POSTДодано: 15 квітня 2010, 14:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Бог залишив нам для цього Святе Письмо, хоча, хто має Духя Святого, той не потребує, щоб його хто навчав. Сам Дух бо навчає.
Сандей тоже говорить що має Духа та непотребує щоб його хто навчав,як думаєш то правда??А взагалі якщо вам(імеющим Духа) не потрібно щоб вас хтось навчав то навчайте ви.Йдіть до тих хто Духа немає та навчайте,хіба нетак наказав робити Господь.Чому ж ви цього неробите Братіку та Ко.Може це просто фікція те що ви бєтесь у груди що ви народженні з висока.Я нехочу нікого образити,але мені здається це треба показувати не насловах,а на ділах.От я ніяк неможу зрозуміти:- чому тиї так звані "народжені з висока" не прийдуть до мене чи до моїх сусідів чи родичів чи знайомих, бодай в інших містах чи країнах та не донесуть ту важливу звістку про яку проповідував,та й наказав так робити Господь Ісус.Чому?-Братіку та усі хто себе наз хрещенними Духом,вас хіба нестосується наказ який дав Ісус у Мт 28:19??Може ви видаєте себе не за тих до кого був даний цей наказ,які якраз і мали прийняти "Силу з висока" для того щоб свідчити до кінців землі усім народам.Тож розкажіть у чому справа,а я почитаю.Цікеаво.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
22296
UNREAD_POSTДодано: 15 квітня 2010, 15:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Чому ж ви цього не робите Братіку та Ко.


Постільки я Ко. то скажу що у нас інший погляд на це. Люди самі мають можливість почути і ми їм розказуємо не так я ви. Я те ж не можу зрозуміти чому ви нав’язуєтеся якщо вас не приймають. а ви дальше лізете у ту саму квартиру, ви ж відмічаєте у своєму зошиті куда йти, а куда ні, то ж не наїдайте.

І нас не вчать продавати свої квартири і купляти халупи біля міста, а свої гроші віддавати старійшин, вас напевно тому так давно і не було на хліб заробляли. А ви уже увійшло в 144 000, чи ви не достойні???

І до речі Братик і Ви про різне пишете, для чого і його перекрутили. І чому ви вчепилися Сандея, чому не розкажете про ваших "народжених з гори" Рассела і Ротерфорда і вже на кінець скажіть того третього як звати, а то не пам’ятаю.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
22330
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2010, 01:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Постільки я Ко. то скажу що у нас інший погляд на це. Люди самі мають можливість почути і ми їм розказуємо не так я ви. Я те ж не можу зрозуміти чому ви нав’язуєтеся якщо вас не приймають. а ви дальше лізете у ту саму квартиру, ви ж відмічаєте у своєму зошиті куда йти, а куда ні, то ж не наїдайте..

То ви вже тут себе зараховуєте до Ко,але чомусь в інш розділі не зарахували.Щось вас це мабуть зачепило.Шкода.Ви кажете що люди самі мають можливість почути-ЯК??,від кого??Чи такими ж методами як вчив Ісус та робили апостоли??Щодо навязування то це нетак.Якщо ви сказали конкретному СЄ що нехочите слухати,то він і небуде вам свідчити.Нетреба тут балакати.Щодо того чому заходимо в квартиру в якій відмовили,-то тому що зазвичай в квартирі живуть декілька людей.То якщо хтось один нехоче,то можливо інш член сімї захоче.Більш того,з часом змінюються погляди,думки тощо,і через деякий час людина яка не хотіла виявляє бажання,поч цікавитись.Тож чи треба такій людині допомогти.Людина може бути соромязливою чи лякливою,і не наважиться прийти до вас в церкву.Також може не знати де ви знаходитесь.То як ви такій людині допомагаєте??Ми робимо так як наказав Христос,а ви??Цікаво.А щодо надоїдання ,то Про Христову працю також так казали.Тож не дивно що і ви тудиж.Атакож шановний ви невідповіли,чи стосується наказ Христа з Мт28:19 вас(євангелистів).Ну і перед тим Ісус казав "Дана мені всяка влада".Хто і коли Йому її дав??Чи озн це що перед тим він такої влади немав??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
22336
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2010, 11:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
А також шановний ви невідповіли,чи стосується наказ Христа з Мт28:19 вас(євангелистів).Ну і перед тим Ісус казав "Дана мені всяка влада".Хто і коли Йому її дав??Чи озн це що перед тим він такої влади немав??

Якщо цитуєте то беріть загальне значення слів І.Х. який отримав знов ту владу і ту славу яку мав ще до втілення на землю (Фил.2:6-11) і сказав які ознаки будуть Його учнів сопровождати і в чиє ім’я вони будуть робити.
Хіба у вас є такі ознаки??? Хіба ви робите це у Імя І.Х.???Якщо не в імя І.Х. значить ви лжепророк.

Мар.16:17 А тих, хто ввірує, супроводити будуть ознаки такі: у Ім'я Моє демонів будуть вигонити, говоритимуть мовами новими, 18 братимуть змій; а коли смертодійне що вип'ють, не буде їм шкодити; кластимуть руки на хворих, і добре їм буде!

А хіба цей наказ вас стосується якщо ви син лжепророка???




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
22373
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2010, 18:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
sss написав:
Йдіть до тих хто Духа немає та навчайте,хіба нетак наказав робити Господь.Чому ж ви цього неробите Братіку та Ко. Братіку та усі хто себе наз хрещенними Духом,вас хіба нестосується наказ який дав Ісус у Мт 28:19??Може ви видаєте себе не за тих до кого був даний цей наказ,які якраз і мали прийняти "Силу з висока" для того щоб свідчити до кінців землі усім народам.Тож розкажіть у чому справа,а я почитаю.Цікеаво.

А з чого ви зробили такий висновок, що я, (ми) не робимо цього? Це наш прямий обов"язок - свідчити людям про Христа. А те, що я в ваш дім не зайшов, то хіба ви прийняли б мої слова у вашому дому, якщо ви тут їх не сприймаєте?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
22457
UNREAD_POSTДодано: 20 квітня 2010, 21:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
А також шановний ви невідповіли,чи стосується наказ Христа з Мт28:19 вас(євангелистів).Ну і перед тим Ісус казав "Дана мені всяка влада".Хто і коли Йому її дав??Чи озн це що перед тим він такої влади немав??

Цитата:
Якщо цитуєте то беріть загальне значення слів І.Х. який отримав знов ту владу і ту славу яку мав ще до втілення на землю (Фил.2:6-11)??
Нечесна у вас якась гра виходить.Я вас питаю-Хто і коли Йому її(владу) дав??А ви мені Фил наводите.Для чого??Аби увилнути від суті питання.Нечесно.При цьому наводячи слова з Фил ви навіть не звертаєте конкретно на ті слова з Фил,а просто щось переказуєте на свій лад.Дивимось разом:-"Тому й Бог повищив Його, та дав Йому Ім'я, що вище над кожне ім'я".Тож хто повищив Ісуса,тобто дав ту високу владу і коли??Майте вже лице Ш21.Ваш хід.
Цитата:
і сказав які ознаки будуть Його учнів сопровождати і в чиє ім’я вони будуть робити.
Хіба у вас є такі ознаки??? Хіба ви робите це у Імя І.Х.???Якщо не в імя І.Х. значить ви лжепророк.Мар.16:17 А тих, хто ввірує, супроводити будуть ознаки такі: у Ім'я Моє демонів будуть вигонити, говоритимуть мовами новими, 18 братимуть змій; а коли смертодійне що вип'ють, не буде їм шкодити; кластимуть руки на хворих, і добре їм буде!А хіба цей наказ вас стосується якщо ви син лжепророка???
А які ознаки крім незрозумілих мов супроводжують вас і де саме??Ая-яй,те що ви зсилаєтесь на ці слова показує вашу обізнанність з Св Письмом.Запитайте свого колегу Палатінуса,чи є ці слова у ранніх грецьких манускриптах чи перекладах Вульгати.Прочитайте про цей уривок у Католицькій енциклопедії,або у Отця Ієроніма.Може після цього не будете більше до цих слів звертатись,та щей так гонорово.Щодо того у чиє Імя СЄ навчають людей,то в тому числі і у імя Ісуса.Ну а щодо незрозумілих мов якими ви молитесь,то я вже вам поставив мат,не вертайтесь до цього бо поставлю ще роаз :D :D :D .Пробачте не втримався.




«Vat shrift,blifft»
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
22458
UNREAD_POSTДодано: 20 квітня 2010, 22:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
sss написав:
Йдіть до тих хто Духа немає та навчайте,хіба нетак наказав робити Господь.Чому ж ви цього неробите Братіку та Ко. Братіку та усі хто себе наз хрещенними Духом,вас хіба нестосується наказ який дав Ісус у Мт 28:19??Може ви видаєте себе не за тих до кого був даний цей наказ,які якраз і мали прийняти "Силу з висока" для того щоб свідчити до кінців землі усім народам.Тож розкажіть у чому справа,а я почитаю.Цікеаво.

А з чого ви зробили такий висновок, що я, (ми) не робимо цього? Це наш прямий обов"язок - свідчити людям про Христа. А те, що я в ваш дім не зайшов, то хіба ви прийняли б мої слова у вашому дому, якщо ви тут їх не сприймаєте?
Висновок зробив такий бо грунтовно з цим обізнаний,адже колись цікавився вашим напрямком.Крім цього ніхто з близьких,знайомих,тощо не помічав вас у такій праці до якої заохочував,або навіть наказував виконувати Ісус.Ви це робите хібащо по тюрмах, радійо,чи телевізорах(не ви а ваші провідники,от наприклад Сандей яскраво це робив :lol: :lol: ),ну а ви на таких форумах,проте це не назвеш свідченням,а простою грою,це підтверджують слова вашого брата Ш21.Знаю організовуєте якісь вечори з християнською молодю,та не зрозуміло про що там свідчите.Ну і таке інш.А щодо того як цю працю виконував Христос та апостоли,то я сумніваюсь дуже що ви їх наслідуєте подібно.Якщо я помиляюсь,то розкажіть де саме ви організовано приходите до людей.Десь у Америці?-де саме??Розпитаю знайомих.Ну а щодо мого дому то треба було хочаб спробувати це зробити.Проте ви неперший хто мені каже такі слова.Усі євангелисти з якими я спілкувався та ставив питання, чому ви не ходите до людей до дому,то вони мені казали так як ви-"Та хіба вони хочуть слухати".От і ви те саме про мене кажете.Якось СЄ вдається доносити Біблію тим хто не хоче слухати.І я розумію чому-Тому що Їх супроводжує Бог своїм духом св,як про це сказав Ісус Дії1:8. Будуть Свідками ,тобто свідчити,- завдяки Св дух-"Сили з висоти".Тож необманюйтесь --каже Біблія.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
22459
UNREAD_POSTДодано: 20 квітня 2010, 22:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
А також шановний ви невідповіли,чи стосується наказ Христа з Мт28:19 вас(євангелистів).Ну і перед тим Ісус казав "Дана мені всяка влада".Хто і коли Йому її дав??Чи озн це що перед тим він такої влади немав??

Sh_21 написав:
Якщо цитуєте то беріть загальне значення слів І.Х. який отримав знов ту владу і ту славу яку мав ще до втілення на землю (Фил.2:6-11) і сказав які ознаки будуть Його учнів сопровождати і в чиє ім’я вони будуть робити.
Хіба у вас є такі ознаки??? Хіба ви робите це у Імя І.Х.???Якщо не в імя І.Х. значить ви лжепророк.??
Ш21 а чому ви з мого допису вибрали тільки ці слова.Я ж вас також запитував про те що ви кажете що люди самі мають можливість почути.ТОж---ЯК,як,як??,від кого??Чи такими ж методами як вчив Ісус та робили апостоли??.А також ,якщо людина може бути соромязливою чи лякливою,і не наважиться прийти до вас в церкву або може не знати де ви знаходитесь.То як ви такій людині допомагаєте??Ми робимо так як наказав Христос,а ви??Цікаво.А також шановний ви невідповіли,чи стосується наказ Христа з Мт28:19 вас(євангелистів).




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
22463
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2010, 08:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Цікаво.

Якщо вам цікаво все, то в цирк ходіть. Не засмічуйте всюди своїми СЄ вченям, маєте три рубрики от там і пишіть. Бачу немаєте терпіння, хочете всюди 50 коп. вставити.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
22465
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2010, 08:46 

Востаннє редаговано Протестант 21 квітня 2010, 09:19 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
А також шановний ви невідповіли,чи стосується наказ Христа з Мт28:19 вас(євангелистів).

Звісно стосується, я не можу зрозуміти як він вас стосується, ви в імя чого хрестити? Можливо в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа?
А дальше чому не читаєте "І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку!" де ви були 19 ст. щось я не замітив вас в історія.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
22466
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2010, 09:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ну а щодо незрозумілих мов якими ви молитесь,то я вже вам поставив мат,не вертайтесь до цього бо поставлю ще роаз :D :D :D .Пробачте не втримався.

Пробачив. :D . І про який ви мат говорите, ви як :wall:, хочете своє доказати.

Божі обітниці:

Матв.3:11 Він христитиме вас Святим Духом й огнем..

Лук.11:13 Отож, коли ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати, скільки ж більше Небесний Отець подасть Духа Святого всім тим, хто проситиме в Нього?


Цитата:
Щодо того у чиє Імя СЄ навчають людей,то в тому числі і у імя Ісуса
Що за єрись " в тому числі" А що ще якесь імя Ісус говорив навчати, уздоровляти, христити?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
22511
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2010, 23:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Цікаво.

Якщо вам цікаво все, то в цирк ходіть. Не засмічуйте всюди своїми СЄ вченям, маєте три рубрики от там і пишіть. Бачу немаєте терпіння, хочете всюди 50 коп. вставити.
І знову ви показуєте що недружите з памятю.Ви ж самі мені робили зауваження чому то я різні рубрики читаю а дописів по тих темах не залишаю.То чому ж ви зараз такий випад зробили.Щодо цирку то мені там страшно,бо часто люті звірі виступають.А тут на форумі самі вівці зібрались,хіба не приємно бути серед таких лагідних та смиренних тваринок.Чи ви мені забороняєте цим насолоджуватись.А чут не забув -за що ви мені понизили оцінку??.Я вас чимось образив??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 171 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>