Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 12:50




Створити нову тему Відповісти  [ 171 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20322
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2010, 11:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
До чого тут розумію чи не розумію.

Tech написав:
До того, що ти постійно задаєшь питання.
Пане "Т" я пояснив чому задаю запитання.Більш тог я хочу показати вам що СЄ нікому нічого насильно не навязують і не вчуть.Тому з вами розмовляю з позиції зацікавленної особи(учня) ,а вам відвожу роль вчителя.Побудьте хоч трохи вчителями.Адже Христос якого ви вважаєте частиною Трійці дав наказ ,якщо я не помиляюсь :"Тож ідіть навчіть"(Мт28:19)Чи це вам не під силу?

Цитата:
Я розумію це по одному ,ви можливо по іншому.

Tech написав:
І як ти все розумієшь про що питаєшь?
Ви питайте ,а я спробую пояснити.

Цитата:
А на цьому форумі я є тому що бачу у вас упереджену позицію до цієї організації,і пробую її змінити.

Tech написав:
Ключове слово "організація". Мабуть саме у тому є проблема, як тобі вже намагався пояснити "простак". На відміну від СЄ, християне ходять в церкву та належать до церкви, а не до організації.
Знову ж таки Пане "Т" ви мені вибачте ,але я не можу щоби вас не запитати,бо мабуть ви погано розумієте значення певних слів.Що таке церква??.З якої мови це слово запозичене??,і що воно озн на укр мові.А також ,в чому ви бачите відмінність між організацією і церквою.??

Цитата:
А якщо вам важко пояснити свої слова ,то ніхто від вас цього не вимагає.

Tech написав:
Але ж ти постійно вимагаєшь пояснення наших слів.
Хіба??Я
просто запитую і надіюсь.Адже більшість моїх ,особливо БІБЛІЙНИХ питань,в тому числі і до вас ,залишаються досі без відповідей.Буду і далі надіятись ,а не вимагати.
Цитата:
получається що церква НЕ горить для Бога,а члени церкви НЕ є духовно здорові коли не проявляються духовні дари такі як зцілення???Чи я правильно вас зрозумів??

Tech написав:
Це не обов'язково зцілення.
Бачу на вас вплинув приклад БРАТИКА,починаєте суперечити самі собі.
Tech написав:
Що там відносно зціленя у СЄ ? Чув багато випадків, коли СЄ помирали (чи їх діти), через те, що у них заборонено переливання крові?
Бачу ви і тут маєте деяке знання,проте не з достовірних джерел ,а з якихось ЧУТОК,на жаль.І взагалі якщо цікавить питання переливання крові,то започаткуйте нове питання.А то ви подаєте мені поганий приклад того,як відходити від теми,за що мене потім попереджають
Admin написав:
Ви далі продовжуєте порушувати Правила: не можна відхилятися від теми! Кожне Ваш допис повинен стосуватися лише теми обговорення
Не личить так бувшому модераторові.Чи це правило стосується лише мене.??
Цитата:
Якщо можете то повторіть.Дякую

Tech написав:
Ні, не хочу.
Дякую вам за терпіння і саможертовність.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20331
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2010, 18:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Бачу на вас вплинув приклад БРАТИКА,починаєте суперечити самі собі.
У чому саме я собі суперечу, можете навести приклад?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20334
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2010, 19:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Цитата:
Бачу на вас вплинув приклад БРАТИКА,починаєте суперечити самі собі.
У чому саме я собі суперечу, можете навести приклад?
Щоб я не повторював,переглянь останні мої дописи до тебе,там все є.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20346
UNREAD_POSTДодано: 03 лютого 2010, 06:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ти маєш на увазі це?
sss написав:
Братик написав:
Так само й церква, коли називається християнською, то в центрі вчення та поклоніння має бути Христос.
Цікаво порівняти з попередніми словами:
Братик написав:
Таку церкву буде схвалювати Бог. Але якщо церква є християнською тільки по НАЗВІ, а не ЗА ЗМІСТОМ, то чи може це схвалювати Бог?

І де тут протиріччя?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20538
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2010, 01:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Цитата:
То скажи в якій Християнській церкві, відсутній цей зміст,через щоб не схвалював її Бог??

Братик написав:
Є номінальні християнські церкви, які мають лише назву християнської,
Наприклад--....??
Братик написав:
але діла тих християн не співпадають з біблійними характеристиками християнської церкви. Ознаки справжньої християнської церкви описані в Новому Завіті - це те, про що я писав вище: духовні дари, народження згори тощо.
тощо.-які ще Біблійні ознаки крім дарів.??Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20540
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2010, 07:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
ccc, ти з нас юристів поробиш: докопуєшся до кожного слова. :) Я написав "тощо", бо немає в Біблії конкретних ознак правдивої християнської церкви. Тобто нема такого списку: оце така церква правдива, а ось така неправдива. Біблія багато говорить, якими повинні бути християни. А оскільки церква складається з християн, то які риси мають члени церкви - такі буде мати і церква. Істинна християнська церква складається з відроджених християн, які мають любов до Бога та один до одного. Оце буде достатьою умовою. Бо "як всі таємниці я знаю, та любові не маю, то я бубон звонячий" (цитую по памяті). А якщо хочеш більше взнати як слід поводитися в церкві - почитай краще Новий Завіт, зокрема послання апостола Павла до Тимофія, до Тита. "Стережися ж базікань марних, бо ще більше провадять вони до безбожності" 2 Тим 2:16
"Настане бо час, коли здорової науки не будуть держатись, але за своїми пожадливостями виберуть собі вчителів, щоб вони їхні уші улещували". 2 Тим 4:3
"Остерігайтесь нерозумних змагань і спорів, і суперечок про Закон, - бо вони некорисні й марні"
Тит 3:9




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20551
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2010, 18:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
ccc, ти з нас юристів поробиш: докопуєшся до кожного слова. :) Я написав "тощо", бо немає в Біблії конкретних ознак правдивої християнської церкви.
Думаю це помилка.Вони є.По їхніх плодах ви пізнаєте їх(Мт7:16).Перечислюю:-1)По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою.(Ів13:35);2)Та однак надаремне шанують Мене, бо навчають наук людських заповідей.(Мт15:9)-Тобто вчення повинне походити з Біблії;3)Тоді каже до нього Ісус: Відійди, сатано! Бож написано: Господеві Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому!-тобто повинні поклонятися Одному Богу і нікому і нічому іншому;4)І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали.(Дії4:12)-Мова йде про Ісуса.Тобто правдиві християни визнають Ісуса Христа тим, через кого Бог дає спасіння;5)Ісус відповів: Моє Царство не із світу цього(Ів18:36);Коли б ви зо світу були, то своє світ любив би. А що ви не зо світу, але Я вас зо світу обрав, тому світ вас ненавидить(Ів15:18) -отже правдиві поклонники не повинні належать світу;6)Тож ідіть, і навчіть всі народи,(Мт28:19);І проповідана буде ця Євангелія Царства по цілому світові(24:14)-тобто Ісусові правдиві послідовники повинні проповідувати, Євангелію Царства по цілому світові — бо це єдина надія для людства.Отже видимі ознаки схвалення взяті з Біблії. Тому якщо якоїсь бракує ,слід шукати там де не бракує.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20555
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2010, 21:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
sss написав:
Перечислюю:-1)По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою.(Ів13:35);2)Та однак надаремне шанують Мене, бо навчають наук людських заповідей.(Мт15:9)-Тобто вчення повинне походити з Біблії;3)Тоді каже до нього Ісус: Відійди, сатано! Бож написано: Господеві Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому!-тобто повинні поклонятися Одному Богу і нікому і нічому іншому;4)І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали.(Дії4:12)-Мова йде про Ісуса.Тобто правдиві християни визнають Ісуса Христа тим, через кого Бог дає спасіння;5)Ісус відповів: Моє Царство не із світу цього(Ів18:36);Коли б ви зо світу були, то своє світ любив би. А що ви не зо світу, але Я вас зо світу обрав, тому світ вас ненавидить(Ів15:18) -отже правдиві поклонники не повинні належать світу;6)Тож ідіть, і навчіть всі народи,(Мт28:19);І проповідана буде ця Євангелія Царства по цілому світові(24:14)-тобто Ісусові правдиві послідовники повинні проповідувати, Євангелію Царства по цілому світові — бо це єдина надія для людства.Отже видимі ознаки схвалення взяті з Біблії. Тому якщо якоїсь бракує ,слід шукати там де не бракує.
[/b]

ще одне додам:
І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її. Мат.16.18 :)




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20558
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2010, 23:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
сергій написав:
ще одне додам:І кажу Я тобі, що ти скеля(Петро-Хом), і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її. Мат.16.18 :)
Цікаво.То це, ви вважаєте ознакою схваленя.А якщо я наведу такі слова щодо скелі:--"Ось Я кладу на Сіоні камінь спотикання та скелю спокуси, і кожен, хто вірує в Нього, не посоромиться"! (9:33);бо пили від духовної скелі, що йшла вслід за ними, а та скеля був Христос!(1Кор10:4);і камінь спотикання, і скеля (1Пет2:8);збудовані на основі апостолів і пророків, де наріжним каменем(скелею) є Сам Ісус Христос(Еф2:20),...Тож дозвольте вас шановні запитати:Хто за словами Павла та того ж Петра є СКЕЛЕЮ на якій побудована церква,згідно з наведенними словами з Писання??А також чи погоджуєтесь з приведенними мною вище ознаками схвалення??




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20565
UNREAD_POSTДодано: 11 лютого 2010, 06:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Дякую ссс за змістовний перелік ознак правдивої церкви. Я вражений проробленою Вами роботою по знаходженню усіх цих місць. Чесно кажучи, я б отак відразу знайти їх не міг. І все ж таки, будь-яка христиняська деномінація скаже, що усі ці ознаки у них є.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20577
UNREAD_POSTДодано: 11 лютого 2010, 16:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Дякую ссс за змістовний перелік ознак правдивої церкви. Я вражений проробленою Вами роботою по знаходженню усіх цих місць. Чесно кажучи, я б отак відразу знайти їх не міг. І все ж таки, будь-яка христиняська деномінація скаже, що усі ці ознаки у них є.
Будь ласка
Цитата:
І все ж таки, будь-яка христиняська деномінація скаже, що усі ці ознаки у них є.
Якщо провести чесний аналіз ,то це не так.Наприклад:-2)Та однак надаремне шанують Мене, бо навчають наук людських заповідей.(Мт15:9)-Тобто вчення повинне походити з Біблії---отже чи вчення про поклоніня іконам,статуям,предметам(ділу рук людських) походить з Біблії.??Читаєм у Вих20:4,5- "Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. Не вклоняйся їм і не служи їм".Отже як бачимо друга заповідь застерігає від цього.Тож якщо церква вчить про таке поклоніня,то хіба це не вказує на те що в ній відсутня ця ознака схвалення??Можна сміло робити висновок що таку деноменацію не схвалює Бог.І так ,чесно по всіх ознаках проаналізувати ,в яких церквах відсутні ці ознаки,а в яких присутні.І таким чином просто зробити правильний висновок і дати відповідь на поставленезапитання на початку теми.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20583
UNREAD_POSTДодано: 12 лютого 2010, 06:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
І всеодно, католики та православні оправдають себе і вже намагались це зробити в інших темах захищаючи поклоніння Богу, як вони кажуть, перед іконами, щоб "краще уявляти собі Бога". І так, кожна деномінація себе вважає вірною. Бо якби було явне порушення цих всіх ознак християнської церкви, то це порушення би або виправдали, або приховали. Тобто, якби ми тут не доводили ту чи іншу правоту, кожна течія знайде собі оправдання, та ще й осудить іншу. А що цікаво, істинна церква все ж одна, а не як дехто тут писав, що Богу угодне різноманіття церков. Я тут, до речі, випадково наштовнувся на таке цікаве місце, воно актуальне до нашої теми:
Тож благаю вас, браття, ім"ям Господа нашого Ісуса Христа, щоб ви всі говорили те саме, і щоб не було поміж вами незгоди, але щоб були ви поєднані в однім розуміння та в думці одній. ... Далі апостол Павло каже, що одні почали себе називати Павловими, інші Аполлосивими, ще інші Христовими... і далі запитує: Чи ж Христос поділився? 1 Кор. 1:10-17




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20591
UNREAD_POSTДодано: 12 лютого 2010, 13:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
І всеодно, католики та православні оправдають себе і вже намагались це зробити в інших темах захищаючи поклоніння Богу, як вони кажуть, перед іконами, щоб "краще уявляти собі Бога". І так, кожна деномінація себе вважає вірною. Бо якби було явне порушення цих всіх ознак християнської церкви, то це порушення би або виправдали, або приховали. Тобто, якби ми тут не доводили ту чи іншу правоту, кожна течія знайде собі оправдання, та ще й осудить іншу. А що цікаво, істинна церква все ж одна, а не як дехто тут писав, що Богу угодне різноманіття церков. Я тут, до речі, випадково наштовнувся на таке цікаве місце, воно актуальне до нашої теми:
Тож благаю вас, браття, ім"ям Господа нашого Ісуса Христа, щоб ви всі говорили те саме, і щоб не було поміж вами незгоди, але щоб були ви поєднані в однім розуміння та в думці одній. ... Далі апостол Павло каже, що одні почали себе називати Павловими, інші Аполлосивими, ще інші Христовими... і далі запитує: Чи ж Христос поділився? 1 Кор. 1:10-17
Дуже правильно ви підмітили щодо єдності.Можна проаналізувати кому притаманна така єдність і ще добавити слова з Писань:-щоб були всі одно(єдиними): як Ти, Отче, в Мені, а Я у Тобі, щоб одно були в Нас і вони, щоб увірував світ, що Мене Ти послав(Ів17:21).Ну ащодо тих хто шукає виправдання поклоніню зображенням,то це їхня справа.Вони заради цього щоб оправдати таке поклоніння усунули другу заповідь з свох книг.Яке лицемірство.Щира людина коли дізнається про це то зразу робить зміни.Звісно що такі ознаки перечисленні не для тих хто хоче щось оправдувати,я для щирих людей,які дійсно прагнуть правдивого поклоніння на основі не людської філософії,а Слова Бога Живого.(Гал6:7)Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20593
UNREAD_POSTДодано: 12 лютого 2010, 19:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Дуже багато людей і церковних деномінацій називають себе християнами та християнськими (щодо церков), але такими не є. Це приблизно як президент однієї посткомуністичної країни сказав: я в Бога не вірю, але я православний. Питання: навіщо тоді називатися православним? Заради гарної вивіски, бо атиїстом стало не модно бути? Але так міркує дуже багато людей. І не тільки в середовищі православних, але у будь-якій церкві. Тому-то, Писання каже нам не тільки називатися дітьми Божими, але бути ними. А між цими двома визначеннями лежить пропасть, тобто різниця дуже велика. Немає значення ким себе називати, головне бути християнином. Бо назви усі хороші. Але суть не завжди відповідає вивісці. Будучи пятидесятником, я себе можу сміливо назвати і католиком (бо належу до всесвітньої Христової Церкви), і православним (тому що правильно славлю Бога), і баптистом (тому що був хрещеним з погружанням у воду), і суботником (бо відпочиваю у Суботі, а субота для мене Христос), і харизматом (бо маю помазання від Духа Святого), і навіть свідком Єгова, якщо можна так виразитись, бо маю свідчення Божої любові, хоча Бога не бачив, бе неможливо це людям. До речі, чому свідки Єгова так себе називають? Чому саме свідки? Чи бачили ви Бога?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнські розбіжності.
20595
UNREAD_POSTДодано: 13 лютого 2010, 00:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Дуже багато людей і церковних деномінацій називають себе християнами та християнськими (щодо церков), але такими не є. Це приблизно як президент однієї посткомуністичної країни сказав: я в Бога не вірю, але я православний. Питання: навіщо тоді називатися православним? Заради гарної вивіски, бо атиїстом стало не модно бути? Але так міркує дуже багато людей. І не тільки в середовищі православних, але у будь-якій церкві. Тому-то, Писання каже нам не тільки називатися дітьми Божими, але бути ними. А між цими двома визначеннями лежить пропасть, тобто різниця дуже велика. Немає значення ким себе називати, головне бути християнином.
Тут ви праві.Проте бути християнином,-як це?,я вже запитував.Чіткої і зрозумілої,а головне Біблійної відповіді не отримав.Ну щож спробую сам це зробити.Коли, де і чому вперше учнів Ісуса почали називати християнами???Дивимось у Писання.Дії11:26-"А знайшовши, привів в Антіохію. І збирались у Церкві вони цілий рік, і навчали багато народу, і в Антіохії найперш християнами названо учнів".
Отож чому перших учнів почали так називати??Тому що вони усюди навчали людей про Ісуса як про Христа(Божого помазанця),а також в усьому старались наслідувати Христа,зоокрема у праці навчання людей ,поширюючи Євангелію(добру новину) про Царство.(Мт28:18,19)Тому то Християнин це той хто наслідує Христа(живе так як Христос),а не просто визнає його за Бога.Це чітко видно з Писання.Христос ніколи не брав зброю в руки,і не закликав до цього інших(Мт 26:52),не відповідав нікому злом за зло,не втручався в справи світу,зоокрема в політику(Ів6:15),не падав ниць перед зображеннями,не поклонявся Богу Трійці(Мт4:10),головним в Його житті, була праця навчання людей про Боже царство(Ів18:37;Лк8:1),тощо.Тож проаналізуйте чесно,якщо це для вас принципово,хто(яка релігія,доменація,не окремі особи) наслідує у цьому Ісуса---Не беруть у руки зброю і не закликають до цього інших,не відповідають нікому злом за зло,не втручаються в справи світу,зоокрема в політику,не падають ниць перед зображеннями,не поклоняються Богу Трійці(Мт4:10),головним в їхньому житті, є праця навчання людей про Боже царство,тощо.Хто????
Тому ,щоб там не говорили інші,подібно як Лукашенко не може бути православним ,бо він людина невіруюча,так і ті хто не живе життям Христа(не наслідує Його) ,не можуть бути християнами.
Братик написав:
Бо назви усі хороші. Але уть не завжди відповідає вивісці. Будучи пятидесятником, я себе можу сміливо назвати і католиком (бо належу до всесвітньої Христової Церкви), і православним (тому що правильно славлю Бога), і баптистом (тому що був хрещеним з погружанням у воду), і суботником (бо відпочиваю у Суботі, а субота для мене Христос), і харизматом (бо маю помазання від Духа Святого), і навіть свідком Єгова, якщо можна так виразитись, бо маю свідчення Божої любові, хоча Бога не бачив, бе неможливо це людям. До речі, чому свідки Єгова так себе називають? Чому саме свідки? Чи бачили ви Бога?
Ну щож це ваше бачення.Проте як ви писали Христос не поділився.А ці течії--це поділення,які дуже часто між собою ворогують,ато й воюють.Не може Христос перебувати,або бути головою таких церков(Еф5:23)Чи не так?Адже Біблія каже що Христос є головою церкви(Еф5:23).Тож-"Допевняйтеся, що приємне для Господа,"(Еф5:10)Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 171 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>