Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 18 квітня 2024, 10:29




Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30443
UNREAD_POSTДодано: 03 квітня 2011, 14:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Братик написав:
До речі, мені дуже сильно схожі і одні і другі: і "свідки" і атеїсти дуже моральні люди, чесні (принаймні таке враження складають) і інтилігентні. Мій висновок я зробив на основі знайомих мені людей, тих котрих доводилось зустрічати: викладачі в університеті (атеїсти), "свідки" на вулицях, в поїзді, в квартирі.
Був не давно у мене випадок, ставили у мене плитку сЄ. А мій брат говорить що це віруючі, а я говорю що ні, напевно сЄ, бо вони за надто ввічливі, не матюкаються, не п’ють....ну дуже правильні, а от Духа не відчуваю.....І я оказався правий.
Гм,цікаво,то шо тільки сЄ ввічливі,не матюкаються..і дуже правильні,а віруючі такими не є??.Ну як це духа не відчувають?Ти маєш на увазі не викрикують слова на незрозумілих мовах??
Протестант написав:
І до речі ССС, вони і мені сказали що не тільки сЄ будуть спасенні, бо я так само прямо і запитав був. Отож, у вас або помазання різне, або ти останній журнал не прочитав :D …. Вибач.
Глибоко тебе розчарую.Журнали читаю найновіші,навіть ті які ще не прийшли до церкви(збору).А те що вони тобі говорили про спасіння таких як ти,то звісно що просто пожартували з тобтою.Ти просто цього навіть не помітив.Тож нерозчаровуйся це простий жарт.




«Vat shrift,blifft»
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30444
UNREAD_POSTДодано: 03 квітня 2011, 14:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Підсніжник написав:
Цитата:
напевно сЄ, бо вони... не п’ють.
а я знаю таких, що п`ють (шампанське на весіллях ;) )
І не тільки шампанське,а й усе інше чого незабороняє пити Біблія




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30445
UNREAD_POSTДодано: 03 квітня 2011, 14:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
На скільки я знаю, СЄ вживають спіртне, але не напиваються. Сатана дуже дбайливо витесав копію християн :D Вибачте. Скоро після кожного веселого смайлика треба буде вибачатися, а то ще не так зрозуміють.
Та чого вибачаєшся,ітак зрозумілими є твої недружні наміри.Стосовно того що сЄ пють,але не впиваються,то нічого тут Сатанинського немає,як ти собі видумуєш.Адже сЄ також їдять,але не переїдаються,що є також гріхом подібно до пияцтва.Тому якщо невпиватись для тебе рівно непити,то застосуй такуж формулу і до їжі-Непереїдатись=неїсти взагалі.Тож неїш.Домовились,бо інакше ти зловишся на оте ,як ти пишеш, -- що Сатана дуже дбайливо витесав копію християн.То чи розумієш абсурдіність своїх рівнянь Братіку??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30446
UNREAD_POSTДодано: 03 квітня 2011, 14:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Підсніжник написав:
Цитата:
напевно сЄ, бо вони... не п’ють.
а я знаю таких, що п`ють (шампанське на весіллях ;)
Ой... це окрема тема. По-перше, це було на роботі, я б таких або вигнав, або попередив.
А ти неподумав що можливо вони пили для шлунка,подібно як Павло радив Тим??Адже вино чудово сприяє перетравленню.Чи наприклад 50гр горілки з перецем допомагає від переохолодження незахворіти.Може суть була і в цьому,тощо.Тож перш ніж отак зводити на когось наклеп в черговий раз,вникни в суть справи,а тоді роби якісь висновки.Зрозумів??Це тобі нагадування та застереження.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30447
UNREAD_POSTДодано: 03 квітня 2011, 14:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
Мені "відомі будь-які обставини, що стосуються справи",повязаної з Єговою, про що він виклав у Своєму Слові
Все зрозуміло, значить я теж є свідком Єгови, чи ні? Тільки не плутай вашою назвою.
Є ні.Ти ж про Єгову та його волю,наміри не знаєш.Більш того свідок від слова свідчити.Тож ти не свідчиш про Єгову.Це також є ознакою того що ти зараз допустив помилку.От коли тобі будуть відомі обставини що стосуються справи повязаної з Єговою,Його волею та намірами,і коли ти про це свідчитимеш іншим тоді тебе формально можна так назвати.А так ні. :???:

Протестант написав:
Трохи дослідив походження назви СЄ, я передумав бути хоч номінально "СЄ", я хочу бути християнином і свідком І.Х.
що ж ти там такого дослідив??Чи бува не в інеті на рус язике,як ти часто полюбляєш це робити,та щей від хто зна кого??Напиши про це.А те що ти там передумав,то непереймайся.Бути сЄ не кожному дано.Мабуть тобі теж.Знаєш чому??-бо "правдиві(поклонники) вклонятися будуть Отцеві(Єгові) в дусі та в правді, бо Отець(Єгова) Собі прагне таких богомільців".Тож мабуть тебе Єгова не прагне бачити серед своїх поклонників,бо ти нехочеш цього сам.Успіхів тобі Протестанте у аналізі своїх "християнських"поглядів.Пильно звіряй їх зі світлом усього Писання,яке _ВСЕ_ натхненне Богом.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30459
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2011, 12:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
СЄ такого неговорять.
;-D Говорять... говорять
То вони з тобою так просто пожартували,аби тебе хоч якось потішити

Та ні, вони говорили що тебе потрібно всерйоз не сприймати.
І вони не жартували, бо тоді виходить що ваші старшини це клоуни, а не серйозні люди.

sss написав:
sss написав:
По дргу- ти якщо і свідчиш то не про Єгову.То якщо ти і є свідком,але не Єгови.
Протестант написав:
Та ні є. Бо Ісус це і є Єгова, з івриту: Ісус – це скорочена форма Єгошуа, що означає по єврейське "Ягве є спасіння" (але це інша тема). А я визнаю Христа, Його прийняв і свідчу про Нього. А ви про кого свідчити?
В котре тобі повторюю-Імя Ісус(Єгошуа) в ізраїлі було поширенне.Ну й звісно що той кого називали цим іменем не ставав автоматично Єговою.Так само Божий син якого на землі називали Ісусом не став через це Єговою.Зрозумів??Тож ніякий ти не свідок Єгови.
Тепер щодо того що ти свідчиш про Ісуса.Можливо.Але ти свідчиш про нього неправду,бо називаєш його одним Богом,а також відводиш йому зовсім не ту роль яка йому відведенна Богом.Також ти недокінця розумієш мету викупу який приніс Ісус.Можна ще багато чого згадати стосовно Ісуса про якого ти неправдиво свідчиш.тому назвати тебе навіть свідком Ісуса нематиму права,хіба що лжесвідком Ісуса.

Тоді скажи про кого крім І.Х. сказано такі слова: Матв.1:21 І вона вродить Сина, ти ж даси Йому йменна Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів. Завжди ім’я Бога має дію, в Н.З. Єгова відкрився як Єгова спаситель.


sss написав:
sss написав:
ХВЄ не свідчуть про Єгову і несвідчуть правду про Єгову.

Протестант написав:
Тобто, якщо сЄ не свідчить про Єгову він не справжній сЄ?
Ну це ж логічно.

Значить ви ніхто не є свідком І.Х/Єгови, бо апостоли свідчили про І.Х. і призивали лише Його ім’я і проповідували: що лише цим ім’ям можна спастися:
Рим.10:13 "Каждый, кто призывает имя Иеговы,спасётся" 17 ..... А услышанное - через слово о Христе.
Деян.4:12 И ни в ком другом нет спасения, потому что под небом нет другого имени, данного людям, которым мы должны спастись".

Бо ім’я Єгова має і Отець і Син (ваш переклад): Иоан.17:11 Я уже не в мире, но они в мире, а я иду к тебе. Святой Отец, оберегай их ради твоего имени, которое ты дал мне, чтобы они были одно, как и мы.

sss написав:
Повторюю--Що таке царство Боже(Єгови),про яке люди моляться у Молитві "Отче наш"??Отож якщо тобі це відомо,то в декількох словах напиши про те що тобі відомо.


Коротко, то коротко. Якщо ти, ССС, не родився від Д.С. і Писання його не побачиш.

П.С. ССС, я уже тобі писав приватно, якщо цитуєш/пишеш наступне мої, чи свої слова, - роби це із нового речення. Бо мені потрібно 15 хв. поки розібратися де закінчується і починається інакша думка.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30460
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2011, 13:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
Братик написав:
До речі, мені дуже сильно схожі і одні і другі: і "свідки" і атеїсти дуже моральні люди, чесні (принаймні таке враження складають) і інтилігентні. Мій висновок я зробив на основі знайомих мені людей, тих котрих доводилось зустрічати: викладачі в університеті (атеїсти), "свідки" на вулицях, в поїзді, в квартирі.
Був не давно у мене випадок, ставили у мене плитку сЄ. А мій брат говорить що це віруючі, а я говорю що ні, напевно сЄ, бо вони за надто ввічливі, не матюкаються, не п’ють....ну дуже правильні, а от Духа не відчуваю.....І я оказався правий.
Гм,цікаво,то шо тільки сЄ ввічливі,не матюкаються..і дуже правильні,а віруючі такими не є??.Ну як це духа не відчувають?Ти маєш на увазі не викрикують слова на незрозумілих мовах??

Це напевно ти про себе писав. У нас молиться на інших мовах.
А я писав про Духа християнського що вони не мають, бо коли людина істинна віруюча/християнин, то це інакше відчуття, близьке. Але це вам не відомо, ви тільки одне що сміятися вмієте, а себе за "СЄ" вважаєте.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30462
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2011, 13:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Глибоко тебе розчарую.Журнали читаю найновіші,навіть ті які ще не прийшли до церкви(збору).А те що вони тобі говорили про спасіння таких як ти,то звісно що просто пожартували з тобтою.Ти просто цього навіть не помітив.Тож нерозчаровуйся це простий жарт.

То ваші старшини - клоуни? А ти не думаєш що ці вищі ваші клоуни із Брукліну із вас прикалуються?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30463
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2011, 13:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
Підсніжник написав:
Цитата:
напевно сЄ, бо вони... не п’ють.
а я знаю таких, що п`ють (шампанське на весіллях ;)
Ой... це окрема тема. По-перше, це було на роботі, я б таких або вигнав, або попередив.
А ти неподумав що можливо вони пили для шлунка,подібно як Павло радив Тим??Адже вино чудово сприяє перетравленню.Чи наприклад 50гр горілки з перецем допомагає від переохолодження незахворіти.Може суть була і в цьому,тощо.Тож перш ніж отак зводити на когось наклеп в черговий раз,вникни в суть справи,а тоді роби якісь висновки.Зрозумів??Це тобі нагадування та застереження.

Для шлунка у дома треба пити, а не на роботі.
А Павло радив за вино, а не за горілку.
Перехолодження у теплому приміщення це фантастика.

Це не наклеп, а моє ставлення до роботи. І мова не тільки про сЄ іде. І до речі ваші у мене не пили, тому охолонь. Бо бачу як би це було при фізичній зустрічі, до б вдарив мене.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30498
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2011, 19:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
СЄ такого неговорять.
;-D Говорять... говорять
То вони з тобою так просто пожартували,аби тебе хоч якось потішити
Та ні, вони говорили що тебе потрібно всерйоз не сприймати. І вони не жартували, бо тоді виходить що ваші старшини це клоуни, а не серйозні люди.
Хіба люди які іноді заради добра інших жартують обов’язково є клоунами??Вони тобі так сказали не тому щоб тебе розсмішити як то роблять клоуни,а щоб тебе не пригнітити.Розумієш??Ну а те що ти їх старшинами називаєш,виявляє твоє ставлення до них та до всіх сЄ.Тому з такими як ти мабуть нічого не зостається як жартувати. Вибач але ти сам даєш на це підстави.

Протестант написав:
sss написав:
В котре тобі повторюю-Імя Ісус(Єгошуа) в ізраїлі було поширенне.Ну й звісно що той кого називали цим іменем не ставав автоматично Єговою.Так само Божий син якого на землі називали Ісусом не став через це Єговою.Зрозумів??Тож ніякий ти не свідок Єгови.
Тепер щодо того що ти свідчиш про Ісуса.Можливо.Але ти свідчиш про нього неправду,бо називаєш його одним Богом,а також відводиш йому зовсім не ту роль яка йому відведенна Богом.Також ти недокінця розумієш мету викупу який приніс Ісус.Можна ще багато чого згадати стосовно Ісуса про якого ти неправдиво свідчиш.тому назвати тебе навіть свідком Ісуса нематиму права,хіба що лжесвідком Ісуса.
Тоді скажи про кого крім І.Х. сказано такі слова: Матв.1:21 І вона вродить Сина, ти ж даси Йому йменна Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів. Завжди ім’я Бога має дію, в Н.З. Єгова відкрився як Єгова спаситель. .
А що хіба раніше Єгова не відкривався як Спаситель??Хіба до того як народився на землі Син,Єгова не спасав свого народу??М-да,чергове нерозуміння,або явний обман з твоєї сторони лунає.Ппротестанте, Єгова і раніше виявляв себе Спасителем коли рятував свій народ,яким на той час був ізраїль.Тому не слід тобі в черговий раз перекручувати все з ніг на голову.Той хто прочитав хоча б раз усю Біблію явно бачитиме твою неправоту.Тож до прикладу знову ж таки Ісус Навин,слуга Мойсея,довгий час був провідником ізраїлю,що приносило цьому народові спасіння.Але це аж ніяк не свідчило що Той кого було названо Ісусом(Навином) був Єговою спасаючим.Адже дуже часто Божий народ рятували люди з іншими іменами(Мойсей,Їфтах,Гедеон,Самсон,Давид,тощо).Тому відкинь ти ті думки які ти копіюєш десь на сумнівних сторінках інету.А просто уважніше читай Писання.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30499
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2011, 19:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Протестант написав:
Тобто, якщо сЄ не свідчить про Єгову він не справжній сЄ?
Ну це ж логічно.
Значить ви ніхто не є свідком І.Х/Єгови, бо апостоли свідчили про І.Х. і призивали лише Його ім’я і проповідували: що лише цим ім’ям можна спастися:Рим.10:13 "Каждый, кто призывает имя Иеговы,спасётся" 17 ..... А услышанное - через слово о Христе.
а Христос посланий Єговою.Тому то й треба кликати того хто послав Христа на це.Бо якби Єгова цього заходу не задумав і не послав сина ,то б ніякого спасіння не було.Не було б що Ісусові виконувати.Тому то й після того як Христос вознісся у небо,він представив свою жертву Богові,який її прийняв.(Євр9:12,14)Також христа названо Первосвященником.А кому служили священники??самим собі чи Богові??Отож Єгова є тим хто дає спасіння,ну й звісно завдяки Христовій жертві.Тому то й, хто не визнає Ісусової жертви(євреї,мусульмани,тощо) не можуть отримати спасіння від Єгови,Який дає його саме завдяки цій жертві.Також той хто не визнає Єгову(автора ,задумщика отого спасіння),а лише Христа-виконавця(загальновизнане християнство),той також позбавленний того що задумав Єгова на початку.Ось так Протестанте.Тому той кликати треба Єгову(Автора),в(через) Ісусове імя .(Еф5:21)
Протестант написав:
Деян.4:12 И ни в ком другом нет спасения, потому что под небом нет другого имени, данного людям, которым мы должны спастись".Бо ім’я Єгова має і Отець і Син (ваш переклад): Иоан.17:11 Я уже не в мире, но они в мире, а я иду к тебе. Святой Отец, оберегай их ради твоего имени, которое ты дал мне, чтобы они были одно, как и мы.
Ну навіщо ті чергові маніпуляції.Спасаємось завдяки Ісусовому викупу(його іменем).Це вже пояснював.Щодо того, що Єгова дав своє імя Ісусові,то тут знову промах.Якби так було то б до сина,звертались про імені Єгова.але ми бачимо його називали Ісусом.Тому ті слова де каже Ісус «ради твого імені,яке ти дав мені»,вказують на те що в Ісусовому імені було імя Єгови(Єгошуа-Єгова спасає),що ти власне сам постійно твердиш.Ну й таким іменем називали інших ізраїльтян.Таке імя їм давали люди,Христові таке імя дав Єгова.Тож не роби якихось чудних висновків,буцім Ісус це і є Єгова,якщо ти можеш думати.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30500
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2011, 19:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Повторюю--Що таке царство Боже(Єгови),про яке люди моляться у Молитві "Отче наш"??Отож якщо тобі це відомо,то в декількох словах напиши про те що тобі відомо.

Протестант написав:
Коротко, то коротко. Якщо ти, ССС, не родився від Д.С. і Писання його не побачиш. .
Мг,коротко,проте не по суті.Я питав що це таке,а не про те чи я його побачу.Тож питання залишається-якщо тобі відомо щось про Єгову,то переконай мене і відповіси-Що таке царство Єгови(Боже),про яке згадують люди в молитві «Отче наш».


Протестант написав:
sss написав:
Гм,цікаво,то шо тільки сЄ ввічливі,не матюкаються..і дуже правильні,а віруючі такими не є??.Ну як це духа не відчувають?Ти маєш на увазі не викрикують слова на незрозумілих мовах??
Це напевно ти про себе писав. У нас молиться на інших мовах. .
Мг,але надто голосно.Виглядає як викрикування.
Протестант написав:
А я писав про Духа християнського що вони не мають, бо коли людина істинна віруюча/християнин, то це інакше відчуття, близьке. Але це вам не відомо, ви тільки одне що сміятися вмієте, а себе за "СЄ" вважаєте.
А ти нелицемірь Протестанте на рахунок насмішок.Сам починаєш--
Протестант написав:
І до речі ССС, вони і мені сказали що не тільки сЄ будуть спасенні, бо я так само прямо і запитав був. Отож, у вас або помазання різне, або ти останній журнал не прочитав :D …. Вибач.
Тож я тобі писав,якщо бачиш що я насміхаюсь,то це тому що ти це робиш першим.Так і все інше,моя поведінка є вашим відображенням.Тому висловлюючись зараз стосовно мене та сЄ,зрозумій що ти ци пишеш про себе-Духа християнського ви немаєте,бо коли людина істинна віруюча,християнин,то це інше відчуття,близьке.Але це вам невідомо, ти тільки одне що сміятися вмієш, а себе за "ХВЄ" вважаєш.Тож витягни спочатку колоду свою,а потім пиши про скалку.Розумієш?

Протестант написав:
sss написав:
Глибоко тебе розчарую.Журнали читаю найновіші,навіть ті які ще не прийшли до церкви(збору).А те що вони тобі говорили про спасіння таких як ти,то звісно що просто пожартували з тобтою.Ти просто цього навіть не помітив.Тож нерозчаровуйся це простий жарт.
То ваші старшини - клоуни? А ти не думаєш що ці вищі ваші клоуни із Брукліну із вас прикалуються?
Браво,чергове зневажливе ставлення до ближнього.Справжній ХВЄ та істинний християнин.Шановний оті старшини,це пресвітери Христові,що на нашу мову перекладається як старійшини.Тому не видавай свого церковного устрою,де існують такі старшини які може і прикалуються з вас,так як Аделаджа поприкалувався.А це друже факт,а не прикол.І таких фактів тьма.Недарма ж ти про старшин проколовся.Можливо й ти ним Є.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30501
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2011, 19:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
А ти неподумав що можливо вони пили для шлунка,подібно як Павло радив Тим??Адже вино чудово сприяє перетравленню.Чи наприклад 50гр горілки з перецем допомагає від переохолодження незахворіти.Може суть була і в цьому,тощо.Тож перш ніж отак зводити на когось наклеп в черговий раз,вникни в суть справи,а тоді роби якісь висновки.Зрозумів??Це тобі нагадування та застереження.
Для шлунка у дома треба пити, а не на роботі. .
Чому?Це твоя думка чи десь про це згадано у Писанні.Якщо тих 50гр не порушують здорового глузду та координаційності,то що заважає на роботі випити їх заради шлунку??
Протестант написав:
А Павло радив за вино, а не за горілку.Перехолодження у теплому приміщення це фантастика. .
А що такого є в горілці,чого б небуло у вині.Чому вино можна,а горілку ні??Ну й щодо переохолодження,то я писав не про тепле приміщення а в загальному.Якщо користь від цього є,а не шкода, то чому ні??

Протестант написав:
Це не наклеп, а моє ставлення до роботи. І мова не тільки про сЄ іде. І до речі ваші у мене не пили, тому охолонь. Бо бачу як би це було при фізичній зустрічі, до б вдарив мене.
Знову ти себе палиш.Мабуть ти при фізичній зустрічі схильний бити не однодумців.Недарма ж ви разом з Нецікавим так прагнули зустрітись зі мною там на хуторі.Певно хотіли побити?? Щодо сЄ які все ж не пили на роботі,то слід про це писати так,щоб це було ясно зрозумілим.Ну й про своє ставлення до роботи,не роби аксіомою.Людина яка вжила 50 грам вина нічим не гірше виконуватиме роботу ніж ти без отих 50гр.Чи не так??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30517
UNREAD_POSTДодано: 12 квітня 2011, 22:27 

Востаннє редаговано Протестант 12 квітня 2011, 23:39 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ну а те що ти їх старшинами називаєш,виявляє твоє ставлення до них та до всіх сЄ.Тому з такими як ти мабуть нічого не зостається як жартувати. Вибач але ти сам даєш на це підстави.

Це не я їх назвав, а вони так сказали. Що вони старшини у Тернопільські вашій організації. А з такими як ти говорили не спілкуватися і це воно не жартували.
Запитайся у них сам, для тебе це не проблема. Звати Ігор і Микола, плиточники. Можу тобі номер мобільньного телефона дати Ігоря у ПП.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30518
UNREAD_POSTДодано: 12 квітня 2011, 23:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
Протестант написав:
Тобто, якщо сЄ не свідчить про Єгову він не справжній сЄ?
Ну це ж логічно.
Значить ви ніхто не є свідком І.Х/Єгови, бо апостоли свідчили про І.Х. і призивали лише Його ім’я і проповідували: що лише цим ім’ям можна спастися:Рим.10:13 "Каждый, кто призывает имя Иеговы,спасётся" 17 ..... А услышанное - через слово о Христе.
а Христос посланий Єговою.Тому то й треба кликати того хто послав Христа на це.Бо якби Єгова цього заходу не задумав і не послав сина ,то б ніякого спасіння не було.Не було б що Ісусові виконувати.

1)Ти дивися дуже вузько, написано: Гал.2:20[b] .... А що я живу в тілі тепер, живу вірою в Божого Сина, що мене полюбив, і видав за мене Самого Себе.
Написано що Христос полюбові за людини відав Самого Себе. Ну як ти не бачиш що Син і Отець Єдиний, не розумію. Отець віддав і Син Самого Себе віддав.
2) Да ССС, все рим.10 говорить що це Імя Господє це Імя Ісуса Христа, а ти про Отця говориш. Читаймо тоді із 14 вірша? Одразу єде ланцюжок із пояснення аж до вияснення цього імя
13 Бо кожен, хто покличе Господнє Ім'я, буде спасений. 14 Але як покличуть Того, в Кого не ввірували А як увірують у Того, що про Нього не чули? А як почують без проповідника? 15 І як будуть проповідувати, коли не будуть послані? Як написано: Які гарні ноги благовісників миру, благовісників добра. 16 Але не всі послухались Євангелії. Бо Ісая каже: Господи, хто повірив тому, що почув був від нас? 17 Тож віра від слухання, а слухання через Слово Христове.
Отож щоб спастися треба:
1.покликати ім’я Господнє
2. Щоб покликати - треба увірувати. – У кого?
3. Щоб увірувати - треба почули Євангелію. – Про кого?
4. Щоб почути ім’я Господь/Євангелію потрібний проповідник.
5 . 17 вірш підводить підсумок: що спасає І.Х., що віра має бути у І.Х., маємо чути проповіді про І.Х. І тоді прикликаємо ім’я І.Х. і ми маємо спасіння. Що і дальше я опишу як робили перші християни.
3) Уже не говорю що ви не правильно переклали ці слова, бо у новому завіті слова Єгова немає. Фантастично ти перекручуєш Писання. Добре у Діях ще раз згадується цей вірш Дiї.2:21 І станеться, що кожен, хто покличе Господнє Ім'я, той спасеться.
1. Тож чому вся проповідь іде про І.Х., ні слова про Отця-Єгову.
2. Коли хрестили перших християн то христили у це Господнє Ім’я і це ім’я було І.Х., а не Єгова(38 вірш)?

Дивлячись із римлян і Дій у Н.З. Господнє Ім’я це ім’я І.Х.

Дивимося крім того:
Дiї.22:16 А тепер чого гаєшся? Уставай й охристися, і обмий гріхи свої, прикликавши Ймення Його! Тож ССС яке імя прикликали?

1Кор.1:2 Божій Церкві, що в Коринті, посвяченим у Христі Ісусі, покликаним святим, зо всіма, що на
всякому місті прикликають Ім'я Господа нашого Ісуса Христа, їхнього і нашого,

1. Церква посвячена І.Х.
2. Всюди прикликають Імя Господа - І.Х.

sss написав:
Протестант написав:
Деян.4:12 И ни в ком другом нет спасения, потому что под небом нет другого имени, данного людям, которым мы должны спастись".[/b]Бо ім’я Єгова має і Отець і Син (ваш переклад): Иоан.17:11 Я уже не в мире, но они в мире, а я иду к тебе. Святой Отец, оберегай их ради твоего имени, которое ты дал мне, чтобы они были одно, как и мы.
Ну навіщо ті чергові маніпуляції.......Тож не роби якихось чудних висновків,буцім Ісус це і є Єгова,якщо ти можеш думати.

Та які маніпуляції, у вашій Біблії написано що Ісус це Єгова, а ти не віриш, прочитай ще раз. І не пиші так багато відводячи від суті запитання. То у вас написано так, чи ні? Бо ім’я Єгова має і Отець і Син (ваш переклад): Иоан.17:11 Я уже не в мире, но они в мире, а я иду к тебе. Святой Отец, оберегай их ради твоего имени, которое ты дал мне, чтобы они были одно, как и мы. .




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>