Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 04:53




Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
46514
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2014, 20:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
17 липня 2014, 22:38
Написано: 33
Віровизнання: просто вірю в Бога
Я теж неподіляю багато з того у що вірять СЄ,хоча безпосередньо зі СЄ про їхні вірування говорити не доводилось.Так лише з чуток чув про цих людей.Читаючи те що вони тут пишуть,бачу вони якось дуже впевненно заявляють про свої вірування.Невже у їхніх віруваннях немає слабких місць,та й невже наука їхня й справді йде зі Святого Письма,як вони про це заявляють.Чи є тут хтось хто добре обізнаний з цими віруваннями і міг би щось про це написати.


Востаннє редаговано admin 30 квітня 2014, 02:06 (всього 1 раз).
Миколай пише свої повідомлення з тієї ж підмережі, що й sss!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
46520
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2014, 12:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Миколай написав:
Я теж неподіляю багато з того у що вірять СЄ,хоча безпосередньо зі СЄ про їхні вірування говорити не доводилось.
Гм,дозвольте запитати вас пане Миколаю- що саме з того в що вірять сЄ ви неподіляєте??Можливо причиною цього є якраз те що ви безпосередньо з ними не спілкувались?

Цитата:
Так лише з чуток чув про цих людей.
Коли так,то гадаю тим більше у вас немає вагомих причин неподіляти багато з того у що вони вірять.

Цитата:
Читаючи те що вони тут пишуть,бачу вони якось дуже впевненно заявляють про свої вірування.Невже у їхніх віруваннях немає слабких місць,та й невже наука їхня й справді йде зі Святого Письма,як вони про це заявляють.
Ну впевненно чи невпевненно не стільки важливо.Важливо чи правду ми пишемо.А те чи наука йде зі Святого Письма-розсуджуйте самі.Коли маєте щось,щоб заперечувало цей факт,я готовий з вами це теж обговорити.

Цитата:
Чи є тут хтось хто добре обізнаний з цими віруваннями і міг би щось про це написати.
А що вам заважає бути добре обізнаним з нашими віруваннями??Дуже прошу,тут сЄ вели розмови на багато тем.Читайте,коли щось незрозуміле чи з чимось непогоджуєтесь пишіть.Постараюсь і вам відповісти.На все добре Миколаю )))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
46531
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2014, 22:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
17 липня 2014, 22:38
Написано: 33
Віровизнання: просто вірю в Бога
сенька написав:
sss написав:
сенька написав:
Богуслав написав:
taras15, коли вживається одне з імен Бога, з осудом, чи вказується на спільноту людей з помилковою наукою, то порушується одна з заповідей Господніх, я говорю просто «свідки».
(Вих.20:7) Не вимовляй імені Господа, Бога твого, марно, тому що Господь не залишить без покарання того, хто промовляє ім’я Його марно.
На рахунок ввічливості, ми повинні бути ввічливими до всіх людей, і по Писанню, любити навіть ворогів, а чи приймати сповідуючих чужу науку і чи брати їхню літературу, ти дав відповідь сам (2Ів.9-11).



Так Амінь
Чому так, Сенько??Хто вирішує стосовно того чи та спільнота людей в назві котрої є Боже імя є спільнотою людей з помилковою наукою??Ви недосконалі та необєктивні люди чи Бог??Яким чином ота заповідь про даремне вимовляння Божого іменні,забороняє або недає змоги вам називати тих людей так як вони себе називають.В чому тут даремність такої назви.Хіба вони таким чином не хочуть привернути увагу людей до цього іменні,освятити його,як і казав Христос -"нехай святиться ІМЯ твоє"??А те що пише Богуслав,вказує на те що він намагається і далі приховувати це імя.То все ж чому так панове???


Доброго Всім дня, та миру, та терпіння, та любові один до одного. Тільки тоді можна дійти до
консенсусу,,Я давно не спілкувався з Вами, ( не було можливості ) то вже й соскучився..Трошки хочу відповісти на питання..??? Тепер дуже добре розсуждати про щось, бо ніхто не гонить за це...А подивіться на прошедші времена,.(( де правили всякі царі, князі, імператори і т.д.))..Так-от,людина немала права,не те що імя владики вимовити, а навіть в очі йому подивитися,....і люди підкорялися цьому. Називали по всякому___ваше величество, ваше преосвященство,но тільки не по імені.. Наскільки більше ми повинні поважати БОГА ІЕГОВУ , щоби поступать также, і не проізносить Імя Бога лишній раз..
Цілком підтримую.Як можна до царя чи імператора звертатись по імені??а Бог,Він же набагато вище царя чи імператора.Чи нетак пане ССС??

Цитата:
.Ми тільки язичники, які привилися до християнства, і повинні брати приклад із природніх веток, ( тоесть иудеїв, від яких і спасіння ) які так не поступають, а не брати фальшивий приклад, із веток які привилися, начали вносить своі поправки в слово Боже, і вводити в заблуженіе, тільки но відступивши від грішного миру...Друзі я не хочу нікого обідить, це не входить в мої плани, але про це все написано----чи не так???.
Виходить що так.Їм це краще було відомо,тому якщо вони поводились так,то чому сьогдні це слід робити по іншому))Я теж нерозумію СЄ щодо цього

Цитата:
І ще дещо...я бачу наскільки СЛОВО БОЖЕ мае силу в цьому плані,хотя-би..2 солунян 2-11,12.ну і багато де написано про це. Я часто общаюся зі свідками..
а як так стається що ви з ними часто спілкуєтесь?Ви до них ходите?

Цитата:
і мені прикро, що можна бути таким фанатом всяких нісенітниць, придуманими людьми, які не мали ніякого права щось перекладати, на свій розсуд.....Получаеться що всі люди, які шукали спасіння в ХРИСТІ, на протязі 1950років, шукали неправильно, і БОГ їх обманював.
Сам з ними не спілкувався,але з ваших слів бачу що СЄ дуже високо себе несуть,коли таке говорять.Пане ССС чому так є??Ви бачу тут поки єдиний СЄ.поясніть

.
Цитата:
.І тільки як появився благоразумний раб,і переклав слово-і пішло правильно спасіння...НОНСЕНС..
А це хто такий??Якийсь типу Сандей Аделаджа???

Цитата:
.Написано для всіх і вся___шукайте спасіння, перестаньте робить зло,шукайте миру. І віруйте в СЛОВО БОЖЕ ЯКЕ ПЕРЕДАНО, нам всім від іудеїв, звідки і Христос???.Якщо когось цими словами обідив,вибачте...але це правда.дякую
Дійсно,це ж так все просто,нашо лізти туди де нетреба?
P.S.пане Сенька,чи ви належите до якоїсь релігії,конфесіЇ тощо?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
46540
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2014, 10:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
сенька написав:
Цитата:
Чому так, Сенько??Хто вирішує стосовно того чи та спільнота людей в назві котрої є Боже імя є спільнотою людей з помилковою наукою??Ви недосконалі та необєктивні люди чи Бог??Яким чином ота заповідь про даремне вимовляння Божого іменні,забороняє або недає змоги вам називати тих людей так як вони себе називають.В чому тут даремність такої назви.Хіба вони таким чином не хочуть привернути увагу людей до цього іменні,освятити його,як і казав Христос -"нехай святиться ІМЯ твоє"??А те що пише Богуслав,вказує на те що він намагається і далі приховувати це імя.То все ж чому так панове???
Доброго Всім дня, та миру, та терпіння, та любові один до одного. Тільки тоді можна дійти до
консенсусу,,Я давно не спілкувався з Вами, ( не було можливості ) то вже й соскучився..
Доброго й вам дня пане Сенько.Щодо терпіння про яке ви теж згадали,то в чому воно має виявлятись в даному випадку??Ну і хіба лишень завдяки цим чинникам можна дійти до консенсусу.Гадаю для цього треба більше-смиреня та любові до правди.Чи любите ви правду Сенько??

Цитата:
Трошки хочу відповісти на питання..??? Тепер дуже добре розсуждати про щось, бо ніхто не гонить за це..
Гм,хіба гоніння повинні стримувати нас від роздумів про щось,більш того від того аби ділитись з людьми Євангелією Царства??Вони можуть перешкоджати це робити відкрито,але нівякому разі не стримувати християнина від цього!!!

Цитата:
А подивіться на прошедші времена,.(( де правили всякі царі, князі, імператори і т.д.))..Так-от,людина немала права,не те що імя владики вимовити, а навіть в очі йому подивитися,....і люди підкорялися цьому.
Даруйте,але я незовсім розумію вас.При чому тут царі,князі,імператори тощо??Ми говоримо про імя Бога,а не князя чи імператора.Хіба Бог заборонив людям вживати його імя??Якщо у випадку з земними правителями,ви кажете люди іноді немали права вживати їхні іменна,то хіба Бог вимагав чогось подібнного??Я нерозумію вашої логіки Сенько))))

Цитата:
Називали по всякому___ваше величество, ваше преосвященство,но тільки не по імені.. Наскільки більше ми повинні поважати БОГА ІЕГОВУ , щоби поступать также, і не проізносить Імя Бога лишній раз...
Ще раз наголошую Сенько,не порівнюйте земних недосконалих правителів з Найвеличнішим правителем всесвіту- Богом Єговою.В таких питаннях ми не повинні керуватись власними якимись мірками.Подивіться у Писання і знайдіть там щось подібне до того що ви зараз тут пишете??А в Біблії ніде немає заборони вживати Боже імя,хіба що ота заповідь котра каже не вживати його "надаремно".Власне сЄ вторують цій заповіді і ніколи не вживають це імя "надаремно".І їхня назва в якій міститься імя Бога,спрямованна лишень на освячення та проголошення цього іменні,перед іншими людьми,котрі(більшість) і до нині не визнають це імя яко одне імя одного Бога.Та й взагалі бачу ви теж вжили імя Бога Ієгова,то чому пишете про те аби це імя не вживалось??

Цитата:
Ми тільки язичники, які привилися до християнства, і повинні брати приклад із природніх веток, ( тоесть иудеїв, від яких і спасіння ) які так не поступають,
Мда,логіка не зовсім переконлива.При чому тут природня вітка(ізраїльтяни).Їх Бог відкинув,тому про який приклад від них ви говорите?Для нас прикладом є Христос та апостоли.От і берімо з них приклади.)))Тому зверніть увагу як каже Христос-"І подали Йому книгу пророка Ісаї. Розгорнувши ж Він книгу, знайшов місце, де було так написано: На Мені Дух Господній, бо Мене Він помазав, щоб Добру Новину звіщати вбогим. Послав Він Мене проповідувати полоненим визволення, а незрячим прозріння, відпустити на волю помучених"(Лк4:18).Очевидно що тут Ісус зачитує слова з книги Ісаї 61:1-"Дух Господа Бога на мені, бо Господь помазав Мене благовістити сумирним,.....".Так от пане Сенько,чи доводилось вам користуватись не перекладами котрі переклали як ви кажете "ветки котрі привились",а ориг єврейськими текстами?Якщо так,то вам повинно бути відомо,що власне в цьому місці Писання,вжите імя Бога -"Єгова"(ЙХВХ).Коли ж некористуєтесь єврейськими текстами,то думаю достатньо того що про це пише проф. Огієнко у своєму перекладі котрим користуються тутешні форумчани.Так от в зносці до слова "Господь" у Вих 6:3-"І являвся Я Авраамові, Ісакові та Яковові Богом Всемогутнім, але Йменням Своїм Господь Я не дався їм пізнати", він пояснює-"в ориг IHVH,цебто Jehovah-Господь".Отже,ясно що таким чином вийшла заміна слова Єгова(יְהוִה-євр) на -Господь(אֲד۟נָי-євр),хоча в євр Господь-Адонай(אֲד۟נָי),а не Єгова(יְהוִה).
Тому то й друже,Ісус очевидно читаючи цей уривок Писання з Ісаї вживав імя Бога-Єгова,адже він читав не переклад котрий зробили "ветки котрі привились",як ти писав,а ориг евр тексти.Власне сЄ наслідують Христа і у цьому,вживаючи це імя для освячення та прославлення.А кого ви наслідуєте в цьому питанні??

Цитата:
а не брати фальшивий приклад, із веток які привилися, начали вносить своі поправки в слово Боже, і вводити в заблуженіе, тільки но відступивши від грішного миру...
Які саме переклади та свої поправки ви маєте на увазі??

Цитата:
Друзі я не хочу нікого обідить, це не входить в мої плани, але про це все написано----чи не так???.
Та ви й нікого цим не ображаєте.Непереймайтесь ви так.Я просто не розумію вас,про що все написанно??Чи не так -ЩО??

Цитата:
І ще дещо...я бачу наскільки СЛОВО БОЖЕ мае силу в цьому плані,хотя-би..2 солунян 2-11,12.ну і багато де написано про це.
В якому саме плані Слово Боже має силу??Ви про що??
2Сол2:11,12-"І за це Бог пошле їм дію обмани, щоб у неправду повірили, щоб стали засуджені всі, хто не вірив у правду, але полюбив неправду". Яке відношення ці слова мають до обговорюванної теми??Ви натякаєте що відновлення Божого іменні в перекладі сЄ чи те що вони вживають це імя є посланною Богом дією обмани,неправдою в яку вони повірили??Чому ж Сенько??Хіба ж неслід відновити історичну справедливість по цьому питанню?Якщо імя Бога писалось в давніх текстах,то чому його немає бути в сучасних текстах Біблії??Якщо покланники Бога в давнину вживали це імя,то чому сьогодні його неможна вживати таким же поклонникам Бога??Поясніть будьте добрі)))

Цитата:
Я часто общаюся зі свідками...і мені прикро, що можна бути таким фанатом всяких нісенітниць, придуманими людьми, які не мали ніякого права щось перекладати, на свій розсуд....
Вибачте,але фанатами в даному випадку виглядаєте ви.Про які нісенітниці ви згадуєте??Що саме вони придумали??І що переклали на власний розсуд??Давате будемо говорити мовою фактів ,а не отакими фанатичними висловлюваннями))))

Цитата:
Получаеться що всі люди, які шукали спасіння в ХРИСТІ, на протязі 1950років, шукали неправильно, і БОГ їх обманював..
От гляньте зі сторони,яка ваша логіка.Ви ж не оперуєте фактами,якимись аргументами,а все зводите до того як було довший час серед більшості людей.Так ота більшість довший час незнала що у Бога є імя, а той взагалі його заперечувала,яке ви зараз вжили у своєму повідомленні.Чому ж ви подібно незаперечуєте це,а навпаки його вживаєте??
Подивіться на ізраїль,вони довший час вірили так як вірили,але прийшов Христос і багато чого змінив у цьому поклонінні.Але не тому що їхнє поклоніння було неправильним з початку,а тому що вони зіпсували його.Подібно і сьогодні,християнство в своїй сутті немає нічого спільного з тим яке воно було напочатку.Хіба ні?Християнин,від слова Христос,не не Хрест.Тобто послідовник Христа,той хто йде його слідами.Скажіть чи сьогодні загальновизнане християнство йде слідами Христа??
Тому не говоріть про якийсь обман зі сторони Бога.Бог ніколи нікого не обманював.Він лишень допустив аби християнство було перетопленне,в якому свого часу мали зявитись та бути виявленні,-"вовки в шкурі овечій,котрі мали ввійти в Христову церкву"(Дії20:29).Мало зявитись в християнстві "відступництво,беззаконник",про що попереджав Павло--"Хай ніхто жадним способом вас не зведе! Бо той день не настане, аж перше прийде відступлення, і виявиться беззаконник, призначений на погибіль".Окрім цього,з Ісусової притчі про час темряви коли "люди спали,ворог насіяв куколю", стає ясно,що він таким чином передрік час темряви,сну в християнстві та зявлення лжехристиян.А отже усі ці факти чітко виявляють,що Бог допустив такі речі серед своїх поклонників.Ну але ж не вічно йому це теріпти.Чи не так.Тож наприкінці днів Бог був змушений втрутитись в ці справи та дещо змінити,подібно як Він робив це в інші часи??Тому то й Сенько,уповайте не до стереотипів,а керуйтесь правдою,коли ви її любите)))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
46542
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2014, 10:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Миколай написав:
сенька написав:
Доброго Всім дня, та миру, та терпіння, та любові один до одного. Тільки тоді можна дійти до консенсусу,,Я давно не спілкувався з Вами, ( не було можливості ) то вже й соскучився..Трошки хочу відповісти на питання..??? Тепер дуже добре розсуждати про щось, бо ніхто не гонить за це...А подивіться на прошедші времена,.(( де правили всякі царі, князі, імператори і т.д.))..Так-от,людина немала права,не те що імя владики вимовити, а навіть в очі йому подивитися,....і люди підкорялися цьому. Називали по всякому___ваше величество, ваше преосвященство,но тільки не по імені.. Наскільки більше ми повинні поважати БОГА ІЕГОВУ , щоби поступать также, і не проізносить Імя Бога лишній раз..
Цілком підтримую.Як можна до царя чи імператора звертатись по імені??а Бог,Він же набагато вище царя чи імператора.Чи нетак пане ССС??
Не так Миколаю.Адже земних царві чи князів не слід порівнювати з Богом.Простий приклад ви до Бога звертаєтесь на ви чи на ти??А як би звертались до царя, чи сьогодні президента??То подібні приклади з царями чи імператорами є недоречними Миколаю)))

Цитата:
.Ми тільки язичники, які привилися до християнства, і повинні брати приклад із природніх веток, ( тоесть иудеїв, від яких і спасіння ) які так не поступають, а не брати фальшивий приклад, із веток які привилися, начали вносить своі поправки в слово Боже, і вводити в заблуженіе, тільки но відступивши від грішного миру...Друзі я не хочу нікого обідить, це не входить в мої плани, але про це все написано----чи не так???.
Цитата:
Виходить що так.Їм це краще було відомо,тому якщо вони поводились так,то чому сьогдні це слід робити по іншому))Я теж нерозумію СЄ щодо цього
А ви пробували їх зрозуміти.я по цьому уже висловився,але моє повідомлення було заблокованне,тому ви не змогли його прочитати.Мабуть і це буде теж заблокованне.
Та все ж повторю щодо тих хто начебто знав ліпше ніж сучасники--
Миколай написав:
Ми тільки язичники, які привилися до християнства, і повинні брати приклад із природніх веток, ( тоесть иудеїв, від яких і спасіння ) які так не поступають,
логіка не зовсім переконлива.При чому тут природня вітка(ізраїльтяни).Їх Бог відкинув,тому про який приклад від них можна говорити?Для нас прикладом є Христос та апостоли.От і берімо з них приклади.)))Тому зверніть увагу як каже Христос-"І подали Йому книгу пророка Ісаї. Розгорнувши ж Він книгу, знайшов місце, де було так написано: На Мені Дух Господній, бо Мене Він помазав, щоб Добру Новину звіщати вбогим. Послав Він Мене проповідувати полоненим визволення, а незрячим прозріння, відпустити на волю помучених"(Лк4:18).Очевидно що тут Ісус зачитує слова з книги Ісаї 61:1-"Дух Господа Бога на мені, бо Господь помазав Мене благовістити сумирним,.....".Так от пане Миколаю,чи доводилось вам користуватись не перекладами котрі переклали як каже Сенька "ветки котрі привились",а ориг єврейськими текстами?Якщо так,то вам повинно бути відомо,що власне в цьому місці Писання,вжите імя Бога -"Єгова"(ЙХВХ).Коли ж некористуєтесь єврейськими текстами,то думаю достатньо того що про це пише проф. Огієнко у своєму перекладі котрим користуються тутешні форумчани.Так от в зносці до слова "Господь" у Вих 6:3-"І являвся Я Авраамові, Ісакові та Яковові Богом Всемогутнім, але Йменням Своїм Господь Я не дався їм пізнати", він пояснює-"в ориг IHVH,цебто Jehovah-Господь".Отже,ясно що таким чином вийшла заміна слова Єгова(יְהוִה-євр) на -Господь(אֲד۟נָי-євр),хоча в євр Господь-Адонай(אֲד۟נָי),а не Єгова(יְהוִה).
Тому то й друже,Ісус очевидно читаючи цей уривок Писання з Ісаї вживав імя Бога-Єгова,адже він читав не переклад котрий зробили "ветки котрі привились",як писав Сенька,а ориг евр тексти.Власне сЄ наслідують Христа і у цьому,вживаючи це імя для освячення та прославлення.А кого ви Миколаю, наслідуєте в цьому питанні??



Цитата:
і мені прикро, що можна бути таким фанатом всяких нісенітниць, придуманими людьми, які не мали ніякого права щось перекладати, на свій розсуд.....Получаеться що всі люди, які шукали спасіння в ХРИСТІ, на протязі 1950років, шукали неправильно, і БОГ їх обманював.
Цитата:
Сам з ними не спілкувався,але з ваших слів бачу що СЄ дуже високо себе несуть,коли таке говорять.Пане ССС чому так є??Ви бачу тут поки єдиний СЄ.поясніть
Завжди радий вам пояснити те про що питаєте.але перш за все я нерозумію,з чого ви зробили висновок що сЄ себе високо несуть?Щодо перекладів Біблії,так її переклали не тільки сЄ,а й багато інших конфесій.Тому неслід закидати що це стосується лише сЄ.Кожен переклад має певні відмінності.А вам робити висновки де вони вірні,а де ні.Розумієте Миколаю.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
46569
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2014, 11:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Богуслав написав:
taras15, коли вживається одне з імен Бога, з осудом, чи вказується на спільноту людей з помилковою наукою, то порушується одна з заповідей Господніх, я говорю просто «свідки».
(Вих.20:7) Не вимовляй імені Господа, Бога твого, марно, тому що Господь не залишить без покарання того, хто промовляє ім’я Його марно.
А що саме в цій спільноті є помилковою наукою??І яким чином назва цієї спільноти порушує цю заповідь??Хіба вони себе так назвали аби вживати це імя з осудом??Цією назвою вони не так привертають увагу до своєї спільноти,як до самого імені Бога,яке повинне освячуватись за словами молитви "Отче наш".Чи не так??Це лишень відновлення тієї справедливості яка містилась у Біблії,а саме правда про це імя,яке інші, близькі до вас люди зневажають обзиваючи по всякому сЄ,зводячи на них брудні наклепи,говорячи що у Бога немає імені,або що імен у Бога багато,тощо.Тому я не розумію вашої логіки,- причім тут спільнота людей яка на вашу думку має помилкову науку до тієї заповіді.
Цікаво теж довідатись - чи ви вживаєте Боже імя??З ваших дописів очевидно що ви користуєтесь перекладом Огієнка.Чому на вашу думку цей переклад не містить Божого імені в тій кількості в якій воно містилось в оригіналі??Чи не тому що це для перекладача та його однодумців було б зневагою Божого іменні, рівнозначним порушенню цієї заповіді??
Будьте відвертим пане Богуславе??

Цитата:
На рахунок ввічливості, ми повинні бути ввічливими до всіх людей, і по Писанню, любити навіть ворогів, а чи приймати сповідуючих чужу науку і чи брати їхню літературу, ти дав відповідь сам (2Ів.9-11).
Заохочую і вас пане проаналізувати те про яку науку там йде мова."але не приносить науки цієї"-що то за наука??Керуючись такою логікою,ніхто не повинен слухати того що не відповідає тому що його вчили колись.Як же тоді православному чи католику стати 50-ком??Як мусульманину чи юдею стати християнином??Відкриєте нам це??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
46700
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2014, 09:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
як полюбити Бога всім серцем, всім розумом і всім тілом своїм є такі десь можуть навчити других так любити Бога
а є такі що любят людей і друзів і ворогів як самих себе і можуть навчити інших
так би хотілося знати про це
і де цьому учать в тих людей тоді все від Бога і назва і слова і дії

де такі люди де їх шукати озвіться, ви самі потрібні і самі чекані чому ви мовчите без вас так тяжко яка у вас назва......,...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
46704
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2014, 20:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Dmitro написав:
де такі люди де їх шукати озвіться, ви самі потрібні і самі чекані чому ви мовчите без вас так тяжко яка у вас назва......,...

Не людей треба шукати, а Бога... а той хто знайде Бога - той знайде братів та сестер, які також знають Бога. Христос сказав, що мало таких, що знаходять вузьку дорогу, що веде у життя, бо ця дорога починається в Христі, і лише через Христа можна увійти до життя.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
46705
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2014, 15:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
Хочу знайти людей які знайшли отримали Божу Благодать.... Озвіться я Вас дуже прошу якщо такі є.... Я буду Вам дуже вдячний....... Наперед дякую Богові і Вам.......


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
46708
UNREAD_POSTДодано: 10 червня 2014, 23:29 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Можна запитати, а ви вже відчували Божу благодать? А взагалі, що ви розумієте під словом благодать?
Я вважаю, що люди які повірили в Ісуса Христа, покаялись у своїх гріхах і отримали прощення вже відчули на собі благодать Божу. Також благодать Божу я відчуваю, коли Бог наповнює мене Духом Святим ( про це писав Сонячник у темі "Що таке Божа благодать?"
Сонячник написав:
... Ну, а п'ятидесятники добре знають, що таке Благодать не з книжок, бо пережили її на собі, коли Господь хрестив Духом Святим. Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас... (Дiї.1:8) Ще одним синонімом Благодаті - це любов Божа, яка наповняє нас. Благодать - це Сам Господь, Утішитель, у нашому серці.
viewtopic.php?t=256&start=30 )...

і вкінці прохання: пишіть, будь ласка, у відповідних темах, а то приходиться і іншим форумчанам правила порушувати :)




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
46734
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2014, 14:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
Царська дочка написав:
Можна запитати, а ви вже відчували Божу благодать? А взагалі, що ви розумієте під словом благодать?
Я вважаю, що люди які повірили в Ісуса Христа, покаялись у своїх гріхах і отримали прощення вже відчули на собі благодать Божу. Також благодать Божу я відчуваю, коли Бог наповнює мене Духом Святим ( про це писав Сонячник у темі "Що таке Божа благодать?"
Сонячник написав:
... Ну, а п'ятидесятники добре знають, що таке Благодать не з книжок, бо пережили її на собі, коли Господь хрестив Духом Святим. Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас... (Дiї.1:8) Ще одним синонімом Благодаті - це любов Божа, яка наповняє нас. Благодать - це Сам Господь, Утішитель, у нашому серці.
viewtopic.php?t=256&start=30 )...

і вкінці прохання: пишіть, будь ласка, у відповідних темах, а то приходиться і іншим форумчанам правила порушувати :)



я для того і шукаю людей у цій відповідній темі , перший лист цієї теми цитую

Нещодавно до мене завітали подружжя баптистів,і як завжди почали
розказувати своє вчення, подарували мені брошури "Пробудись" і "Вартова
башта". Сказали що до мене завітають ще, і я дозволила. Може не варто
було?

його написала Valia

Мова я так розумію йде кого слухати кому довіряти з ким дружити


дружити з тими на кого зійшла Божа Благодать ....
по ділах їх впізнаєте....

якщо на Вас так як ви кажете зійшла Божа Благодать чому ви рахуєте що я пишу не в тій темі.....
я просто відповів засновникові теми ну і всім людям які хочуть жити по Божому та незнають як і незнають з ким.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
46735
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2014, 14:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
я до речі тоже хотів би найти таку людину на яку зійшла Божа Благодать щоб вона мене навчила і в якій темі писати і навчила мене не робити такого що не дасть мені можливості отримати Божу Благодать....
Можливо це будете ви можливо хтось інший на все воля Бога,
для того я й тут для того і пишу можливо не те і не там буду дуже вдячний всім хто мене навчить і Вам тоже....
можливо на форумі а хто може і хоче особисто на електрону адресу буду радий всім і всім постараюсь відповісти......


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
46738
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2014, 16:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Dmitro написав:
я до речі тоже хотів би найти таку людину на яку зійшла Божа Благодать
Мыр вам Дмитре.А шо ви маєте на увазі під виразом зійшла Божа Благодать??Це як??

Цитата:
щоб вона мене навчила
Чого саме??

Цитата:
і в якій темі писати і навчила мене не робити такого що не дасть мені можливості отримати Божу Благодать....
Тобто ви не знаєте чого не слід робити що могло б недати вам можливості отримти Божу благодать??
Цитата:
Можливо це будете ви можливо хтось інший на все воля Бога,
Ви й справді думаєте що на все воля Божа?
Цитата:
для того я й тут для того і пишу можливо не те і не там буду дуже вдячний всім хто мене навчить і Вам тоже....
можливо на форумі а хто може і хоче особисто на електрону адресу буду радий всім і всім постараюсь відповісти......
Що ж давайте спробуємо.Що саме найперш вас цікавить чи болить??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>