Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:13




Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30519
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2011, 00:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
А ти неподумав що можливо вони пили для шлунка,подібно як Павло радив Тим??Адже вино чудово сприяє перетравленню.Чи наприклад 50гр горілки з перецем допомагає від переохолодження незахворіти.Може суть була і в цьому,тощо.Тож перш ніж отак зводити на когось наклеп в черговий раз,вникни в суть справи,а тоді роби якісь висновки.Зрозумів??Це тобі нагадування та застереження.
Для шлунка у дома треба пити, а не на роботі. .
Чому?Це твоя думка чи десь про це згадано у Писанні.Якщо тих 50гр не порушують здорового глузду та координаційності,то що заважає на роботі випити їх заради шлунку??

Дві причини:
1. Це моя робота і там мої правила. І ці права передбачені законодавством. Стаття 40. Розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу .
7) появи на роботі в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп'яніння;


sss написав:
А що такого є в горілці,чого б небуло у вині. Чому вино можна,а горілку ні???

Ну ти говориш що живеш по Писанню, а там тільки за вино сказано що можна раді шлунку. І наголос зроблений на хворобі шлунок, а не для профілактики. 1Тим.5:23 Впредь пей не [одну] воду, но употребляй немного вина, ради желудка твоего и частых твоих недугов.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30701
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2011, 20:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Ну а те що ти їх старшинами називаєш,виявляє твоє ставлення до них та до всіх сЄ.Тому з такими як ти мабуть нічого не зостається як жартувати. Вибач але ти сам даєш на це підстави.
Це не я їх назвав, а вони так сказали. Що вони старшини у Тернопільські вашій організації. А з такими як ти говорили не спілкуватися і це воно не жартували.
Гм,якщо так вони говорили,то явно що це були не сЄ,бо у сЄ старшин немає ні в Терн. обл. ні в інш.То очевидно що з тобою не просто пожартували ті старшини а розвели,бо видавали себе за тих ким не є.Власне й через це мабуть сказали тобі не спілкуватись з такими як я,щоб небути викритими.А ти вуха розвісив.
Цитата:
Запитайся у них сам, для тебе це не проблема. Звати Ігор і Микола, плиточники. Можу тобі номер мобільньного телефона дати Ігоря у ПП.
Я не бачу потреби у них щось питати про це,адже це ітак зрозуміло-тебе розвели не сЄ.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30702
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2011, 20:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Протестант написав:
Для шлунка у дома треба пити, а не на роботі.
Чому?Це твоя думка чи десь про це згадано у Писанні.Якщо тих 50гр не порушують здорового глузду та координаційності,то що заважає на роботі випити їх заради шлунку??
Дві причини:1. Це моя робота і там мої правила. І ці права передбачені законодавством. [i]Стаття 40. Розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу.7) появи на роботі в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп'яніння;
А я не писав про стан сп’яніння.Ти дуже неуважний.Повторюю для тебе-« Якщо тих 50гр не порушують здорового глузду та координаційності,то що заважає на роботі випити їх заради шлунку?».Отож мова не йщла про появу на роботі в нетверезому стані.Чи не так?То я так і не зрозумів чому ні,хіба що такі твої упереджені правила.Чи є щось значуще для цього??

sss написав:
А що такого є в горілці,чого б небуло у вині. Чому вино можна,а горілку ні???
Цитата:
Ну ти говориш що живеш по Писанню, а там тільки за вино сказано що можна раді шлунку. І наголос зроблений на хворобі шлунок, а не для профілактики. 1Тим.5:23 Впредь пей не [одну] воду, но употребляй немного вина, ради желудка твоего и частых твоих недугов.
М-да,ну ти і артист.А про чай чи кисле молоко згадано у Писанні?вроді би ні.То що,ти живучи по писанні їх не вживаєш??Протестанте,що то за викрутаси??Ти можеш якусь вагому підставу навести для того аби підтвердити своє бачення щодо категоричної заборон вживати будь який алкоголь в дозах які не порушуватимуть здорового глузду??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30711
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2011, 20:56 

Востаннє редаговано Протестант 07 травня 2011, 23:09 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
ітак зрозуміло-тебе розвели не сЄ.

Все вище пропустимо. Я тобі висилаю у ПП номер телефону сЄ. Тож прошу виясни хто із вас сЄ, хочете мене розвести. І чекаю відповіді на форумі.

А так із тобою згідний що не тільки сЄ розводять людей.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30712
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2011, 21:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
sss написав:
А що такого є в горілці,чого б небуло у вині. Чому вино можна,а горілку ні???
Цитата:
Ну ти говориш що живеш по Писанню, а там тільки за вино сказано що можна раді шлунку. І наголос зроблений на хворобі шлунок, а не для профілактики. 1Тим.5:23 Впредь пей не [одну] воду, но употребляй немного вина, ради желудка твоего и частых твоих недугов.
М-да,ну ти і артист.А про чай чи кисле молоко згадано у Писанні?вроді би ні.То що,ти живучи по писанні їх не вживаєш??Протестанте,що то за викрутаси??Ти можеш якусь вагому підставу навести для того аби підтвердити своє бачення щодо категоричної заборон вживати будь який алкоголь в дозах які не порушуватимуть здорового глузду??

Ну от для чого знов перекручувати мої слова. Я сказав що апостол радить тоді випити вина коли проблеми із шлунком.

Щоб щось підтвердити то ти спочатку спростуй слова Павла.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30717
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2011, 22:31 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Ставлення до "Свідків Єгови: "А від нерозумних та від невчених змагань ухиляйся, знавши, що вони родять сварки." 2 Тим.2:23




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30722
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2011, 23:04 

Востаннє редаговано Yur 08 травня 2011, 21:47 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Самі по собі віруючі СЄ очевидно не погані люди, але віровчення їхнє християнським не є. Хоч й не було тоді ще його, Григорій Палама, як у воду гледів, коли писав про подібних проповідників:

.. Вообще на многих примерах можно убедиться, что они перевирают своих обвиняемых и превосходно подражают в своих писаниях змеиным извивам и змеиному коварству, изворачиваясь во всевозможных вывертах и сплетая разные хитросплетения, каждый раз толкуя иначе и в обратном смысле свои собственные слова. . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
1. Поистине не только пороки льнут к добродетелям, но и нечестивые рассуждения оказываются так близки к благочестивым, что от малейшего добавления или изъятия легко превращаются одно в другое и смысл слов изменяется на обратный; оттого любое лжеучение носит личину истины для людей неспособных заметить это небольшое изъятие или прибавление. Здесь — хитрая уловка лукавого с его великим искусством обмана. Ведь ложь, недалеко отстоящая от истины, создает двойное заблуждение: поскольку крошечное различие ускользает от большинства, либо ложь принимают за истину, либо истину, по ее близкому соседству с ложью, — за ложь, в обоих случаях совершенно отпадая от истины.
http://www.orthlib.ru/Palamas/tr1_3.html


Хоча від таких горепроповідників й своя користь. Як від того трупа у лабараторіях медінституту, по якому учаться студенти.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30723
UNREAD_POSTДодано: 08 травня 2011, 20:47 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Yur написав:
Самі по собі віруючі СЄ очевидно не погані люди, але віровчення їхнє християнським не є.

Ага, люди самі по собі не створені поганими, лише гріх їх псує та ще всілякі підступні науки, яким вони слідують ;)




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30725
UNREAD_POSTДодано: 10 травня 2011, 16:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А хто сказав, що невіруючі - погані люди? А те, що ми віруючі, хіба це через те, що ми хороші? Скоріше навпаки: лікаря потребують хворі, а не здорові. І саме для хворих прийшов Христос. Христос вибрав і помер за хворих, пропащих і поганих грішників, а також за немудрих щоб посоромити мудрих світу цього.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30732
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2011, 13:49 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
А хто сказав, що невіруючі - погані люди? А те, що ми віруючі, хіба це через те, що ми хороші? Скоріше навпаки: лікаря потребують хворі, а не здорові. І саме для хворих прийшов Христос. Христос вибрав і помер за хворих, пропащих і поганих грішників, а також за немудрих щоб посоромити мудрих світу цього.

Ніхто не казав, що віруючі хороші. "...бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави." Рим.3:23 Невіруючі - погані і ще опоганюються, а віруючі - були поганими, але Господь освятив їх і ще освячує. Він хороший вселився у поганих, і змінює їх до кращого, у Свій образ. Говорячи мовою притчі, віруючі - це ті, хто почав курс лікування, а невіруючі не лікуються, в них хвороба гріха прогресує. Чи не так?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30737
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2011, 15:17 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Є поняття хорошого-поганого в очах світу, а є в очах Божих. Так ось лікаря потребують хворі. І Христа також потребують хворі. На світі є дуже багато "добрих" людей. Але, на жаль, на стільки "добрих", що вони не потребують покаяння. Точніше, не відчувають потребу в покаянні. Є багато "успішних" людей, які досягли високого соціального положення, або великих матеріальних статків і також не почувають таку потребу. Є багато "святих" людей, які мають велику шану у світі через своє "святе" життя, і такі також не потребують Христа.
Дивіться бо, браття, на ваших покликаних, що небагато-хто мудрі за тілом, небагато-хто сильні, небагато-хто шляхетні.
Але Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і немічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне,
і простих світу, і погорджених, і незначних вибрав Бог, щоб значне знівечити…

(1Кор 1:26-28)




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30769
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2011, 16:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
ітак зрозуміло-тебе розвели не сЄ.

Все вище пропустимо. Я тобі висилаю у ПП номер телефону сЄ. Тож прошу виясни хто із вас сЄ, хочете мене розвести. І чекаю відповіді на форумі.А так із тобою згідний що не тільки сЄ розводять людей.
Ая-яй,черговий наклеп на сЄ.Негарно так себе вести Протетсанте.Нетільки сЄ розводять людей,тобто сЄ теж розводять?Ти мав це на увазі.Отже подай факти таких розводів.Щодо тих легендарних старшин,то ти сам собі вияснюй хто тебе розвів.Я повторюю-очевидно що це були не сЄ,бо старшин серед них немає.Тому якщо вони себе такими звали,то зрозуміло вони не сЄ.

Протестант написав:
sss написав:
sss написав:
А що такого є в горілці,чого б небуло у вині. Чому вино можна,а горілку ні???
Цитата:
Ну ти говориш що живеш по Писанню, а там тільки за вино сказано що можна раді шлунку. І наголос зроблений на хворобі шлунок, а не для профілактики. 1Тим.5:23 Впредь пей не [одну] воду, но употребляй немного вина, ради желудка твоего и частых твоих недугов.
М-да,ну ти і артист.А про чай чи кисле молоко згадано у Писанні?вроді би ні.То що,ти живучи по писанні їх не вживаєш??Протестанте,що то за викрутаси??Ти можеш якусь вагому підставу навести для того аби підтвердити своє бачення щодо категоричної заборон вживати будь який алкоголь в дозах які не порушуватимуть здорового глузду??

Ну от для чого знов перекручувати мої слова. Я сказав що апостол радить тоді випити вина коли проблеми із шлунком. Щоб щось підтвердити то ти спочатку спростуй слова Павла.
Так я тобі написав про чай чи кисле молоко,адже вони теж благотворно впливають на шлуноку. Ти що і цього незрозумів.Тож якщо Павло не згадує про ці напої,то виходить що їх неможна вживати для шлунку, так само як і горілку чи пиво чи шампанське тощо,бо Павло лише згадує вино??Так чи ні??Ну а щодо того щоб спростовувати слова Павла щодо пиття вина для шлунку,то нічого тут спростовувати.Вино в тій місцевості було поширеним напоєм.Також воно добре впливало на роботу шлунку.От і тому Павло дав Тим таку пораду,яка не є правилом,а лише порадою.Розумієш??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30770
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2011, 16:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Підсніжник написав:
Ставлення до "Свідків Єгови: "А від нерозумних та від невчених змагань ухиляйся, знавши, що вони родять сварки." 2 Тим.2:23
Так пані Підсніжнику, все залежить від того як ви сприймаєте такі розмови зі сЄ.Якщо такі розмови для вас є змаганням хто кого,та породжують у вас нездорові відчуття що хочеться сваритись,то хіба це вина сЄ у цьому?Якесь упередженне у вас ставлення до сЄ шановна пані.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30771
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2011, 16:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Самі по собі віруючі СЄ очевидно не погані люди, але віровчення їхнє християнським не є. Хоч й не було тоді ще його, Григорій Палама, як у воду гледів, коли писав про подібних проповідників:.. Вообще на многих примерах можно убедиться, что они перевирают своих обвиняемых и превосходно подражают в своих писаниях змеиным извивам и змеиному коварству, изворачиваясь во всевозможных вывертах и сплетая разные хитросплетения, каждый раз толкуя иначе и в обратном смысле свои собственные слова. 1. Поистине не только пороки льнут к добродетелям, но и нечестивые рассуждения оказываются так близки к благочестивым, что от малейшего добавления или изъятия легко превращаются одно в другое и смысл слов изменяется на обратный; оттого любое лжеучение носит личину истины для людей неспособных заметить это небольшое изъятие или прибавление. Здесь — хитрая уловка лукавого с его великим искусством обмана. Ведь ложь, недалеко отстоящая от истины, создает двойное заблуждение: поскольку крошечное различие ускользает от большинства, либо ложь принимают за истину, либо истину, по ее близкому соседству с ложью, — за ложь, в обоих случаях совершенно отпадая от истины.http://www.orthlib.ru/Palamas/tr1_3.html
Ну да,подібні люди ще й нетаке писали,аби оправдати своє,але ж не Боже!!!От і хочеться зясувати де Боже а де своє.Але ви як і ті люди по різному пручаєтесь та вдаєтесь до образ типу мови про понос тощо.То яка цінність отих слів??

Цитата:
Хоча від таких горепроповідників й своя користь. Як від того трупа у лабараторіях медінституту, по якому учаться студенти.
[/quote]От і чудово пане студенте.Вчіться далі.але не ображаючи співбесідника мовою про понос,а логічними доводами доводьте свою правоту.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ставлення до "Свідків Єгови"
30793
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2011, 21:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
От і хочеться зясувати де Боже а де своє.
Без віри у НАПИСАНЕ нічого й з'ясовувати.

sss написав:
Але ви як і ті люди по різному пручаєтесь та вдаєтесь до образ типу мови про понос тощо.То яка цінність отих слів??
Самі ж себе й ображаєте, отим словесним поносом.
Написано ж: Ваше ж слово хай буде: так - так, ні - ні. А що більше над це, то те від лукавого. (Євангеліє від Матвія 5:37)
Глянувши на вашу писанину з отими крапочками, потрійними знаками запитання :roll:, зразу помітиш оселю лукавого, й читати не потрібно.

sss написав:
Yur написав:
Хоча від таких горепроповідників й своя користь. Як від того трупа у лабараторіях медінституту, по якому учаться студенти.
От і чудово пане студенте.Вчіться далі.але не ображаючи співбесідника мовою про понос,а логічними доводами доводьте свою правоту.
Та що ж його ображати, коли він труп. Постояти за себе може хіба що своїм смородом.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 223 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>