Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:40




Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31263
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2011, 04:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
А,то ти про сіно,в той час як тут говорять про солому.То тобі до іншої теми-Чи Ісус Бог??ти якось там не дуже активний

Я відповів на поставлене питання, чому я не вважаю СЄ нашими братами. Не дуже активний у тій темі тому, що вже розяснив свою позицію, мені здається ви ходите там по кругу. Не хочу повторюватись. Якщо хочеш, перечитай мої повідомлення ще раз.
Відносно одягу, погоджуюсь.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31273
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2011, 13:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Чи одяг на жінці який надто її облягає є скромним.Чи екстравагантний одяг є скромний.Чи для християнки яка катається на лижах або займається іншим видом спорту скажімо бігом спідниця,навіть дуже довга є відповідним одягом??Тож що ви скажете??
Скромний - передусім не вульгарний.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31318
UNREAD_POSTДодано: 01 липня 2011, 16:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 липня 2011, 16:19
Написано: 1
Цитата:
І до речі ССС, вони і мені сказали що не тільки сЄ будуть спасенні, бо я так само прямо і запитав був. Отож, у вас або помазання різне, або ти останній журнал не прочитав …. Вибач.



Глибоко тебе розчарую.Журнали читаю найновіші,навіть ті які ще не прийшли до церкви(збору).А те що вони тобі говорили про спасіння таких як ти,то звісно що просто пожартували з тобтою.Ти просто цього навіть не помітив.Тож нерозчаровуйся це простий жарт.



Ти помиляєшся будуть спасені всі


-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31320
UNREAD_POSTДодано: 01 липня 2011, 18:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Спасені взагалі не будуть. Хто прийняв Ісуса Христа - той спасений уже. І всі, хто спасений, знає про це. А умова для спасіння одна: це народження від Духа Святого.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31324
UNREAD_POSTДодано: 01 липня 2011, 20:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
А умова для спасіння одна: це народження від Духа Святого.

.... і від Писання




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31344
UNREAD_POSTДодано: 03 липня 2011, 05:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Протестант написав:
Братик написав:
А умова для спасіння одна: це народження від Духа Святого.

.... і від Писання

Немає такої умови в Біблії




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31356
UNREAD_POSTДодано: 03 липня 2011, 15:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
nikita написав:
Цитата:
І до речі ССС, вони і мені сказали що не тільки сЄ будуть спасенні, бо я так само прямо і запитав був. Отож, у вас або помазання різне, або ти останній журнал не прочитав …. Вибач.Глибоко тебе розчарую.Журнали читаю найновіші,навіть ті які ще не прийшли до церкви(збору).А те що вони тобі говорили про спасіння таких як ти,то звісно що просто пожартували з тобтою.Ти просто цього навіть не помітив.Тож нерозчаровуйся це простий жарт.
Ти помиляєшся будуть спасені всі
Щось невіриться у те що ти пишеш.Мабуть ти не читав слова Ісуса –«»НЕ КОЖЕН,хто каже Господи,Господи увійде в царство».Бачиш—«Не КОЖЕН»!!!.а ти кажеш—всі.Навіщо суперечити словам Господа панове??




«Vat shrift,blifft»
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31357
UNREAD_POSTДодано: 03 липня 2011, 15:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Протестант написав:
Братик написав:
А умова для спасіння одна: це народження від Духа Святого.

.... і від Писання

Немає такої умови в Біблії
Шось ви хлопці тут в темі про сЄ про спасіння мову завели.Чому??




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31365
UNREAD_POSTДодано: 03 липня 2011, 17:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Згоден. Між цими двома поняттями нічого спільного нема.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31442
UNREAD_POSTДодано: 10 липня 2011, 23:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Шось ви хлопці тут в темі про сЄ про спасіння мову завели.

viewtopic.php?p=31438#p31438




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Обмивання ніг
31451
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2011, 07:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Сонячник написав:
Вибач, але мені здається, що ти мислиш на рівні представників організації СЄ.

Хотів теж це спитати, але подумав що це не згідно правил форуму. У віровизнанні написано - християнин, вважаю так не правильно писати, краще написати "не визначився". Бо пости Verum не християнські, вони як мінімум на роздоріжжі між християнськими і сЄ. Бо на протязі всієї історії християнсва доктрин сЄ ніхто не підтримував.


Від Івана 15:8
Отець Мій прославиться в тому, якщо рясно зародите й будете учні Мої.

Від Івана 13:35
По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою.

Як Ви вважаєте, ми можемо називатися його учнями, якщо християнство розділено на різні малі та великі групи, які при цьому нерідко ворогують між собою. (наприклад у нас в районі так звані православні і католицькі християни постійно ворогують, доходило до бійок!, причому винуваті у цьому так звані священники).
Любов між нами (християнами) дуже показна, аж приторна, а коли доходить до того, щоб комусь допомогти - то відвертаємся - не всі, але переважна більшість...
При чому оцю розділеність я пояснюю тим, що віровчення християнства суперечливі, це моя думка! і попрошу не закидати мені мислення на чийомусь рівні!


А тут нападають тільки за це, що в мене може бути якась своя думка!, яка не співпадає з Вашою... :-\




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31453
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2011, 10:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
viewtopic.php?p=31451#p31451
Verum написав:
Як Ви вважаєте, ми можемо називатися його учнями, якщо християнство розділено на різні малі та великі групи...

Звісно це погана річ, але у цьому є і плюси. Це свідчить про свободу у виборі. Ніхто тобі не навязує.


Цитата:
Любов між нами (християнами) дуже показна, аж приторна, а коли доходить до того, щоб комусь допомогти - то відвертаємся - не всі, але переважна більшість...

Погоджуюся, але це не означає що треба бігти до сЄ, вони теж не кращі у цьому. Як говорять "змінися ти, і зміниться люди навколо тебе", а не на оборот. Пригадує Гедеона, найбідніше коліно, наймолодший у родині, а зробив такі великі речі. Якщо знайому із Давидом Вількірсоном теж хороший приклад.

Цитата:
При чому оцю розділеність я пояснюю тим, що віровчення християнства суперечливі, це моя думка!

А як Ви думаєте, якщо свідки будуть мати хоч 400 років у них не буде суперечних вчень. Якщо Ви уважно слідкуєте за сЄ, то у них постійно змінюється вчення ближче до християнського і хто зна чи у них немає суперечності коли відбуваються зміни.

Verum написав:
А тут нападають тільки за це, що в мене може бути якась своя думка!, яка не співпадає з Вашою... :-\

По перше, не нападають. Вибачайте, якщо мене сприйняли за нападника, а захищаю християнську доктрину. От скажіть чесно, у Вас своя думка, чи сЄ?
По друге, не " з Вашою", а з християнською. Бо основні християнські доктрини не змінюються уже 2 000 років. Хіба це Вас не насторожує, якщо подумати логічно?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31455
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2011, 12:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?p=31451#p31451

По перше, не нападають. Вибачайте, якщо мене сприйняли за нападника, а захищаю християнську доктрину. От скажіть чесно, у Вас своя думка, чи сЄ?
По друге, не " з Вашою", а з християнською. Бо основні християнські доктрини не змінюються уже 2 000 років. Хіба це Вас не насторожує, якщо подумати логічно?



Говорю чесно: Це - думка моя, яка склалась після описаних мною подій у нашому районі і після прочитання (підкресюю - прочитання а не вивчення - тому знання мої не досконалі :oops: ) Біблії та історії виникнення і розвитку християнства (в тому числі в Україні).

В тому що основні християнські доктрини не змінюються (причому не 2000 років, а трохи менше) якраз і є "заслуга" церкви (причому це робилось такими жорстокими методами, що зараз просто дивуюсь...)




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31456
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2011, 13:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
В тому що основні християнські доктрини не змінюються (причому не 2000 років, а трохи менше) якраз і є "заслуга" церкви (причому це робилось такими жорстокими методами, що зараз просто дивуюсь...)
Скажу інакше, в основному до 4-5 ст. нічого не мінялося. Такі доктрини як Пекло, Трійця існують від першого століття аж до тепер.

Verum написав:
Говорю чесно: Це - думка моя

Скажіть, Ви теж читавши Писання дійшли до висновку що Михаїл і Ісус це одна особа? Можете відповісти тут viewtopic.php?t=1200




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31458
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2011, 13:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Verum написав:
Говорю чесно: Це - думка моя

Скажіть, Ви теж читавши Писання дійшли до висновку що Михаїл і Ісус це одна особа?


Якщо Ви уважно перечитаєте те. що я написав, то побачите, що я Біблію не вивчав, тому я не знаю чи архангел Михаїл та Ісус Христос - це одна особа. Хоча цікавим є той факт, що ніде в Біблії не вказується що архангелів є кілька, а церква, виходить цьому суперечить: називає також архангелом ангела Гавриїла...




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>