Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 12:43




Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
22370
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2010, 18:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Sh_21 написав:
подобались блудники, а дружина є брюнетка

Брат, покаяйся, а то блондинки образяться :D




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
22377
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2010, 18:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Sh_21 написав:
подобались блудники, а дружина є брюнетка

Брат, покаяйся, а то блондинки образяться :D

Та чому образяться, вони зараз рідкість( природні) :cry: в обіді не будуть :-o




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
22414
UNREAD_POSTДодано: 19 квітня 2010, 15:34 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Sh_21 написав:
Та чому образяться, вони зараз рідкість( природні) в обіді не будуть

хм... Sh_21, у вас просто вийшла опечатка))) ви замість блондинки сказали - блудники))) ;-D

щоб в подальшому не потрапляти у такі ситуації - просто перевіряйте текст)))

а що до теми, згідна з вами у тому, що іноді і не сподіваєшся того, що Бог приготував)))




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
27249
UNREAD_POSTДодано: 04 грудня 2010, 00:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 січня 2011, 14:56
Написано: 72
Віровизнання: християнин
(((Від всього серця))) :cry: звернутись до Господа по цьому питанню, і ВІН обов'язково (вирішить це питання), дасть відповідь. 


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
30150
UNREAD_POSTДодано: 26 лютого 2011, 17:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 березня 2011, 11:20
Написано: 4
Віровизнання: у пошуках Правди
У мене також проблема із пошуком половинки.

Ніяк не можу знайти близьку по духу дівчину з котрою міг би створити сім’ю… Весь мій попередній досвід стосунків – суцільні невдачі. Я вже готовий полюбити будь-кого, лиш би знайти в житті розуміння і підтримку, але не знаходжу… Всі, хто мені подобались і з ким я пробував зустрічатися виявилися не зацікавленими ні у шлюбі ні у серйозних стосунках. Складається враження, що я не вмію вибирати, хоч завжди вибираю, здавалося б, порядну і симпатичну мені дівчину. Завжди роблю це щиро. Для мене кожен розрив стосунків трагедія від якої я довго відходжу, а вони з легкістю зустрічають інших і живуть, радіючи життю.
Ця безвихідність і замкнуте коло постійно вганяють мене у смуток. Мені вже нових знайомств не хочеться, бо за ними знову біль і розчарування. Дівчина, яка мені подобається з часом обов’язково виявляється лицемірною і корисливою і, здається, зовсім не здатною любити. Мені здається, що мене врекли, або я чимось розгнівив БОГА, бо всі мої знайомі однолітки і друзі вже жонаті, а я жодного разу навіть не відчував, що я комусь потрібен. Не знаю, що робити, щоб змінити своє становище.
Я вже навіть не мрію зустріти дівчину, котра б мене розуміла… Відчуття життєвої безвихідності.
Мені важко бути самому, здається, що я сам не свій :(

Порадьте мені щось, будь-ласка.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
30158
UNREAD_POSTДодано: 27 лютого 2011, 01:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
avalon boy написав:
Мені здається, що мене врекли, або я чимось розгнівив БОГА, бо всі мої знайомі однолітки і друзі вже жонаті, а я жодного разу навіть не відчував, що я комусь потрібен. Не знаю, що робити, щоб змінити своє становище.
Ти думаєш про земне і короткочасне життя на землі. От навіщо тобі дружина? Дружина може стати для тебе перешкодою у пошуках Бога - життя вічного. Я переконаний, що Бог хоче вказати тобі, що є дещо значно важливіше для тебе, аніж безтурботно прожити земне життя. Ісус Христос сказав: Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, а все це вам додасться. (Матв.6:33) А ще Христос говорив такі слова: Бо хто хоче душу свою зберегти, той погубить її, а хто згубить душу свою ради Мене та Євангелії, той її збереже. (Мар.8:35) В іншому місці сказано: ...хто ж ненавидить душу свою на цім світі, збереже її в вічне життя. (Iван.12:25)
Тому я раджу: забудь про одруження і взагалі про все земне, аж доки не знайдеш Царство Небесне, бо це найважливіше - всю вічність будеш щасливим! А Господь знає всі твої земні потреби і дасть тобі те, що буде корисним для спасіння твоєї душі. Якщо довіришся повністю Богу, то Він тобі дасть дружину таку, яку приготував для тебе. Написано: І знаємо, що тим, хто любить Бога, хто покликаний Його постановою, усе допомагає на добре. (Рим.8:28)
Тож полюби Бога всім серцем, понад свою душу - і пізнаєш благодать Божу на собі. А вона є величезним блаженством, що не можливо зрівняти з усіма земними благами.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
30164
UNREAD_POSTДодано: 27 лютого 2011, 08:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 березня 2011, 11:20
Написано: 4
Віровизнання: у пошуках Правди
Дякую за відповідь, але мова йде не стільки про дружину, скільки про споріднену душу – дівчину з якою я міг би бути усе життя.
БОГ сказав, що не гоже чоловікові бути одному і створив йому Єву. Як вона – творіння Бога, може мені перешкодити у його пошуках? Самотність - це надто важкий стан для моєї душі.
Я не живу безтурботно. Навпаки, намагаюся спрямувати свою діяльність на благо суспільства і зробити багато хорошого для людей. Але справа в тому, що коли я самотній, то відчуваю себе недоповненим і не можу зосередитися навіть на роботі.
Моя особистість, як і всіх людей, обмежена можливостями розуму і прив’язана до тіла – це і називається людиною. Моя душа, лиш частина Бога. Я народився тут з певними обов’язками, для здійснення яких мені потрібна близька людина.
Серед земних благ мене цікавлять тільки любов і дружба. Все інше можна досягти працею. Неземні блага не для людей, а для душ. Мені для спасіння душі, як ви кажете, необхідне доповнення моєї особи. Я точно знаю, що мені потрібно, не знаю тільки як цього досягти.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
30182
UNREAD_POSTДодано: 28 лютого 2011, 20:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
У тебе дуже правильні думки та бажання. А головне - природні. Не переживай, обов"зково знайдеш споріднену душу, молись.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як знайти свою "половинку"
30184
UNREAD_POSTДодано: 01 березня 2011, 11:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 березня 2011, 11:20
Написано: 4
Віровизнання: у пошуках Правди
Обов'язково буду, дякую.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>