Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:14




Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
28677
UNREAD_POSTДодано: 08 січня 2011, 11:18 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
02 вересня 2011, 20:43
Написано: 18
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
... Мені зі "свідками" важко спілкуватися, бо вони як роботи - що їх навчили, те й твердять. Я їм про одне, а вони далі про своє. Таке враження, що їх не вчать думати і вони не мають власної думки. Якщо їх про щось запитатися, то вони вам скажуть, що їм потрібно спитатися у своїх вчителів, а потім вам перекажуть. :)


Їх не просто не вчать думати, їх вчать взагалі не думати самостійно і тим більше не думати всупереч вчення організації Вартової Башти, тому не думайте, що вони якісь нерозумні, просто вони пройшли психічну обробку, от тільки після цього повернути їх до нормального стану ой як важко...


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
28682
UNREAD_POSTДодано: 08 січня 2011, 15:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
natakoa написав:
Дійсно, Свідки Єгови ходять від хати до хати і нав'язують своє вчення. Спочатку здається, що в них усе правильно, але їх вчать "вішати лапшу" іншим. Баптисти дотримуються Біблії і їх вчення має таку ж основу, як і в православних, тільки без обрядів.
Аяяй,як негарно зводити наклеп на когось.Як це вішати лапшу "natakoa"??Може Христос теж вішав лапшу,або вчив апостолів вішати лапшу??.Може апостоли теж від хати до хати,від села до села,від міста до міста навязували своє вчення??Та й взагалі шановна тут вродіби говорять про баптистів а не про сЄ.Хочете поговорити про сЄ є спец тема.Явас запрошую туди,от і переконаємось що ви за птиця та що пробуєте тут вішати про сЄ.З нетерпінням чекаю.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
28683
UNREAD_POSTДодано: 08 січня 2011, 15:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
natakoa написав:
Сонячник написав:
... Мені зі "свідками" важко спілкуватися, бо вони як роботи - що їх навчили, те й твердять. Я їм про одне, а вони далі про своє. Таке враження, що їх не вчать думати і вони не мають власної думки. Якщо їх про щось запитатися, то вони вам скажуть, що їм потрібно спитатися у своїх вчителів, а потім вам перекажуть. :)
Їх не просто не вчать думати, їх вчать взагалі не думати самостійно і тим більше не думати всупереч вчення організації Вартової Башти,...
а звідки ви про це знаєте панянко??Колись були серед них??.Чи так свою уяву тут викладаєте??Шось не видно тут на форумі як ви мієте взагалі думати.Я б спробував вам проілюструвати протиилежність того про що ви тут видумуєте.тож буду уважним і до вашої персони шановна.
Цитата:
тому не думайте, що вони якісь нерозумні, просто вони пройшли психічну обробку, от тільки після цього повернути їх до нормального стану ой як важко...
Мда,які слова.Я захоплююсь такими маніпуляторами.От так то і будується уява людей про сЄ.Але коли хочеш дещо з вами прояснити,то кудись діваєтесь.в чому справа пані???Що то за психічна обробка,розкажіть будь ласка.Та й що то за нормальний стан,до якого важко повернути сЄ.Ви маєте на увазі такий як у вас стан-пихи та самозвеличення.Все це пусті слова.І коли починаєш їм приділяти увагу,то пропадає джерело тих слів.Чи не так natakoa ?? ;-D ;-D ;-D




«Vat shrift,blifft»
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
28694
UNREAD_POSTДодано: 08 січня 2011, 19:44 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
02 вересня 2011, 20:43
Написано: 18
Віровизнання: християнин
Прошу вибачення, якщо когось ображаю, але свої слова назад не беру. Щоб далі тут не флудити, про Свідків Вартової Башти буду писати тільки у відповідних розділах.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
28708
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2011, 14:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
natakoa написав:
Прошу вибачення, якщо когось ображаю, але свої слова назад не беру. Щоб далі тут не флудити, про Свідків Вартової Башти буду писати тільки у відповідних розділах.
Перш за все вдячний за вибачення та за пониження оцінки.Це дуже ввічливо з вашої сторони.А от щодо флудити про сЄ то і це добре що у відповідних розділах.Проте навіщо взагалі флудити,якщо можна спілкуватись?? :? Ви цього не вмієте робити??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
28722
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2011, 22:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ccc аяяяй, дівчина щойно прийшла на форум, а ви на неї отак відразу накинулись. Хоч тема не про "свідків", але мова у ній іде саме про них, бо автор теми просто помилилась, прийнявши сектантів за баптистів. Тому, офтопова саме назва теми.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
28807
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2011, 20:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Ccc аяяяй, дівчина щойно прийшла на форум, а ви на неї отак відразу накинулись. Хоч тема не про "свідків", але мова у ній іде саме про них, бо автор теми просто помилилась, прийнявши сектантів за баптистів. Тому, офтопова саме назва теми.
Так.Прошу вибачення :sorry: :oops: .Просто не можу терпіти брехливих наклепів на свідків Єгови яких тут частенько зутрічаєш,та щей не у відповідних темах.От сказала дівчина,а обгрунтувати не може.Хіба так робиться? :shock: Можливо у вас "віруючих" це норма,але ж це ганебне пустословство.не має різниці від кого воно походить,чи від хлопа,чи від дівчини.Чи не так??От і ти написа що "автор теми просто помилилась, прийнявши сектантів за баптистів".Яких це сектантів вона прийняла за баптистів??Ти маєш на увазі тих кого50-ками звуть??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
28830
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2011, 02:32 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
02 вересня 2011, 20:43
Написано: 18
Віровизнання: християнин
З Вашого боку, можливо, це здається наклепом, якщо Ви в це вірите, а з мого боку (тверезо оцінюючи) це є об'єктивна оцінка. Я неодноразово спілкувалась із Свідками Вартової Башти і вивчала матеріали цієї організації, у тому числі ті, які зараз не афішуються навіть серед членів організації, і маю свою (обгрунтовану) точку зору про це. Не маю нічого проти Вас як людини, але не погоджуюсь із вченням Вартової башти.


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
28838
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2011, 06:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ната говорить істинну правду! Вона не ображала Вас, як людину, але щодо лжевчення так званих "свідків" вона абсолютно права, бо це дійсно так є. Ми не проти грішників, ми проти гріха. Ми не проти тих, хто викривляє Писання, ми проти самого викривлення.




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
28871
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2011, 13:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
natakoa написав:
З Вашого боку, можливо, це здається наклепом, якщо Ви в це вірите, а з мого боку (тверезо оцінюючи) це є об'єктивна оцінка. Я неодноразово спілкувалась із Свідками Вартової Башти і вивчала матеріали цієї організації, у тому числі ті, які зараз не афішуються навіть серед членів організації, і маю свою (обгрунтовану) точку зору про це. Не маю нічого проти Вас як людини, але не погоджуюсь із вченням Вартової башти.
Добре,що хоч завдяки цій темі репутацію збілиш,тут всі хто заводить мову про свідків одразу виростають.Гаразд,кажеш маєш обгрунтовану точку зору.Давай отже подивмось чи так воно є насправді.Обгрунтуй будь ласка якось ось ці слова-Дійсно, Свідки Єгови ходять від хати до хати і нав'язують своє вчення. Спочатку здається, що в них усе правильно, але їх вчать "вішати лапшу" іншим.Їх не просто не вчать думати, їх вчать взагалі не думати самостійно .Сподіваюсь і вірю що ти пишеш правду.Тож давайте переконаймось




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
28873
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2011, 13:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Ната говорить істинну правду! Вона не ображала Вас, як людину, але щодо лжевчення так званих "свідків" вона абсолютно права, бо це дійсно так є. Ми не проти грішників, ми проти гріха. Ми не проти тих, хто викривляє Писання, ми проти самого викривлення.
Бачу тобі вже байдуже що тут продовжується мова про сЄ.Ну що ж кажеш Ната вела мову не про людей,а про вчення сЄ?-а ці слова про що -"Свідки Єгови ходять від хати до хати і нав'язують своє вчення".Це про сЄ,як людей йде мова чи про їхне вчення??Якщо так вести мову то і ти і інші 50-ки тут навязуєте своє вчення.І Христос з апостолами теж навязували своє вчення тощо.тому коли я запитав про це Ната чому увильнула з цього.Хіба це чесна позиція.Очевидно що та яка і у тебе-пустословні провокації.Хіба ні?Запереч це разом з однодумкою.Далі,а це-"їх вчать вішати лапшу" іншим".То виходить що я будучи сЄ вішаю тут вам лапшу,а ви "праведники пишете правду і нічого крім правди".Але чому ви ту мою лапшу ніяк не можете спростувати.Чому??Бо не така то вже лапша.Тож де обгрунтування цього??Втікло. ;-D І ще-"їх вчать взагалі не думати самостійно".Це про вчення чи про людей.Якісь роботи Вертери ці свідки виходить.Тож чекаю коментарів щодо цього,"думаючі люди",у яких думок хоч відбавляй,ніяк неможете між собою порозумітись.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
28900
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2011, 18:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Та стільки вже було написано спростувань вашого лжевчення, а ти далі робиш вигляд ніби нічого не спростовано.
До модераторів. Перейменуйте цю тему, будь-ласка, на "Ставлення до "свідків Єгова"




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
28915
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2011, 22:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Та стільки вже було написано спростувань вашого лжевчення, а ти далі робиш вигляд ніби нічого не спростовано.До модераторів. Перейменуйте цю тему, будь-ласка, на "Ставлення до "свідків Єгова"
Братіку,а ти не заважай дівчині обгрунтовувати те про що вона пише.Не будь схожим на кугута,бо ти якось у мене з ним асоціюєшся в таких випадках.До всього тобі діло. ;-D ;-D Ната дуже прошу,прошу. :yes:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
28926
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2011, 23:33 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
02 вересня 2011, 20:43
Написано: 18
Віровизнання: християнин
SSS, ти читав літературу про СЄ, видану не у Вартовій Башті?
Ти спілкувався із бувшими членами своєї організації, яких виключили за самостійне дослідження Біблії і за поширення їх власних досліджень серед членів організації?
Деякі з них були у складі керівництва Вашої організації. Я тут не маю на увазі тих людей, які були, можливо, виключені за явні гріхи, як то вбивство, крадіжки, надмірне пияцтво, перелюб чи блуд.
Чи спілкувався ти з тими людьми, які були виключені із членів Вартової Башти за те, що привітались із тим, кого було виключено раніше?
Чи спілкувався ти із виключеними за те, що спасли життя своєї вмираючої дитини, давши дозвіл лікарям зробити їй переливання крові?
Чи допускав ти у своє серце думку, що Вартова Башта помиляється?

Я впевнена, що на будь-яке з цих запитань ти дасиш заперечну відповідь.
ЧОМУ?
А тому, що це все (і не тільки) у організації "Вартова башта" ЗАБОРОНЕНО!!!
За будь-який прояв вільнодумства, який виражається у незгоді із вченням Вартової Башти, людину виключають із організації і усі члени організації припиняють із цією людиною будь-які зв'язки (навіть члени сім'ї). Це не просто важко для людини, це велика душевна мука. Але Вартова Башта знає, як впливати на людей. Тому, кожен її член страшенно боїться навіть допустити думку, що вчення, якого його навчили - хибне. Членами організації не народжуються, тому я не вважаю тебе і твоїх колег по організації якимись тупими і т.п. Але я вважаю всіх вас обманутими. І мені шкода вас як людей. Але обман настільки сильний і уміло підстроєний, що достукатись до серця людини, яка попалась на гачок цього вчення дуже важко. Проблема не у вас, а у вченні, яке ви прийняли. Багато членів організації, маючи власну думку, не висловлюють її, щоб не бути виключеними, так як мають і сім'ї і друзів в організації.

Можеш ображатись на мене, можеш не ображатись, але лжевчення є лжевченням. Чому б тобі не спробувати самому читати Біблію і досліджувати її без використання журналів, які видає Вартова Башта? Читай Біблію, а не Вартову Башту! І МАЙ СВОЮ ВЛАСНУ ДУМКУ, а не тупо вір тому, що пишуть у журналах! Нехай Бог тобі допоможе у цьому!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
28929
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2011, 00:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
natakoa написав:
SSS, ти читав літературу про СЄ, видану не у Вартовій Башті?
Ти спілкувався із бувшими членами своєї організації, яких виключили за самостійне дослідження Біблії і за поширення їх власних досліджень серед членів організації? Деякі з них були у складі керівництва Вашої організації. Я тут не маю на увазі тих людей, які були, можливо, виключені за явні гріхи, як то вбивство, крадіжки, надмірне пияцтво, перелюб чи блуд. Чи спілкувався ти з тими людьми, які були виключені із членів Вартової Башти за те, що привітались із тим, кого було виключено раніше? Чи спілкувався ти із виключеними за те, що спасли життя своєї вмираючої дитини, давши дозвіл лікарям зробити їй переливання крові? Чи допускав ти у своє серце думку, що Вартова Башта помиляється?Я впевнена, що на будь-яке з цих запитань ти дасиш заперечну відповідь.
а чому ж ти така впевнена Ната??Це ще раз ти виявляєш своє сліпе упередження.Багато чого я з того що ти питаєш я знаю,бо саме це вивчав в час зустрічі з СЄ та спілкування з ними.Але я це робив чесно та неупереджено.Ти ж про це судиш зі сторони противниці.При цьому усього того що ти читала з тих джерел ображенних,ти неможеш підтвердити.Ти основуєшся лише на сліпі слухи-ОБС-одна баба сказала.Я ж шановна усе це перевіряв чи так воно є.Власне те до чого заохочє Письмо(Дій17:11)
Цитата:
ЧОМУ?А тому, що це все (і не тільки) у організації "Вартова башта" ЗАБОРОНЕНО!!!
За будь-який прояв вільнодумства, який виражається у незгоді із вченням Вартової Башти, людину виключають із організації і усі члени організації припиняють із цією людиною будь-які зв'язки (навіть члени сім'ї). Це не просто важко для людини, це велика душевна мука. Але Вартова Башта знає, як впливати на людей. Тому, кожен її член страшенно боїться навіть допустити думку, що вчення, якого його навчили - хибне. Членами організації не народжуються, тому я не вважаю тебе і твоїх колег по організації
Знову ж таки,ти впевнена в тому що ти тут пишеш??Ці слова я вже неодноразово чув.Якраз саме від тих хто про це знає лише з чуток.Тож нашо та комедія Ната??А з тими хто це поширює начебто бо був колись сЄ і знає про це я колись, як писав, спілкувався і книжки їхні типу "кризис Совести" читав.Тому з наю з власного досвіду що це все бред.Тому нічого тут це так розмальовувати.А стосвно вільнодумства,то воно іноді всеж шкідливе,бо породжує бунт та сектанство.Прикладом цього наприклад є Бунт Корея вільнодумного.Як бог повівся з тими вільнодумаючими людьми памятаєш??Ну і чому ж тоді Павло,писав-"Тож благаю вас, браття, Ім'ям Господа нашого Ісуса Христа, щоб ви всі говорили те саме, і щоб не було поміж вами поділення, але щоб були ви поєднані в однім розумінні та в думці одній"!Чи ці слова допускають різне вільнодумстово.Тай якщо є і були колись вчителі в церкві та пастирі,то для чого,якщо ти ітак вільно думаєш незалежно від того чого вони тебе навчають??? .Відкрий трохи очі Ната та подивись на це і з іншої сторони.У Бога не демократія а теократія.Але тобі мабуть твоє сліпе упередження не дає думати спокійно та виваженно .Тож дай відповідь на мої питання.
Цитата:
Але я вважаю всіх вас обманутими. І мені шкода вас як людей. Але обман настільки сильний і уміло підстроєний, що достукатись до серця людини, яка попалась на гачок цього вчення дуже важко. Проблема не у вас, а у вченні, яке ви прийняли. Багато членів організації, маючи власну думку, не висловлюють її, щоб не бути виключеними, так як мають і сім'ї і друзів в організації.
От бери і пиши про той обман,а не про тих хто має якусь свою думку,про яку ти лише чула.Де обман??Допоможи зясувати.

Цитата:
Можеш ображатись на мене, можеш не ображатись, але лжевчення є лжевченням. Чому б тобі не спробувати самому читати Біблію і досліджувати її без використання журналів, які видає Вартова Башта? Читай Біблію, а не Вартову Башту! І МАЙ СВОЮ ВЛАСНУ ДУМКУ, а не тупо вір тому, що пишуть у журналах! Нехай Бог тобі допоможе у цьому!
А що мені на тебе ображатись,я таких упередженних людей зустрічаю майже щодня.Проте це просте небажання подивитись правді в очі.Так само і ти.Ти читаєш лише Біблію?От і переконай мене що вчення сЄ є лжевченням.Якщо щось ВБ пише такого що невідповідає Біблії ,то вкажи на це просто без отих наклепів.То де те лжевчення ти зможеш мені його навести,чи і це пусті слова упередженної сліпої вільнодумаючої людини?? :? :?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>