Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:43




Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
28938
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2011, 07:11 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
щоб були ви поєднані в однім розумінні та в думці одній
Так в думці євангельській, в тій, що Євангеліє вчить, а не вчителі. А правильно розуміти Писання дає Дух Святий.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
28946
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2011, 11:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Цитата:
щоб були ви поєднані в однім розумінні та в думці одній
Так в думці євангельській, в тій, що Євангеліє вчить, а не вчителі. А правильно розуміти Писання дає Дух Святий.
Та не будь такий розумний.Для чого в церкві існують вчителі та пастирі,єпископи??Можеш дати відповідь,чи і далі будеш займатись словоблудієм??.Розмова з тобою видається пустою балаканиною.Не можеш вести аргументовану розмову то не заважай іншим.Може у когось є щось варте уваги по цьому. ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29008
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2011, 18:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Мені здається, що багато залежить від самих людей. Хоч вчення СЄ для мене явно нЕхристиянське, але далеко не зо всіма членами цієї організації у мене пов'язані негативні асоціації. Як зрештою і з мусульманами, чи юдеями.
Пригадую вперше (це було давно років понад 25 тому) з'явився привід замислитися над цією організацією, коли мій товариш одружився і його дружина пристала до СЄ. Він теж спочатку ходив на їхні зібрання, але любив, повеселитися з друзями, випити і якось до цієї організації не вписався. Хоч і не мав нічого проти, що його дружина туди ходить й очевидно сам час від часу туди з нею ходив.
В той час це для мене виглядало дикувато, пригадую тоді намагався говорити з ним про ці речі, хоч сам мало що в цьому петрав. Але згодом встиг зауважити, що у повсякденному житті вони абсолютно нормальна сім'я, можливо де в чому й краща за де-яких, що традиційно називають себе православними, чи греко-католиками.
Те, що де-які зі свідків полюбляють надоїдати своїми візитами і приставаннями, є таке. Але що заважає в такому випадку спокійно сказати, вибачте але я у ваших послугах не зацікавлений. Коли ж хтось зацікавлюється, це й буде його свідомим вибором.

Усе це я до того, що не можемо про щось/когось судити керуючись стереотипами, в таких випадках взагалі краще триматися від якихось висновків.
Але коли вже й беремося за таке, уміймо відповідати за власні судження, неодмінно співставляючи їх зі Словом Божим.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29024
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2011, 20:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Пригадую вперше (це було давно років понад 25 тому) з'явився привід замислитися над цією організацією, коли мій товариш одружився і його дружина пристала до СЄ.Те, що де-які зі свідків полюбляють надоїдати своїми візитами і приставаннями, є таке.
Якраз такими висловлюваннями і будуються упередження до сЄ.Та й ви власне показуєте це у своїх словах. Тому ці слова про стереотипи---
Цитата:
Усе це я до того, що не можемо про щось/когось судити керуючись стереотипами, в таких випадках взагалі краще триматися від якихось висновків
видаються не щирими.Адже знову вертають до тих стереотипів.
Цитата:
Але коли вже й беремося за таке, уміймо відповідати за власні судження, неодмінно співставляючи їх зі Словом Божим.
Так,так обовязково з Словом Бога,а не з працями святителів чи інш церковними книжками. :yes: :yes:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29025
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2011, 22:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Те, що де-які зі свідків полюбляють надоїдати своїми візитами і приставаннями, є таке.
Якраз такими висловлюваннями і будуються упередження до сЄ.Та й ви власне показуєте це у своїх словах.
Скоріше з власного досвіду. Бувало пару разів, коли іще жив у Львові, приходили до мене свідки, поговорили та й розійшлися. Якось уже в стейтах перестріла мене жіночка, ніяк відпустити не хотіла, видно сподобався я їй :)

sss написав:
Yur написав:
Але коли вже й беремося за таке, уміймо відповідати за власні судження, неодмінно співставляючи їх зі Словом Божим.
Так,так обовязково з Словом Бога,а не з працями святителів чи інш церковними книжками.
Не забуваймо, що Святе Письмо свого часу теж було впорядковане Церквою.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
29030
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2011, 00:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
Те, що де-які зі свідків полюбляють надоїдати своїми візитами і приставаннями, є таке.
Якраз такими висловлюваннями і будуються упередження до сЄ.Та й ви власне показуєте це у своїх словах.
Скоріше з власного досвіду. Бувало пару разів, коли іще жив у Львові, приходили до мене свідки, поговорили та й розійшлися. Якось уже в стейтах перестріла мене жіночка, ніяк відпустити не хотіла, видно сподобався я їй :)
Ну це мабуть через те,що хотіла дуже вам допомогти.Але ж незабуваймо,що такі методи проповідування були започатковані ще в сиву давнину.Памятаєте про Пилипа та скопця вельможу-"А Дух до Пилипа промовив: Підійди, та й пристань до цього повозу. Отже ви пробачте але сЄ використовують тіж методи,щой перші християни яких як бачимо скеровував "приставати" до людей дух.Хіба ні.Тож нічого особистого,повірте лише послух Богові у таких ситуаціях,нуй бажання допомогти.А от вислів ваш щодо жінки колєги яка пристала до сЄ,то ви якось не прокоментували.Це такий літературний чи може старословянський вислів.Чи може всеж певний вияв упередження до такого явища.
sss написав:
Yur написав:
Але коли вже й беремося за таке, уміймо відповідати за власні судження, неодмінно співставляючи їх зі Словом Божим.
Так,так обовязково з Словом Бога,а не з працями святителів чи інш церковними книжками.
Не забуваймо, що Святе Письмо свого часу теж було впорядковане Церквою.[/quote]Ну й звісно, що для того, щоб саме на його основі, будувати свою віру.Інакше і бути немогло.Хіба ні??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
29033
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2011, 01:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Але ж незабуваймо,що такі методи проповідування були започатковані ще в сиву давнину.Памятаєте про Пилипа та скопця вельможу-"А Дух до Пилипа промовив: Підійди, та й пристань до цього повозу. Отже ви пробачте але сЄ використовують тіж методи,щой перші християни яких як бачимо скеровував "приставати" до людей дух.Хіба ні.Тож нічого особистого,повірте лише послух Богові у таких ситуаціях,нуй бажання допомогти.
У мене ніколи не було упередженості до щирих намірів, навпаки внутрішня симпатія. І я готовий повірити в щирість намірів тих, що ходять по людських домівках. Але далеко не певен, що до щирості високопоставлених наставників. І ось чому.
Як на мене вчення СЄ є добре збалансованим. Фактично там немає до чого придертись, окрім як одного, зате найголовнішого. А саме, беручи за основу Старий і Новий Заповіт, не визнавати Ісуса Христа за Бога. Я просто не вірю, що люди котрим вистачило олії в голові започаткувати це вчення, в душі не усвідомлюють фальші, до якої допустился.

sss написав:
А от вислів ваш щодо жінки колєги яка пристала до сЄ,то ви якось не прокоментували.Це такий літературний чи може старословянський вислів.Чи може всеж певний вияв упередження до такого явища.
Тут без якихось задніх думок. Малося на увазі, що її родичі свідками не були, а вона зустрівши свідків, пристала (приступила) до їхньої організації.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
29060
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2011, 21:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Але ж незабуваймо,що такі методи проповідування були започатковані ще в сиву давнину.Памятаєте про Пилипа та скопця вельможу-"А Дух до Пилипа промовив: Підійди, та й пристань до цього повозу. Отже ви пробачте але сЄ використовують тіж методи,щой перші християни яких як бачимо скеровував "приставати" до людей дух.Хіба ні.Тож нічого особистого,повірте лише послух Богові у таких ситуаціях,нуй бажання допомогти.
У мене ніколи не було упередженості до щирих намірів, навпаки внутрішня симпатія. І я готовий повірити в щирість намірів тих, що ходять по людських домівках. Але далеко не певен, що до щирості високопоставлених наставників.
Знаєте це з досвіду у вашій церкві??.Думаю не слід усіх під одну планку..Розумієте.
Цитата:
І ось чому.Як на мене вчення СЄ є добре збалансованим. Фактично там немає до чого придертись, окрім як одного, зате найголовнішого. А саме, беручи за основу Старий і Новий Заповіт, не визнавати Ісуса Христа за Бога. Я просто не вірю, що люди котрим вистачило олії в голові започаткувати це вчення, в душі не усвідомлюють фальші, до якої допустился.
От спробуйте розоблочити їх у цьому.Є розділ у якому ви недуже себе проявляєте,то там про це пишіть.Я ж думаю що ви знову говорите не щиро.Адже бачити таку чудову збалансованість вчення сЄ,та одночасно думати що усе вони так гарно могли збалансувати,а такого очевидного питання не спромоглись,бо їм олії бракнуло як на мене,це просто чіплятись за те за що неможливо учепитись.Повірте їм і для цього б хватило олії аби вас вразити.Але ж стереотипи мабуть перемагають.Переконаймось? :???:
sss написав:
А от вислів ваш щодо жінки колєги яка пристала до сЄ,то ви якось не прокоментували.Це такий літературний чи може старословянський вислів.Чи може всеж певний вияв упередження до такого явища.
Цитата:
Тут без якихось задніх думок. Малося на увазі, що її родичі свідками не були, а вона зустрівши свідків, пристала (приступила) до їхньої організації.
Ну,ну то я й питаю оте пристала (приступила) це літературна мова чи старословянська??чи все ж можливо навіть підсвідомий вияв неупередженості.Адже якби так сказали про людину яка стала католиком(пристала до католиків),виглядало б так само.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
29110
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2011, 13:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Ну,ну то я й питаю оте пристала (приступила) це літературна мова чи старословянська??чи все ж можливо навіть підсвідомий вияв неупередженості.Адже якби так сказали про людину яка стала католиком(пристала до католиків),виглядало б так само.
На рахунок того, чи цей вислів відноситься до літературної мови чи до старослов'янізмів не знаю, але нічого злого у ньому не бачу. Й у випадку коли сказати "пристала до Католицької Церкви".




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до баптистів!
29131
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2011, 16:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Ну,ну то я й питаю оте пристала (приступила) це літературна мова чи старословянська??чи все ж можливо навіть підсвідомий вияв неупередженості.Адже якби так сказали про людину яка стала католиком(пристала до католиків),виглядало б так само.
На рахунок того, чи цей вислів відноситься до літературної мови чи до старослов'янізмів не знаю, але нічого злого у ньому не бачу. Й у випадку коли сказати "пристала до Католицької Церкви".
Ну ні то ні.Але всеж рідко зутрічаю людей які говорять, що хтось пристав до сЄ,без якогось недоброго підтексту. ;-D Тому й мені видалось що й ви можливо підсвідомо виявляєте такий умонастрій до цих щирих людей. :)
Ну й хотілося б зрозуміти чому ви далеко не певні, що до щирості високопоставлених наставників сЄ??Знаєте це з досвіду у католицизмі чи якісь інші у вас підствави для такої непевності??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29150
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2011, 21:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Yur написав:
На рахунок того, чи цей вислів відноситься до літературної мови чи до старослов'янізмів не знаю, але нічого злого у ньому не бачу. Й у випадку коли сказати "пристала до Католицької Церкви".

Ну ні то ні.Але всеж рідко зутрічаю людей які говорять, що хтось пристав до сЄ,без якогось недоброго підтексту. ;-D Тому й мені видалось що й ви можливо підсвідомо виявляєте такий умонастрій до цих щирих людей. :)
"Пристали" - це нормальне біблійне слово. :yes:
А в місті народ поділився, і пристали одні до юдеїв, а інші тримались апостолів. (Дiї.14:4)
І ввірували дехто з них і до Павла та до Сили пристали. (Дiї.17:4)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29153
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2011, 22:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss написав:
Yur написав:
На рахунок того, чи цей вислів відноситься до літературної мови чи до старослов'янізмів не знаю, але нічого злого у ньому не бачу. Й у випадку коли сказати "пристала до Католицької Церкви".

Ну ні то ні.Але всеж рідко зутрічаю людей які говорять, що хтось пристав до сЄ,без якогось недоброго підтексту. ;-D Тому й мені видалось що й ви можливо підсвідомо виявляєте такий умонастрій до цих щирих людей. :)
"Пристали" - це нормальне біблійне слово. :yes:
А в місті народ поділився, і пристали одні до юдеїв, а інші тримались апостолів. (Дiї.14:4)
І ввірували дехто з них і до Павла та до Сили пристали. (Дiї.17:4)
Так чи правильо буде сказати що ти Сонячнику пристав до 50-ків.Як на мене це слово вже не є вживаним з таким змістом як колись.Як ти кажеш??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29161
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 12:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Так чи правильо буде сказати що ти Сонячнику пристав до 50-ків.Як на мене це слово вже не є вживаним з таким змістом як колись.Як ти кажеш??
Я пристав не до п'ятидесятників (як до організації), але пристав до тих віруючих, які залишили все заради Господа нашого Ісуса Христа. Є такий потяг до всіх, що розіп'яли себе у Христі, щоб жити для Бога. Бо де труп, там зберуться орли. (Матв.24:28)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29163
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 14:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss написав:
Так чи правильо буде сказати що ти Сонячнику пристав до 50-ків.Як на мене це слово вже не є вживаним з таким змістом як колись.Як ти кажеш??
Я пристав не до п'ятидесятників (як до організації), але пристав до тих віруючих, які залишили все заради Господа нашого Ісуса Христа. Є такий потяг до всіх, що розіп'яли себе у Христі, щоб жити для Бога. Бо де труп, там зберуться орли. (Матв.24:28)
Та це вже як собі кожен це прокоментує.Немає окремих 50-ків,а є спільноти(організації) 50 -ків.Тож і ваша спільнота є релігійною конфесією(організацією).Тому нічого тут спростовувати.Кожен з вас,хто зве себе 50-ком, виходить теж пристав до 50-ків.Якщо вас такий вислів влаштовує,то й до себе його застосовуйте.Я ж до сЄ не пристав,а ним став,долучившись до всесвітньої релігійної спільноти(організації) сЄ.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29166
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 15:03 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Цитата:
Та це вже як собі кожен це прокоментує.

Так, багато хто коментує в міру свого пізнання, особистого досвіду та понять. Тільки чи вірні ці пізнання та поняття?
Цитата:
Немає окремих 50-ків,а є спільноти(організації) 50 -ків.Тож і ваша спільнота є релігійною конфесією(організацією).Тому нічого тут спростовувати.
Хіба нема? Це не доведено. Спільнота та організація - не те саме. Є релігійні конфесії, котрі можуть називати себе як завгодно, 50-ками теж. Але ними не бути. Бо не у назві справа. Назва є відносною.Можна стати і пристати, а можна пристати і при цьому не стати. Головне всередині стати, а не лише зовні пристати.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>