Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 10:35




Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29329
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2011, 16:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
От коли тобі будуть відомі обставини що стосуються справи повязаної з Єговою,Його волею та намірами,і коли ти про це свідчитимеш іншим тоді тебе формально можна так назвати

От коли тобі будуть відомі вчення організації СЄ, що стосуються справи... і ЯКЩО ти повіриш у ці вчення, тоді тебе ФОРМАЛЬНО можна так назвати :D




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29338
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2011, 22:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Є ні.

То в вас теж різні помазання, чому одну ваші говорять, що я є? І навіть можу спастися у ХВЄ.
sss написав:
Ти ж про Єгову та його волю,наміри не знаєш.

Я знаю, ти звідки узяв що не знаю?
sss написав:
.Більш того свідок від слова свідчити.

Тобто все що ми вище говорили ти перекреслив. А по друге, я свідчу.
sss написав:
От коли тобі будуть відомі обставини що стосуються справи повязаної з Єговою,Його волею та намірами,і коли ти про це свідчитимеш іншим тоді тебе формально можна так назвати.

То що мені не відомо? Ти ж сказав: Мені "відомі будь-які обставини, що стосуються справи",повязаної з Єговою, про що він виклав у Своєму Слові...




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29342
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2011, 23:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Більш того свідок від слова свідчити.
Я думаю, що свідок перш за все той, що бачив. Бо того хто не бачив, а свідчить, називають лжесвідком.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29351
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2011, 06:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
sss написав:
Більш того свідок від слова свідчити.
Я думаю, що свідок перш за все той, що бачив. Бо того хто не бачив, а свідчить, називають лжесвідком.

Ні, свідок - це не просто той, що бачив, а той, що свідчить. Бачити злочин, наприклад, могло багато людей, але якщо вони не хочуть свідчити, вони не є свідками.




Хай благословить тебе Господь!
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29357
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2011, 10:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Ні, свідок - це не просто той, що бачив, а той, що свідчить. Бачити злочин, наприклад, могло багато людей, але якщо вони не хочуть свідчити, вони не є свідками.

Я Сонячника інакше зрозумів. Свідок той що в першу чергу бачив, а потім свідчить. А той хто не бачив, а свідчить, той лжесвідок. Чи теж не правильно?
Повт.19:18 І судді добре дослідять, а ось свідок неправдивий той свідок, неправду говорив на брата свого




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29363
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2011, 16:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ти не уважно читаєш. Сонячник дав визначення, що таке "свідок". Неправильне. А лжесвідок - то не той, що не бачив, а той що неправдиво свідчить, він міг взагалі не бачити, або бачити, але свідчити неправдиво. Це ще один аргумент проти Сонячникового визначення.




Хай благословить тебе Господь!
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29367
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2011, 17:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
sss написав:
Ти ж про Єгову та його волю,наміри не знаєш.


Цитата:
Я знаю, ти звідки узяв що не знаю?

Хто думає, що щось знає - той нічого не знає.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29374
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2011, 19:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Цитата:
Я знаю, ти звідки узяв що не знаю?

Хто думає, що щось знає - той нічого не знає.

1Кор.8:2 Коли хто думає, ніби щось знає, той нічого не знає ще так, як знати повинно.

А ти получається, нічого не знаєш, якщо так пишеш?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29383
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 06:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
1Кор.8:2 Коли хто думає, ніби щось знає, той нічого не знає ще так, як знати повинно.
Зміст дуже змінився?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29386
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 07:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
Ти не правильно зрозумів. Якщо свідок не бачив, а свідчить, то він не правдивий свідок, тобто лжесвідок

Та я то правильно зрозумів, але ти мене зрозуміти не можеш, або не хочеш. Звичайно, що мінуси легше ставити, ніж признати свою помилку. А якщо свідок бачив, та свідчить неправдиво, хіба він не лжесвідок?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29389
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 14:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Цитата:
1Кор.8:2 Коли хто думає, ніби щось знає, той нічого не знає ще так, як знати повинно.
Зміст дуже змінився?

А хіба ні? Із твоїх слів виходить що нічого не знаєш, а із Біблійний, все таке знаєш, але мало.

А взагалі, що ти хотів тим сказати?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29395
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 15:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss, оскільки я зрозумів тут сторінка сЄ. То поясни бо до кінця так не зрозумів, то Церква сьогодні існує, чи уже ні?

І ще тут були запитання viewtopic.php?p=29338#p29338




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29401
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 16:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Бачу активно ви взялись до обговорення цієї теми.Скажу відверто-цікаво.Але чомусь не про ставлення до сЄ
Братик написав:
Цитата:
От коли тобі будуть відомі обставини що стосуються справи повязаної з Єговою,Його волею та намірами,і коли ти про це свідчитимеш іншим тоді тебе формально можна так назвати
От коли тобі будуть відомі вчення організації СЄ, що стосуються справи... і ЯКЩО ти повіриш у ці вчення, тоді тебе ФОРМАЛЬНО можна так назвати :D
Братіку я писав не про вчення організації,а про обставини які стосуються справи повязанної з Єговою,Його волею та намірами.Ну й якщо ти помітив що вчення сЄ,відкривають ці обставини то добре.Нічого тут смішного не бачу.Проте якщо ти до цього ставишся з сарказмом,то мабуть тобі краще відомі ці обставини.То розкажи про них,а саме який наприклад намір Бога щодо землі та людства??Почнемо хочаб з цього.
Сонячник написав:
sss написав:
Більш того свідок від слова свідчити.
Я думаю, що свідок перш за все той, що бачив. Бо того хто не бачив, а свідчить, називають лжесвідком.
Називають так,хіба що такіж неграмотні як ти Сонячнику.Протестант наводив визначення слова "свідок",хто це такий і там написанно що ним є не тільки той хто щось бачив,а й той хто знає щось по певній справі і про це свідкує.Розумієш де ти проколовся.Нуй звісно що якщо той хто щось чи небачив чи незнає,але про це свідчить,або ж бачив чи знає але говорить про це неправду то він є лжесвідком.
Протестант написав:
sss написав:
Є ні.
То в вас теж різні помазання, чому одну ваші говорять, що я є? І навіть можу спастися у ХВЄ.
:???: СЄ такого неговорять.ХВЄ не свідчуть про Єгову і несвідчуть правду про Єгову.Тай до чого тут спастись у ХВЄ,якщо ми говоримо про те хто є свідком Єгови.
sss написав:
Ти ж про Єгову та його волю,наміри не знаєш.
Цитата:
Я знаю, ти звідки узяв що не знаю?
Зробив такий висновок з того про що ти тут пишеш.Також я часто натрапляю на подібних до тебе хвє у реальному житті коли виконую назказ Христа "ідіть та навчіть".Спілкуючись з ними також є очевидним те про що я писав стосовно тебе.
sss написав:
.Більш того свідок від слова свідчити.

Цитата:
Тобто все що ми вище говорили ти перекреслив. А по друге, я свідчу.
Ні,неперекреслює,а лише доповнює.По дргу- ти якщо і свідчиш то не про Єгову.То якщо ти і є свідком,але не Єгови.
sss написав:
От коли тобі будуть відомі обставини що стосуються справи повязаної з Єговою,Його волею та намірами,і коли ти про це свідчитимеш іншим тоді тебе формально можна так назвати.

Цитата:
То що мені не відомо? Ти ж сказав: Мені "відомі будь-які обставини, що стосуються справи",повязаної з Єговою, про що він виклав у Своєму Слові...
Ну а з тобою можемо почати із того,чи тобі відомо Що таке царство Боже(Єгови),про яке люди моляться у Молитві "Отче наш"??Що саме мав на увазі Ісус, коли сказав нам молитися: "Нехай прийде Царство Твоє"?.Куди нехай прийде і навіщо??Тож якщо ти кажеш що тобі це відомо,то маємо можливість про це поговорити. :yes:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29404
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 16:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss, оскільки я зрозумів тут сторінка сЄ. То поясни бо до кінця так не зрозумів, то Церква сьогодні існує, чи уже ні?
Авжеж існує.Такою ж єдиною як і вона була колись за часів апостолів.Яку власне пасли пастирі,за якою наглядали розїзні наглядачі(єпскопи).Головою якої як і колись є Христос,і здійснює він таке головування через поставленних духом єпископів.Які власне як і колись здійснюють нагляд за божою отарою,а саме за її духовним станом та єдністю про яку говорив Христос голова церкви "щоб усі були одно(єині),а також про що благав Павло-"говоріть одне й те саме ,нехай не буде поділень,а будьте поєднані в одній думці та в одному розумінні".Також ця Церква як і колись не має нічого спільного з світом,не бере участі у кровопролиттях,чи інших конфліктах,з великою пошаною ставиться до Божого Слова та всі свої погляди основує виключно на ньому.Також варто зауважити що між людьми які становлять таку церкву панує щира любов,яка є ознакою правдивого християнства.Ну й ці божі люди як і колись перші учні Христа, визнають Ісуса Христа тим, через кого Бог дає спасіння.А найголовніше вони роблять те саме що робив Христос і до чого він закликав своїх послідовників-"йдуть та навчають людей з усііх народів" про Єгову та Його царство(Мт24:14,28:19,20)Тож сумнівів ніяких у існуванні такої церкви немає,як і у існуванні реального голови цієї церкви. :yes: :yes:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29409
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 17:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
СЄ такого неговорять.

;-D Говорять... говорять
sss написав:
По дргу- ти якщо і свідчиш то не про Єгову.То якщо ти і є свідком,але не Єгови.

Та ні є. Бо Ісус це і є Єгова, з івриту: Ісус – це скорочена форма Єгошуа, що означає по єврейське "Ягве є спасіння" (але це інша тема). А я визнаю Христа, Його прийняв і свідчу про Нього. А ви про кого свідчити?
sss написав:
ХВЄ не свідчуть про Єгову і несвідчуть правду про Єгову.

Тобто, якщо сЄ не свідчить про Єгову він не справжній сЄ?

sss написав:
Що таке царство Боже(Єгови),про яке люди моляться у Молитві "Отче наш"??

sss написав:
Тай до чого тут спастись у ХВЄ,якщо ми говоримо про те хто є свідком Єгови.

То я так і не зрозумів, то тобі можна що хочеш писати, а мені суто по темі або це що ти спитаєш?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>