Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 12:09




Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29170
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 15:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Я ж до сЄ не пристав,а ним став

Підсніжник написав:
Можна стати і пристати, а можна пристати і при цьому не стати.

ССС, то чого ти є свідком? Що ти бачив у Єгови і ти став свідком?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29181
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 17:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Підсніжник написав:
Цитата:
Та це вже як собі кожен це прокоментує.

Так, багато хто коментує в міру свого пізнання, особистого досвіду та понять. Тільки чи вірні ці пізнання та поняття?
Цитата:
Немає окремих 50-ків,а є спільноти(організації) 50 -ків.Тож і ваша спільнота є релігійною конфесією(організацією).Тому нічого тут спростовувати.
Хіба нема? Це не доведено. Спільнота та організація - не те саме. Є релігійні конфесії, котрі можуть називати себе як завгодно, 50-ками теж. Але ними не бути. Бо не у назві справа. Назва є відносною.Можна стати і пристати, а можна пристати і при цьому не стати. Головне всередині стати, а не лише зовні пристати.
Ну так чи ви які себе називаєте 50-ками, пристали до 50-ків??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29182
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 17:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Я ж до сЄ не пристав,а ним став

Підсніжник написав:
Можна стати і пристати, а можна пристати і при цьому не стати.

ССС, то чого ти є свідком? Що ти бачив у Єгови і ти став свідком?
Аяяй,і ти такого простого питання не розумієш.Я всеж був про тебе більшої думки.Ти знаю полюбляєш заглядати в словники.От подивись у словник і подай сюди які є значення слова "свідок".Домовились?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29197
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 22:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Аяяй,і ти такого простого питання не розумієш.Я всеж був про тебе більшої думки.Ти знаю полюбляєш заглядати в словники.От подивись у словник і подай сюди які є значення слова "свідок".Домовились?

Я не питаюся що це слово значить. Я питався чого ти є свідком став? Що ти бачив у Єгови і ти став свідком?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29215
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 13:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Аяяй,і ти такого простого питання не розумієш.Я всеж був про тебе більшої думки.Ти знаю полюбляєш заглядати в словники.От подивись у словник і подай сюди які є значення слова "свідок".Домовились?

Я не питаюся що це слово значить. Я питався чого ти є свідком став? Що ти бачив у Єгови і ти став свідком?
А з чого ти взяв що я щось бачив у Єгови і тому став сЄ?? :shock:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29217
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 13:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Я розумію що ви чекаєте поки я щось не напишу, щоб ви могли увільнити від теми. Я вам поясню, а ви тримайтеся мого питання.
sss написав:
А з чого ти взяв що я щось бачив у Єгови і тому став сЄ??

Бо "свідок" є свідком якоїсь події, що сталося із другою стороною, бо з ним. Ви скоріше є "понятим". Розкажу із свого життєвого досвіду. Була аварія біля мого офісу, саму аварію я не бачив, всі люди в тій машині згоріли, але коли я прийшов на це місце мене ДАІ попросило стати понятим. Перекладаю, я розумію ( в словник не дивився) "свідок" це той що бачив подію, або пережив це на собі, а "понятий" це той що фіксує подію, розмову і його слова є доказом істини. Отож, ви берете Єгову за Свідка, або якої події ви є свідком?

От вам приклад із Писання: Дiї.3:15 Начальника ж життя ви забили, та Його воскресив Бог із мертвих, чого свідками ми!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29219
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 14:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Я розумію що ви чекаєте поки я щось не напишу, щоб ви могли увільнити від теми. Я вам поясню, а ви тримайтеся мого питання.
sss написав:
А з чого ти взяв що я щось бачив у Єгови і тому став сЄ??

Бо "свідок" є свідком якоїсь події, що сталося із другою стороною, бо з ним. Ви скоріше є "понятим". Розкажу із свого життєвого досвіду. Була аварія біля мого офісу, саму аварію я не бачив, всі люди в тій машині згоріли, але коли я прийшов на це місце мене ДАІ попросило стати понятим. Перекладаю, я розумію ( в словник не дивився) "свідок" це той що бачив подію, або пережив це на собі, а "понятий" це той що фіксує подію, розмову і його слова є доказом істини. Отож, ви берете Єгову за Свідка, або якої події ви є свідком?

От вам приклад із Писання: Дiї.3:15 Начальника ж життя ви забили, та Його воскресив Бог із мертвих, чого свідками ми!
Тому я вам порадив подивитись у словник на значення слова "свідок",хто це такий.Тому не дивуй мене своєю вузькоглядністю та примітивністю,того як ти розумієш це,бо я починаю задумуватись,чи варто і далі розмовляти з тобою.То подивись,а помім розкажеш. :yes:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29220
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 14:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Тому я вам порадив подивитись у словник на значення слова "свідок",хто це такий.

свідок - (той, хто сам спостерігав події) очевидець, понятий. http://www.rozum.org.ua/index.php?a=term&d=23&t=4206

Стаття 50. Свідок
1. Свідком може бути кожна особа, якій відомі будь-які обставини, що стосуються справи. Дійсно, ви можете бути свідком
Коментар 1. Показання свідка - це один з найважливіших засобів доказування у цивільному процесі, з якого суд одержує відомості про обставини справи. Відповідно до частини першої цієї статті свідком може бути кожна особа, якій відомі будь-які обставини, що мають значення для справи. Що означає «кожна особа»? Це означає, по-перше, що закон не встановлює обмежень за мотивами родинних стосунків. При оцінці доказів суд повинен враховувати стосунки між свідком і особами, що беруть участь у справі. По-друге, не існує в законі й обмежень за мотивами віку свідка, але суди по
цивільних справах повинні, по можливості, уникати притягнення як свідків малолітніх дітей. Про інші обмеження див. коментар до ст. 51 ЦПК.

2. Свідок зобов'язаний з'явитися до суду у визначений час і дати правдиві показання про відомі йому обставини. Тож прошу правдиву інформацію.

Коментар 2. Частина друга коментованої статті вказує на головний обов'язок свідка: він зобов'язаний з'явитися у суд і дати правдиві показання про відомі йому обставини. Крім обов'язків свідка, закон встановлює і його відповідальність. http://radnuk.info/komentar/chpky/chpky ... --50-.html

Цитата:
То подивись,а помім розкажеш.

Вроді так само і записано. То я дочекаюся відповіді?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29270
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 20:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Вроді так само і записано. То я дочекаюся відповіді?
То до тебе дійшло чи ні??.Якої ти чекаєш відповіді.??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29274
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 20:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
Вроді так само і записано. То я дочекаюся відповіді?
То до тебе дійшло чи ні??.Якої ти чекаєш відповіді.??

Що дійшло? Я ж так і писав значення слова "свідок". То тепер скажи із прикладу свого життя.
Я питався чого ти є свідком став? Що ти бачив у Єгови і ти став свідком? Невже таке важке запитання? То для чого носиш цю назву якщо ти не є свідком?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29280
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 22:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Протестант написав:
Вроді так само і записано. То я дочекаюся відповіді?
То до тебе дійшло чи ні??.Якої ти чекаєш відповіді.??

Що дійшло? Я ж так і писав значення слова "свідок". То тепер скажи із прикладу свого життя.
Я питався чого ти є свідком став? Що ти бачив у Єгови і ти став свідком? Невже таке важке запитання? То для чого носиш цю назву якщо ти не є свідком?
Таки недійшло :???: Перечитай ще раз те що ти віднайшов.Я тобі піжскажу-1. Свідком може бути кожна особа, якій відомі будь-які обставини, що стосуються справи!!!Подумай що це означає.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29282
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 22:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Таки недійшло....... Свідком може бути кожна особа, якій відомі будь-які обставини, що стосуються справи!!!

ТО якої справи ви є свідком? Або ... Я питався чого ти є свідком став? Що ти бачив у Єгови і ти став свідком?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29283
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 22:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Таки недійшло....... Свідком може бути кожна особа, якій відомі будь-які обставини, що стосуються справи!!!

ТО якої справи ви є свідком? Або ... Я питався чого ти є свідком став? Що ти бачив у Єгови і ти став свідком?
Протестанте ,ти що знущаєшся??Невже так важко ловити суть написаного.то он воно через що ти ніяк не можеш збагнути простих біблійних істин.При чому тут що я бачив у Єгови??Мені "відомі будь-які обставини, що стосуються справи",повязаної з Єговою, про що він виклав у Своєму Слові,чого власне не знають інші люди,в тому числі і так звані християни!!!Колись Ізраільтяни були теж свідками Єгови(Іс43:10),хоча Єгову небачили,а лишень володіли деякими відомостями про Нього.Успіхів тобі в набутті елементарних навиків логіки(не вобразу). :yes:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29286
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 22:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Мені "відомі будь-які обставини, що стосуються справи",повязаної з Єговою, про що він виклав у Своєму Слові

Все зрозуміло, значить я теж є свідком Єгови, чи ні? Тільки не плутай вашою назвою.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
29318
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2011, 13:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Мені "відомі будь-які обставини, що стосуються справи",повязаної з Єговою, про що він виклав у Своєму Слові
Все зрозуміло, значить я теж є свідком Єгови, чи ні? Тільки не плутай вашою назвою.
Є ні.Ти ж про Єгову та його волю,наміри не знаєш.Більш того свідок від слова свідчити.Тож ти не свідчиш про Єгову.Це також є ознакою того що ти зараз допустив помилку.От коли тобі будуть відомі обставини що стосуються справи повязаної з Єговою,Його волею та намірами,і коли ти про це свідчитимеш іншим тоді тебе формально можна так назвати.А так ні. :???:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>