Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:44




Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Коли вперше відчув присутність Божу...
908
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2006, 13:23 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
Пригадаймо як ми вперше дізналися про Бога, наші перші переживання, перші благословіння, першу любов до Бога!

Як ти прийшов до Бога?


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1088
UNREAD_POSTДодано: 19 травня 2006, 23:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я про це вже згадував у грі "Діалог", але ще й тут засвідчу.
Коли мені було всього 4-5 років, приснився жахливий сон, котрий я дуже часто згадував, поки остаточно не покаявся.
Приснився Останній день: раптом усі мої рідні десь зникли, а я залишився сам вдома. Тоді з вікон хлинув вогонь і вся хата стала горіти... я сховався у паперовий рулон, але все ж таки загорівся! :( І від того прокинувся, а то сон. :) Від тоді часто я замислювався над своїм кінцем... і часто в дитинстві думав, невже я приречений на пекельні муки. :)
Але цей сон послужив мені во благо, бо згодом я став віруючим :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли вперше відчув присутність Божу...
22450
UNREAD_POSTДодано: 20 квітня 2010, 14:48 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Вперше я дізналася про спасаючого та люблячого Бога, коли навчалася на І-му курсі ву ВУЗі. Моя подруга сказала мені, що вона пізнала живого Бога. До цього ми з нею постійно відвідували православну церкву, тому я їй сказала: "Ти що якусь нову релігію знайшла?" Вона відповіла,що знайшла спасіння, про яке розповідає Біблія. "А ти доведи, що це справді так."- не заспокоїлась я. З того часу вона щодня на перервах, після занять роз`яснювала все, що сама знала про путь спасіння. Так тривало кілька місяців, я вже досить багато знала про Бога, Його план спасіння для людства, навіть молилася молитвою грішника, хоча нічого особливого не відчувала. І ось одного разу моя подруга мені каже: "Знаєш, у сні я чула голос Божий, який велів тобі передати, що Господь щиро бажає, щоб ти пізнала Його серцем, а не тільки розумом." Я замислилася над цим, а вночі у сні почула такі ж слова, голос що закликав пізнати Бога серцем. Тоді я стала на коліна і вперше помолилася до Господа усім серцем і відчула Його присутність. Після цього я у простоті серця почала молитися, щоб Сам Бог вказав мені ту общину віруючих, де Він хоче мене бачити. І після того уві сні побачила те зібрання, яке потім знайшла і почала відвідувати. Але ще тоді Дух Божий дав мені розуміння, що моє перебування в тій громаді ненадовго, і прийде такий час, коли доведеться покинути його і служити Йому підпільно, тому що відкрито служити Богові буде заборонено....




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: admin | 25 квітня 2010, 01:41.
Причина: офтоп
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли вперше відчув присутність Божу...
46847
UNREAD_POSTДодано: 02 липня 2014, 17:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
коли зробилось дуже самотньо....


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>