Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:38




Створити нову тему Відповісти  [ 38 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Що означає бути СВЯТИМ?
19331
UNREAD_POSTДодано: 27 грудня 2009, 17:40 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 березня 2010, 22:58
Написано: 55
:) Прочитав як дехто виразився щодо розповіді про Свідка чи він сятий?Питання: А що означае бути СВЯТИМ???


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як привести до покаяння тих хто себе називає "свідками....."
19332
UNREAD_POSTДодано: 27 грудня 2009, 18:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Демян написав:
А що означає бути СВЯТИМ???

Ап.Петро писав свого часу:
Як слухняні, не застосовуйтеся до попередніх пожадливостей вашого невідання, але за Святим, що покликав вас, будьте й самі святі в усім вашім поводженні, бо написано: Будьте святі, Я бо святий! (1Петр.1:14-16)
А ап.Павло каже так:
Бо це воля Божа, освячення ваше: щоб ви береглись від розпусти, щоб кожен із вас умів тримати начиння своє в святості й честі, а не в пристрасній похоті, як і погани, що Бога не знають. Щоб ніхто не кривдив і не визискував брата свого в якій будь справі, бо месник Господь за все це, як і перше казали ми вам та засвідчили. Бо покликав нас Бог не на нечистість, але на освячення. (1Сол.4:3-7)

Тобто бути святим, означає поступати у всьому по-правді, як того хоче Бог, а не наша пожадливість.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19361
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2009, 22:17 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 березня 2010, 22:58
Написано: 55
:???: Дякую за відповідь.Про-те виникае інше запитаннявідносно вашої відповіді.Чи ап.Петро а також Павло були СВЯТИМИ,в тому розумінні,що ви написали(бути святим, означає _поступати у всьому по-правді_,)???


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19362
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2009, 23:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Демян написав:
Проте виникає інше запитання відносно вашої відповіді. Чи ап.Петро, а також Павло були СВЯТИМИ, в тому розумінні, що ви написали (бути святим, означає "поступати у всьому по-правді")???

Так, апостоли були святими, бо поступали у всьому по-правді, тобто по духу.
Зрештою, апостол Петро віруючих називає народом святим:
9 Але ви вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власности Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого...
Та й апостоли часто називали віруючих святими: до всіх святих у Христі Ісусі, що знаходяться в Филипах(Фил.1:1), Вітають вас усі святі (Фил.4:22, 2Кор.13:12), Вітайте всіх ваших наставників та всіх святих. (Євр.13:24)

Таким чином, святим можна назвати кожного, хто був омитий Кровю Ісуса Христа, хто знайшов вузьку дорогу і хто додержує заповіді Божі та Ісусову віру! (Об.14:12)
Однак, слід зауважити, що самі апостоли ніколи не називали себе святими чи досконалими. Ап. Павло говорив так:
Не тому, що я вже досягнув, або вже вдосконалився, але прагну, чи не досягну я того, чим і Христос Ісус досягнув був мене. Браття, я себе не вважаю, що я досягнув. Та тільки, забуваючи те, що позаду, і спішачи до того, що попереду, я женусь до мети за нагородою високого поклику Божого в Христі Ісусі. Тож усі, хто досконалий, думаймо це... (Фил.3:13)
Тож кожен святий християнин щодня повинен ще більше освячуватися, як написано в одкровенні Івана: ...а святий нехай ще освячується! (Об.22:11)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19365
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2009, 23:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Сонячник написав:
Демян написав:
Проте виникає інше запитання відносно вашої відповіді. Чи ап.Петро, а також Павло були СВЯТИМИ, в тому розумінні, що ви написали (бути святим, означає "поступати у всьому по-правді")???

Так, апостоли були святими, бо поступали у всьому по-правді, тобто по духу.
Зрештою, апостол Петро віруючих називає народом святим:
9 Але ви вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власности Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого...
Та й апостоли часто називали віруючих святими: до всіх святих у Христі Ісусі, що знаходяться в Филипах(Фил.1:1), Вітають вас усі святі (Фил.4:22, 2Кор.13:12), Вітайте всіх ваших наставників та всіх святих. (Євр.13:24)

Таким чином, святим можна назвати кожного, хто був омитий Кровю Ісуса Христа, хто знайшов вузьку дорогу і хто додержує заповіді Божі та Ісусову віру! (Об.14:12)
Однак, слід зауважити, що самі апостоли ніколи не називали себе святими чи досконалими. Ап. Павло говорив так:
Не тому, що я вже досягнув, або вже вдосконалився, але прагну, чи не досягну я того, чим і Христос Ісус досягнув був мене. Браття, я себе не вважаю, що я досягнув. Та тільки, забуваючи те, що позаду, і спішачи до того, що попереду, я женусь до мети за нагородою високого поклику Божого в Христі Ісусі. Тож усі, хто досконалий, думаймо це... (Фил.3:13)
Тож кожен святий християнин щодня повинен ще більше освячуватися, як написано в одкровенні Івана: ...а святий нехай ще освячується! (Об.22:11)

14 Дбайте про впокій з усїма і про сьвятість, без чого нїхто не побачить Бога, (Євр.12:14)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19379
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2009, 23:10 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 березня 2010, 22:58
Написано: 55
;-D Дякую за відповідь.Чомусь вона мені видається неповною.Ви пишете-"Так, апостоли були святими, бо поступали у всьому по-правді".Тоді поясніть будь-ласка:- (Гал2:11-12)-"Коли ж Кифа прийшов був до Антіохії, то відкрито я виступив супроти нього, заслуговував бо він на осуд.Бо він перед тим, як прийшли були дехто від Якова, споживав із поганами. А коли прибули, став ховатися та відлучатися, боячися обрізаних".А також:-(Рим7:19-20)-"Бо не роблю я доброго, що хочу, але зле, чого не хочу, це чиню.Коли ж я роблю те, чого не хочу, то вже не я це виконую, але гріх, що живе в мені."Чи в цих випадках апостоли "поступали у всьому по-правді".Я вже не згадую про Петрову зраду,а також гостру суперечку між Павлом та Варнавою через Марка(Дії15:39)Тож,"дорогий друже", чи БІБЛІЯ, говорить про те що апостоли поступали у всьому по-правді і саме через ЦЕ були святими???На слідуючий раз даючи відповіді будь ласка ,беріть до уваги різні місця з Біблії.Тож з нетерпінням чекаю відповідей.А також хотілося б щоб до розмови підключився "братик".Мені дуже кортить побесідувати и з цим неввічливим "товаришем"який навмисно називає СЄ "єговістами".Так робити намій погляд принизливо.Тож буду радий продовжити розмову.!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19381
UNREAD_POSTДодано: 31 грудня 2009, 00:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Демяне, чи Ви неуважно прочитали мою думку, чи навмисне вдаєте, що нічого не зрозуміли? ;)
А те що Ви посилаєтеся на Рим7:19-20, то говорить про те, що Ви не читали весь розділ, або не розумієте, про що говорив ап.Павло.
Гаразд, спробую ще раз висловитися більш зрозуміло.

Як зауважив prostak, без святості ніхто не побачить Бога! Отже, святість - є необхідною умовою спасіння нашої душі.
Що ж таке святість? Святість - це чистота, світло, безгрішність.
Однак, людина не народжується святою, бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави, але дарма виправдуються Його благодаттю, через відкуплення, що в Ісусі Христі...
І ап.Іван про це каже: Кожен, хто в Нім пробуває, не грішить; усякий, хто грішить, не бачив Його, і не пізнав Його. (1Iван.3:6) Ми знаємо, що кожен, хто народився від Бога, не грішить, бо хто народився від Бога, той себе береже, і лукавий його не торкається.(1Iван.5:18)

Тому кожен, хто хоче стати свідком Бога живого, повинен освячуватися, бо це воля Божа. А коли ми освячуємося, то тим самим приймаємо благодать нашого Господа, яка допомагає нам жити по духу, а не по плоті.

Коли ми говоримо про святість, то розуміємо, що ніхто не є абсолютно святим (окрім Бога), і ніхто не може досягнути святості без благодаті Божої. Однак, якщо ми не станемо святими, то не побачимо Бога.
Саме тому ап.Павло не вважав себе святим, а лише, забуваючи те, що позаду, прагнув досягнути святості. Саме тому й написано: А праведний нехай ще чинить правду, а святий нехай ще освячується! (Об.22:11)
Тому якби апостоли не були б святими, то вони б і неосвячувалися.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19382
UNREAD_POSTДодано: 31 грудня 2009, 02:45 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
15 грудня 2021, 18:55
Написано: 6
"І такими були дехто з вас, але ви обмились, але освятились, але виправдались Іменем Господа Ісуса Христа й Духом нашого Бога" 1 Кор. 6. 11


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19388
UNREAD_POSTДодано: 31 грудня 2009, 16:04 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 березня 2010, 22:58
Написано: 55
Сонячник написав:
Демяне, чи Ви неуважно прочитали мою думку, чи навмисне вдаєте, що нічого не зрозуміли? ;)
А те що Ви посилаєтеся на Рим7:19-20, то говорить про те, що Ви не читали весь розділ, або не розумієте, про що говорив ап.Павло.
Гаразд, спробую ще раз висловитися більш зрозуміло.

Як зауважив prostak, без святості ніхто не побачить Бога! Отже, святість - є необхідною умовою спасіння нашої душі.
Що ж таке святість? Святість - це чистота, світло, безгрішність.
Однак, людина не народжується святою, бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави, але дарма виправдуються Його благодаттю, через відкуплення, що в Ісусі Христі...
І ап.Іван про це каже: Кожен, хто в Нім пробуває, не грішить; усякий, хто грішить, не бачив Його, і не пізнав Його. (1Iван.3:6) Ми знаємо, що кожен, хто народився від Бога, не грішить, бо хто народився від Бога, той себе береже, і лукавий його не торкається.(1Iван.5:18)

Тому кожен, хто хоче стати свідком Бога живого, повинен освячуватися, бо це воля Божа. А коли ми освячуємося, то тим самим приймаємо благодать нашого Господа, яка допомагає нам жити по духу, а не по плоті.

Коли ми говоримо про святість, то розуміємо, що ніхто не є абсолютно святим (окрім Бога), і ніхто не може досягнути святості без благодаті Божої. Однак, якщо ми не станемо святими, то не побачимо Бога.
Саме тому ап.Павло не вважав себе святим, а лише, забуваючи те, що позаду, прагнув досягнути святості. Саме тому й написано: А праведний нехай ще чинить правду, а святий нехай ще освячується! (Об.22:11)
Тому якби апостоли не були б святими, то вони б і неосвячувалися.

Чудова відповідь "Соняшник".Я уважно читав ваші відповіді і нічого навмисно не вдаю.Я хотів лише зясувати з допомогою учасників форуму питання святості,аби це було також зрозуміло зарозумілому "братику".Отож ви написали:"Святий-це той хто поступає у всьому по-правді",а також те: "що апостоли були святими".Це дійсно так,апостоли були святими.Проте не тому що у всьому поступали по-правді як ви писали,бо як бачимо з Біблії що іноді це було не так.Тому я задав вам уточнюючі запитання і ви чудово себе виправили.Цитую вас "С":-" Саме тому ап.Павло не вважав себе святим, а лише, забуваючи те, що позаду, _ПРАГНУВ_ досягнути святості".
Дійсно Павло ПРАГНУВ досягнути святості,тобто _прагнув_ поступати по-правді у всьому,а не поступав а лише прагнув.Або іншими словами старався цього досягти,подібно як цього стараються досягти СЄ.Жодна людина не поступає у всьому по-правді, а лишень може цього прагнути і щось їй може вдаватись.Тому я дякую тобі "Соняшник" за відповіді,Ви не далеко від Божого Царства.А також звертаюсь до "Братика":-"Шановний Ви себе хлопайте поспині.А також на слідуючий раз перш ніж щось писати добре подумайте,щоб потім не було соромно.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19389
UNREAD_POSTДодано: 31 грудня 2009, 21:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Я думаю, Демяне, що Ви зрозумієте багато що стосовно святості коли я зверну Вашу увагу на такий аспект - святостей є дві.
1) Святість дарована Богом - великий дар Божий, який ми отримуємо, ящо почувши Слово Боже ми побачили - зрозуміли, і з дитячою вірою в серці прийняли те, що ми всі хто прийшов у цей світ безнадійні і пропащі грішники, і ніким, і нічим, ні нашими добрими ділами, ні приналежністю до якоїсь організації чи деномінації ми не прийдемо до порятунку, якщо тільки не станем на дорогу яку нам приготував Сам Бог, ця дорога Ісус Христос. Його Святе Імя потрібно покликати в щиросердій молитві покаяння, впустити Його в своє серце соїм Царем, себе віддати Йому за раба, отримати прощення гріхів, примирення з Богом, народження з гори, нове серце, новий розум, відчуття радості спасіння, страх Божий, відчуття чистого й нечистого, помазання, що навчає всьго в Христовій школі і святість від Бога, яка нас спасає, яку нам потрібно пильнувати, щоб не втратити, як каже Писання.
2) Наша святість - це наш плід, те з чим ми станем перед судовим престолом Христа, для того щоб отримати або нагороду в Його Царсві, або залишитись без неї в Його Царстві.
Шановний Демяне, Ви вивчаєте Слово Боже, надіюсь Ви вже стали на дорогу яку приготував Сам Бог або скоро станете, і тоді помазання навчить Вас всього, а якщо ні, якщо Ви слухаєте більше ту організоцію (свідків), то не ображайтесь на Братика, ним скоріш за все говорить відчуття жалю над тими хто гине на останньому, на самому останньому бастіоні ворога душ людських.




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19394
UNREAD_POSTДодано: 02 січня 2010, 00:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Демян написав:
Дійсно Павло ПРАГНУВ досягнути святості,тобто _прагнув_ поступати по-правді у всьому,а не поступав а лише прагнув.Або іншими словами старався цього досягти,подібно як цього стараються досягти СЄ.Жодна людина не поступає у всьому по-правді, а лишень може цього прагнути і щось їй може вдаватись.
Демяне, Ви не праві. Прагнути поступати по-правді і значить бути праведним у всьому. Ап.Павло писав так: ...я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа, щоб знайтися в Нім не з власною праведністю, яка від Закону, але з тією, що з віри в Христа, праведністю від Бога за вірою... (Фил.3:8-9)
А Ісус Христос сказав: Я воскресення й життя. Хто вірує в Мене, хоч і вмре, буде жити. І кожен, хто живе та хто вірує в Мене, повіки не вмре. (Iван.11:25-26)

Апостоли вірили в Ісуса Христа як Сина Божого. Тому їх віра була залічена у праведність, незалежно від промахів.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19438
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2010, 18:57 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 березня 2010, 22:58
Написано: 55
Борис написав:
Я думаю, Демяне, що Ви зрозумієте багато що стосовно святості коли я зверну Вашу увагу на такий аспект - святостей є дві.
1) Святість дарована Богом - великий дар Божий, який ми отримуємо, ящо почувши Слово Боже ми побачили - зрозуміли, і з дитячою вірою в серці прийняли те, що ми всі хто прийшов у цей світ безнадійні і пропащі грішники, і ніким, і нічим, ні нашими добрими ділами, ні приналежністю до якоїсь організації чи деномінації ми не прийдемо до порятунку, якщо тільки не станем на дорогу яку нам приготував Сам Бог, ця дорога Ісус Христос. Його Святе Імя потрібно покликати в щиросердій молитві покаяння, впустити Його в своє серце соїм Царем, себе віддати Йому за раба, отримати прощення гріхів, примирення з Богом, народження з гори, нове серце, новий розум, відчуття радості спасіння, страх Божий, відчуття чистого й нечистого, помазання, що навчає всьго в Христовій школі і святість від Бога, яка нас спасає, яку нам потрібно пильнувати, щоб не втратити, як каже Писання.
2) Наша святість - це наш плід, те з чим ми станем перед судовим престолом Христа, для того щоб отримати або нагороду в Його Царсві, або залишитись без неї в Його Царстві.
Шановний Демяне, Ви вивчаєте Слово Боже, надіюсь Ви вже стали на дорогу яку приготував Сам Бог або скоро станете, і тоді помазання навчить Вас всього, а якщо ні, якщо Ви слухаєте більше ту організоцію (свідків), то не ображайтесь на Братика, ним скоріш за все говорить відчуття жалю над тими хто гине на останньому, на самому останньому бастіоні ворога душ людських.

:( Дякую Борисе .Не знаю до якої деноменації належите ви,проте думаю що не до тієї яка грунтує свої вчення на Слові Бога.Адже ви в своїх словах жодного разу не послались на Біблію,чомусь.А говорите лишень загальними виразами нажаль.Нікогоне хочу образити а лишень роблю висновок.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19447
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2010, 20:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Ні, Демяне, я боюся не тільки додавати а й віднімати від Слова Божого, бо стоїть у Писанні - "Коли хто до цього додасть що, то накладе на нього Бог кари, що написані в книзі оцій. А коли хто що відійме від слів книги пророцтва цього, то відійме Бог частку його від дерева життя, і від міста святого, що написане в книзі оцій." (Об. 22.18, 19). А не наводив цитат з Біблії я лиш тому, що це для мене одна з найбільших і найрадісніших істин, самособою зрозумілих, особливо після того як Господь почав потроху ставити мене на власні ноги в моєму новому житті, бо знаходячись в нього на руках я був близький до зарозуміння і гордині. Вернімось до цитат з Писання, ну хочаб оце місце - ''Хіба ви не знаєте, що неправедні не вспадкують Божого Царства? Не обманюйте себе: ні розпусники, ні ідоляни, ні перелюбники, ні блудодійники, ні мужоложники,
ні злодії, ні користолюбці, ні п'яниці, ні злоріки, ні хижаки Царства Божого не вспадкують вони! І такими були дехто з вас, але ви обмились, але освятились, але виправдались Іменем Господа Ісуса Христа й Духом нашого Бога.'' (1 Кор. 6.9,11).
Це велика милість і дар Божий, це визволення від всього цього а не власна перемога над всим цим.




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Борис | 05 січня 2010, 21:08.
Причина: це випадково дубльване повыдомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19452
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 00:14 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 березня 2010, 22:58
Написано: 55
Сонячник написав:
Демян написав:
Дійсно Павло ПРАГНУВ досягнути святості,тобто _прагнув_ поступати по-правді у всьому,а не поступав а лише прагнув.Або іншими словами старався цього досягти,подібно як цього стараються досягти СЄ.Жодна людина не поступає у всьому по-правді, а лишень може цього прагнути і щось їй може вдаватись.
Демяне, Ви не праві. Прагнути поступати по-правді і значить бути праведним у всьому. Ап.Павло писав так: ...я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа, щоб знайтися в Нім не з власною праведністю, яка від Закону, але з тією, що з віри в Христа, праведністю від Бога за вірою... (Фил.3:8-9)
А Ісус Христос сказав: Я воскресення й життя. Хто вірує в Мене, хоч і вмре, буде жити. І кожен, хто живе та хто вірує в Мене, повіки не вмре. (Iван.11:25-26)

Апостоли вірили в Ісуса Христа як Сина Божого. Тому їх віра була залічена у праведність, незалежно від промахів.

Дякую Сонячник.Незнаю ми мабуть говоримо різними мовами.Термін _прагнути поступати у всьому по правді_-допускає промахи.А термін_ поступати_ у всьому по правді-цього недопускає.Тому на мій погляд це не одне і теж.Ви самі це підтвердили сказавши що ніхто не є святим і чомусь добавили приставку абсолютно святим.Я розумію або ти святий або ні,без ніяких приставок.А святими _ми_ визнаємось не тому що поступаємо у всьому
по правді,а завдяки вірі,не в Бога -Сина як деякі ,а вірі в сина Божого і завдяки _прагненю_ поступати у всьому по правді ,що допускає іноді небажені промахи.Тому-то СЄ, якщо брати Библійний термін _святий_,то вони є святими.Бо не просто вірять у викупну жертву Христа, а й виявляють її(віру) своїм способом життя стараючись поступати у всьому по правді.Тому будь ласка не вдавайтесь до гри зі словами.Якщо вас хтось запитає чи ви святі в буквальному значені,то що ви відповісьте.?Чи не те саме що відповів СЄ з розповіді співчутливого "Братика".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 38 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>