Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:26




Створити нову тему Відповісти  [ 38 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19770
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2010, 23:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Сонячник написав так: "Я не скажу, що є святим. Але вірю, що закінчу своє життя у святості." Тобто, якщо ти зараз не готовий до вічності, ти надієшся що Бог буде чекати коли ти нарешті станеш достатньо святим, щоб забрати тебе? Чи ти надієшся на якесь чистилище між життям на землі та вічності?

Про чистилище Біблія нічого не каже. Слово Боже каже, що без святості ніхто не побачить Бога, а також те, що воля Божа в тому, щоб ми освячувалися усе життя. Тому очевидно, що Господь дає людині стільки життя, скільки їй потрібно для освячення. Отже, я маю надію на Бога, що з Його допомогою я пройду свій земний шлях у святості. Бо Ісус Христос на то і прийшов у світ, щоб спасти грішників, з яких перший то я.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19811
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2010, 07:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Тому очевидно, що Господь дає людині стільки життя, скільки їй потрібно для освячення.

Тобто, хто відходить у вічність раніше від інших, це означає, що він вже досягнув потрібного рівня святості? ;-D
Цитата:
Отже, я маю надію на Бога, що з Його допомогою я пройду свій земний шлях у святості.

Ти очевидно хотів сказати "я закінчу свій шлях у святості", або "я відійду у святості"?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19814
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2010, 11:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Тобто, хто відходить у вічність раніше від інших, це означає, що він вже досягнув потрібного рівня святості? ;-D

Не завжди. Іноді віруючий відходить раніше через гріх, який не може бути прощений (згадай Ананія і Сапфіру). А часто буває так, коли Бог освячує людину у юному віці, то й Він забирає раніше, щоб потім та людина не впала у гріх. Бог хоче щоб всі освятилися, Він не хоче смерти грішника. Та й людина, яка освятилася, вона не хоче жити на землі, а просить у Бога пришвидшити перехід у вічність. Тому ті, що освятилися, довго не живуть на землі.
...то мы благодушествуем и желаем лучше выйти из тела и водвориться у Господа. И потому ревностно стараемся, водворяясь ли, выходя ли, быть Ему угодными; (2Кор.5:8-9)

Братик написав:
Ти очевидно хотів сказати "я закінчу свій шлях у святості", або "я відійду у святості"?

:) Я хочу не лише закінчити свій шлях у святості, а й пройти у святості. Жити у святості - означає "освячуватися", тобто приносити плоди святості, а це боротьба. Адже поки ми живемо, то наш дух веде боротьбу з думкою тілесною. Якщо ми думаємо про земне життя, то ми ще не готові до вічності з Богом.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19856
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2010, 05:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Наведена цитата ніяк не підтверджує твій аргумент, там ідеться тільки про бажання бути з Господом там, а не про факт, що Господь забирає тих, хто уже освятився до достатнього рівня. Стосовно смерті у молодечому віці, то це дуже популярне пояснення, але я з ним не згоден і ця думка ніде не підтверджується в Біблії, хоча пояснити чому Бог таке допускає не можу. Можливо у кожного своя доля, зрештою довжина нашого земного життя порівняно з вічністю - нічого не важить.
А чому ти вважаєш, що жити у святості - означає "освячуватись"? І з чого ти взяв що "освячуватись" - це приносити плоди святості?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19862
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2010, 14:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Стосовно смерті у молодечому віці, то це дуже популярне пояснення, але я з ним не згоден і ця думка ніде не підтверджується в Біблії, хоча пояснити чому Бог таке допускає не можу.

Братику, але ж написано, що ми повинні пильнувати про святість, без якої ніхто не побачить Господа (Євр.12:14)
З цього випливає, що той, на кого чекає життя вічне з Богом, мусить бути святим. І якщо хтось помре, будучи не святим, то на такого чекають вічні муки. Тому логічно міркувати, що Бог очікує, коли ми освятимось, щоб забрати до Себе. А людина свята думає лише про духовне, а не про тілесне.
Братик написав:
А чому ти вважаєш, що жити у святості - означає "освячуватись"? І з чого ти взяв що "освячуватись" - це приносити плоди святості?

Написано: святий нехай ще освячується! (Об.22:11) Бо це воля Божа, освячення ваше... (1Сол.4:3)
Тобто святий освячується, а нечестивий ще більш опоганюється. Не можна двом панам служити. Ми обираємо: освячуватися чи задовольняти пожадливість тілесну. Це протилежні поняття, і від того, що ми оберемо, те й будемо мати.
Плоди святості - це плоди духа. Щодо плодів духа говорив ап.Павло до галатів:
І кажу: ходіть за духом, і не вчините пожадливости тіла, бо тіло бажає противного духові, а дух противного тілу, і супротивні вони один одному, щоб ви чинили не те, чого хочете... А плід духа: любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра, лагідність, здержливість. (Гал.5:16-17,22)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19887
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2010, 08:45 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник, у тебе звичка ніколи не відповідати на конкретні питання. Ти навіть не стараєшся вдуматися у поставлене питання, а відповідаєш якимись загальними фразами та цитатами з Біблії, які містять лише однакові слова, та за змістом взагалі лежать в іншій площині. Отож, якщо не можеш розібратися що ці слова означають, то не кидайся ними. Жити в святості, приносити плоди святості та освячуватись - це різні речі.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19889
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2010, 09:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Братик написав:
Сонячник, у тебе звичка ніколи не відповідати на конкретні питання. Ти навіть не стараєшся вдуматися у поставлене питання, а відповідаєш якимись загальними фразами та цитатами з Біблії, які містять лише однакові слова, та за змістом взагалі лежать в іншій площині. Отож, якщо не можеш розібратися що ці слова означають, то не кидайся ними. Жити в святості, приносити плоди святості та освячуватись - це різні речі.

Братик, май вже совість, якщо ти сам не можешь нічого доказати користуючись Біблією, то не треба шельмувати інших. Якщо тобі щось не зрозуміло у відповіді, перепитай або уточни що саме мається на увазі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає бути СВЯТИМ?
19938
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2010, 07:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Саме це я й зробив. Питання, між іншим, було не до тебе.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 38 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>