Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:36




Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Чи угодні Богу немочі тіла?
17498
UNREAD_POSTДодано: 12 червня 2009, 08:25 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
06 вересня 2009, 01:22
Написано: 83
Чи є угодні Богу, немічні люди, (тобто ті, котрі мають немочі)?
Чи може людина одночасно бути немічною і сильною?
Якщо може..., то як можна розуміти це, згідно зі Св. Писанням?
Якщо ні..., то які підстави ми маємо на те?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Немiчне, але сильне
17499
UNREAD_POSTДодано: 12 червня 2009, 12:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
:) Звісно, що так. Адже, лише в немочі нашої плоті проявляється сила Божа.
2Кор.12:9-10 І сказав Він мені: Досить тобі Моєї благодаті, бо сила Моя здійснюється в немочі. Отож, краще я буду хвалитись своїми немочами, щоб сила Христова вселилася в мене.
Тому любо мені перебувати в недугах, у прикростях, у бідах, у переслідуваннях, в утисках через Христа. Коли бо я слабий, тоді я сильний.

2Кор.11:30 Коли треба хвалитись, то неміччю я похвалюся.

1Петр.4 1 Отож, коли тілом Христос постраждав за нас, то озбройтеся й ви тією самою думкою, бо хто тілом постраждав, той перестав грішити, 2 щоб решту часу в тілі жити вже не для пожадливостей людських, а для Божої волі.

Отже, виходить, що коли наша плоть немічна, то наш дух перемагає плоть, і ми живемо не для плоті, а для Бога. А коли плоть сильна, то вона перемагає наш дух, і ми поневолі догоджуємо своїй плоті, що перешкоджає духовному зростанню.

з.зернятко написав:
Чи може людина одночасно бути немічною і сильною?

Людина може бути одночасно немічною тілом та сильною духом, або навпаки...
Гал.5: 17 ...бо тіло бажає противного духові, а дух противного тілу, і супротивні вони один одному, щоб ви чинили не те, чого хочете.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Немiчне, але сильне
17501
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2009, 06:08 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
06 вересня 2009, 01:22
Написано: 83
В одному зібранні, я чув як якийсь проповідник говорив, що всякі немочі є від сатани. І хто має немочі тим потрібно прийти до Ісуса, щоб звільнитись від них, бо ж Він взяв наші немочі і Своїм тілом возніс на голгофський хрест.
Виговорив свою одногранну проповідь..., він сів. Дехто із людей сприйняли ту проповідь досконалою і закінченою. Я зрозумів її початою но поністтю не закінченою..., тому й поставив тут таке запитання на таку тему, тільки-но добавив до слова немічне, слово "сильне", згідно зі Св. Писанням, щоб зробити ту тему досконалою і повністтю закінченою.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Немiчне, але сильне
17505
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2009, 12:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А як же ап. Павло, котрий мав колючку (болячку) і кілька раз просив Бога щоб забрав її безрезультатно? Болячки часом посилає Бог, щоб смирити нас.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Немiчне, але сильне
17511
UNREAD_POSTДодано: 20 червня 2009, 06:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
з.зернятко написав:
В одному зібранні, я чув як якийсь проповідник говорив, що всякі немочі є від сатани. І хто має немочі тим потрібно прийти до Ісуса, щоб звільнитись від них, бо ж Він взяв наші немочі і Своїм тілом возніс на голгофський хрест.
Виговорив свою одногранну проповідь..., він сів. Дехто із людей сприйняли ту проповідь досконалою і закінченою. Я зрозумів її початою но поністтю не закінченою..., тому й поставив тут таке запитання на таку тему, тільки-но добавив до слова немічне, слово "сильне", згідно зі Св. Писанням, щоб зробити ту тему досконалою і повністтю закінченою.

Це неправильна думка. Така проповідь не є односторонньою і не може бути лише початою. Це - класичне харизматичне лжевчення, яке гарантовано приведе до погибелі тих людей, хто його приймає. До Христа неможливо прийти, якщо не бути немічним, не усвідомити свою гріховність і нікчемність. А це означає, що неможливо іншим способом отримати благодать, якою і тільки якою можна спастися.

Тому головне спрямування таких проповідей - закрити для людей Царство Боже, куди вони і самі не входять і інших не пускають.
Бо вхід туди можиливий тільки через немочі людські.

Таких проповідників спеціально вишколюють у відповідних "біблійних" "інститутах", щоби вони поширювали серед віруючих такого типу лжевчення, аби звести, якщо можна, і вибраних. Вони призначені на погибель, через те, що відкинули чисту Євангелію, і тому з них не треба дивуватися.
Про все це нас попереджає Біблія (цитую по памяті): І прийдуть останніми днями лжевчителі... (Детальніше почитайте Петра 4:1-4)




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Немiчне, але сильне
17514
UNREAD_POSTДодано: 21 червня 2009, 11:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Тай, хіба можна осуджувати брата, називати його лжевчителем, не знаючи ані плодів брата і не відаючи про що проповідував той брат. Не судіть, щоб і вас не судили...
Як.3:2 Бо багато ми всі помиляємось. Коли хто не помиляється в слові, то це муж досконалий, спроможний приборкувати й усе тіло.

Справді, написано:
Iс.53:4 Направду ж Він немочі наші узяв і наші болі поніс...,
Матв.18:11 Син бо Людський прийшов, щоб спасти загинуле.
1Кор.15:43-44 ...сіється в немочі, у силі встає, сіється тіло звичайне, встає тіло духовне.
2Кор.5:4 Бо ми, знаходячися в цьому наметі (тілі), зідхаємо під тягарем, бо не хочемо роздягтися, але одягтися, щоб смертне пожерлось життям.

Тому поки людина в тілі, то вона має немочі. Але визнаючи свої немочі (гріхи), ми приходимо до Христа, Який дає нам благодать, Якою ми перемагаємо наші немочі і приносимо плід Духа.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Немiчне, але сильне
17552
UNREAD_POSTДодано: 07 липня 2009, 12:48 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
06 вересня 2009, 01:22
Написано: 83
Taj.

Ні, те зібрання куди я був завітав - не харизматичного вчення і той проповідник який проповідував, я думаю тоже не з харизматів, а просто якийсь проповідник..., забажав проговорити одногранну проповідь.

Звичайно я не дивуюсь тому... Так буває в людей, бож не всі проповідники є здібні вести проповідь повністтю пояснюючи усі сторони говореної теми.
Наприклад; як почав проповідник проповідь по якійсь темі, так і закінчив її, згідно початої теми..., всі сторони пояснив і нічого не упустив, сказати, що потрібно було сказати до закінчення досконалої проповіді.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Немiчне, але сильне
23625
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2010, 16:02 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Цитата:
А як же ап. Павло, котрий мав колючку (болячку) і кілька раз просив Бога щоб забрав її безрезультатно? Болячки часом посилає Бог, щоб смирити нас

Звісно, ми сильніші духовно, коли немічні плоттю, бо хто тілом страждає - перестає грішити. Але, можливий і такий підхід: коли я визнаю себе немічним без Бога, без Його допомоги, керівництва та милості, тоді Бог дає мені Свою силу і я буду справді сильним.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Немiчне, але сильне
23632
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2010, 01:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Людина може бути одночасно немічною тілом та сильною духом, або навпаки...
Так воно є в основному, але не думаю, що тут пряма залежність. Буває що й неміч тілесна не допоможе, як ото було з нерозкаяним розбійником.
А буває, що людина доживає вік свій у здоровому тілі, будучи праведником.
А загалом згоден.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи угодні Богу немочі тіла?
46897
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2014, 16:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
1 Лук сильних поламаний, а немічні
оперезалися силою! Сам 2:4

2 Бо хоч Він був і розп'ятий в немочі, та живий
із сили Божої. Так і ми, хоча немічні в Нім, та
з Ним будемо жити з Божої сили у вас. Корит 13:4


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>