Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:42




Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31731
UNREAD_POSTДодано: 13 серпня 2011, 08:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
Не вигадуйте й нехай вас не хвилює, що і як НАПИСАНО. ЯК НАПИСАНО -- ТАК І МАЄ БУТИ.
О мій Бог)))),а що я вигадую?Те що написанно ,то де так має бути??У Біблії чи у Святому Письмі??Так як у православних з протестантами чи так як у католиків??А може так як у Бога??Щось ви мене і Ко хочете заплутати??
Тут різні присутні, окрім вас сЄ, Святому Письму не перечить ніхто :yes:
Ну як не перечить.Ви ж і перечите СВятому Письму (Хом).Ну й взагалі то ,не відводьте непомітно від початого обговореня,хто спотворює НАПИСАННЕ-католики чи православні з протестантами.Й тут хочете уникнути відповідальності?? ;-D ;-D

sss написав:
Yur написав:
Саме сЄ не визнають НАПИСАНОГО:
Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. (1-е Ів. 5:7)
Ні,неправда і католики невизнають цих слів.Ви ж лишень прикидаєтесь ним,тому й несете таку маячню.
Цитата:
Ну да, і ще католики не визнають Святу Трійцю .. :oops:
Знову від неспооможності апелюєте до емоцій.До чого тут тройця.Мова йде про слова записанні у 1Ів5:7.Тож досить вам прикидатись католиком пане,адже це вже мабуть не лише мені стало зрозумілим.

sss написав:
Yur написав:
Саме сЄ коверкають зміст НАПИСАНОГО:
Господь мій і Бог мій! (Івана 20:28)
Нічого ми й тут не коверкаємо,як написанно так і є.Он вище у розмові з вами я згадав Бога свого.Хтось читаючи це через тисячу років,подумає що саме ви для мене були моїм Богом.Правдободібно воно так може на перший погляд видатись.Про те я,промовивши ці слова не мав на увазі вас.Але ж як той хто це читатиме може це одразу зрозуміти??Для цього слід провести аналіз,порівняти ці мої слова з іншими моїми словами.А у інших місцях я завжди тверджу що для мене є лише один Бог-Отець Небесний, якого імя не Юр, а Єгова.Також я не сказав "ви мій Бог",Чи нетак??Таким чином стає зрозумілою суть промовлених мною слів у розмові з вами "О мій Бог",а саме що ними я не звертаюсь до вас.Можливо до вас так дійде.
Цитата:
Не вигадуйте. Аналіз проведений матеріал засвоєний :yes:
- Павло у 1-е Кор. 8:6. говорить, що для нас існує лише один Бог Отець й один Господь Ісус Христос.
- у Писанні не раз присутнє словосполучення Господь Бог (Бут.2-4; 1-е Сол.3:11; Дії 3:22; Об'явл.22:6 й ін.) й вказує, що саме Бог Є Господь.
- Також в Євангелії сказано: Я й Отець Ми одне! (Івана 10:30)
- Тож якщо Бог і Отець наш за визначенням наш Господь, а Господь для нас один Ісус Христос, а Син і Отець Є одне, отже Син і є правдивим нашим Господом Богом.
- Отець не є Сином, Син не є Отцем; Отець і Син Божі особи Триєдиного Бога.
- Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. (1-е Ів. 5:7)
Засвоєний ким??-вами пане??Я й цьому не перечу.Але люди які читають Біблію мають чудову можливість просто та зрозуміло вам заперечити бо написанно-"для нас один Бог-Отець";"є бо один Бог-Отець".




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31732
UNREAD_POSTДодано: 13 серпня 2011, 08:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
Не вигадуйте й нехай вас не хвилює, що і як НАПИСАНО. ЯК НАПИСАНО -- ТАК І МАЄ БУТИ.
О мій Бог)))),а що я вигадую?Те що написанно ,то де так має бути??У Біблії чи у Святому Письмі??Так як у православних з протестантами чи так як у католиків??А може так як у Бога??Щось ви мене і Ко хочете заплутати??
Тут різні присутні, окрім вас сЄ, Святому Письму не перечить ніхто :yes:
Ну як не перечить.Ви ж і перечите СВятому Письму (Хом).Ну й взагалі то ,не відводьте непомітно від початого обговореня,хто спотворює НАПИСАННЕ-католики чи православні з протестантами.Й тут хочете уникнути відповідальності?? ;-D ;-D

sss написав:
Yur написав:
Саме сЄ не визнають НАПИСАНОГО:
Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. (1-е Ів. 5:7)
Ні,неправда і католики невизнають цих слів.Ви ж лишень прикидаєтесь ним,тому й несете таку маячню.
Цитата:
Ну да, і ще католики не визнають Святу Трійцю .. :oops:
Знову від неспооможності апелюєте до емоцій.До чого тут тройця.Мова йде про слова записанні у 1Ів5:7.Тож досить вам прикидатись католиком пане,адже це вже мабуть не лише мені стало зрозумілим.

sss написав:
Yur написав:
Саме сЄ коверкають зміст НАПИСАНОГО:
Господь мій і Бог мій! (Івана 20:28)
Нічого ми й тут не коверкаємо,як написанно так і є.Он вище у розмові з вами я згадав Бога свого.Хтось читаючи це через тисячу років,подумає що саме ви для мене були моїм Богом.Правдободібно воно так може на перший погляд видатись.Про те я,промовивши ці слова не мав на увазі вас.Але ж як той хто це читатиме може це одразу зрозуміти??Для цього слід провести аналіз,порівняти ці мої слова з іншими моїми словами.А у інших місцях я завжди тверджу що для мене є лише один Бог-Отець Небесний, якого імя не Юр, а Єгова.Також я не сказав "ви мій Бог",Чи нетак??Таким чином стає зрозумілою суть промовлених мною слів у розмові з вами "О мій Бог",а саме що ними я не звертаюсь до вас.Можливо до вас так дійде.
Цитата:
Не вигадуйте. Аналіз проведений матеріал засвоєний :yes:
- Павло у 1-е Кор. 8:6. говорить, що для нас існує лише один Бог Отець й один Господь Ісус Христос.
- у Писанні не раз присутнє словосполучення Господь Бог (Бут.2-4; 1-е Сол.3:11; Дії 3:22; Об'явл.22:6 й ін.) й вказує, що саме Бог Є Господь.
- Також в Євангелії сказано: Я й Отець Ми одне! (Івана 10:30)
- Тож якщо Бог і Отець наш за визначенням наш Господь, а Господь для нас один Ісус Христос, а Син і Отець Є одне, отже Син і є правдивим нашим Господом Богом.
- Отець не є Сином, Син не є Отцем; Отець і Син Божі особи Триєдиного Бога.
- Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. (1-е Ів. 5:7)
Засвоєний ким??-вами пане??Я й цьому не перечу.Але люди які читають Біблію мають чудову можливість просто та зрозуміло вам заперечити бо написанно-"для нас один Бог-Отець";"є бо один Бог-Отець".




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31753
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2011, 17:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
Саме сЄ не визнають НАПИСАНОГО:
Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. (1-е Ів. 5:7)
Ні,неправда і католики невизнають цих слів.Ви ж лишень прикидаєтесь ним,тому й несете таку маячню.
Ну да, і ще католики не визнають Святу Трійцю .. :oops:
Знову від неспооможності апелюєте до емоцій.До чого тут тройця.Мова йде про слова записанні у 1Ів5:7.Тож досить вам прикидатись католиком пане,адже це вже мабуть не лише мені стало зрозумілим.
Слова записані у 1-е Івана 5:7 саме про Святу Трійцю, яку католики визнають.

sss написав:
Yur написав:
Аналіз проведений матеріал засвоєний :yes:
- Павло у 1-е Кор. 8:6. говорить, що для нас існує лише один Бог Отець й один Господь Ісус Христос.
- у Писанні не раз присутнє словосполучення Господь Бог (Бут.2-4; 1-е Сол.3:11; Дії 3:22; Об'явл.22:6 й ін.) й вказує, що саме Бог Є Господь.
- Також в Євангелії сказано: Я й Отець Ми одне! (Івана 10:30)
- Тож якщо Бог і Отець наш за визначенням наш Господь, а Господь для нас один Ісус Христос, а Син і Отець Є одне, отже Син і є правдивим нашим Господом Богом.
- Отець не є Сином, Син не є Отцем; Отець і Син Божі особи Триєдиного Бога.
- Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. (1-е Ів. 5:7)
Засвоєний ким??-вами пане??Я й цьому не перечу.Але люди які читають Біблію мають чудову можливість просто та зрозуміло вам заперечити бо написанно-"для нас один Бог-Отець";"є бо один Бог-Отець".
Засвоєний в першу чергу вашими одновірцями. Тому й не можете ніяк заспокоїтись.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31755
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2011, 17:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
Саме сЄ не визнають НАПИСАНОГО:
Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. (1-е Ів. 5:7)
Ні,неправда і католики невизнають цих слів.Ви ж лишень прикидаєтесь ним,тому й несете таку маячню.
Ну да, і ще католики не визнають Святу Трійцю .. :oops:
Знову від неспооможності апелюєте до емоцій.До чого тут тройця.Мова йде про слова записанні у 1Ів5:7.Тож досить вам прикидатись католиком пане,адже це вже мабуть не лише мені стало зрозумілим.
Слова записані у 1-е Івана 5:7 саме про Святу Трійцю, яку католики визнають.

sss написав:
Yur написав:
Аналіз проведений матеріал засвоєний :yes:
- Павло у 1-е Кор. 8:6. говорить, що для нас існує лише один Бог Отець й один Господь Ісус Христос.
- у Писанні не раз присутнє словосполучення Господь Бог (Бут.2-4; 1-е Сол.3:11; Дії 3:22; Об'явл.22:6 й ін.) й вказує, що саме Бог Є Господь.
- Також в Євангелії сказано: Я й Отець Ми одне! (Івана 10:30)
- Тож якщо Бог і Отець наш за визначенням наш Господь, а Господь для нас один Ісус Христос, а Син і Отець Є одне, отже Син і є правдивим нашим Господом Богом.
- Отець не є Сином, Син не є Отцем; Отець і Син Божі особи Триєдиного Бога.
- Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. (1-е Ів. 5:7)
Засвоєний ким??-вами пане??Я й цьому не перечу.Але люди які читають Біблію мають чудову можливість просто та зрозуміло вам заперечити бо написанно-"для нас один Бог-Отець";"є бо один Бог-Отець".
Засвоєний в першу чергу вашими одновірцями. Тому й не можете ніяк заспокоїтись.
Ви просто в це вірите ,чи на повному серйозі маєте факти того що пишете??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31760
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2011, 17:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
sss написав:
Аналіз проведений матеріал засвоєний :yes:
- Павло у 1-е Кор. 8:6. говорить, що для нас існує лише один Бог Отець й один Господь Ісус Христос.
- у Писанні не раз присутнє словосполучення Господь Бог (Бут.2-4; 1-е Сол.3:11; Дії 3:22; Об'явл.22:6 й ін.) й вказує, що саме Бог Є Господь.
- Також в Євангелії сказано: Я й Отець Ми одне! (Івана 10:30)
- Тож якщо Бог і Отець наш за визначенням наш Господь, а Господь для нас один Ісус Христос, а Син і Отець Є одне, отже Син і є правдивим нашим Господом Богом.
- Отець не є Сином, Син не є Отцем; Отець і Син Божі особи Триєдиного Бога.
- Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. (1-е Ів. 5:7)
Засвоєний ким??-вами пане??Я й цьому не перечу.Але люди які читають Біблію мають чудову можливість просто та зрозуміло вам заперечити бо написанно-"для нас один Бог-Отець";"є бо один Бог-Отець".
Засвоєний в першу чергу вашими одновірцями. Тому й не можете ніяк заспокоїтись.
Ви просто в це вірите ,чи на повному серйозі маєте факти того що пишете??
А ви просто змиритися не можете що уся свідківська теорія в очах ваших одновірців перетворилася на пшик?.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31763
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2011, 23:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
А ви просто змиритися не можете що уся свідківська теорія в очах ваших одновірців перетворилася на пшик?.
Це у вас теорії,а у свідків Божі слова.Тому й ми нічого не придумуємо коли про це ненаписанно.А вам коли кортить до фантазій,то ваша справа.я ж вам не забороняю,проте не пропагуйте тут цього.)))Ну а щодо пшику,то всеж необманюте так самі себе,адже стаєте схожими на релігійного фанатика.Ви десь там просили подати слова неупередженного та незаангажованного учасника форуму,тож я задовільню ваше бажання.Прислухайтесь до його слів,бо вони відображають те що тут відбувається,в тому числі і з вами---
Verum написав:
Все, що я тут прочитав, схиляє мене до думки, що sss усе логічно доводить, а переважна більшість просто виляє хвостами..... ;-D
От вам і пшик)))).




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31773
UNREAD_POSTДодано: 15 серпня 2011, 00:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
А ви просто змиритися не можете що уся свідківська теорія в очах ваших одновірців перетворилася на пшик?.
Це у вас теорії,а у свідків Божі слова.Тому й ми нічого не придумуємо коли про це ненаписанно.А вам коли кортить до фантазій,то ваша справа.я ж вам не забороняю,проте не пропагуйте тут цього.)))Ну а щодо пшику,то всеж необманюте так самі себе,адже стаєте схожими на релігійного фанатика.Ви десь там просили подати слова неупередженного та незаангажованного учасника форуму,тож я задовільню ваше бажання.Прислухайтесь до його слів,бо вони відображають те що тут відбувається,в тому числі і з вами---
Verum написав:
Все, що я тут прочитав, схиляє мене до думки, що sss усе логічно доводить, а переважна більшість просто виляє хвостами..... ;-D
От вам і пшик)))).
viewtopic.php?p=31770#p31774




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
31780
UNREAD_POSTДодано: 15 серпня 2011, 06:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
А ви просто змиритися не можете що уся свідківська теорія в очах ваших одновірців перетворилася на пшик?.
Це у вас теорії,а у свідків Божі слова.Тому й ми нічого не придумуємо коли про це ненаписанно.А вам коли кортить до фантазій,то ваша справа.я ж вам не забороняю,проте не пропагуйте тут цього.)))Ну а щодо пшику,то всеж необманюте так самі себе,адже стаєте схожими на релігійного фанатика.Ви десь там просили подати слова неупередженного та незаангажованного учасника форуму,тож я задовільню ваше бажання.Прислухайтесь до його слів,бо вони відображають те що тут відбувається,в тому числі і з вами---
Verum написав:
Все, що я тут прочитав, схиляє мене до думки, що sss усе логічно доводить, а переважна більшість просто виляє хвостами..... ;-D
От вам і пшик)))).
viewtopic.php?p=31770#p31774
Та вже ясно,що крім анекдотів якось заперечити по сутті вам невдається.От і насолоджуйтесь сомовлюбльоністю.Щасти)))))))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
46003
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2014, 14:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Сьогодні заходили до мене СЄ. Прочитали віршик з Ісаї 25:8 "Смерть знищена буде назавжди, і витре сльозу Господь Бог із обличчя усякого, і ганьбу народу Свого він усуне з усієї землі, бо Господь це сказав." Спитали чи вірю в ці слова. Я сказав, що так. Вони дали звичайно, Вартову Башту. Я спитав чи вони СЄ, живуть по Слову Божому чи по цьому журнальчику? Вони сказали, що той журнал відповідає Біблії і містить різні дослідження і думки людей. Я не хотів сперечатися... Я сказав, що я християнин і читаю Біблію, і що в міру віри моєї Бог мені відкриває Його Слово. І все, вони сказали, що ще прийдуть.
Питання: нам Біблія каже, що потрібно бути зі всіма привітливими, любити людей і ненавидіти гріх. Звичайно, я розумію, що то є за вчення СЄ, що воно не відповідає Писанню. Але чи добре я поступив, що дозволив їм дати той журнальчик (я взяв тільки із-за ввічливості) і прийти на наступний раз? бо є таке місце в Біблії: "Кожен, хто робить переступ та не пробуває в науці Христовій, той Бога не має. А хто пробуває в науці Його, той має і Отця, і Сина. 10 Коли хто приходить до вас, але не приносить науки цієї, не приймайте до дому його, і не вітайте його! 11 Хто бо вітає його, той участь бере в лихих учинках його."2Ів. 9-11




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
46005
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2014, 18:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
taras15, коли вживається одне з імен Бога, з осудом, чи вказується на спільноту людей з помилковою наукою, то порушується одна з заповідей Господніх, я говорю просто «свідки».
(Вих.20:7) Не вимовляй імені Господа, Бога твого, марно, тому що Господь не залишить без покарання того, хто промовляє ім’я Його марно.
На рахунок ввічливості, ми повинні бути ввічливими до всіх людей, і по Писанню, любити навіть ворогів, а чи приймати сповідуючих чужу науку і чи брати їхню літературу, ти дав відповідь сам (2Ів.9-11).




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
46166
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2014, 10:12 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
prostak написав:
Юліан написав:
Сонячник написав:
наприклад Іван Хреститель був першим баптистом, бо англійською називається John the Baptist.

Я б так не сказав, тому що хрещення це ще більш давніший обряд і був він ще до Івана Хрестителя.

цікаво де про це написано?




Привіт, дуже гарне пояснення дав сонячник, я ще радив-би починати читати новий заповіт з молитвою. І ще ...діло Боже не мирське, і тому до нього треба підходити благоговійно, :evil: бо сатана теж свої церкви відкривае. Колись діти любили приходити до Христа, а учні їх проганяли.....??? Я коли шукав зі своею сім"ею церкву, то наблюдав яка реакція моїх дітей. В одніх зібраннях діти плакали, в других сиділи якось насторожено......я питаю в них, чи сподобалось, мені відказують що було страшно.....А сподобалось у Баптистів,відчувалася якась аура--спокійна__духовна. Потім діти вдома начинали грати в зібрання. розкладуть ляльки, и каже моя кроха.,,.мил вам блаття та сестли, (( ще не могла говорить букву "ль" Коли йшли в інші зібрання то плакала, і хотіла додому. Хоча з кожним роком стае все більше всяких деномінацій і баптиських...сказав колись Христос__це сатана просив сіяти вас як пшеницю.....ось воно і відбувается це все. дякую що слухали


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
46167
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2014, 10:44 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Богуслав написав:
taras15, коли вживається одне з імен Бога, з осудом, чи вказується на спільноту людей з помилковою наукою, то порушується одна з заповідей Господніх, я говорю просто «свідки».
(Вих.20:7) Не вимовляй імені Господа, Бога твого, марно, тому що Господь не залишить без покарання того, хто промовляє ім’я Його марно.
На рахунок ввічливості, ми повинні бути ввічливими до всіх людей, і по Писанню, любити навіть ворогів, а чи приймати сповідуючих чужу науку і чи брати їхню літературу, ти дав відповідь сам (2Ів.9-11).



Так Амінь


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
46477
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2014, 17:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
сенька написав:
Богуслав написав:
taras15, коли вживається одне з імен Бога, з осудом, чи вказується на спільноту людей з помилковою наукою, то порушується одна з заповідей Господніх, я говорю просто «свідки».
(Вих.20:7) Не вимовляй імені Господа, Бога твого, марно, тому що Господь не залишить без покарання того, хто промовляє ім’я Його марно.
На рахунок ввічливості, ми повинні бути ввічливими до всіх людей, і по Писанню, любити навіть ворогів, а чи приймати сповідуючих чужу науку і чи брати їхню літературу, ти дав відповідь сам (2Ів.9-11).



Так Амінь
Чому так, Сенько??Хто вирішує стосовно того чи та спільнота людей в назві котрої є Боже імя є спільнотою людей з помилковою наукою??Ви недосконалі та необєктивні люди чи Бог??Яким чином ота заповідь про даремне вимовляння Божого іменні,забороняє або недає змоги вам називати тих людей так як вони себе називають.В чому тут даремність такої назви.Хіба вони таким чином не хочуть привернути увагу людей до цього іменні,освятити його,як і казав Христос -"нехай святиться ІМЯ твоє"??А те що пише Богуслав,вказує на те що він намагається і далі приховувати це імя.То все ж чому так панове???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
46503
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2014, 11:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
taras15 написав:
Сьогодні заходили до мене СЄ. Прочитали віршик з Ісаї 25:8 "Смерть знищена буде назавжди, і витре сльозу Господь Бог із обличчя усякого, і ганьбу народу Свого він усуне з усієї землі, бо Господь це сказав." Спитали чи вірю в ці слова. Я сказав, що так. Вони дали звичайно, Вартову Башту.
Чи вони вам дали ВБ насильно??Чи змушували вас узяти цей журнал??
Цитата:
Я спитав чи вони СЄ, живуть по Слову Божому чи по цьому журнальчику?
Дивне у вас виникло питання.Невже ви помітили якісь розбіжності між Біблією та ВБ??Якщо так, то розкажіть про це детальніше??
До прикладу приходити до людей зі Словом Божим проповідуючи їм Євангелію Царства-це по Біблії чи по тому журнальчику??

Цитата:
Вони сказали, що той журнал відповідає Біблії і містить різні дослідження і думки людей. Я не хотів сперечатися...
Чому??Чи ви вважаєте по іншому??

Цитата:
Я сказав, що я християнин і читаю Біблію, і що в міру віри моєї Бог мені відкриває Його Слово.
Чи не могли б поділитись,що саме вам Бог відкрив в міру вашої віри та яким чином??

Цитата:
І все, вони сказали, що ще прийдуть.
А що ви їм відповіли??
Цитата:
Питання: нам Біблія каже, що потрібно бути зі всіма привітливими, любити людей і ненавидіти гріх. Звичайно, я розумію, що то є за вчення СЄ, що воно не відповідає Писанню.
А що саме з їхнього вчення не відповідає Писанню??Чому ви не забажали їм про це заявити чи принаймні поділитись з ними цим??Чи вам Бог в міру вашої віри відкрив тайну,якою не слід ділитись з іншими?Христос начебто говорив про світло яке не ховають,а навпаки ставлять так щоб його бачили усі.То чому ви приховали те що на вашу думку є тим світлом від свідків Єгови??

Цитата:
Але чи добре я поступив, що дозволив їм дати той журнальчик (я взяв тільки із-за ввічливості) і прийти на наступний раз?
Однозначно скажу вам що поступили ви не добре.Бо ті журнальчики коштують гроші.і коли ви їх берете не з метою прочитати,то ви викидаєте ті гроші на вітер.Краще б той журнал дістався тому хто дійсно бажав би його прочитати,та зробити якісь висновки з тої інф яка міститься у тому журналі.Тому наступного разу,позбавте сЄ такої ведмежої послуги.Гадаю вони вам не насильно дали той журнал,не змушували ж вас взяти його.Не треба й було брати.Не мали б підстав про це тут заводити мову))


Цитата:
бо є таке місце в Біблії: "Кожен, хто робить переступ та не пробуває в науці Христовій, той Бога не має. А хто пробуває в науці Його, той має і Отця, і Сина. 10 Коли хто приходить до вас, але не приносить науки цієї, не приймайте до дому його, і не вітайте його! 11 Хто бо вітає його, той участь бере в лихих учинках його."2Ів. 9-11
Що ж давайте проаналізуємо.1-"хто робить переступ"-як це повязанно зі сЄ??2-" не пробуває в науці Христовій"-як це повязанно зі сЄ??3-"А хто пробуває в науці Його, той має і Отця, і Сина"--І що ж тут не так зі сЄ,що ви пристосовуєте ці слова до цієї ситуації??Далі 4-"але не приносить науки цієї",-А про яку ж науку йде мова??Чи ви роздумували??Розкажіть!!! коли ваша на те ласка))).
Наперед гарно дякую)))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
46511
UNREAD_POSTДодано: 20 квітня 2014, 11:57 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
sss написав:
сенька написав:
Богуслав написав:
taras15, коли вживається одне з імен Бога, з осудом, чи вказується на спільноту людей з помилковою наукою, то порушується одна з заповідей Господніх, я говорю просто «свідки».
(Вих.20:7) Не вимовляй імені Господа, Бога твого, марно, тому що Господь не залишить без покарання того, хто промовляє ім’я Його марно.
На рахунок ввічливості, ми повинні бути ввічливими до всіх людей, і по Писанню, любити навіть ворогів, а чи приймати сповідуючих чужу науку і чи брати їхню літературу, ти дав відповідь сам (2Ів.9-11).



Так Амінь
Чому так, Сенько??Хто вирішує стосовно того чи та спільнота людей в назві котрої є Боже імя є спільнотою людей з помилковою наукою??Ви недосконалі та необєктивні люди чи Бог??Яким чином ота заповідь про даремне вимовляння Божого іменні,забороняє або недає змоги вам називати тих людей так як вони себе називають.В чому тут даремність такої назви.Хіба вони таким чином не хочуть привернути увагу людей до цього іменні,освятити його,як і казав Христос -"нехай святиться ІМЯ твоє"??А те що пише Богуслав,вказує на те що він намагається і далі приховувати це імя.То все ж чому так панове???


Доброго Всім дня, та миру, та терпіння, та любові один до одного. Тільки тоді можна дійти до
консенсусу,,Я давно не спілкувався з Вами, ( не було можливості ) то вже й соскучився..Трошки хочу відповісти на питання..??? Тепер дуже добре розсуждати про щось, бо ніхто не гонить за це...А подивіться на прошедші времена,.(( де правили всякі царі, князі, імператори і т.д.))..Так-от,людина немала права,не те що імя владики вимовити, а навіть в очі йому подивитися,....і люди підкорялися цьому. Називали по всякому___ваше величество, ваше преосвященство,но тільки не по імені.. Наскільки більше ми повинні поважати БОГА ІЕГОВУ , щоби поступать также, і не проізносить Імя Бога лишній раз...Ми тільки язичники, які привилися до християнства, і повинні брати приклад із природніх веток, ( тоесть иудеїв, від яких і спасіння ) які так не поступають, а не брати фальшивий приклад, із веток які привилися, начали вносить своі поправки в слово Боже, і вводити в заблуженіе, тільки но відступивши від грішного миру...Друзі я не хочу нікого обідить, це не входить в мої плани, але про це все написано----чи не так???. І ще дещо...я бачу наскільки СЛОВО БОЖЕ мае силу в цьому плані,хотя-би..2 солунян 2-11,12.ну і багато де написано про це. Я часто общаюся зі свідками...і мені прикро, що можна бути таким фанатом всяких нісенітниць, придуманими людьми, які не мали ніякого права щось перекладати, на свій розсуд.....Получаеться що всі люди, які шукали спасіння в ХРИСТІ, на протязі 1950років, шукали неправильно, і БОГ їх обманював...І тільки як появився благоразумний раб,і переклав слово-і пішло правильно спасіння...НОНСЕНС...Написано для всіх і вся___шукайте спасіння, перестаньте робить зло,шукайте миру. І віруйте в СЛОВО БОЖЕ ЯКЕ ПЕРЕДАНО, нам всім від іудеїв, звідки і Христос???.Якщо когось цими словами обідив,вибачте...але це правда.дякую


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>