Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 09:47




Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Як знайти свою "половинку"
19294
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2009, 16:23 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 травня 2010, 08:12
Написано: 13
Привіт усім! Можливо ця тема всім надоїла. На форумі уже були подібні теми, але на мою думку конкретно відносно цього ніхто не висловився. Що робити, якщо я подобаюсь тим, хто мені не подобається, а мені подобаються ті, кому я не те що не подобаюсь, а серйозних намірів не викликаю. На зовнішність не нарікаю ( кажуть, що красива), на характер ніхто не нарікає. Чого не вистачає - не розумію. :oops: І ще одне питання для роздумів. Якщо в церкві мало молоді, і то в основному дівчата. Один керівник турбується про підлітків, другий - про свою сім'ю. От їм що робити? Всі симпатичні, хороші вівці без пастиря. :cry:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
19296
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2009, 16:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я думаю так:
по-перше, що в цьому питанні потрібно покласти надії на Бога і помолитися з вірою: коли прийде той час, то Господь поєднає серця обох молодих людей, які найкращим чином підходять один одному, а зустрінете його можливо дивним чином.
по-друге, взагалі відкласти це питання на другий план, а всеціло присвятити своє життя Богу, як написано: Незаміжня ж жінка та дівчина про речі Господні клопочеться, щоб бути святою ті тілом, і духом. (1Кор.7:34)

А якщо Ви будете цим питанням надто перейматися і самі шукати свою половинку (без Бога), то до добра це не приведе, бо лише Господь знає, хто нам найкраще підходить для подружнього життя.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
19297
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2009, 17:31 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 травня 2010, 08:12
Написано: 13
Сонячнику, дякую за пораду. В цьому я справді надіюсь тільки на Бога, на людей - ні(вже є кілька розчарувань), але ж інколи буває так сумно, і сумнівів - хоч греблю гати ( типу нема майбутнього, скільки ще чекати і все таке :( ) А от відносно тих "овець без пастиря" хто що думає?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
19321
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2009, 23:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Настя написав:
Що робити, якщо я подобаюсь тим, хто мені не подобається, а мені подобаються ті, кому я не те що не подобаюсь, а серйозних намірів не викликаю.

На жаль, це закон такий, дуже часто трапляється. Це насамперед викликано тим, що з людиною, яка тобі подобається, тобі важко поводитися несковано, природньо. І навпаки: з байдужою тобі людиною ти поводишся розкуто, природньо, вільно - а це заворожує і приваблює.
Проаналізуй причини, чому саме тобі не подобаються ті, кому подобаєшся ти? Може, це саме з цих причин, які вказані вище... Тоді, можливо, тобі вдасться змінити своє ставлення до них?

Про овець без пастиря я не зрозумів...




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
19490
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 17:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Це вона мала на увазі що хлопці без жінки як вівці без пастиря :D




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
19729
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2010, 09:29 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 травня 2010, 08:12
Написано: 13
Щось я тебе не розумію Братику ;-D Може, я не зрозуміло висловилась. Поки що не придумала як це краще зробити. :sorry:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
19742
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2010, 18:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Тоді поясни що ти мала на увазі під вівцями без пастиря. Наскільки я зрозумів, вівці - це хлопці, а хто пастир?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
19778
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2010, 11:39 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 травня 2010, 08:12
Написано: 13
Зовсім не так. Хлопці-не вівці :lol: Спробую пояснити. В одній церкві зовсім не багато молоді (церква порівняно велика), в основному-дівчата. Є два керівники молоді. Один займається з підлітками. В іншого-сімя, клопоти. Виходить так, що ось ці "вівці"-дівчата і кілька хлопців :oops: сидять по домах, разом не збираються, не спілкуються (хіба що по двох-трьох). Просто нема кому їх організувати( нема пастиря). Як ви думаєте, це нормально, чи це загально-церковна проблема? Головне те, що служителі цього не помічають. Таке враження, що всім на них начхати. Але ж молодь-майбутнє церкви. Хто що порадить? Говорити щось керівництву церкви незручно якось. Потрібен організатор, на мою думку, але нема з кого вибрати. :cry:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
19783
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2010, 17:57 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
Настя написав:
Говорити щось керівництву церкви незручно якось.

А чо то незручно? Та інакше ніяк не можна, без керівництва церкви. Але не треба казати прямо, просто - шо ніхто з молоддю не займається. Най би рішали шось.


0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
20483
UNREAD_POSTДодано: 08 лютого 2010, 14:25 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 лютого 2010, 23:19
Написано: 17
Тойко написав:
Настя написав:
Говорити щось керівництву церкви незручно якось.

А чо то незручно? Та інакше ніяк не можна, без керівництва церкви. Але не треба казати прямо, просто - шо ніхто з молоддю не займається. Най би рішали шось.

Якби керівництво само це бачило то і проблеми не було би, а так їм виходить усе треба казати, тим більше що один керівник вже з жінкою, а інший зайнятий.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
20485
UNREAD_POSTДодано: 08 лютого 2010, 16:15 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 травня 2010, 08:12
Написано: 13
Здається, в нас вже щось вирішується. Без керівництва церкви. Керівник меншої молоді організовує кілька груп для старших. Вже вибрали нових керівників. Надія на Бога, що вони будуть діяти. ;)


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
20493
UNREAD_POSTДодано: 08 лютого 2010, 20:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
Настя що до "мене не люблять кого я люблю і я не люблю того хто мене любить" досить відома всій молоді думка через таке проходив кожний і я в тому числі. Порою до депресії доходить що мене ніхто не любе кому я потрібний і казалося що Христос скоро прийде і я напевне і не взнаю що таке любов. І таке буває не розчаровуйся всі через таке проходять. Я одного вечора став на коліна і сказав Господь ти бачиш що я вже не можу дай мені супутницю життя. Так щиро помолився в декількох словах. І Божі дороги нам невідомі Бог дав мені чудову дружину. Я її знав коли вона ще була десь приблизно років 12-13 але вона виїхала в другий штат. І випадково зустрівся підросла стала дуже гарною. Трохи більше чим через пів року ми одружилися. Так що не унивай все буде добре. Так як Бог дав вам нових керівників так я мені дав чудову дружину, Той самий Бог дасть і тобі чудового чоловіка.




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
20513
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2010, 09:20 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 травня 2010, 08:12
Написано: 13
Леонід, дякую за підтримку! :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
20514
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2010, 09:21 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 травня 2010, 08:12
Написано: 13
І всім за поради також дякую!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
22310
UNREAD_POSTДодано: 15 квітня 2010, 22:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Leonidua написав:
Настя що до "мене не люблять кого я люблю і я не люблю того хто мене любить" досить відома всій молоді думка через таке проходив кожний і я в тому числі. Порою до депресії доходить що мене ніхто не любе кому я потрібний і казалося що Христос скоро прийде і я напевне і не взнаю що таке любов. І таке буває не розчаровуйся всі через таке проходять......


І в мене те ж аналогічна ситуація була.
Але я завжди молився про хорошу дружину, навіть тоді коли женячка для мене була щось на вигляд тюрми, я знав що одного разу для мене свобода стане за тюрма, а женячка - за свободу. Навіть по при друга який їздив до пророка ( по своїх питаннях) і мені було ведіння: Що бачить залізничний переїзд, а він закритий шлагбаум. А вона справді було так як пише Leonidua "мене не люблять кого я люблю і я не люблю того хто мене любить". Але настав момент знайомства коли я навіть сам не сподівався і потім як виявилося майже зі всіма тими ознаками які я хотів бачити у своїй дружині (подобались блудники, а дружина є брюнетка) що навіть не вірив що ми такі похожі, навіть люди говорили що ми брат і сестра.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>