Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:32




Створити нову тему Відповісти  [ 47 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісусова відповідь щодо посту
23331
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2010, 21:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Тобто піст має бути, але внутрішній і радісний. ЯкщоВі народились і були хрещені в Католицькій чи Православній Церкві, та й відчуваєте, що там спасаєтесь вірою живою, відчуваєте, що піст, як засіб для самоорганізації Вам є корисним, то хто Вас переконає, що постити не потрібно.

Я там був, але цього не відчув, усе було наоборот. Я вашим парафіянам на роботі завжди говорю, хоч би свою конфесію поважали зараз піст, а горілку, пиво, сигарети, брудні слова як в вживали так в вживають. Вам вроді м’ясо не можна їсти, цього майже ніхто не робить.
І взагалі ваш піст зводиться тільки до їжі: це можна їсти, а це ні, хіба це біблійний піст?
Про Біблійний піст говорить Ісая:
Iсая 58:3 Нащо ми постимо, коли Ти не бачиш, мучимо душу свою, Ти ж не знаєш того? Отак, у день посту свого ви чините волю свою, і всіх ваших робітників тиснете! 4 Тож на сварку та заколот постите ви, та щоб кулаком бити нахабно... Тепер ви не постите так, щоб ваш голос почутий був на височині! 5 Хіба ж оце піст, що Я вибрав його, той день, коли морить людина душу свою, свою голову гне, як та очеретина, і стелить верету та попіл? Чи ж оце називаєш ти постом та днем уподоби для Господа? 6 Чи ж ось це не той піст, що Я вибрав його: розв'язати кайдани безбожности, пута ярма розв'язати й пустити на волю утиснених, і всяке ярмо розірвати? 7 Чи ж не це, щоб вламати голодному хліба свого, а вбогих бурлаків до дому впровадити? Що як побачиш нагого, щоб вкрити його, і не сховатися від свого рідного? 8 Засяє тоді, мов досвітня зоря, твоє світло, і хутко шкірою рана твоя заросте, і твоя справедливість ходитиме перед тобою, а слава Господня сторожею задньою! 9 Тоді кликати будеш і Господь відповість, будеш кликати і Він скаже: Ось Я! Якщо віддалиш з-поміж себе ярмо, не будеш підносити пальця й казати лихого, 10 і будеш давати голодному хліб свій, і знедолену душу наситиш, тоді то засвітить у темряві світло твоє, і твоя темрява ніби як полудень стане, 11 і буде Господь тебе завжди провадити, і душу твою нагодує в посуху, кості твої позміцняє, і ти станеш, немов той напоєний сад, і мов джерело те, що води його не всихають!
Michail написав:
Постити, як і приватно молитись, потрібно потайки, роблячи все, як для Самого Бога і все буде добре!

Є піст приватний і є піст загальний. І взагалі я не розумію ваших слів. Який у вашому розумінні є правильний піст?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісусова відповідь щодо посту
23366
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2010, 09:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@В Церкві немає наказів, можливо у вашій? @

Є накази в Церкві. Наприклад, у баптистів наказ не пити вино.

Це також піст. А ще хтось каже, що не можна забороняти їсти і пити...


"Якщо не їсти, а голодувати це не правильно."

Я теж про це кажу. Піст - це не голодовка, а лише невелике обмеження.


"А це хіба не наказ? перед Пасхою, Різдвом, ще й точно не пам’ятаю "Петровий піст", де ви бачите це добровільно?
У чому ваші навіть у піст вважають горілкою не масною? Це що насмішка над християнство"

Піст - це не наказ, а церковне правило... Якщо християнин не дотримується, значить ще не дозрів. Як дозріє, покається у гріхах і буде дотримуватись.
Я пощу добровільно.

Який піст правильний? Той що у смиренні, чи приватний чи загальний, значення не має.

А те що пьють горілку в піст, це насмішка!
Так не можна. У нас в церкві все дуже просто. Не їсти мясо в піст в середу і пятницю. Можна відмовитись і від набілу.

Я ж Вам кажу у греко-католицькій церкві піст дуже мякий.

У всі інші дні дозволяється їсти мясо. Субота і неділя - взагалі не пісні дні.

У православї все більш "жёстко".
Там деякі в піст навіть рибу не їдять. Але це їх внутріцерковні справи. Адже людина має вибір в якій церкві бути. Лише якщо вибрав, то там і будь. Де знайшов Бога і Його Слово, там і потрібно тобі перебувати.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісусова відповідь щодо посту
23367
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2010, 09:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@Я там був, але цього не відчув, усе було наоборот. Я вашим парафіянам на роботі завжди говорю, хоч би свою конфесію поважали зараз піст, а горілку, пиво, сигарети, брудні слова як в вживали так в вживають.@

Правильно говорите.

В нашій церкві не дуже багато відроджених від Святого Духа. Священиків також на жаль... Вони тому і піст не розуміють... Тому краще постарайтесь їх навернути до Бога.

"Вам вроді м’ясо не можна їсти, цього майже ніхто не робить.
І взагалі ваш піст зводиться тільки до їжі: це можна їсти, а це ні, хіба це біблійний піст?"

А це вже неправда. Почитайте видання львівських церковних видань, навіть дитячі журнали... Не потрібно робити весіль, ообмежитись в слуханні світської музики (думаю можна за власним бажанням) допомагати ближнім, милостиня, більше молитви приватної і в церкві...

Просто більшість вірників беруть самий мінімум та й то його не знають...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісусова відповідь щодо посту
23374
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2010, 20:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail ви якось не так як всі виділяєте цитати, тяжко розібратися? користуйтеся Quote




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісусова відповідь щодо посту
23376
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2010, 21:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
@В Церкві немає наказів, можливо у вашій? @

Michail написав:
Є накази в Церкві. Наприклад, у баптистів наказ не пити вино.
Це також піст. А ще хтось каже, що не можна забороняти їсти і пити...

Я б так не сказав що вино це наказ Церкви, хоч Біблія 100% не забороняє, але ми живемо духом, а не буквою.
Я думаю вживати слово "наказ" взагалі не правильно.



Sh_21 написав:
"Якщо не їсти, а голодувати це не правильно."


Michail написав:
Я теж про це кажу. Піст - це не голодовка, а лише невелике обмеження.

Цитата:
До речі в старих баптистських виданнях читав, що постити потрібно.

Я думаю там не про такий піст писало, піст без постійної молитви, це не правильний піст.

Цитата:
А те що пьють горілку в піст, це насмішка!

Та ні, не насмішка, це я з досвіду свого вам говорю. Хоч Біблія взагалі забороняє випивати, я їм говорю та хоч у піст не пийте, щоб не насміхалися хоч самі над собою.

Цитата:
Я ж Вам кажу у греко-католицькій церкві піст дуже мякий.
У всі інші дні дозволяється їсти мясо. Субота і неділя - взагалі не пісні дні.

А це хіба Біблійний піст? Щось не їсти частково як у вас, або повністю не їсти як у нас, а не молитися, не зближатися із Богом і так дальше це не правильний піст.

Цитата:
Тому краще постарайтесь їх навернути до Бога.

З вашими священиками без полёзно говорити, вони "не помильні", з рядовими простіше, їх цікавить істинна.

Цитата:
А це вже неправда. Почитайте видання львівських церковних видань, навіть дитячі журнали... Не потрібно робити весіль, ообмежитись в слуханні світської музики (думаю можна за власним бажанням) допомагати ближнім, милостиня, більше молитви приватної і в церкві...

Ну видання не читав.
А цей перелік що пов’язує нас із світом потрібно не тільки у піст виконувати, а постійно.
1-е Iвана 2:15 Не любіть світу, ані того, що в світі. Коли любить хто світ, у тім немає любови Отцівської, 16 бо все, що в світі: пожадливість тілесна, і пожадливість очам, і пиха життєва, це не від Отця, а від світу.

Цитата:
Просто більшість вірників беруть самий мінімум та й то його не знають...

Біблія називає таких людей не народжених з гори (від Бога). І взагалі якщо немає любові до Бога як говорить перша заповідь Мар.12:30 І: Люби Господа, Бога свого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всім своїм розумом, і з цілої сили своєї! Це заповідь перша! то це і не потрібно виконувати, якщо любиш, то все будеш виконувати не із причини бо треба, а тому, що любиш.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісусова відповідь щодо посту
23381
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2010, 09:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
:-\ "думаю там не про такий піст писало, піст без постійної молитви, це не правильний піст." :-\

Звичайно піст має триматись на ряду з постійною молитвою. Так нас навчають в церкві.



:shock: Я б так не сказав що вино це наказ Церкви, хоч Біблія 100% не забороняє, але ми живемо духом, а не буквою. :shock:


А хто не дотримується, того попросять з церкви...?


:oops: "А це хіба Біблійний піст? Щось не їсти частково як у вас, або повністю не їсти як у нас, а не молитися, не зближатися із Богом і так дальше це не правильний піст." :oops:


Біблійний піст в дусі. Я тому і кажу, що хто в якій церкві відчуває своє зростання, хай там і буде. Є припис церкви постити так чи так, так хай і дотримують, але обовязково хай зростають в Дусі Святому!



:cry: "А цей перелік що пов’язує нас із світом потрібно не тільки у піст виконувати, а постійно.
1-е Iвана 2:15 Не любіть світу, ані того, що в світі. Коли любить хто світ, у тім немає любови Отцівської, 16 бо все, що в світі: пожадливість тілесна, і пожадливість очам, і пиха життєва, це не від Отця, а від світу. " :cry:


Само собою. Тому піст і має бути додатковим, щоб поборотися з пожадливостями, яких не помічаємо. Ану хай людина попробує себе в чомусь обмежити.... Зразу стає "неуютно". Тут і потрібна молитва, щоб усвідомити, що з Богом нам добре і без надлишкоих матеріальних речей.


:???: "З вашими священиками без полёзно говорити, вони "не помильні"" :???:

Ну, дивлячись з якими. Конєчно є й зарозумілі, а є й такі, яких можна переконати...


:sorry: "Біблія називає таких людей не народжених з гори (від Бога). :sorry:

Знаємо. Хто читає Біблію, знає.

" І взагалі якщо немає любові до Бога як говорить перша заповідь Мар.12:30 І: Люби Господа, Бога свого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всім своїм розумом, і з цілої сили своєї! Це заповідь перша! то це і не потрібно виконувати, якщо любиш, то все будеш виконувати не із причини бо треба, а тому, що любиш."

Само собою. І у нас так, хто не народжений згори, той виконуючи піст мучиться...


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісусова відповідь щодо посту
23382
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2010, 10:19 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 січня 2013, 13:46
Написано: 142
Демян написав:
-"А Дух ясно говорить, що від віри відступляться дехто в останні часи, ті, хто слухає духів підступних і наук демонів....,НАКАЗУЄ СТРИМУВАТИСЬ ВІД ЇЖІ, яку Бог створив на поживу.."(1Тим4:1,3)
Тут взагалі говорться не про піст, а про різну їжі, яку можна вживати бо її створив Господь. Аналогічно ап. Павло написав 1 Кор. 10:25, що все можна вживати в їжу.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісусова відповідь щодо посту
23385
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2010, 13:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
А взагалі традиційні церкви дозволяють їсти все...
Лише як наслідування Христа, деякий період постити... Ні про що подібне до постійного стримування від деяких видів їжі не йдеться...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісусова відповідь щодо посту
23387
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2010, 13:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Але є їжа від якої потрібно стримуватися:
Дiї.15:20 але написати до них, щоб стримувались від занечищення ідольського, та від блуду, і задушенини, і від крови.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісусова відповідь щодо посту
23388
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2010, 13:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
Я б так не сказав що вино це наказ Церкви, хоч Біблія 100% не забороняє, але ми живемо духом, а не буквою.


Michail написав:
А хто не дотримується, того попросять з церкви...?

Я не пам’ятаю таких випадків, а за п’янство виключають.

Цитата:
Ну, дивлячись з якими. Конєчно є й зарозумілі, а є й такі, яких можна переконати...

Я чомусь думаю, що переконати когось не можливо, напевно тільки Бог відкриває істинну.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісусова відповідь щодо посту
23392
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2010, 14:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
А тепер порывнюэмо:

:( "А Дух ясно говорить, що від віри відступляться дехто в останні часи, ті, хто слухає духів підступних і наук демонів....,НАКАЗУЄ СТРИМУВАТИСЬ ВІД ЇЖІ, яку Бог створив на поживу.."(1Тим4:1,3)" :(


Загальне правило...

[mrgreen] Дiї.15:20 але написати до них, щоб стримувались від занечищення ідольського, та від блуду, і задушенини, і від крови [mrgreen]

Вийняток...
Якщо брати Біблію в контексті, то все є вийнятки.

Я стараюсь вивчати Біблію тематично. Беру всі вислови по даній тематиці... Чесно кажучи про кров: наші вважають, що лише від сирої крови. Бо мясо ніяким чином не можна повністю очистити від крови. Тому навіть перші християни постійно порушували б цей припис..


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісусова відповідь щодо посту
23393
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2010, 14:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Относительно девства я не имею повеления Господня, а даю совет, как получивший от Господа милость быть [Ему] верным"


Смотрите, в этой цитате ап. Павел говорит, что не имеет повеления от Бога. Значит к другим моментам жизни христиан он повеления имеет и их дает христианам...

Повеление - указ... Значит в церкви есть указы. Правильные указы - Божьи. Несовершенные - людские. Например целибат - установа только церковная. Скопцы же - благодать Божья... (две разные вещи), потому что настоящий скопец истинно чувствует такое призвание. Я не чувствую, поэтому в этом плане никогда не хочу делать то, что не по призванию.

Есть ещё и рекомендации "совет, как получивший от Господа милость быть [Ему] верным"
Целибат - рекомендация и только.

Пост - не есть указ... Это заповедь церковная. Так в катехизисе и подаётся. Если ты находишся в даной церкви, значит принял её приписи. Выехал на трассу, соблюдай знаки дорожного движения...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісусова відповідь щодо посту
23398
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2010, 17:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Чесно кажучи про кров: наші вважають, що лише від сирої крови. Бо мясо ніяким чином не можна повністю очистити від крови. Тому навіть перші християни постійно порушували б цей припис..


У нас не можна їсти кровянку, бо там прямо - кров.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісусова відповідь щодо посту
23399
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2010, 17:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Есть ещё и рекомендации "совет, как получивший от Господа милость быть [Ему] верным"
Целибат - рекомендация и только.

Хіба? Не знаю як прості священники,але ваше вище духовенство, це обовязково.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісусова відповідь щодо посту
23407
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2010, 12:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
От тут і є розбіжність: у нас, або у вас...

Ще раз уважно прочитайте мій пост
"З нами з: 14 травня 2010, 10:37
Повідомлення: 21 "



Ще про піст:

Римлянам

19. Итак будем искать того, что служит к миру и ко взаимному назиданию.
УПО: Отож, пильнуймо про мир, та про те, що на збудування один одного!


20. Ради пищи не разрушай дела Божия. Все чисто, но худо человеку, который ест на соблазн.
УПО: Не руйнуй діла Божого ради поживи, усе бо чисте, але зле людині, що їсть на спотикання.

21. Лучше не есть мяса, не пить вина и не [делать] ничего [такого], отчего брат твой претыкается, или соблазняется, или изнемогает.
УПО: Добре не їсти м'яса, ані пити вина, ані робити такого, від чого брат твій гіршиться, або спокушується, або слабне.


22. Ты имеешь веру? имей ее сам в себе, пред Богом. Блажен, кто не осуждает себя в том, что избирает.
УПО: Ти маєш віру? Май її сам про себе перед Богом. Блаженний той, хто не осуджує самого себе за те, про що випробовується!


23. А сомневающийся, если ест, осуждается, потому что не по вере; а все, что не по вере, грех.
УПО: А хто має сумнів, коли їсть, буде осуджений, бо не робить із віри, а що не від віри, те гріх.

Апостол каже, що вже тоді були ті, що їли і ті, що обмежувались. І він ні тих ні інших не відрікав від їх традицій чи думок. Навпаки сказав, що неїсти мясо є корисним, але як хочете...

А коли казав, щоб не забороняли обмежуватись в їжі, то якраз говорив про свобідну волю людини...

Тому і я кажу, що піст - справа кожної церкви свого права, або кожної конфесії... Де як установлено. І це питаня християн не розділяє...
Так що у Вас також своєрідний постійний піст...
Ну а тепер скажіть, нащо дорікати (не Ви конкретно, а інші активісти протестантських і євангельських спрямувань) традиційним церквам про явище періодичного посту?


От якість посту обличати потрібно, але ненавязливо. Тоді деякі люди призадумуються.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 47 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>