Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:35




Створити нову тему Відповісти  [ 171 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19662
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2010, 19:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Демян написав:
то чи дійсно в такому розмаїті релігій з такими протиріччями зацікавленний Бог як керівник величезного заводу??

Мабуть зацікавлений, бо інакше ця течія поступово би зникла. Як бачимо, зараз немає течії ніколаїтів чи саддукеїв.

Цитата:
Логічно.Але ми маємо тут на землі його Святе Слово.Тому нам нетреба беспосередньо питати в Нього.А спробувати зясувати за допомогою його слова

Тільки не треба видавати власні думки, за Його думки.

Цитата:
Жодна з тих течій не прийняла Христа.Це свідчить про те що для Бога вони не були вгодні.

Течія може і не прийняла, а ось люди що були у цих течіях прийняли Христа та стали християнами. Це мабудь є позитивна сторона тих течій.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19675
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2010, 20:20 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 березня 2010, 22:58
Написано: 55
Борис написав:
Народження з гори - великий дар Божий, який ми отримуємо, ящо почувши Слово Боже ми побачили - зрозуміли, і з дитячою вірою в серці прийняли те, що ми всі хто прийшов у цей світ безнадійні і пропащі грішники, і ніким, і нічим, ні нашими добрими ділами, ні приналежністю до якоїсь організації чи деномінації ми не прийдемо до порятунку, якщо тільки не станем на дорогу яку нам приготував Сам Бог, ця дорога Ісус Христос. Його Святе Імя потрібно покликати в щиросердій молитві покаяння, впустити Його в своє серце соїм Царем, себе віддати Йому за раба, отримати прощення гріхів, примирення з Богом, народження з гори, нове серце, новий розум, відчуття радості спасіння, страх Божий, відчуття чистого й нечистого, помазання, що навчає всьго в Христовій школі, мир, благодать... .
Демяне, вже багато хто намагався Вам донести це, та Ви чи то не можете, чи не хочете чути. Ящо мета Вашог перебування на цьому форумі не бажання буцатися а пошук Істини, то хай Господь допоможе Вам в цьому. Він може все.

Жодного посилання на Слово Бога.Молодець.Я тобі не вірю.Це лише балаканина.Вибач.


0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: NiXy | 10 січня 2010, 20:42.
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19683
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2010, 20:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Демян написав:
Шановні учасники форуму як думаєте : чому існує стільки різних релігійних організацій які вважають себе правдивими християнами???Чи схвалює таку кількість християнських течій Бог???Чи можливо це запитання обговорити на основі Писань???

Шановний Демян думаю, що нетіки одна теократична організація має монополію. Монополії немали самі апостоли. що ходили з Христом.
Марка 9.38-40
38 Обізвався до нього Іван: Учителю, ми бачили одного чоловіка, який з нами не ходить, що виганяє Ім'ям Твоїм демонів; і ми заборонили йому, бо він із нами не ходить.
39 А Ісус відказав: Не забороняйте йому, бо немає такого, що Ім'ям Моїм чудо зробив би, і зміг би небаром лихословити Мене.
40 Хто бо не супроти нас, той за нас!


0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19691
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2010, 21:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Демян писав - Жодного посилання на Слово Бога.Молодець.Я тобі не вірю.Це лише балаканина.Вибач.

Не Вірите мені, повірте Хисту -"Ісус відповів і до нього сказав: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не народиться згори, то не може побачити Божого Царства." (Ів. 3. 3). А я лиш намагався, як тільки міг, донести Вам про передумови, сам прцес, і наслідки народження згори.




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19696
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2010, 21:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Борис написав:
Демян писав - Жодного посилання на Слово Бога.Молодець.Я тобі не вірю.Це лише балаканина.Вибач.

Не Вірите мені, повірте Хисту -"Ісус відповів і до нього сказав: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не народиться згори, то не може побачити Божого Царства." (Ів. 3. 3). А я лиш намагався, як тільки міг, донести Вам про передумови, сам прцес, і наслідки народження згори.

Що ти дивуєшся Никодим був князь і нерозумів цього.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19719
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2010, 03:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Демян написав:
Цікава відповідь.Є дещо незрозуміле.Цитую:"Головне не те, до якої церкви належиш, або як тебе називають люди, а саме народження згори від Духа Святого".Поясни простою і зрозумілою мовою: що озн-народження згори від Духа Святого???.

Ця тема вже обговорювалася в інших розділах, тож попробую відповісти коротко.
"Хто не родиться з води та Духа, не може увійти в царство Боже" Ів. 3:5
З води ми вже є народженні, плід цього народження - наше тіло. Народитися від Духа - друга умова увійти в Царство Боже. Багато хто це місце розуміє як пізнання, розуміння на розумовому рівні Бога. Але пізнання - це не народження. У процесі народження має бути замішана інша особа окрім нас, а це є Дух Святий, бо "народжене від тіла - є тіло, а народжене від Духа - є дух". Почитай весь розділ 3 від Івана, він є чи не основоположним у християнстві.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19720
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2010, 03:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Очевидно, не всі християнські течії складають Церкву Христову.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19905
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2010, 11:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Очевидно, не всі християнські течії складають Церкву Христову.

А чому ви так думаєте?Поясніть.Дякую.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19912
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2010, 16:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
sss написав:
Братик написав:
Очевидно, не всі християнські течії складають Церкву Христову.

А чому ви так думаєте?Поясніть.Дякую.

А чому ти нетак думаєш? Поясни.Дякую


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19916
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2010, 19:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
prostak написав:
А чому ти нетак думаєш? Поясни.Дякую
Пане "Простак" я не знаю як розцінювати ваш випад :oops: ,адже запитання було поставленне учаснику на імя "Братик",щодо його відповідді.Вашої зрозумілої відповіді щодо цього питання я не побачив,а лишень якусь неприязнь до церкви СЄ.Висловіться по суті питання,щоб було зрозуміло вашу позицію.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19918
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2010, 21:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
sss написав:
prostak написав:
А чому ти нетак думаєш? Поясни.Дякую
Пане "Простак" я не знаю як розцінювати ваш випад :oops: ,адже запитання було поставленне учаснику на імя "Братик",щодо його відповідді.Вашої зрозумілої відповіді щодо цього питання я не побачив,а лишень якусь неприязнь до церкви СЄ.Висловіться по суті питання,щоб було зрозуміло вашу позицію.Дякую

Прошу вибачення :oops:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19919
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2010, 22:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
prostak написав:
Прошу вибачення :oops:

Приймаю :) ,і будь ласка,якщо можете скажіть яка ваша позиція щодо цього питання.Дякую.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19923
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2010, 23:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
sss написав:
Братик написав:
Очевидно, не всі християнські течії складають Церкву Христову.

А чому ви так думаєте?Поясніть.Дякую.

тут я погоджуюсь з Братиком, а ти SSS як рахуєш?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
19926
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2010, 00:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
prostak написав:
тут я погоджуюсь з Братиком, а ти SSS як рахуєш?

Пане "Простак" дякую за відповідь.Чи моглиб розповісти чому ви вважаєте що не ВСІ течії складають церкву Христову??.От наприклад пан "Nixy" іншої думки:-"Я вибачаюсь, якщо не дуже зрозуміло висловлююсь, але моя думка така, що скільки людей, стільки і течій бо кожен усе розуміє по-своєму, те що для когось цілком сприятливо, для іншого не є прийнятним. Не можна усіх рівняти під одну гребінку".Бачимо цей пан пояснює чому він ТАК думає.Його думку можна зрозуміти.Тому якщо можете то поясніть ,будь-ласка. :? Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 171 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>